Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai einai gegonos to neo sony ericsson W550i 8a kukloforhsei sthn ellada!!!basika to mono pou me xalaei einai oti exei kamera 1.3 Mpixels opws tou s700.8a mporousan aneta na baloun 2+ Mpixels!alla den peirazei kai pali etsi wraio einai!!

 

1.camera 1.3 Mpixels με Ψηφιακό ζουμ 4X

 

2.Έγχρωμη LCD 262K

 

3.Διαθέσιμα χρώματα

* Universe Blue

* Orchid White

* Vibrant Orange

 

4.Μεγέθη

* 93 x 46.5 x 22.5 mm

 

5.Ραδιόφωνο FM RDS

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

anadiploumeno einai ap' oti blepw?

 

exei dyo othones i einai peristrefomenh? mperdeythka o xristianos

ειναι μια περιστρεφομενη 1.8 ιντσων :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

επισης θα ερθει και το αδελφο W600i οχι a ;) με quadband-edge πομποδεκτη :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

κι απο μνημη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το "μικρό" S700 στην Walkman έκδοσή του.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Είναι το "μικρό" S700 στην Walkman έκδοσή του.

To W600 είναι το μικρό S700, και όχι το W550.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ap oti nomizw w600i einai gia amerikh kai einai idio me to w550i!alla mporei na kanw kai la8os an einai dior8wste me!

Mπορεί να είναι έτσι.

Απλά από τις photo το 550 μου μοιάζει για clamshell και όχι για S700-ειδές.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ap oti nomizw w600i einai gia amerikh kai einai idio me to w550i!alla mporei na kanw kai la8os an einai dior8wste me!

το W600a ειναι για Αμερικη :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

mnhmh den kseroume alla logika 8a exei kartoula epektashs!!wraio kinhtaki!!h S.E phre ta panw ths kai paei gia prwtia!!!

256ΜΒ μη επεκτασιμη :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

καλη μνημη εχει,ενταξει μπορει να μην ειναι επεκτασιμη παντως μπορει καποιος να κανει την δουλεια του εκτος κι αν σκεφτεται να του φορτωσει ολη την μουσικη που εχει μεσα στο pc του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Αγαπητέ Κύριε...

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της

Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, το Sony Ericsson W550i κινητό

τηλέφωνο θα είναι διαθέσιμο στην Ελληνική αγορά, τον Οκτώβριο με κάθε

επιφύλαξη. Ενδεικτική τιμή δεν υπάρχει διαθέσιμη μέχρι και την επίσημη

κυκλοφορία του προϊόντος.

 

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν σας

προτείνουμε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση

http://www.sonyericsson.com.

 

 

Με εκτίμηση,

Δ. Θεοδώρου

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Ericsson

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Times?

To eida nomizw se diafhmish ths TIM alla den to vriskw sto internet sto site ths.

Mexri ths 15 Noemvrh pou lhgei to symvolaio moy,8a exei er8ei sth Vodafone??? :)

Link to comment
Share on other sites

απο τις φοτο φαινεται μικρο εως μικροσκοπικο.

πολυ ομορφο,κομψο και ταυτοχρονα μοντερνο.

καλη δουλεια κανει η se αλλα μου φαινεται οτι παρα πηρε φορα με τα walkman και καθε μηνα θα βλεπουμε και αλλο.

κουμπια μουσικης(play,payse κτλ) θα εχει?

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πολυ καλη τιμη πραγματικα θα πουλησει.αν ειχε και επεκταση μνημης οπως και 2mp θα ηταν απεχτο.μπραβο ομως στη se και για την τιμη αλλα και για το κινητο.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα χτες το απογευμα κι εγω.τελικα δεν μπορω να πω οτι ειναι και τοσο του στυλ μου αυτο το κινητο οντως πιο πολυ για γυναικειο παει,τα υπερ του για μενα ειναι η ενταση ηχου στα Mp3,τοση ενταση δεν υπαρχει περιπτωση να χει ακουσει κανεις απο κινητο τηλεφωνο,παιζει παρα πολυ δυνατα.

η οθονη του ειναι περιπου στα επιπεδα του κ-750 στην απεικονηση χρωματων,μου αρεσαν καπως τα προεγκατεστημενα του θεμματα,δεν ειναι τα συνηθισμενα της se.

και φυσικα μου αρεσε και το μικρο του μεγεθος αν και ειναι λιγο χοντρουλικο στο πλαι.

η καμερα καλουτσικη,μου φαινεται ομως οτι δεν φτανει του s-700.δεν ξερω ομως γιατι το δοκιμασα μονο σε κλειστο χωρο και με λιγο χαμηλο φωτισμο.

εχει τη φαση του ομως.η τιμη του ειναι καλη πιστευω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα χτες το απογευμα κι εγω.τελικα δεν μπορω να πω οτι ειναι και τοσο του στυλ μου αυτο το κινητο οντως πιο πολυ για γυναικειο παει,τα υπερ του για μενα ειναι η ενταση ηχου στα Mp3,τοση ενταση δεν υπαρχει περιπτωση να χει ακουσει κανεις απο κινητο τηλεφωνο,παιζει παρα πολυ δυνατα.

η οθονη του ειναι περιπου στα επιπεδα του κ-750 στην απεικονηση χρωματων,μου αρεσαν καπως τα προεγκατεστημενα του θεμματα,δεν ειναι τα συνηθισμενα της se.

και φυσικα μου αρεσε και το μικρο του μεγεθος αν και ειναι λιγο χοντρουλικο στο πλαι.

η καμερα καλουτσικη,μου φαινεται ομως οτι δεν φτανει του s-700.δεν ξερω ομως γιατι το δοκιμασα μονο σε κλειστο χωρο και με λιγο χαμηλο φωτισμο.

εχει τη φαση του ομως.η τιμη του ειναι καλη πιστευω.

Καλοριζικο φιλαρακι πες μου η οθονη του ειναι ποιο μεγαλη απο του κ750;

Link to comment
Share on other sites

Τα πλήκτρα του πως είναι? κατά τη δημιουργία μηνυμάτων έχουν καλή αίσθηση? Στις φωτος που έχω δει φαίνονται πολύ ψεύτικα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...