Jump to content

Sony Ericsson W550i


marios1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

w550

οθονη ομοια με το w800

παρα που δηνατος ηχος(3 ηχεια περιμετρικα)

καλη εσθηση πληκτρων

πολυ μικρο

250 mb

νεος internet browser (net...)

τιμη Vodafone no live 364€

koKVod
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η οθονη του ειναι λιγο μικροερη απο του k-750 και λιγο χαμηλοτερης ποιοτητας.

αληθεια τα 3 ηχεια που τα ειδες φιλε μου?1 εχει και ειναι και μεγαλο μαλιστα,παιζει παρα πολυ δυνατα,τετοια ενταση δεν νομιζω να εχετε ακουσει ξανα απο αλλο κινητο,αφου φοβηθηκα οτι θα μου μεινει στα χερια απο την ενταση του,ετοιμο να καψει ηχειο ηταν.

η καμερα του εμενα τουλαχιστον δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιησε,οχι ομως οτι ειναι και τοσο κακη.

το πληκτρολογιο του δεν με ενθουσιασε και τοσο,φαινεται καπως ακομψο σε σχεση με την υπολοιπη κατασκευη.

το πολυπληκτρο ψιλοτριζει και ειδικα το κουμπι επιβεβαιωσης,το ok δηλαδη.

σε γενικες γραμμες παντως αν καποιου του αρεσει τοτε αξιζει να το παρει αφου πρωτα φυσικα το πιασει στα χερια του και να το δει λιγο.

τα 330 που το δινει το πλαισιο ειναι μια καλη τιμη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

tria eixia tha enoei mallon ayto pou einai sto plai ayto apo piso kai ayto apo pano apo ekei pou akous otan milas :) an fantasteis oti to sf65 siemens pou ektos apo 1,3 megapixel den exei tipota allo kai to dinoun se timi 267 axizei 80 euro parapano gia kati poli kalitero..einai mia akros neaniki ,walkman ,trendy,siskevi :)
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ειναι λες και ειναι σχεδιασμενο για γυναικες.

αλλα κατα τη γνωμη μου μια πολυ καλη λυση για το κοστος στου.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

και για εναν που δεν εχει πολλες απαιτησεις απο ενα κινητο..πιστευω το μεγαλο του ++ ειναι η μνημη.και με καμια αλλαγη καληματων ερχεται και σε ποιο αντρικο στυλ,που αυτο ειναι παντα υποκειμενικο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω σημερα για την δικια μου η οποια μολις το ειδε τρελαθηκε(πρωτη φορα ετσι για κινητο αρα οτι προκειται περι γυναικειου κινητου επιβεβαιωθηκε πληρως :D :lol: ).Απο το λιγο που προλαβα να το δω προκειται για πολυ καλο κινητακι και ιδιως για την τιμη του προσφερει πολυ καλα χαρακτηριστικα.Θα συμφωνησω και με τον φιλο ταξιδιωτη οτι το πληκτρολογιο του ειναι λιγο "παλιομοδιτικο" σε σχεση με το ολο συνολο αλλα αν ξερεις για ποιο λογο το παιρνεις πιστευω οτι δεν θα απογοητευσει κανεναν.

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή πρόσοψης επιβάλλεται

 

Αν δεν κάνω λάθος έχει στο κουτί του 2 extra προσόψεις έτσι δεν είναι;

 

Η άποψη μου είναι ότι πρόκειται για ένα ποοοολύ πιο trendy κ700 με βελτιωμένα τα βασικά του ελαττώματα.

 

Κάτι μου λέει ότι θα το πάρω, αφού το badget μου δεν μου επιτρέπει το w800

 

348 euro η τιμή του Γερμανού για αγορά cash

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος έχει στο κουτί του 2 extra προσόψεις έτσι δεν είναι;

 

Η άποψη μου είναι ότι πρόκειται για ένα ποοοολύ πιο trendy κ700 με βελτιωμένα τα βασικά του ελαττώματα.

 

Κάτι μου λέει ότι θα το πάρω, αφού το badget μου δεν μου επιτρέπει το w800

 

348 euro η τιμή του Γερμανού για αγορά cash

nai exei dio prosopseis mesa sto paketo.exei oloidia akoustika me to w800i einai san ena poio"ftoxo" w800i 330 exei sto plaisio. :)
Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδια μια προσοψη εχει για εμπρος και πισω η οποια ειναι λευκη

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Απο τα ακουστικα αγουγονται δυνατα τα mp3 σε σχεση με το s700i?Δοκιμασε κανεις να βαλει δικα του ακουστικα 3.5mm να πει εντυπωσεις?
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει την κλασική υποδοχή που είχαν όλα τα Ericsson και SΕ για τον φορτιστή ή την καινούρια που είδαμε στο Κ750i;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει την κλασική υποδοχή που είχαν όλα τα Ericsson και SΕ για τον φορτιστή ή την καινούρια που είδαμε στο Κ750i;

 

Έχει την καινούρια των k750i/w800i η οποία μάλιστα προστατεύεται και με κάλυμμα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Times?

To eida nomizw se diafhmish ths TIM alla den to vriskw sto internet sto site ths.

Mexri ths 15 Noemvrh pou lhgei to symvolaio moy,8a exei er8ei sth Vodafone??? :)

exei erthei HDH sti vodafone

to phre fili mou me synfesi 4hours 176euro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Αγορασα πριν μια εβδομάδα το W550i. προσπάθησα μα κάνω master reset στο κινητό και στην επανεκκίνηση εμεινε σε μια άσπρη οθόνη και απο τότε δεν ανοίγει. Ότι κι αν κάνω μένει σε αυτή την άσπρη οθόνη. Ξέρει κανείς αν μπορώ να ξαναπεράσω firmware στο κινητό με το καλώδιο σύνδεσης του πακέτου? Κι αν γίνεται που μπορώ να βρω το firmware και με ποιό πρόγραμμα το περνάω?
Link to comment
Share on other sites

αληθεια παιδια εχει προσεξει κανεις σας οταν κανεις γρηγορη πλοηγηση στο μενου ενα τρεμοπαιγμα που κανουν τα εικονιδια στην οθονη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Αγορασα πριν μια εβδομάδα το W550i. προσπάθησα μα κάνω master reset στο κινητό και στην επανεκκίνηση εμεινε σε μια άσπρη οθόνη και απο τότε δεν ανοίγει. Ότι κι αν κάνω μένει σε αυτή την άσπρη οθόνη. Ξέρει κανείς αν μπορώ να ξαναπεράσω firmware στο κινητό με το καλώδιο σύνδεσης του πακέτου? Κι αν γίνεται που μπορώ να βρω το firmware και με ποιό πρόγραμμα το περνάω?

με το καλωδιο συνδεσης ξερω οτι δεν γινεται αναβαθμιση,πρεπει με ειδικη βαση συγχρονισμου να την κανεις,και απο τι ξερω δεν εχει βγει ακομη νεα version!

γι αυτο πηγαινε σε ενα sonyericsson service center και αφησε'το να στο φτιαξουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to paketo exei kalwdio syndeshs?

 

καλώδιο σύνδεσης USB, φορτιστή και ακουστικά

 

+ μία ή δύο προσόψεις τελικά ;;;;;;

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση της κλήσης γίνεται χωρίς να ανοίξεις το πληκτρολόγιο ή πρέπει να το ανόιξεις ;

και το ρωτάω αυτό γιατί, το επάνω μέρος όταν είναι κλειστό (η κεραία δηλ.) όταν είναι ανοιχτό είναι κάτω.Το μικρόφωνο που είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W550i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...