Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, EllinikoNisi said:

Το πρόβλημα είναι ότι εμείς που χάσαμε την πρώτη εβδομάδα (γιατί ενεργοποίησαν τον διαγωνισμό την Παρασκευή) μέχρι τέλος του μήνα θα έχουμε το πολύ 30.000, αλλά μέχρι τότε δεν θα υπάρχει απόθεμα σε κανένα gadget.

Έχεις δίκιο...  Συνέβη και σε μένα σε κάμποσες συνδέσεις... OCD 🙄

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και τι σκάτε ρε παιδιά, αφού μέχρι να μαζέψετε τους πόντους, "αίφνης" θα έχουν φύγει τα δώρα του αντίστοιχου "ορίου" της εβδομάδας. Κυνηγάτε μάγισσες ε; 😛

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gpapas640 said:

Έλα να μαζευόμαστε νωρίς νωρίς. Ακούω προβλέψεις. Τι ώρα θα έχουν μηδενίσει τα δώρα;

Μηδένισαν απ'τη Παρασκευή που ξεκίνησε, πόσο πιο μηδέν να γίνουν;;😇😇

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, sycorpios said:

Μηδένισαν απ'τη Παρασκευή που ξεκίνησε, πόσο πιο μηδέν να γίνουν;;😇😇

Πίστεψέ με αν όλοι έδειχναν τα δόντια τους από την αρχή την περασμένη Κυριακή 00.01 θα είχαν εξαντληθεί, όχι 00.15. Υπάρχουν αυτοί που κρατάνε πόντους για τα ακριβότερα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, jaranor said:

Να ρωτήσω με την ευκαιρία, είναι δωρεάν όπως παλιά με τους κρυστάλλους; Ή και τα madpoints θέλουν και χρηματικό ποσό;

Μόνο madpoints. Αλλιώς προφανώς θα έβλεπες και κάποιο χρηματικό ποσό δίπλα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gpapas640 said:

Πίστεψέ με αν όλοι έδειχναν τα δόντια τους από την αρχή την περασμένη Κυριακή 00.01 θα είχαν εξαντληθεί, όχι 00.15. Υπάρχουν αυτοί που κρατάνε πόντους για τα ακριβότερα.

Η αλήθεια είναι πως αν αξίζει να διαγωνιστείς για κάτι είναι τα δώρα που υπάρχουν τουλάχιστον σε ποσότητα άνω των 10. Τα 2 iphone ή τα Samsung σιγά μην σε αφήσουν να τα πάρεις εσύ.

Εγώ προσωπικά πήρα τα jbl των 10€ έτσι για το γαμώτο.. και φυσικά δεν ξαναξενυχτάω χωρίς ουσία.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Vibraphone said:

Η αλήθεια είναι πως αν αξίζει να διαγωνιστείς για κάτι είναι τα δώρα που υπάρχουν τουλάχιστον σε ποσότητα άνω των 10. Τα 2 iphone ή τα Samsung σιγά μην σε αφήσουν να τα πάρεις εσύ.

Εγώ προσωπικά πήρα τα jbl των 10€ έτσι για το γαμώτο.. και φυσικά δεν ξαναξενυχτάω χωρίς ουσία.

Ξενυχτάς στις 00:15 μπρε;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, sou_d said:

Ξενυχτάς στις 00:15 μπρε;

Όταν έχεις οικογένεια και κανονικά στις 11 ήδη κοιμάσαι, το 00:15 θεωρείται ξενύχτι.. 😃

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vibraphone said:

Όταν έχεις οικογένεια και κανονικά στις 11 ήδη κοιμάσαι, το 00:15 θεωρείται ξενύχτι.. 😃

Άι νόου δατ φίλινγκ, αλλά....σλιπ ισ φορ δε γουίκ 😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sou_d said:

Άι νόου δατ φίλινγκ, αλλά....σλιπ ισ φορ δε γουίκ 😂😂

Θέλεις παρέα να σιχτιρίζουμε τη Δευτέρα ότι κολλούσε και μας φάγανε όλα τα δώρα σε χρόνο dt;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vibraphone said:

Θέλεις παρέα να σιχτιρίζουμε τη Δευτέρα ότι κολλούσε και μας φάγανε όλα τα δώρα σε χρόνο dt;

Σικέ και βονταφονάρα... 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vibraphone said:

Η αλήθεια είναι πως αν αξίζει να διαγωνιστείς για κάτι είναι τα δώρα που υπάρχουν τουλάχιστον σε ποσότητα άνω των 10. Τα 2 iphone ή τα Samsung σιγά μην σε αφήσουν να τα πάρεις εσύ.

Εγώ προσωπικά πήρα τα jbl των 10€ έτσι για το γαμώτο.. και φυσικά δεν ξαναξενυχτάω χωρίς ουσία.

Εάν θεωρείς ότι τα δώρα δίνονται αξιοκρατικά, ναι. Το οποίο φυσικά δεν ισχύει. Αλλιώς τσιμπάς ο,τι προλάβεις για να πεις ότι βγήκες κερδισμένος και άντε γεια.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gpapas640 said:

Πίστεψέ με αν όλοι έδειχναν τα δόντια τους από την αρχή την περασμένη Κυριακή 00.01 θα είχαν εξαντληθεί, όχι 00.15. Υπάρχουν αυτοί που κρατάνε πόντους για τα ακριβότερα.

Ε ναι τα ίδια λέμε, όσοι έπαιξαν πρώτη φορά τη Παρασκευή πάνε για τέταρτη φορά τώρα. Εγώ πχ θα παίξω δεύτερη, όχι για δώρο γιατί δε παίζει το έργο, για πάρτη μου..

Τα δώρα κλείσανε παίδες μαθηματικότατα με την αρχή του διαγωνισμού την Παρασκευή. Διεκδικούν μόνο όσοι δεν είχαν παίξει μέχρι τότε. Καλοφαγωτα και στα δικά μας οι ανύπαντροι λένε στο χωριό μου, next time..

1 hour ago, gpapas640 said:

Εάν θεωρείς ότι τα δώρα δίνονται αξιοκρατικά, ναι. Το οποίο φυσικά δεν ισχύει. Αλλιώς τσιμπάς ο,τι προλάβεις για να πεις ότι βγήκες κερδισμένος και άντε γεια.

Μα δεν προλαβαίνεις, με διαφορά φάσης μόνιμα είμαστε όλοι όσοι είχαμε παίξει μέχρι Παρασκευή. Στάνταρρρρρ..

Link to comment
Share on other sites

00:05 σκαλωσε. Και φαίνεται ότι δουλεύει με περιορισμένα slots για κάθε πίστα γιατί το τελευταίο παιχνίδι που με έβαλε να παίξω ήταν με max 240 πόντους.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sycorpios said:

Ε ναι τα ίδια λέμε, όσοι έπαιξαν πρώτη φορά τη Παρασκευή πάνε για τέταρτη φορά τώρα. Εγώ πχ θα παίξω δεύτερη, όχι για δώρο γιατί δε παίζει το έργο, για πάρτη μου..

Τα δώρα κλείσανε παίδες μαθηματικότατα με την αρχή του διαγωνισμού την Παρασκευή. Διεκδικούν μόνο όσοι δεν είχαν παίξει μέχρι τότε. Καλοφαγωτα και στα δικά μας οι ανύπαντροι λένε στο χωριό μου, next time..

Μα δεν προλαβαίνεις, με διαφορά φάσης μόνιμα είμαστε όλοι όσοι είχαμε παίξει μέχρι Παρασκευή. Στάνταρρρρρ..

Δεν νομίζω ότι έχεις καταλάβει τι εννοώ. Όποιοι έπαιξαν μετά την παρασκευή ήταν απλώς τυχεροι. Εγώ μιλάω για το κατά πόσο παίζει κάποιος τίμια. Είναι πρακτικά αδύνατον άτομο το οποίο δεν χρησιμοποιεί κάποιο cheat να μαζεύει όσους πόντους έχουν μαζέψει αυτοι που παίρνουν πρώτοι τα δώρα. 45.000 δεν μαζεύονται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει "διαγωνισμός" ρε παιδιά, ξεχάστε τον. Αφιερώστε αυτό το τεταρτάκι σε κάτι πιο χρήσιμο και αξιόλογο, όπως για παράδειγμα βάλτε σε σειρά τις κάλτσες σας, ή κοιτάξτε το ταβάνι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Δεν νομίζω ότι έχεις καταλάβει τι εννοώ. Όποιοι έπαιξαν μετά την παρασκευή ήταν απλώς τυχεροι. Εγώ μιλάω για το κατά πόσο παίζει κάποιος τίμια. Είναι πρακτικά αδύνατον άτομο το οποίο δεν χρησιμοποιεί κάποιο cheat να μαζεύει όσους πόντους έχουν μαζέψει αυτοι που παίρνουν πρώτοι τα δώρα. 45.000 δεν μαζεύονται.

Κι όμως μαζεύονται οι 45.000 φίλε μου, απλά όχι από μένα, αυτό σου λέω. Πρόσεξε, εγώ θα παίξω 4 φορές ενώ αυτοί που πρόλαβαν το x2 και Παρασκευή πρώτη φορά θα παίξουν 6 φορές. Είναι κάποιοι που θα πιάσουν 9.000 τη φορά (ξαναλέω, έχω κάνει εξελάκι, οι 100 πρώτοι τουλάχιστον είναι παιχταράδες, δε ξέρω πόσοι άλλοι πιο κάτω), άρα επί 6 πάει 54.000. Και δεν είναι θέμα cheat, το λένε ανοιχτά, παίζουν σε τάμπλετ, έχουν ποντίκι Bluetooth κλπ.. Εγώ με 4 φορές, ούτε με σφαίρες. Αφού τα λέμε από Παρασκευή αυτά..

1 hour ago, jaranor said:

Δεν υπάρχει "διαγωνισμός" ρε παιδιά, ξεχάστε τον. Αφιερώστε αυτό το τεταρτάκι σε κάτι πιο χρήσιμο και αξιόλογο, όπως για παράδειγμα βάλτε σε σειρά τις κάλτσες σας, ή κοιτάξτε το ταβάνι.

Ακριβώς.. Δε θα παίξω καν σήμερα, θα το φτάσω να παίξω πουσουκου. Έτσι για το γαμώτο..

Edited by sycorpios
Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2024 at 6:39 ΜΜ, spiliot said:

Νομίζω έχει σχέση με πόσους έχουν παίξει τις πίστες, οι πρώτοι παίρνουν 600, μετά πέφτει 480 και έχω δει και χαμηλότερα, 360 νομίζω. Στις υψηλές πίστες παίζουν πολύ λιγότεροι σε σχέση με τις πρώτες οπότε δύσκολα πέφτει.

Τώρα μου έβγαλε και 240... Πφφφ μόνο mad θα βγάλουμε τον Μάρτη μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...