Jump to content

OnePlus 8 / 8 Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν διάβαζες και τα σχόλια από κάτω δεν θα χρειάζονταν να ανεβάσεις ένα παλιό άρθρο για να χάνει να λέγαμε. ...... ....

 

Το άρθρο είναι με ημερομηνία 2/6/20...Τι παλιό γράφεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες και τα σχόλια από κάτω δεν θα χρειάζονταν να ανεβάσεις ένα παλιό άρθρο για να χάνει να λέγαμε. ...... ....

 

Επειδή λες ό,τι νάναι (το άρθρο είναι από 2/6/20)...διάβασε ένα πιο καινούργιο (3/6/2020)!

Βάλε Gcam λέει η OnePlus σε χρήστη

https://techmaniacs.gr/vale-gcam-leei-i-oneplus-se-christi/

P.s. Τηλεφωνάρα το 8/ράκι.....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λες ό,τι νάναι (το άρθρο είναι από 2/6/20)...διάβασε ένα πιο καινούργιο (3/6/2020)!

Βάλε Gcam λέει η OnePlus σε χρήστη

https://techmaniacs.gr/vale-gcam-leei-i-oneplus-se-christi/

P.s. Τηλεφωνάρα το 8/ράκι.....

Και πολύ καλά του είπε. Εκτός ότι του είπε και πολύ ευγενικά, αυτοί οι Ινδοί είναι οι πιο ενοχλητικοί τύποι που spammαρουν κάθε τρεις και λίγο μέσα στο community.

 

Ότι είναι τηλεφωναρα (smartphonαρα για την ακρίβεια) είναι γεγονός.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λες ό,τι νάναι (το άρθρο είναι από 2/6/20)...διάβασε ένα πιο καινούργιο (3/6/2020)!

Βάλε Gcam λέει η OnePlus σε χρήστη

https://techmaniacs.gr/vale-gcam-leei-i-oneplus-se-christi/

P.s. Τηλεφωνάρα το 8/ράκι.....

 

Ναι ρε παίχτη. Και λέει για την ρομ 10.0.5 ενώ τώρα είμαστε στην 10.0.8. οπότε εντελώς άκυρο το σχολείο σου.δεν ξέρω αν το καταλαβες

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παίχτη. Και λέει για την ρομ 10.0.5 ενώ τώρα είμαστε στην 10.0.8. οπότε εντελώς άκυρο το σχολείο σου.δεν ξέρω αν το καταλαβες

Τι ακόμη σ' αυτήν είσαι?

OxygenOS 10.5.9 disables the OnePlus 8 Pro’s color filter camera και μη χειρότερα!

Υ.Γ. Πσσσσσσ smartphonαρα !!!! Κερδάμε πατριώτες! Κάθε μέρα και μια αναβάθμιση! Τρέχουν και δεν φτάνουν.....

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Τι ακόμη σ' αυτήν είσαι?

OxygenOS 10.5.9 disables the OnePlus 8 Pro’s color filter camera και μη χειρότερα!

Υ.Γ. Πσσσσσσ smartphonαρα !!!! Κερδάμε πατριώτες! Κάθε μέρα και μια αναβάθμιση! Τρέχουν και δεν φτάνουν.....

Αυτό για καλό το κάνανε προφανώς. Και ποια είναι η τηλεφωναρα κατά την γνώμη σου άρχοντα @Tips2018; OnePlus 5T, ε;

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έλεος θέλω να αγοράσω πόσο καιρό τώρα το one plus 8 pro στην έκδοση 12/256..στο χρώμα ultramarine blue..και ήταν σχεδόν ένα μήνα out of stock!Ξαναγίνεται διαθέσιμο στο επίσημο site μου ήρθε notification αλλά λόγω δουλειάς δεν πρόλαβα να το αγοράσω κ εξαντλήθηκε σε 3 μέρες...ξέρουμε πότε θα ξαναγίνει διαθέσιμο..;
Βιάσου

Αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμο το μπλε

Αλλά δεν νομίζω να μείνει για πολύ

Link to comment
Share on other sites

OnePlus: Ξεκίνησε διαγωνισμό για τον σχεδιασμό μπουφάν

Πηγή: https://techblog.gr/gadgets/oneplus-xekinise-diagonismo-gia-ton-schediasmo-enos-mpoyfan/

 

Από τα πολλά update που κάνουν σχεδόν σε καθημερινή βάση (άλλα φτιάχνουν, άλλα υποτίθεται πως φτιάχνουν και άλλα χαλάνε! Κατά το "Άλλα θέλω κι άλλα κάνω

πώς να σου το πω"

) όσοι έχουν την συσκευή, ας φορέσουν και κανένα μπουφανάκι.... από τις τόσες κρυάδες (πρασινάδα οθόνης, HD Netflix, κάμερα μέσα από τα ρούχα, βάλε GCam, επιστροφές, τιμή, διακοπή της συνεργασίας με McLaren-τους πήραν χαμπάρι κλπ) που έφαγαν μέχρι σήμερα!!! Είναι σημάδι των καιρών.....Κύριοι, κάνει κρύο. Προστατευτείτε!

Υ.Γ. @baiosss : Πολυαγαπημένε συμφορουμίτη, αν είχες τρανταχτά επιχειρήματα για την smartphonάρα 8, δεν θα έξυνες πληγές!

baiosss ΧΤΥΠΑ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ:

2) Μέγας (update) είσαι κύριε! Κι άλλη με το κουτάλι αναβάθμιση? Δες εδώ τι θα περιέχει:

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Αυτό για καλό το κάνανε προφανώς. Και ποια είναι η τηλεφωναρα κατά την γνώμη σου άρχοντα @Tips2018; OnePlus 5T, ε;

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Don't feed the trol...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ακόμη σ' αυτήν είσαι?

OxygenOS 10.5.9 disables the OnePlus 8 Pro’s color filter camera και μη χειρότερα!

Υ.Γ. Πσσσσσσ smartphonαρα !!!! Κερδάμε πατριώτες! Κάθε μέρα και μια αναβάθμιση! Τρέχουν και δεν φτάνουν.....

 

Αρχίζεις και κουράζεις.....σε πήραμε χαμπάρι!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Don't feed the trol...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Όχι και troll ο Tips2018 :p. Κι αυτός OnePlus έχει, απλά του αρέσει να λέει τα μείον τους. Εγώ απλά τον πειράζω :p

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή με ενδιαφέρει το OnePlus 8, μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στα εξής:

1. Υποστηρίζει WiFi Calling / VoLTe?

 

2. Υπάρχουν θέματα σύνδεσης με WiFI;

Link to comment
Share on other sites

Το είχα για λίγες μέρες, δεν αντιμετώπισα θέμα με το wifi. Έχω Vodafone και είχε volte κανονικα,vowifi δεν το δοκιμασα

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είχα για λίγες μέρες, δεν αντιμετώπισα θέμα με το wifi. Έχω Vodafone και είχε volte κανονικα,vowifi δεν το δοκιμασα

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ. Απλώς διαβάζω στο internet για διάφορα ζητήματα "αστάθειας" του δικτύου WiFi ή 4G/LTE....

Link to comment
Share on other sites

Full αναλυτικό review μετά ένα δίμηνο συνεχόμενη χρήση της συσκευής.

 

 

Νομίζω ότι τα πληρέστερα και ασφαλέστερα συμπεράσματα βγαίνουν μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα συνεχή χρήση μιας συσκευής και όχι τόσο την πρώτη 1-2 εβδομάδες κυκλοφορίας που είναι η πλοιοψηφια των reviews

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Full αναλυτικό review μετά ένα δίμηνο συνεχόμενη χρήση της συσκευής.

 

 

Νομίζω ότι τα πληρέστερα και ασφαλέστερα συμπεράσματα βγαίνουν μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα συνεχή χρήση μιας συσκευής και όχι τόσο την πρώτη 1-2 εβδομάδες κυκλοφορίας που είναι η πλοιοψηφια των reviews

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Δείχνει όντως πολύ δυνατό κινητό Κ καλό ποιοτικα ,αλλά πολλοί YouTuber γενικά αδικούν πολλές συσκευές για τους δικούς τους λόγους ...οι καλύτερες κριτικές είναι από εδώ μέσα , άνθρωποι που το έχουν αγοράσει , αλλά δυστυχώς δεν βλέπω πολλά άτομα να το έχουν αγοράσει για εμάς τους ενδιαφερόμενους..

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Oneplus, γι αυτό μπορούμε και την τρολάρουμε. Εξάλλου ποιός άνοιξε το παρόν θέμα?

Καλό τριήμερο...

OnePlus 8T και 8T Pro: Ημερομηνία κυκλοφορίας (Σεπτέμβριο είπαν σε μένα), τιμή, προδιαγραφές και διαρροές....

Πηγή: https://www.tomsguide.com/news/oneplus-8t

Μετάφραση: https://www.tomsguide.com/news/oneplus-8t

 

Η OnePlus εργάζεται σε μια εφαρμογή για να συγκεντρώσει όλες τις υπηρεσίες της κοινότητας.

Πηγή: https://www.hdblog.it/oneplus/articoli/n522059/oneplus-app-community-assistenza-care-servizi/

Μετάφραση: https://www.hdblog.it/oneplus/articoli/n522059/oneplus-app-community-assistenza-care-servizi/

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Το dxomark βγάζει το 8pro καλύτερο από το iphone 11 pro max, ακόμα και στο βίντεο που το iphone θεωρείται άριστο

 

Έχεις κανείς χρησιμοποιήσει το βίντεο εκτενώς, και έχει σχηματίσει γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

Το dxomark βγάζει το 8pro καλύτερο από το iphone 11 pro max, ακόμα και στο βίντεο που το iphone θεωρείται άριστο

 

 

 

Έχεις κανείς χρησιμοποιήσει το βίντεο εκτενώς, και έχει σχηματίσει γνώμη?

Μην ασχολείστε παιδιά με το DxOMark. Όλα είναι υποκειμενικά. Δεν λέω ότι δεν είναι καλό φωτογραφικά και σε λήψη βίντεος το 8 Pro, αλλά έχει να κάνει πως το βλέπει ο καθένας με τα μάτια του. Σε εσένα μπορεί να αρέσει και άλλον μπορεί να μην τον καλύπτει.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν μπορούμε να επαναφέρουμε το shelf app; μου είναι πιο χρήσιμο από το discover....

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν μπορούμε να επαναφέρουμε το shelf app; μου είναι πιο χρήσιμο από το discover....

 

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο μόνος τρόπος που γνωρίζω είναι να κατεβάσεις το OnePlus launcher 4.4.2.

Δεν θα μπορείς όμως να εγκαταστήσεις νεώτερες εκδόσεις του launcher γιατί θα χάσεις το shelf ξανά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 8 / 8 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...