Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω το εξής. Στο D3 έδειχνε πάνω σε πόσα μέτρα και το όνομα του δρόμου στον οποίον ήταν η επόμενη στροφή και κάτω υπήρχε διαρκής εναλλαγή των πληροφοριών που είχαμε επιλέξει, όπως ταχύτητα, απόσταση... Αυτό, πώς γίνεται στο PN? Ευχαριστώ.

Nai ginetai

 

Yparxei malista h dynatothta na mhn emfanizete kai katholou etsi kai to epilexeis na mhn einai orato

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nai ginetai

 

Yparxei malista h dynatothta na mhn emfanizete kai katholou etsi kai to epilexeis na mhn einai orato

 

Θα σε πείραζε να μου έλεγες και τον τρόπο...Δεν είναι η καλύτερη ώρα για να τεστάρεις αν μπορώ να το βρω μόνος μου...

Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

Θα σε πείραζε να μου έλεγες και τον τρόπο...Δεν είναι η καλύτερη ώρα για να τεστάρεις αν μπορώ να το βρω μόνος μου...

Katw aristera exei ena mple eikonidio an pathseis epanw tou tha emfanistoun oi plirofories pou zitas to idio tha kaneis kai gia na sou emfanisi thn diadromh me thn katefthinsi (epanw aristera pata kai pali to mple koumpaki) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Katw aristera exei ena mple eikonidio an pathseis epanw tou tha emfanistoun oi plirofories pou zitas to idio tha kaneis kai gia na sou emfanisi thn diadromh me thn katefthinsi (epanw aristera pata kai pali to mple koumpaki) :cool:

 

OK Αλλά αυτές οι πληροφορίες δεν εναλλάσονται αυτόματα? Έτσι δεν είναι?

Γ.Μ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Θα θελα να ρωτήσω γιατί κάπου νομίζω το διάβασα,εγώ που έχω τζάμια φιμέ θα έχω κάποιο πρόβλημα με το σήμα?Κ επίσης,λέω να αγοράσω το mitac mio 168 + destinator 3 που το έχω βρει σε καλή προσφορά σαν πακέτο,τί λέτε?Μήπως θα πρεπε να περιμένω το destinator pn ή δεν θα υπάρχει καποια αντίστοιχη προσφορά,οπότε καλύτερα να το πάρω τώρα κ να το αναβαθμίσω αργότερα?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σε αγγελία μεταχειρισμένο Mio 168 με ελληνικό Destinator PN

Πως είναι αυτό δυνατόν αφού δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα η επίσημη έκδοση από την NGI?

 

Αν είναι Destinator3 με «αναβάθμιση» θα έχει πρόβλημα?

Επίσης αν υπάρχει το λογισμικό Destinator3 σε CD γίνεται υποβάθμιση σε αυτό?

Και το σημαντικότερο! Με τo activation τι γίνεται? Δεν με ενδιαφέρουν «πειραγμένες» εκδώσεις, το PN θα το αγοράσω original όταν βγει.

Απλά η τιμή του πακέτου που βρήκα είναι δελεαστική

Link to comment
Share on other sites

to PN δεν εχει βγει. και εγω αγορασα ΜΙΟ 168 με PN και το PN ηταν πειρατικο,beta

 

Δουλεύει όμως σωστά

συμφέρει μια τέτοια αγορά?

Πήρες μαζί και το destinator3 ή μόνο την συσκευή με το PN?

Link to comment
Share on other sites

oxi,mono to PN phra me to MIO 168.

δε δουλευει 100% σωστα. εχει ΠΑΡΑ πολλα bugs

Δηλαδή δεν δουλεύουν λόγο MIO?

Γαιτι κατά τα άλλα όλα δουλεύοθν μια χαρά. Κανένα ορατό Bug.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν δουλεύουν λόγο MIO?

Γαιτι κατά τα άλλα όλα δουλεύοθν μια χαρά. Κανένα ορατό Bug.

Δεν έχει σχέση το mio με τα Bug, είναι λόγο beta του PN.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση το mio με τα Bug, είναι λόγο beta του PN.

 

Τελικά και τα "Σημεία ενδιαφέροντος" δουλεύουν.

Άρα μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.

 

?

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δουλεύουν; Κατάφερες να έχεις φωνητική ειδοποίηση για τις κάμερες; Το μόνο παράπονο που έχω μέχρι στιγμής από το ΡΝ και το οποίο σίγουρα θα λυθεί αργά ή γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Γενικά οι φωνητικές εντολές σας δουλεύουν καλά;

Οι φωνητικές ναι.

Για τις κάμερες δεν είχα ιδέα ότι υπάρχει ειδοποίηση!

 

Δορυφόρους εμένα πιάνει max 8 μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτό που κατέβασες έχει το κλασσικό πρόβλημα της σπασμένης έκδοσης του destinator 3 να μένει από μνήμη μετά από χρήση λίγων λεπτών (συνήθως όχι πάνω από 20-30) ;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτό που κατέβασες έχει το κλασσικό πρόβλημα της σπασμένης έκδοσης του destinator 3 να μένει από μνήμη μετά από χρήση λίγων λεπτών (συνήθως όχι πάνω από 20-30) ;;;

Στο pn δεν παίζει τέτοιο prob.

Link to comment
Share on other sites

katebasa me to emule to destinator pn to opio einai 2 cd me to deytero na exei toys xartes!

Stin eggatastasi sto PC exei ellhniko menu Kai sto PPC exei kai ekei epilogi menu kai glosas poy einai ola ellhnika!

Eixe xarth elladas sto 2o cd alla epidi oi onomasies itan me agglikoys xaraktires

evala ton xarth gia to destinator 3 kai ola einai OK!

 

Μήπως κάποιος φίλος μπορεί να μου εξηγήσει πώς και από πού το κατεβάζεται.

(gman1@g-mantas.gr) γιά να το δώ και εγώ;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To programa den exei kanena provlima & katevike me to emule!

 

 

Να σε ρωτησω φιλε μου. Οι ελληνικοι χαρτες ειναι πληρης? Δηλαδη περιλαμβανουν εθνικο-επαρχιακο δικτυο και τις μεγαλες πολεις?

 

Γιατι εγω ειχα βρει το PN αλλα οι χαρτες για ελλαδα ηταν μια εντελως basic εκδοση της Αθηνας... επι της ουσιας αχρηστο.

 

Παντως δεν τους δινω φραγκο αν δεν βγαλουν VGA εκδοση... ενα patch ρε *αμωτο. Τοσο δυσκολο ειναι ποια...??

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα ! Το PN μπορείτε να το κατεβάσετε από το emule. Εχει πλήρως εξελληνισμένο menu και οι χάρτες του 3 παίζουν τέλεια σε αυτό ! Και οι φωνητικές εντολές τέλεια... Και επίσης με το *****ed dll για το PN (που έχει μέσα το πακέτο) δεν υπάρχει το γνωστό πρόβλημα του memory leak ! Τι να πώ !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα ! Το PN μπορείτε να το κατεβάσετε από το emule. Εχει πλήρως εξελληνισμένο menu και οι χάρτες του 3 παίζουν τέλεια σε αυτό ! Και οι φωνητικές εντολές τέλεια... Και επίσης με το *****ed dll για το PN (που έχει μέσα το πακέτο) δεν υπάρχει το γνωστό πρόβλημα του memory leak ! Τι να πώ !

 

Katevasteto apo to emule dokimasteto kante toy kai apeira tests alla an eiste efxaristhmenoi esto kai ligo apo to apotelesma, akolouthiste to paradeigma toson kai toson A G O R A S T E T O

 

Me to na to agorasoume ,anevazontas ton arithmo adeiwn petyxainoume syxnes anavathmiseis xartwn kai mporoume na exoume perisoteres axiwseis apo thn NGI .

 

Mhn xexhnaei kaneis oti etsi sthrizoume mia etairia pou vadizei se alla nera kai kata periergo tropo gia ta Ellhnika dedomena exei apsogo support kai amesh antidrash afougrazomenh ton sfygmo twn xrhstwn.

 

Oi newteroi users de, tha prepei na xeroyn oti eno parakoloutei afto to thread apo thn arxh toy kai enw xerei poli kala to ti paizei me tis spasmenes ekdoseis OYDEPOTE enoxlise kanenan ,(oxi san kapoious allous- onomata den leme) alla isa isa voithise olon ton kosmo kai as hxere oti h ekdosh orismenwn htan peiratikh (symperilambanomenou kai emoy toy idiou ) :cool:

 

Gi afto loipon xanalew sthrixte tous kai voithiste na anevei ki allo to epipedo yphresiwn, gia na exoume xanalew apaithseis xartografhshs kai tou teleftaioy xwrioy ths Elladas ...

 

Filika :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκτιμώ ιδιαίτερα την δουλειά των ανθρώπων της Ngi, αλλά το destinator μου τη σπάει απίστευτα.

Όταν μπαίνω στη διαδικασία να το ανοίξω απογοητεύομαι.

Δώστε Tom tom navigator 5 στον λαο! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εκτιμώ ιδιαίτερα την δουλειά των ανθρώπων της Ngi, αλλά το destinator μου τη σπάει απίστευτα.

Όταν μπαίνω στη διαδικασία να το ανοίξω απογοητεύομαι.

Δώστε Tom tom navigator 5 στον λαο! :w00t:

 

 

Χαχα... εδω VGA δεν δινουνε (το πλεον αυτονοητο πραγμα δηλαδη) και εσυ θελεις να βαλουνε το TomTom??? :lol:

 

Παντως εχει καταντησει λαλακια η υποθεση. Απο την μια υπαρχει το 3 το οποιο ειναι σχετικα ενταξει σε VGA, απο την αλλη ειναι το PN το οποιο σαφως ποιο εξελιγμενα πραγματα αλλα δεν βλεπετε σε καλο PDA.

 

Σε ποιο να δωσεις τα λεφτα σου? Στο παλιο 3 που αλλαζει... η στο νεο PN που δεν βλεπετε? Για μενα προσωπικα, θα τα δωσω οταν το PN το κανουν VGA... λογικη απαιτηση νομιζω.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Χρειαζομαι επειγοντος της βοηθεια σας. Προσφατα κατεβασα την εκδοση 2005.Q1.3119 (greek) (της NAMA NGi) του ελληνικου χαρτη για το destinator PN απο το E-mule. Μετα την εγκατασταση του χαρτη και κατα την προσπαθεια εναλλaγης χαρτων εμφανιζει το μηνυμα "ο επιλεγμενος χαρτης δεν ειναι δηλωμενος. θελεται να τον δηλωσεται ? " και στην επιλογη "ΝΑΙ" ζηταει κωδικο αδειας χρησης. ΜΗπως καποιος φιλος μπορει να με βοηθησει να το "ξεπερασω" ? ;)

Αν καποιος μπορει να βοηθησει, please pm me. thanks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...