Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε, θα στείλουν κανένα δώρο της προκοπής; Πέρασε σχεδόν μια εβδομάδα από την λήξη του διαγωνισμού.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, nokia3310 said:

Άντε, θα στείλουν κανένα δώρο της προκοπής; Πέρασε σχεδόν μια εβδομάδα από την λήξη του διαγωνισμού.

Μέχρι 10 Απρίλιο θα τα έχουν στείλει έλεγαν οι όροι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μόλις έγινα μέλος του forum παρόλο που σας διαβάζω αρκετό καιρό.

Ήρθε σε κάποιον κάποιο δώρο από το madness; Κατάφερα και πήρα ένα ποταπό hands free και έχει πάνω από μήνα η ιστορία!

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Mantzanes said:

Καλησπέρα! Μόλις έγινα μέλος του forum παρόλο που σας διαβάζω αρκετό καιρό.

Ήρθε σε κάποιον κάποιο δώρο από το madness; Κατάφερα και πήρα ένα ποταπό hands free και έχει πάνω από μήνα η ιστορία!

Όχι ακόμα. Μέχρι 15 του μηνός θα τα έχουν στείλει είπαν. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eridion25 said:

Επιτέλους μπορώ να ξοδέψω τους κρυσταλους που μάζεψα image.thumb.png.cc4a338d14e04f53fbafa6821172acb1.png

Προσωπικά πιστεύω οτι δεν αξίζουν τετοιοι διαγωνισμοί. Εγω στη θεση σου θα τους κρατουσα για καποιο πακετο ή εαν ξαναδωσουν αξεσουαρ.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, VIPdriver said:

Προσωπικά πιστεύω οτι δεν αξίζουν τετοιοι διαγωνισμοί. Εγω στη θεση σου θα τους κρατουσα για καποιο πακετο ή εαν ξαναδωσουν αξεσουαρ.

Όντως. Καμία διαφάνεια στον εν λόγω "διαγωνισμό"/ τυχερό παιχνίδι.

Εδώ αυτά που εξαργυρώσαμε δεν μασ έχουν στείλει ακόμα και ήταν μέχρι σήμερα η αποστολή τους.

Link to comment
Share on other sites

Marketing award 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sycorpios said:

Γελάνε και οι κρύσταλλοι...

IMG_20240411_184928.jpg

Αυτό που νομίζουν ότι το 1 αστέρι το βάζουμε για την "εφαρμογή των όρων";

Εμείς το αστέρι το βάζουμε επειδή είναι ηλίθιοι και το κάναν με αυτούς τους όρους, όχι επειδή δεν τους εφάρμοσαν!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι η επίσημη ανακοίνωση έλεγε έως 15/4 και αυτοί στις 1/4 το σταμάτησαν. Ανέβασα και σκρινσοτ. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, VIPdriver said:

Εγώ ξέρω ότι η επίσημη ανακοίνωση έλεγε έως 15/4 και αυτοί στις 1/4 το σταμάτησαν. Ανέβασα και σκρινσοτ. 

Έως 15/4 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων δεν ήταν;

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nokia3310 said:

Έως 15/4 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων δεν ήταν;

Δε γράφει πουθενα μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων. Βασικά όλα, εκτός από τα 4 τελευταία είχαν εξαντληθεί από την 3η εβδομάδα και ανεβασαν και πρόσθετα. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, VIPdriver said:

Δε γράφει πουθενα μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων. Βασικά όλα, εκτός από τα 4 τελευταία είχαν εξαντληθεί από την 3η εβδομάδα και ανεβασαν και πρόσθετα. 

Μια χαρά το γράφει.

Η διάρκεια του Διαγωνισμού καθορίζεται από την 08/03/2024 και ώρα 16:00:01 μέχρι την 15/04/2024 και ώρα 23.59:59 ή όταν τελειώσουν τα διαθέσιμα δώρα, όποιο από τα δύο επέλθει νωρίτερα

https://www.vodafonecu.gr/eksipiretisi-pelatwn/diagonismoi/oroi-diagonismou-march-madness-2024/

Και είναι λογικό, αφού δεν μπορούν να προσθέτουν συνέχεια δώρα μέχρι την 15/04 κάθε φορά που τελειώνει το απόθεμα. Αυτό δεν ισχύει μόνο στον συγκεκριμένο διαγωνισμό, αλλά σε όλες τις προσφορές/προωθητικές ενέργειες.

Link to comment
Share on other sites

Και με απόλυτη διαφάνεια άλλαζαν τους κρυστάλλους που χρειάζονταν και μερικοι εχασαν και κρυστάλλους με απόλυτη διαφανεια παντα...

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή ο χρόνος είναι σχετικός, το "υπάρχει περίπτωση (καντο βεβαιότητα) η εφαρμογή να κολλήσει για λίγη ώρα λόγω εισόδου μεγάλου αριθμού χρηστών" μεταφράζεται στο να σου πετάει timeout για ένα μισάωρο σερί.

Link to comment
Share on other sites

Πάτησα μόλις στον cu μεγάλο διαγωνισμό free unlimited data και μου δωσε 5 μέρες, ενώ για πολλές μέρες δεν μου δινε. Δείτε το και σεις 😉

Link to comment
Share on other sites

On 16/4/2024 at 2:52 ΠΜ, sycorpios said:

Πάτησα μόλις στον cu μεγάλο διαγωνισμό free unlimited data και μου δωσε 5 μέρες, ενώ για πολλές μέρες δεν μου δινε. Δείτε το και σεις 😉

Κι εγώ, αλλά νόμιζα πως έπαιζε ακόμα 🤣

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...