Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους.

Τα παίχνιδια παίζουν μόνο με την οθόνη πλάγια; Είναι εύχρηστο;

Πόση ώρα μπορεί να ηχογραφεί συνεχόμενα;

Ευχαριστώ. :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Τα παίχνιδια παίζουν μόνο με την οθόνη πλάγια; Είναι εύχρηστο;

Πόση ώρα μπορεί να ηχογραφεί συνεχόμενα;

Ευχαριστώ. :w00t:

oxi den apizoun mono plagia paizoun kai isxia

Link to comment
Share on other sites

Reviews: http://www.mobilemag.ch/tests/test.php?id=24979

http://www.astel.be/Sony-Ericsson-W550i-Test-Review

 

 

:)Για όσους δεν το έχουν πάρει ακόμα!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Στο site της ericsson δεν έχει mms configurator για cosmote.

Ποιο είναι συμβατό με w550i να μας στείλει τις ρυθμίσεις; w800 & k750 δεν παίζουν...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος κατοχος να γραψει εντυπωσεις να ξερουμε τι μας γινεται, γιατι ενδιαφερομαι να το παρω... Με κερδισε μονο και μονο απο την εξωτερικη του εμφανιση και τα χαρακτηριστικα του ειναι αρκετα καλα! Νομιζω οτι θα ειναι αξιος αντικαταστατης του ΝΟΚΙΑ 6230 που εχω...

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τηλέφωνο :)

Όπως όλα τα Ericsson.

 

Υπερβολικά δυνατό ήχο στο ηχείο (και καθαρός).

Από συνδεσιμότητα είναι μια χαρά (USB καλώδιο στη συσκευασία, ΒΤ + ΙR).

Ράδιο με RDS, ακουστικά (στη συσκευασία).

 

Ο μηχανισμός ανοίγματος/κλεισίματος φαίνεται προσεγμένος (στην πορεία θα δούμε πόσο καλός είναι).

Φοβόμουν ότι δεν θα κουμπώνει και πολύ καλά, αλλά προς το παρόν δεν έχω δει κανένα πρόβλημα...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος κατοχος να γραψει εντυπωσεις να ξερουμε τι μας γινεται, γιατι ενδιαφερομαι να το παρω... Με κερδισε μονο και μονο απο την εξωτερικη του εμφανιση και τα χαρακτηριστικα του ειναι αρκετα καλα! Νομιζω οτι θα ειναι αξιος αντικαταστατης του ΝΟΚΙΑ 6230 που εχω...

Ευχαριστω.

φιλε μου διαβασε τις γνωμες μας στις προηγουμενες σελιδες και βγαλε το συμπερασμα σου,τωρα αν ειναι καλος αντικαταστατης του 6230 σου αυτο δεν το γνωριζω. :) αν παντως σου αρεσει παρε το,σε γενικες γραμμες ειναι καλο κινητακι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδεια καλησπερα, επειδη ενδιαφερομαι για αυτο το κινητο θελω να κανω μερικες ερωτησεις...

1)ειναι ξεκλειδωτα τα bluetooth και υπερυθρες ετσι? δηλ θα μπορω να στελνω και να μου στελνουν τα παντα? κυριως ολοκληρα κομματια mp3?

2)μπορεις να βαλεις mp3 γαι ηχο κλησης? για ηχο μηνυματος?

3)επειδη φοβαμαι τη se απο ποιοτητα κατασκευης, τι εχετε να πειτε για το κινητο αυτο? θυμαμαι καποτε που ειχα το se z600 και το πορτακι ειχε χαλαρωσει τελειως και ψιλοανοιγοκλεινε απο μονο του... δε ξερω αν αλλο κινητο της se ειχε παρομοιο προβλημα...

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω το κινητό αλλά το έχει καποιος φίλος.

το έχω ψάξει και μπορώ να σου λύσω κάποιες απορίες άμεσα.

παιδεια καλησπερα, επειδη ενδιαφερομαι για αυτο το κινητο θελω να κανω μερικες ερωτησεις...

1)ειναι ξεκλειδωτα τα bluetooth και υπερυθρες ετσι? δηλ θα μπορω να στελνω και να μου στελνουν τα παντα? κυριως ολοκληρα κομματια mp3?

Ναί είναι ξεκλείδωτα δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.Ακόμα και παιχνίδια μπορούν να σου στείλουν με bluetooth.

2)μπορεις να βαλεις mp3 γαι ηχο κλησης? για ηχο μηνυματος?

Και για τα δύο μπορείς να βάλεις mp3 για ήχο.

3)επειδη φοβαμαι τη se απο ποιοτητα κατασκευης, τι εχετε να πειτε για το κινητο αυτο? θυμαμαι καποτε που ειχα το se z600 και το πορτακι ειχε χαλαρωσει τελειως και ψιλοανοιγοκλεινε απο μονο του... δε ξερω αν αλλο κινητο της se ειχε παρομοιο προβλημα...

Κοίταξε όλα τα κινητά της SE έχουν κάποια μικροπροβλήματα.πάντως εγώ είχα το z600 για ένα χρόνο και με βαριά χρήση(πολλές πτώσεις, πολύ νερό,καμμένες από τσιγάρο υπέρυθρες)το πορτάκι έκλεινε σαν να μην είχε πέσει ποτέ.βέβαια σε κάποιους άλλους άνοιγε με ένα φύσημα του αέρα(λέμε τώρα).

Σέ άλλα κινητα της se που έχουν μοχλό αυτό είχε το μεγαλύτερο προβλημα αλλά λυνόταν με καλή συντήρηση.τέτοιο προβλημα δεν θα αντιμετωπίσεις γιατι δεν έχει μοχλο αλλά πολυπλήκτρο σαν του z600.Πάντως του φίλου μου το w550 ήταν ελλατωματικό(κόλλαγε) και το άλλαξε τη 3η μέρα και τώρα δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω, μπορεί να μου πει κάποιος που το έχει αρκετό καιρό, αν παρουσιάζει κανένα σοβαρό ελλάτωμα?

Ευχαριστώ. :)

iPhone 3G user
Link to comment
Share on other sites

Geia sas.Thelw na ekfrasw ta parapona mou kai se ayto edw to forum gia to service ths SE kai sygkekrimena tou katasthmatos ths Kallitheas.Agorasa to thlefwno mou kai meta apo 3 meres den mou anagnwrize kammia sim.To phga gia service stis 14/11 kai akoma den to exw parei sta xeria mou.Exw dhmiourghsei zhthma kai sta kentrika alla den exw lavei apanthsh giati kathysteroun toso poly.Phge sto service kai epestrepse me to idio provlhma xwris na to parw egw sta xeria mou kai xwris na me enhmerwnoun ti ginetai.Einai ntroph tous na koroideyoun ton kosmo etsi eidika otan exei plhrwsei ta xrhmata tou gia na agorasei mia kainouria syskeyh!
Link to comment
Share on other sites

Geia sas.Thelw na ekfrasw ta parapona mou kai se ayto edw to forum gia to service ths SE kai sygkekrimena tou katasthmatos ths Kallitheas.Agorasa to thlefwno mou kai meta apo 3 meres den mou anagnwrize kammia sim.To phga gia service stis 14/11 kai akoma den to exw parei sta xeria mou.Exw dhmiourghsei zhthma kai sta kentrika alla den exw lavei apanthsh giati kathysteroun toso poly.Phge sto service kai epestrepse me to idio provlhma xwris na to parw egw sta xeria mou kai xwris na me enhmerwnoun ti ginetai.Einai ntroph tous na koroideyoun ton kosmo etsi eidika otan exei plhrwsei ta xrhmata tou gia na agorasei mia kainouria syskeyh!

 

Φίλε dbecks7 καλά έκανες και το ανέφερες!! :)

Δες εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

geia sas , kapoios poy to exei mporei na moy pei apo mpataria pos paei ? dioti agorasa to samsung zv30 kai krataei elaxista (1 - 1,5 mera) kai skeftomai na to allaxo me to w550i
Link to comment
Share on other sites

To phra shmera kai 1)Den leitourgei swsta(sxedon katholou) to bluetooth kai 2)mou dwsane th syskeyh me th mpataria mesa sto thlefwno kai fortismenh.Poia einai h gnwmh sas?Ti na kanw vre paidia?Exw apelpistei sthn kyrioleksia!!!Sas parakalw peite mou kati giati den antexw :(
Link to comment
Share on other sites

γειά σας!

μπορεί κα΄ποιος να βάλει αν θέλει έναν Ogg player? και να περάσει αρχεία ogg?

ή μόνο Mp3 παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Nope, δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

 

ευχαριστώ! μπορέις να μου πεις κάποιες δυνατότητες;

έχει το κινητό μία γνωστή μου και δεν γνωρίζει για κινητά κα΄τι! περιμένει από εμε΄να

και δεν γνωρίζω αυτό το μοντέλο!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ! μπορέις να μου πεις κάποιες δυνατότητες;

έχει το κινητό μία γνωστή μου και δεν γνωρίζει για κινητά κα΄τι! περιμένει από εμε΄να

και δεν γνωρίζω αυτό το μοντέλο!

Επειδή δεν κατανοώ πλήρως τί ρωτάς, εννοείς αν έχει δυνατότητες το κινητό για να πάρει κάποια έξτρα προγραμματάκια; Η' τις δυνατότητες του σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...