Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατά πάσα πιθανότητα είναι παπατζα. Αλλά τι έχεις να χάσεις. Έκανα παραγγελία κ εγώ με PayPal! Επίσης το mi10 το έχει 160€. Το πολύ πολύ να μας γυρίσουν τα λεφτά.

ΥΓ το απλό το 8αρι το έχει 602€ χαχα

Link to comment
Share on other sites

Δυο επιλογες εχεις, ευρωπαικη(EU) και αμερικανικη(ΝΑ). Οσο για το "κινεζικη" που εγραψα ηταν απο κεκτημενη ταχυτητα, ινδικη εννοουσα(οι Ινδοι δεν εχουν παρει ακομη beta)

 

Τώρα μαλιστα!

Link to comment
Share on other sites

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

120hz / QHD+ & WIFI

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σχετικά με το προηγούμενο μυνημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπαθώ να ανεβασω εικόνες σχετικά με την κατάσταση της μπαταρίες της συσκευης μέσο google drive και δεν τα καταφέρνω

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

120hz / QHD+ & WIFI

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σχετικά με το προηγούμενο μυνημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσπαθώ να ανεβασω εικόνες σχετικά με την κατάσταση της μπαταρίες της συσκευης μέσο google drive και δεν τα καταφέρνω

 

https://drive.google.com/file/d/1jaotlX5NebIDMtaAthQz7XkKugdXdDqV/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/1jjG41pOsQQFIS5iynVrLUWFGqqh1BMZz/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/1jckzNQUEVxhAsFgnRBgau8m30x4KrJcO/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/1jfrdoFBrCuHrdcjWq3N2RSHaoAo8-P0C/view?usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

Το gearbest μέχρι στιγμής δεν μου έχει βγάλει στραβή, έβαλα και εγώ μια παραγγελία το mi 10 και το πολύ να ζητάμε refund από την PayPal.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χτύπησα ένα.

Αν μας πουν ότι είναι λάθος τιμή θα τους ζητήσουμε Refund στο Paypal.

Και μαϊμού τιμή να είναι για να μαζέψουν κάποιο χρήμα μέχρι τις 21 Σεπτέμβρη που έχουν περιθώριο να το στείλουν δεν θα χάσουμε πάλι τα λεφτά μας αλλά θα καθυστερήσουμε λίγο παραπάνω να τα πάρουμε.

Εκτός και παίζει τίποτα άλλη μα******.

 

Κατά πάσα πιθανότητα είναι παπατζα. Αλλά τι έχεις να χάσεις. Έκανα παραγγελία κ εγώ με PayPal! Επίσης το mi10 το έχει 160€. Το πολύ πολύ να μας γυρίσουν τα λεφτά.

ΥΓ το απλό το 8αρι το έχει 602€ χαχα

 

Το gearbest μέχρι στιγμής δεν μου έχει βγάλει στραβή, έβαλα και εγώ μια παραγγελία το mi 10 και το πολύ να ζητάμε refund από την PayPal.

 

Συνήθως ότι δείχνει υπερβολικά καλό για να είναι αληθινό, δεν είναι ...

 

Τις παραγγελίες τις δέχτηκε και σας έστειλε επιβεβαιωτικό email?

 

Από την αποθήκη του Hong Kong έρχονται κανονικά οι παραγγελίες όπως από άλλες αποθήκες τους?

 

Το Mi10 ποιο είναι το λινκ? είναι και αυτό προπαραγγελία ή το έχουν διαθέσιμο?

Αν το δεύτερο, σου έστειλαν μήνυμα ότι ξεκινάει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήρθε επιβεβαίωση στο email. Είναι σκ ίσως γι αυτό δεν προχωράει. Είναι σε φάση αποστολής! Όντως to good to be True
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήρθε επιβεβαίωση στο email. Είναι σκ ίσως γι αυτό δεν προχωράει. Είναι σε φάση αποστολής! Όντως to good to be True

 

Τι επιλογές επιστολής σου έβγαλε ?

free, με priority line 7-15 εργάσιμες?

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει πιθανότητα να είναι αληθινή η τιμή;

 

ζόρικο

Κάνει ποτέ τόσο μεγάλες εκπτώσεις το gearbest?

Εκτός αν θεωρήσει κανείς ότι πρόκειται για λάθος, αλλά ότι λόγω φήμης θα τιμήσει τις παραγγελίες που έγιναν σε αυτήν την τιμή ...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει πιθανότητα να είναι αληθινή η τιμή;

 

 

Θα σας έρθει .. καμιά μαϊμού κινεζια..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σας έρθει .. καμιά μαϊμού κινεζια..!!

 

:) και γω αυτό σκέφτηκα όταν είδα την τιμή, είτε ρέπλικα είτε μεταχειρισμένο

 

Αλλά ρέπλικα δεν γίνεται γιατί λέει συγκεκριμένες προδιαγραφές επεξεργαστή κλπ και δεν αναφέρει πουθενά condition used ή refurbished

 

Άρα μάλλον πρόκειται απλώς για λάθος, και το ερώτημα σε αυτήν την υπόθεση είναι γιατί τόσες μέρες δεν το έχουν πάρει χαμπάρι ...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον και το 8pro και το Mi10 out of stock και τα δύο, οι τιμές όμως παραμένουν οι ίδιες.

Οποιος πρόλαβε πρόλαβε.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι παραγγείλατε από gearbest στα 271 καλό θα ήταν να το ξανασκεφτείτε γιατί ο πωλητής δεν είναι το ίδιο το gearbest αλλά το "Store: TOP ACHIC" το γράφει πάνω δέξια. Μην σας στείλουν τίποτα μαιμου και τρέχετε.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι παραγγείλατε από gearbest στα 271 καλό θα ήταν να το ξανασκεφτείτε γιατί ο πωλητής δεν είναι το ίδιο το gearbest αλλά το "Store: TOP ACHIC" το γράφει πάνω δέξια. Μην σας στείλουν τίποτα μαιμου και τρέχετε.
Όπως και να έχει, είναι μέσω gearbest

 

Δεν νομίζω να ρίσκαραν να στείλουν μαϊμούδες και να καταστρέψουν τη φήμη τους

 

Η τιμή όμως ήταν κάτω του κόστους, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα ικανοποιήσουν τις παραγγελίες και θα επιστρέψουν τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι παραγγείλατε από gearbest στα 271 καλό θα ήταν να το ξανασκεφτείτε γιατί ο πωλητής δεν είναι το ίδιο το gearbest αλλά το "Store: TOP ACHIC" το γράφει πάνω δέξια. Μην σας στείλουν τίποτα μαιμου και τρέχετε.

Αυτό φίλε μου είναι ήδη γνωστό από την πρώτη στιγμή, είμαι εγώ ο ίδιος που το ανάρτησα και το επισημαίνω στο αρχικό post σχετικά με αυτό το θέμα και ο πρώτος που το παράγγειλα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8074138#post8074138

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, είναι μέσω gearbest

 

Δεν νομίζω να ρίσκαραν να στείλουν μαϊμούδες και να καταστρέψουν τη φήμη τους

 

Η τιμή όμως ήταν κάτω του κόστους, το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα ικανοποιήσουν τις παραγγελίες και θα επιστρέψουν τα λεφτά

 

Ποιος να ρισκάρει την φήμη του το TOP ACHIC Store? Δηλαδή περιμένετε να πάρει θέση το gearbest αμα σας στείλει μαιμου το TOP ACHIC Store? Το ποιο πιθανό είναι οπως λες να μην στείλουν την παραγγελία και να σας επιστέψουν τα χρήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό φίλε μου είναι ήδη γνωστό από την πρώτη στιγμή, είμαι εγώ ο ίδιος που το ανάρτησα και το επισημαίνω στο αρχικό post σχετικά με αυτό το θέμα και ο πρώτος που το παράγγειλα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8074138#post8074138

 

Κάποιος γράφει πιο πίσω οτι δεν είχε ποτέ πρόβλημα με το gearbest γιαυτο το έγραψα οτι ΔΕΝ είναι ο πωλητής το gearbest.

Link to comment
Share on other sites

Σε live chat με gearbest μου επισήμανε ότι είναι εξωτερικός πωλητης 100% αξιόπιστος ομως, γι αυτό κ είναι στο gearbest. Τι να πω ίδωμεν!
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα είναι λάθος συστημικό και θα ακυρωθούν.

Υπόψιν, οι αποστολές με αυτό τον τρόπο περνάνε τελωνείο...!

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε μια φυσαλίδα ήδη η ζελατίνα. Κρίμα περίμενα να την έβγαζα λίγο παραπάνω. Τι παίρνουμε τώρα; αυτή η dome που λένε πολλοί είναι καλή; εφαρμόζει καλά στην edge οθόνη; γτ από όσο ξέρω υπάρχει θέμα στα τζαμακια σε τέτοιου τύπου οθόνες. Και όχι τίποτα άλλο, είναι ακριβά για να τα πετάς αν δεν σου κάνουν.
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα είναι λάθος συστημικό και θα ακυρωθούν.

 

Υπόψιν, οι αποστολές με αυτό τον τρόπο περνάνε τελωνείο...!

Και τελωνείο να περάσει πάλι η τιμή είναι απίστευτη. Στα 270€ να περάσει 100 ευρό τελωνείο.

Αλλά όπως λες μάλλον είναι λαθος. Θα δείξει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...