Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή χρονιά με καλά βουτωρωματα.

 

Έχει παρατηρήσει κάνεις να μηδενιστούν τα στατιστικά της μπαταρίας και της χρήσης γενικά;

 

Είναι κενό εκεί έκανα restart αλλα τίποτα.

Φιλε καλη χρονια και σε εμενα απο το πρωι...κενά τα στατιστικα μπαταριας /χρησης....

 

Μαζι με το 2020...εφυγαν παρεα

57aafc16cdbbe58c4af0d648aad10376.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή χρονιά με καλά βουτωρωματα.

 

Έχει παρατηρήσει κάνεις να μηδενιστούν τα στατιστικά της μπαταρίας και της χρήσης γενικά;

 

Είναι κενό εκεί έκανα restart αλλα τίποτα.

χρονια πολλα και καλα

και εγω ακριβως τα ιδια.εκανα wipe cache partition αλλα και παλι τιποτα.εκανα επαναφορα

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλα

και εγω ακριβως τα ιδια.εκανα wipe cache partition αλλα και παλι τιποτα.εκανα επαναφορα

 

Φαίνεται πως ακόμα κι εκεί στη Samsung θα θέλουν γρήγορα να ξεχαστεί το 2020....

Link to comment
Share on other sites

Και μένα το ίδιο και το παρατήρησα τις πρώτες ώρες της αλλαγής χρονιάς.

Ξυπνητήρια λειτουργούν κανονικά ή μόνο τα Iphone το πάθαιναν; :p

Link to comment
Share on other sites

Πιστευα οτι απλα εσβησε το SOT των τελευταιων ημερων του 2020 και θα μετρουσε κανονικα απο χθες αλλα δεν μετραει καθολου... Λογικα θα φτιαξει με το επομενο update...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το θεμα διορθωθηκε σε μενα απλα και ευκολα :D

https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-0-battery-stats-2021-bug-on-galaxy-phones-fix

 

παμε στις εφαρμογες ----> εμφανιση εφαρμογων συστηματος βρισκουμε το samsung device health manager service παταμε πανω του --->αποθηκευση και εκκαθαριση δεδομενων

 

και ολα κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά! Σκέφτομαι να αγοράσω την εν λόγω συσκευή όμως βλέπω ότι στα καταστήματα του Σκρουτζ σε σχέση με του best price υπάρχει μια αρκετά μεγάλη διαφορά! Γιατι;

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Στο dual μοντελο ειναι η διαφορα της τιμης μεγαλυτερη και τα φθηνοτερα καταστηματα δεν το εχουν αμεσα διαθεσιμο. Το καλυτερο παντα ειναι να μην επιλεγεις το φθηνοτερο καταστημα αλλα το πιο αξιοπιστο που εχει την καλυτερη τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Στο dual μοντελο ειναι η διαφορα της τιμης μεγαλυτερη και τα φθηνοτερα καταστηματα δεν το εχουν αμεσα διαθεσιμο. Το καλυτερο παντα ειναι να μην επιλεγεις το φθηνοτερο καταστημα αλλα το πιο αξιοπιστο που εχει την καλυτερη τιμη.
Κοίταξα το πιο αξιόπιστο ανάλογα τις κριτικές, αυτό που είχε αντικαταβολή εννοείται σαν επιλογή και άμεσα διαθέσιμο! Βρήκα στο best price ένα καταστημα το οποίο είχε 170+ αξιολογήσεις με 5 αστερια ενώ τα υπόλοιπα πολύ λιγοτερες αξιολογήσεις και με λιγότερα αστέρια και από ότι έψαξα έχει ακριβώς την ίδια διεύθυνση με ένα κατάστημα του Σκρουτζ (με άλλη ονομασία)! Στο Σκρουτζ όμως το πουλάει αρκετά υψηλότερα! Τι φάση; Ίσως να έχει άλλες χρεώσεις το σκρουτζ και γι'αυτό να το χρεώνουν παραπάνω! Μάλλον πρόκειται για 2 επιχειρήσεις (μαλλον χωρίς να είμαι σίγουρος)! Στο Σκρουτζ έχει 700+ αξιολογήσεις όλες θετικες!

 

Δεν αναφέρω καταστήματα για πολλούς λόγους (διαφημιστικούς κτλ)! Όποιος θέλει να του πω ποιο ας στείλει PM!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το θεμα διορθωθηκε σε μενα απλα και ευκολα :D

https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-0-battery-stats-2021-bug-on-galaxy-phones-fix

 

παμε στις εφαρμογες ----> εμφανιση εφαρμογων συστηματος βρισκουμε το samsung device health manager service παταμε πανω του --->αποθηκευση και εκκαθαριση δεδομενων

 

και ολα κομπλε

 

Όντως έτσι έφτιαξε...

 

Απίστευτο bug πάντως...

Link to comment
Share on other sites

 

Εμενα εφτιαξε με οδηγιες απο αυτο το βιντεο. Αλλα μετα την διαγραφη των δεδομενων η μπαταρια πεφτει αρκετα πιο γρηγορα. Ισως στρωσει με 1-2 φορτισεις...

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

PhoneArena: Y2K strikes back? Users report an interesting glitch in Samsung's One UI 3.0.

https://www.phonearena.com/news/samsung-battey-stats-missing-on-one-ui-3_id129282

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων, πλέον είναι πολύ ομαλή η λειτουργία του τηλεφώνου, όπως πριν πάρει την 11..επίσης βλέπω λίγο καλύτερη αυτονομία.
:w00t: STERGIOS :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε update για το device care στο Galaxy store η οποία διορθώνει το πρόβλημα με τα στατιστικά της μπαταρίας.

Σπεύσατε..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλείας Ιανουαρίου. 168 mb

 

Στάλθηκε από το AGS-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με rcs στα μηνύματα στην εφαρμογή της Samsung γίνεται τίποτα? Στο προηγούμενο που είχα ελληνικό είχα. Τώρα έχω γερμανική και δεν έχει. Εκτός από google messages υπάρχει λύση?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...