Jump to content

Coronavirus COVID-19


ggazas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ akishellas

όταν ο γιατρός σου λέει κόψε το τσιγάρο και ο περίγυρος σου όλος καπνίζει λέει ψέματα και εμπιστεύεσαι τον περίγυρο σου?

τι να πω ....

δηλ όταν έχουμε 0 νεκρους θα εμπιστευτώ εσένα η το 0 και πώς φτάσαμε εκεί

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Καλα αυτο αστο με το τσιγαρο, τετοιοι που ειμαστε...Ναι μας λεει ο γιατρος κοφτο, διαβαζουμε στο νετ βλαβερες συνεπειες, το γραφει το πακεττο και εμεις εκει , να τους γραφουμε ολους. Πολλοι ακομη και να αρρωστησουν δεν το κοβουν.

 

Υγ εχω φιλο πνευμονολογο που αρχισε το καπνισμα για να δει πως συμπεριφερονται σκεφτονται οι πελατες του....οταν εφτασε τα 1 πακεττο την ημερα τον εχεσε η γυναικα του και το εκοψε. Αβυσος η ψυχη του ανθρωπου, ακομη και τωρα που και που κανει καμμθα τρακα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

βρε και γω καπνίζω στριφτό αλλά δεν θα βγω να πω ότι μου λένε ψέματα οι ειδικοί και να παραπληροφορω τον κόσμο ,το αντίθετο μάλιστα

ο Αχιλλέας μάλλον κάνει αντιπολίτευση εκ του ασφαλούς εδώ μέσα και κάνει ότι δεν καταλαβαίνει

θα έρθουν και δω τα τεστ φθηνά ακριβά θα έρθουν έχει αναγγελθεί άλλωστε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπρος στο βωμό του χρήματος τι να πει ο κορονοιος... Οι ειδικοί ξέρουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Ναι από τι άκουσα τωρα που αποκάλυψε ο τσιοδρας πως όλοι θα νοσησουμε κάτι είπανε κ για χαρακίρι απκ προδωσια κτλ

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Αν το λέει μετά θα παραδεχτεις ότι σας δουλεύουν καταμουτρα κ ότι είστε τα τέλεια πιονακια κ πιστεύετε μόνο αυτούς που σας... αγαπάνε;

Διάβασε τι έλεγαν οι ειδικοί που μας οδήγησαν στην καραντίνα γιατί άφησαν ανοιχτά τα σύνορα.

Μετά άρχισε η κωλοτούμπα.

Γιατί άραγε?

Τότε ήταν λάθος ή τώρα?

 

https://www.moh.gov.gr/articles/ministry/grafeio-typoy/press-releases/6709-dhlwsh-kathhghth-swthrh-tsiodra-meta-th-synedriash-ths-epitrophs-empeirognwmonwn-kai-eidikwn-loimwksiologwn-gia-to-neo-koronoio

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και όχι ,αλίμονο αν ήταν

τώρα έχουμε αντιδράσεις μια μαθήτρια λέει ότι αισθάνεται σαν πειραματόζωο

 

https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.gr/news/kosmos/story/216326/koronoios-nea-simantiki-ayxisi-ton-nekron-sti-germania-eno-ta-sxoleia-anoigoyn-stadiaka

δύσκολες καταστάσεις δύσκολες αποφάσεις

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Αλλά και όλα τα ύποπτα θετικά βγήκαν;

 

Θετικά βγήκαν τα 2400 στα 57000.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτοί που έχουν τα περισσότερα θύματα θέλουν κιόλας να ανοίξουν τα σχολεία, εμείς εδώ θα έπρεπε ήδη να τα είχαμε ανοίξει χθες, που λέει ο λόγος!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

βρε και γω καπνίζω στριφτό αλλά δεν θα βγω να πω ότι μου λένε ψέματα οι ειδικοί και να παραπληροφορω τον κόσμο ,το αντίθετο μάλιστα

ο Αχιλλέας μάλλον κάνει αντιπολίτευση εκ του ασφαλούς εδώ μέσα και κάνει ότι δεν καταλαβαίνει

θα έρθουν και δω τα τεστ φθηνά ακριβά θα έρθουν έχει αναγγελθεί άλλωστε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Φίλε μου είναι μεγάλο το κατεβατό στο πρώτο αρχικό μου ποστ κ λογικό είναι να μη διάβασες για να καταλάβεις τι εννοώ. Αντιπολίτευση κάνω σε τι κ εκ του ασφαλούς; σε τι μήπως είμαι έγκλειστος μέσα κ δεν το ξέρω αντιθέτως είναι έτσι η δουλειά μου που δεν σταματήσαμε κ δουλεύω κ συναναστρεφομαι με ανθρώπους... Πραγματικά βγάζετε μερικοί συμπεράσματα χωρίς να ξέρετε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διάβασε τι έλεγαν οι ειδικοί που μας οδήγησαν στην καραντίνα γιατί άφησαν ανοιχτά τα σύνορα.

Μετά άρχισε η κωλοτούμπα.

Γιατί άραγε?

Τότε ήταν λάθος ή τώρα?

 

https://www.moh.gov.gr/articles/ministry/grafeio-typoy/press-releases/6709-dhlwsh-kathhghth-swthrh-tsiodra-meta-th-synedriash-ths-epitrophs-empeirognwmonwn-kai-eidikwn-loimwksiologwn-gia-to-neo-koronoio

 

Ισχύει ότι οι ειδικοί όπως ο τσιοδρας στην αρχή είπε ότι δεν μεταδιδετε μέσω του άνθρωπου δηλαδή κάτι τέτοιο κ μετά ο ειδικός το άλλαξε; όταν πρώτο ξεκίνησε κ ανέλαβε δηλαδή για στις αρχες .

 

Τωρα το διαβασα ... τελικα οι ειδικοι πρεπει να εβγαλαν βιαστικα συμπερασματα... τοτε, εχουμε παντως πολλους ειδικους να μας λενε τι να κανουμε σε αυτη τη χωρα ,ειδικοι την πολιτικη, ειδικοι στην οικονομια ειδικοι στην τεχνογνωσια ειδικοι κ αυτοι κ κανανε μια χωρα μη πω τι κ ακομα τι ξεπουλανε,ειδικοι κ εμεις τι να κανουμε αυτοι μας κολησαν.. Εκει που οντως παντως παραδεχομαι τους ειδικους για το συγκεκριμενο θεμα ειναι πως παραδεχομαι ειναι πως πηραν γρηγορα κ αμεσα μετρα μετα την κωλοτουμπα κ δεν νοσησε πολυς κοσμος κ επειτα να τρεχουμε ειδικα οσο αφορα τις ευπαθεις ομαδες και θα το ξαναγραψω αν δεν βρουν τεστ να κανουν στον κοσμακι ΟΣΟ Κ ΝΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ανουσιο θα ειναι να τον βγαζουν σταδιακα εξω μιας που θα νοσησουν σταδιακα εφοσον εκτεθουν οπως ανεφερε χτες κ ο ειδικος κ μπορει να γινει χειροτερο κ να χασουμε το καλοκαιρι που ειναι τοσο ωφελιμο για το ανοσοποιητικο συστημα .

Edited by akishellas
Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρι ειδικα ο ηλιος κ η θαλασσα ειναι οτι πρεπει για να βοηθα στο να ενισχυσουν τον οργανισμο μας απεναντι σε αρρωστιες η ιωσεις κτλ που θα προκυψουν τον χειμωνα ,ελπιζω να μην τα ανοιξουν για κανα μηνα κ μετα κλεισιμο ...
Link to comment
Share on other sites

 

Ισχύει ότι οι ειδικοί όπως ο τσιοδρας στην αρχή είπε ότι δεν μεταδιδετε μέσω του άνθρωπου δηλαδή κάτι τέτοιο κ μετά ο ειδικός το άλλαξε; όταν πρώτο ξεκίνησε κ ανέλαβε δηλαδή για στις αρχες .

 

Τωρα το διαβασα τελικα οι ειδικικοι πρεπει να βιαστηκαν να εβγαλαν συμπερασματα τοτε

 

1 Φλεβάρη ανέλαβε και η ανακοίνωση του υπουργείου έγινε στις 24.

 

Με αυτό το τραγικό λάθος να μην φιλτράρουν τα σύνορα καταστράφηκε η οικονομία με την καραντίνα που στο τέλος δεν θα έχει αποτέλεσμα.

 

Οι ειδικοί μας κατέστρεψαν στην οικονομία, οι ειδικοί τα θαλασσώσανε στην υγεία.

 

Κι εμείς πληρώνουμε τα λάθη τους.

Σε αυτούς ποιός θα κόψει πρόστιμα?

Link to comment
Share on other sites

1 Φλεβάρη ανέλαβε και η ανακοίνωση του υπουργείου έγινε στις 24.

 

Με αυτό το τραγικό λάθος να μην φιλτράρουν τα σύνορα καταστράφηκε η οικονομία με την καραντίνα που στο τέλος δεν θα έχει αποτέλεσμα.

 

Οι ειδικοί μας κατέστρεψαν στην οικονομία, οι ειδικοί τα θαλασσώσανε στην υγεία.

 

Κι εμείς πληρώνουμε τα λάθη τους.

Σε αυτούς ποιός θα κόψει πρόστιμα?

 

Ειπαμε ο απλος πολιτης την πληρωνει απο αυτους εκει πανω εδω κ δεκαετιες το μονο που ξερουν ειναι να ξεπουλανε να κλεβουν ακομα μεχρι σημερα κ να τα ριχνουν στον κοσμο κ συνεχως να τον δουλευουν . Παντως επειτα το λαθος τους στο συγκεκριμενο τομεα παλι καλα που πηραν αμεσα μετρα ειδικα να προστατευθουν οι ευπαθεις ομαδες . Επισης δεν εχουμε κατλαβει τι δυναμη εχουμε σαν λαος απλα μας εχουν...

οσο αφορα την καραντινα δεν ξερω κ εγω ειμαι διχασμενος εφοσον δεν μπορουν να εχουν τεστ να κανουν στον κοσμο που κυκλοφορουν αν επρεπε να γινει για ολους η οχι .

Edited by akishellas
Link to comment
Share on other sites

https://www.news247.gr/kosmos/kina-se-karantina-i-charmpin-gia-nea-charaktiristika-toy-ioy-mila-epistimonas.7628622.html

 

 

Δεν μας τα λενε καλα οι Κινεζοι...

 

https://www.news247.gr/good-news/koronoios-kina-molis-10-nea-kroysmata-ena-24oro-kanenas-thanatos.7628586.html

 

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

 

Εντάξει δέσαμε, ούτε σε ένα χρόνο δεν καθαρίζουμε!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ρε μέσα όλοι λέμε για καμιά πενταετία. Άντε πια, ανάγωγοι, που θέλετε να βγείτε έξω... Ακούς εκεί θράσος... :p
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/YXIzraesRcc

 

Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο ότι κοροιδευανε τα παπαγαλάκια των ΜΜΕ θα τα βρουν μπροστά τους φυσικά πρώτοι θα τρέξουν σαν πρόβατα. https://youtu.be/YXIzraesRcc

 

Εγώ δνε με νοιάζει προσωπικά τα μικρά παιδάκια που θα τα έχουν κυριολεκτικά αν το κάνουν σαν ρομποτακια τι έχουν να τραβήξουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://youtu.be/YXIzraesRcc

 

Τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο ότι κοροιδευανε τα παπαγαλάκια των ΜΜΕ θα τα βρουν μπροστά τους φυσικά πρώτοι θα τρέξουν σαν πρόβατα. https://youtu.be/YXIzraesRcc

 

Εγώ δνε με νοιάζει προσωπικά τα μικρά παιδάκια που θα τα έχουν κυριολεκτικά αν το κάνουν σαν ρομποτακια τι έχουν να τραβήξουν.

 

Harbin η πόλη που τέθηκε σε καραντίνα

http://govt.chinadaily.com.cn/a/201905/15/WS5cdb7b8b498e079e68020ef0.html

Ωρε τίποτα δεν φαίνεται να είναι τυχαίο τελικά. Να δούμε τι έπεται για το καλό της νέας πειραματικης ανθροπωτητας ..

Link to comment
Share on other sites

https://www.newsbeast.gr/environment/arthro/6223480/koronoios-ipa-tigreis-se-zoologiko-kipo-vrethikan-thetikes-dyo-gates-eginan-ta-prota-katoikidia-sti-chora-poy-molynthikan

 

" ..αλλά καθησυχαστικοι οι επιστήμονες, δεν υπάρχουν ενδείξεις ότι μπορεί να μεταφερθει από ζώο σε άνθρωπο..."

κάτι μου θυμίζει αυτό αλλά από την ανάποδη...σαν να το έχω ακούσει πρόσφατα...oh shit!

(Επίσης είναι απορίας άξιο, αφού δεν μπορεί να μεταφερθεί κατα αυτόν τον τρόπο, πως ξεκίνησε από μια νυχτερίδα που συνεχίζουν κ λένε μέχρι σήμερα?!)

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κορονοϊός; Όπου να ναι θα σκάσει μύτη κανένα σύννεφο γεμάτο ραδιενέργεια από την Ουκρανία και εκεί να δούμε το θα κάνουμε.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κορονοϊός; Όπου να ναι θα σκάσει μύτη κανένα σύννεφο γεμάτο ραδιενέργεια από την Ουκρανία και εκεί να δούμε το θα κάνουμε.

Άσχετο , αλλά πιθανό.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Τεστ γίνονται στοχευμένα στους δυνητικά φορείς τους ιού. Όχι στο γενικό πληθυσμό. Οπότε ο αριθμός των θετικών είναι φυσικά πολύ μεγαλύτερος. Αν τα τεστ γινόταν δειγματοληπτικά, τότε θα ήταν πολύ μικρότερος ο αριθμός.

 

ακομα ασχολειστε με τον αριθμο των κρουσματων; :lol: τι σημασια εχει αν ειναι εκατο ή πεντακοσιες χιλιαδες τα κρουσματα;

τα περισσοτερα τεστ εγιναν για το προσωπικο των νοσοκομειων κ για την ιχνηλατιση των κρουσματων.

 

απολυτα σωστος ο pavlitakis1. Οταν κλεισαμε τα συνορα με την Ιταλια ειχαν πανω απο χιλιους νεκρους.

Ερχονταν απο Ιταλια εκδρομες μαθητων και ουτε τεστ δεν τους εκαναν κ κοροιδευε ο κοσμος την γυναικα που πηγε στο ΜΙλανο.

Link to comment
Share on other sites

Ότι μερικοί δεν βλέπουν το δεντρό και οχι το Δάσος σε μια τέτοια κατάσταση και μιλάμε για νέους ανθρώπους που γράφουν σε ενα τεχνολογικό φόρουμ απλα με θλιβει.

Δεν ειπε κανένας οτι δεν υπάρχει πρόβλημα αυτη την στιγμή στην παγκόσμια κοινωνία.

Επίσης δεν είπε κάνεις οτι είναι ολοι ηθοποιοί και οτι ολα ειναι ενα θέατρο.

Άλλα η υπερβολή και η πλύση εγκεφάλου που γίνεται από τα ΜΜΕ δεν έχει προηγούμενο.

Εγώ απο όταν έκλεισα την τηλεόραση και άρχισα να κανω οτι εκανα εγινα ξανα ο εαυτος μου. Εστελνα το μήνυμα μου πηγαινα βολτα τον σκύλο έστελνα το μήνυμα μου πήγαινα για τρέξιμο 3 φόρες την εβδομάδα ξέχασα τελείως ολη αυτη την κατασταση. Τις άλλες ώρες έπαιζα με την κόρη μου.

Πως μπορεί να ειναι η ψυχολογία ενός ανθρώπου όταν ακούει μονο για θανάτους και βλέπει 10 φορές την ήμερα φέρετρα στην τηλεόραση ? Οταν βγαίνουν ΑΚΟΜΗ και νοσουντες μέσα απο την ΜΕΘ και μιλάνε στα κανάλια ?

"Δηλαδή ειμαι εγω με 40 πυρετό διασηλωμένος, μονος μου χωρις να μπορω να δω το παιδι μου την γυναικα μου η μανα μου εχει να φαει 1 εβδμαδα και κλαιει νυχτα μερα, είμαι τοσο σοβαρά που μπορει να πεθανω, αλλα μιλαω στον Μητσο να του πω να μείνε σπιτι Και οχι μονο στον Μητσο που βλέπει Μεγκα αλλα θα μιλησω και στον Κίτσο που βλεπει ΑΝΤ1 Σκαι κλπ

Οποιος πιστεύει οτι απλα ετυχε μια τετοια αρρώστια οκ δικαίωμα του μακάρι να βγω ψεύτης αλλα θα είμαστε μάρτυρες σε μια νέα τάξη πραγμάτων. Και δεν ειναι το τσιπαρισμα και συνωμοσιολογια το θεμα.Και ισως δεν την ζήσουμε εμεις εξ ολοκλήρου αλλά σίγουρα τα παιδιά μας.

Το μικρόβιο του φόβου της επαφής με τον συνάνθρωπο(που ειχε ηδη ξεκινήσει με τα μέσα κοινωνική δικτύωσης ) , η δουλειά απο το σπίτι,το πλαστικό χρήμα και πολλα ακόμη ήδη εχει αρχίσει να εξαπλωνετε .Μακάρι να βγω ψεύτης αλλα θα υπάρξει τετοια κρίση στην παγκόσμια οικονομία που πολλοί θα βουλιάξουν.

Ξανα λεω δεν αμφιβάλει κάνεις για τους θανάτους άλλα το στημένο του θέματος απο κάποιους που κινούν τα παγκόσμια νήματα είναι δικαίωμα μου να το πιστεύω

Το τι είχαν στο μυαλό τους δεν θα το μάθουμε πότε άλλα θα τα δεχτούμε όλα

Γιατί ???

Γιατί μας έδειχναν τον θάνατο παντού με αριθμούς με εικόνες με λεξεις ξανα και ξανα.

Και ο άνθρωπος υποσυνείδητα θέλει να προστατέψει το πολυτιμότερο αγαθό του την ζωή του

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πραγματικά, διαβάζοντας τέτοιες δημοσιεύσεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ότι μερικοί δεν βλέπουν το δεντρό και οχι το Δάσος σε μια τέτοια κατάσταση και μιλάμε για νέους ανθρώπους που γράφουν σε ενα τεχνολογικό φόρουμ απλα με θλιβει.

Δεν ειπε κανένας οτι δεν υπάρχει πρόβλημα αυτη την στιγμή στην παγκόσμια κοινωνία.

Επίσης δεν είπε κάνεις οτι είναι ολοι ηθοποιοί και οτι ολα ειναι ενα θέατρο.

Άλλα η υπερβολή και η πλύση εγκεφάλου που γίνεται από τα ΜΜΕ δεν έχει προηγούμενο.

Εγώ απο όταν έκλεισα την τηλεόραση και άρχισα να κανω οτι εκανα εγινα αλλος ξανα ο εαυτος μου. Εστελνα το μήνυμα μου πηγαινα βολτα τον σκύλο έστελνα το μήνυμα μου πήγαινα για τρέξιμο 3 φόρες την εβδομάδα ξέχασα τελείως ολη αυτη την κατασταση. Τις άλλες ώρες έπαιζα με την κόρη μου.

Πως μπορεί να ειναι η ψυχολογία ενός ανθρώπου όταν ακούει μονο για θανάτους και βλέπει 10 φορές την ήμερα φέρετρα στην τηλεόραση ? Οταν βγαίνουν ΑΚΟΜΗ και νοσουντες μέσα απο την ΜΕΘ και μιλάνε στα κανάλια ?

"Δηλαδή ειμαι εγω με 40 πυρετό διασηλωμένος, μονος μου χωρις να μπορω να δω το παιδι μου την γυναικα μου η μανα μου εχει να φαει 1 εβδμαδα και κλαιει νυχτα μερα, είμαι τοσο σοβαρά που μπορει να πεθανω, αλλα μιλαω στον Μητσο να του πω να μείνε σπιτι Και οχι μονο στον Μητσο που βλέπει Μεγκα αλλα θα μιλησω και στον Κίτσο που βλεπει ΑΝΤ1 Σκαι κλπ

Οποιος πιστεύει οτι απλα ετυχε μια τετοια αρρώστια οκ δικαίωμα του μακάρι να βγω ψεύτης αλλα θα είμαστε μάρτυρες σε μια νέα τάξη πραγμάτων. Και δεν ειναι το τσιπαρισμα και συνωμοσιολογια το θεμα.Και ισως δεν την ζήσουμε εμεις εξ ολοκλήρου αλλά σίγουρα τα παιδιά μας.

Το μικρόβιο του φόβου της επαφής με τον συνάνθρωπο(που ειχε ηδη ξεκινήσει με τα μέσα κοινωνική δικτύωσης ) , η δουλειά απο το σπίτι,το πλαστικό χρήμα και πολλα ακόμη ήδη εχει αρχίσει να εξαπλωνετε .Μακάρι να βγω ψεύτης αλλα θα υπάρξει τετοια κρίση στην παγκόσμια οικονομία που πολλοί θα βουλιάξουν.

Ξανα λεω δεν αμφιβάλει κάνεις για τους θανάτους άλλα το στημένο του θέματος απο κάποιους που κινούν τα παγκόσμια νήματα είναι δικαίωμα μου να το πιστεύω

Το τι είχαν στο μυαλό τους δεν θα το μάθουμε πότε άλλα θα τα δεχτούμε όλα

Γιατί ???

Γιατί μας έδειχναν τον θάνατο παντού με αριθμούς με εικόνες με λεξεις ξανα και ξανα.

Και ο άνθρωπος υποσυνείδητα θέλει να προστατέψει το πολυτιμότερο αγαθό του την ζωή του

 

Σωστός, μετρημένος, κατασταλαγμένος. Καταπληκτικό ποστ. Εύγε φίλε. :respect:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...