Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Επειδη ανέφερες το παραπανω που μ ενδιαφερει πολυ.. οντως πλεον εχει αισθητη βελτιωση το fingerprint? γιατι διαβασα σε καποιο review οτι παραμενει αργο σχετικα και οτι δεν ειχε να δειξει κατι νεο στο κομματι του αισθητηρα.

 

Ειναι αρκετα πιο γρηγορο και ακριβες απο του S10. Απλα το εχουν τοποθετησει λιγο πιο ψηλα (και καλα εκαναν) και μπερδευεται ο κοσμος (οσοι εχουν ερθει απο το S10 οπως εγω).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο snapdragon ειναι καλύτερος από exynos, ότι και να λένε.

Στο S10 lite, (snapdragon 855) 1 ώρα οθόνης κάτω από τον ήλιο. ΤΕΡΜΑ φωτεινότητα συνέχεια, έχασε 10 % Ρεκόρ από κάθε κινητό που είχα δια περίπατου.

Οποιος θέλει ας δοκιμάσει με τον exynos, αν κάψει μόνο 10% κάτω από ήλιο τέρμα φωτεινότητα, με την καμία..

 

εγω και αρκετοι ακομα οταν τα ειχα ταυτοχρονα τα σ10+ δεν ειχα καμια διαφορα.

 

 

Είχα το S8 όπως και το S9 S10. Οι διαφορές με S8 είναι πολύ μεγάλες, με S9 λίγες, με S10 μηδαμινές.

1. 3000 mah vs 4000 mah

2. 4 gb RAM vs 8 gb RAM

3. 64 GB storage vs 128 GB storage

4. Για τους φακούς τι να λέμε. 1 μέτριο φακό (πλέον) το S8, 3 το S20.

5. 60 hz vs 120 hz

6. 5.8 inches vs 6.2 inches (με σχεδόν ίδιο μέγεθος)

7. microSD up to 256 GB vs microSD up to 1000 GB

8. 15W charging vs 25W charging

9. Για επεξεργαστή δεν θα αναφερθώ

10. όπως και για οθόνη

11. Δαχτυλικό αποτύπωμα πολύ καλύτερο. Τα S8 S9 με κούρασαν που ήταν στην πλάτη. Το S10 σε σωστό σημείο αλλά λίγο αργό και δεν έπιανε πάντα. Πλέον είναι σφαίρα.

 

Προσφέρει πολλά περισσότερα απο S8, για μένα αξίζει θα δεις μεγάλη διαφορά!

 

Μετα απο μια μερα με το ultra εχω να πω οτι η καμερα ειναι απο αλλο πλανητη, τοσο σε λεπτομερεια οσο και σε ζουμ.

Ακομα και απο Σ10 ειναι μεγαλη η διαφορα. μες το επομενο 10ημερο θα προσπαθησω να κανω συγκριση με διαφορες συσκευες αρκει να βρω χρονο. Παντως περα απο καμερα, στα υπολοιπα ειναι λιγο πολυ δεδομενες οι διαφορες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω και αρκετοι ακομα οταν τα ειχα ταυτοχρονα τα σ10+ δεν ειχα καμια διαφορα.

.

Αμα θες σερφαρε 1 ώρα συνεχόμενα, απλά πράγματα, YouTube και browsing. Κόψε την αυτόματη φωτεινότητα, και βάλτο τερμα. Γράψε μετά 1 ώρα πόσο κατανάλωσε.

Έτσι γίνονται οι συγκρίσεις. Και αν θες να το κάνεις και καλύτερο εσύ ή όποιος άλλος θέλει, καντο 2 φορες μια στα 60 hz και μια τέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παραλαβή από Γερμανό...

Για σήμερα μόνο δώρο επιταγή 100€....

Γύρισα με το κινητό και 100€ επιστροφη στην τσέπη....

 

Επισης στατιστικά προπαραγγελιων στον συγκεκριμένο Γερμανο

 

S20 Ultra 1

S20. 1

S20+. 13

 

Προπαραγγελιες iPhone συνολικα

 

40-50 κομμάτια συνήθως...

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παραλαβή από Γερμανό...

Για σήμερα μόνο δώρο επιταγή 100€....

Γύρισα με το κινητό και 100€ επιστροφη στην τσέπη....

 

Επισης στατιστικά προπαραγγελιων στον συγκεκριμένο Γερμανο

 

S20 Ultra 1

S20. 1

S20+. 13

 

Προπαραγγελιες iPhone συνολικα

 

40-50 κομμάτια συνήθως...

 

1) Ποιο μοντέλο πήρες?

2) Είχες κάνει προπαραγγελία?

3) 100€ είναι δωροεπιταγή για επόμενη αγορά?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδη ανέφερες το παραπανω που μ ενδιαφερει πολυ.. οντως πλεον εχει αισθητη βελτιωση το fingerprint? γιατι διαβασα σε καποιο review οτι παραμενει αργο σχετικα και οτι δεν ειχε να δειξει κατι νεο στο κομματι του αισθητηρα.
O fingerprint reader παραμένει ο πρώτης γενιάς ultrasonic ο ίδιος που είδαμε σε s10/note 10 σειρά με τα γνωστά θετικά αλλά και αρκετά αρνητικά.

Τα περισσότερα reviews το αναφέρουν ως ένα από τα βασικό αρνητικό σημείο συσκευής.

 

Σφάλμα της Sammy που δεν έβαλε το δεύτερης γενιάς ultrasonic fingerprint scanner.

 

Premium τιμές και last year technology δεν πάνε μαζί.

 

Sent from my MI MIX 3 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

εγω και αρκετοι ακομα οταν τα ειχα ταυτοχρονα τα σ10+ δεν ειχα καμια διαφορα.

 

 

 

 

Μετα απο μια μερα με το ultra εχω να πω οτι η καμερα ειναι απο αλλο πλανητη, τοσο σε λεπτομερεια οσο και σε ζουμ.

Ακομα και απο Σ10 ειναι μεγαλη η διαφορα. μες το επομενο 10ημερο θα προσπαθησω να κανω συγκριση με διαφορες συσκευες αρκει να βρω χρονο. Παντως περα απο καμερα, στα υπολοιπα ειναι λιγο πολυ δεδομενες οι διαφορες..

 

Καλοδούλευτο Νίκο, αναμένουμε συγκριτικό με το mate 20 pro που έχεις ακόμα στην κατοχή σου, και φυσικά που το έχω και εγώ και ψάχνομαι για το επόμενο!

Link to comment
Share on other sites

1) Ποιο μοντέλο πήρες?

 

2) Είχες κάνει προπαραγγελία?

 

3) 100€ είναι δωροεπιταγή για επόμενη αγορά?

1.S20+

2.Ναι

3.Ειχα προπληρωσει και πήρα λεφτά στο χερι

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1.S20+

2.Ναι

3.Ειχα προπληρωσει και πήρα λεφτά στο χερι

 

Τελευταία ερώτηση, τα ακουστικά στα έδωσαν μαζί? Ή αργότερα θα τα πάρεις μέσω της εφαρμογής?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που παρέλαβε το S20 Ultra? Το έκανα προπαραγγελία από Κωτσόβολο και η τύχη του αγνοείτε. Δεν υπάρχει καν πιθανή ημερομηνία παραλαβής από τον προμηθευτή.
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα από Περιέργεια στο σαιτ το γνωστό δίπλα, και ήδη ξεκίνησαν οι πωλήσεις της συσκευές! Τόσο καλα?
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα από Περιέργεια στο σαιτ το γνωστό δίπλα, και ήδη ξεκίνησαν οι πωλήσεις της συσκευές! Τόσο καλα?

 

Αυτοί που πήραν με τιμολόγιο το έκαναν και για να πουλήσουν, δε χάνουν.

Η συσκευή τα σπάει.

Κατά τα άλλα, μόλις παρέλαβε ο κολλητός s20 plus και μπροστά στο ultra φάνηκε μικρό. Η διαφορά στο πάχος ενοχλεί παίδες ,τουλάχιστον φαίνεται στο χέρι αρκετά.

Από εκεί και πέρα σε ζουμ δεν τίθεται θέμα, μόνο το ultra είναι αναβάθμιση και όταν το έχεις το δουλεύεις.. στο 30x έβγαλα καλές φωτογραφίες.

Τώρα που θα παίξει τα ταμπουρι με τον ιό θα κάνω σύγκριση με s10, s20+, mate 20 pro που τα έχω εύκολα και θα δούμε ακριβώς τις διαφορες . Υπομονή όμως γιατί θέλει χρόνο.

Μπαταρία σήμερα είμαι με 2 ώρες οθόνη στο 60% με ρολόι πάνω και αρκετό 4g. Ομιλία δεν ξέρω πως βλέπω με τα νέα στατιστικά, στο τηλέφωνο λέει 5 λεπτα αλλα έχω μιλήσει 2 ώρες σίγουρα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία ερώτηση, τα ακουστικά στα έδωσαν μαζί? Ή αργότερα θα τα πάρεις μέσω της εφαρμογής?

 

τελικα οχι ..αργοτερα μεσω Samsung members!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που πήραν με τιμολόγιο το έκαναν και για να πουλήσουν, δε χάνουν.

Η συσκευή τα σπάει.

Κατά τα άλλα, μόλις παρέλαβε ο κολλητός s20 plus και μπροστά στο ultra φάνηκε μικρό. Η διαφορά στο πάχος ενοχλεί παίδες ,τουλάχιστον φαίνεται στο χέρι αρκετά.

Από εκεί και πέρα σε ζουμ δεν τίθεται θέμα, μόνο το ultra είναι αναβάθμιση και όταν το έχεις το δουλεύεις.. στο 30x έβγαλα καλές φωτογραφίες.

Τώρα που θα παίξει τα ταμπουρι με τον ιό θα κάνω σύγκριση με s10, s20+, mate 20 pro που τα έχω εύκολα και θα δούμε ακριβώς τις διαφορες . Υπομονή όμως γιατί θέλει χρόνο.

Μπαταρία σήμερα είμαι με 2 ώρες οθόνη στο 60% με ρολόι πάνω και αρκετό 4g. Ομιλία δεν ξέρω πως βλέπω με τα νέα στατιστικά, στο τηλέφωνο λέει 5 λεπτα αλλα έχω μιλήσει 2 ώρες σίγουρα.

 

Ο Γιώργος που ανέβασε ένα συγκριτικό στο σχετικό νήμα δείχνει πως το Ultra υστερεί σε σχέση με το p30 pro. Το είδες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει κανείς που παρέλαβε το S20 Ultra? Το έκανα προπαραγγελία από Κωτσόβολο και η τύχη του αγνοείτε. Δεν υπάρχει καν πιθανή ημερομηνία παραλαβής από τον προμηθευτή.

 

Κι εγώ που πέρασα από Γερμανός όπου το έχω προπαραγγείλει μου είπαν ότι παρέλαβαν μόνο plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν λίγο παραλαβή από Γερμανό...

Για σήμερα μόνο δώρο επιταγή 100€....

Γύρισα με το κινητό και 100€ επιστροφη στην τσέπη....

 

Επισης στατιστικά προπαραγγελιων στον συγκεκριμένο Γερμανο

 

S20 Ultra 1

S20. 1

S20+. 13

 

Προπαραγγελιες iPhone συνολικα

 

40-50 κομμάτια συνήθως...

 

Εγώ έχω κάνει προπαραγγελία από Γερμανός και σήμερα που πήγα είχε παραλάβει μόνο plus. Άρα προφανώς χάνω το 100ρικο??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος που ανέβασε ένα συγκριτικό στο σχετικό νήμα δείχνει πως το Ultra υστερεί σε σχέση με το p30 pro. Το είδες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κι εγώ που πέρασα από Γερμανός όπου το έχω προπαραγγείλει μου είπαν ότι παρέλαβαν μόνο plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ έχω κάνει προπαραγγελία από Γερμανός και σήμερα που πήγα είχε παραλάβει μόνο plus. Άρα προφανώς χάνω το 100ρικο??

 

για κανε μια ερωτηση μπας και το μαγειρεψει....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

τελικα οχι ..αργοτερα μεσω Samsung members!

 

μπηκα στο samsung members στην καρτελα πλεονεκτηματα και δεν μου βγαζει τιποτα για τα buds αρα μαλλον δεν το ανοιξαν ακομα

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο samsung members στην καρτελα πλεονεκτηματα και δεν μου βγαζει τιποτα για τα buds αρα μαλλον δεν το ανοιξαν ακομα

 

Μόλις μίλησα με Samsung και μου είπαν ότι άρχισαν κανονικά οι εγγραφές, και ότι οι πρώτη φουρνιά θα παραλάβει τα buds σε 10 μέρες.

 

Η όλη φάση είναι μέχρι εξαντλήσεων των αποθεμάτων όποτε όσο καθυστερεί το κινητό μας έχουμε θέμα στο να μην βρούμε τα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Samsung και μου είπαν ότι άρχισαν κανονικά οι εγγραφές, και ότι οι πρώτη φουρνιά θα παραλάβει τα buds σε 10 μέρες.

 

Η όλη φάση είναι μέχρι εξαντλήσεων των αποθεμάτων όποτε όσο καθυστερεί το κινητό μας έχουμε θέμα στο να μην βρούμε τα ακουστικά.

 

πως αρχισαν οι εγγραφες πλακα μας κανουν αφου στο members δεν εχει link....

Link to comment
Share on other sites

1. αδιάφορο

2. αδιάφορο, ούτε ασχολήθηκα ποτέ πόση μνήμη έχω τώρα

3. αδιάφορο, όταν γεμίσει απλά μεταφέρω τα αρχεία στο linux

4. όντος κάτι που με ενδιαφέρει, και ο λόγος αναβάθμισης

5. αδιάφορο

6. αδιάφορο

7. αδιάφορο

8. αδιάφορο

9. αδιάφορο

10. αδιάφορο

11. αδιάφορο

 

δεν θα το έλεγα και μεγάλη διαφορά... όπως πολύ ωραία τα έγραψες, το S20 από το S8 δεν έχει ούτε μια καινοτομία, ούτε κάτι να πεις "wow". Είναι απλά... λίγο καλύτερο κατά μέσο όρο.

 

Να προσθέσω πως τα S9/S10 έχουν και ένα ψευτο-στέρεο ηχείο. Αν το S20 είχε 4 ηχεία, ένα σε κάθε γωνία, εεε τότε θα μιλάγαμε για καινοτομία, ενώ το ψευτο-στέρεο ηχείο τους τώρα είναι απλά... μεεεχ... αδιάφορο.

 

Είχα το S8 όπως και το S9 S10. Οι διαφορές με S8 είναι πολύ μεγάλες, με S9 λίγες, με S10 μηδαμινές.

1. 3000 mah vs 4000 mah

2. 4 gb RAM vs 8 gb RAM

3. 64 GB storage vs 128 GB storage

4. Για τους φακούς τι να λέμε. 1 μέτριο φακό (πλέον) το S8, 3 το S20.

5. 60 hz vs 120 hz

6. 5.8 inches vs 6.2 inches (με σχεδόν ίδιο μέγεθος)

7. microSD up to 256 GB vs microSD up to 1000 GB

8. 15W charging vs 25W charging

9. Για επεξεργαστή δεν θα αναφερθώ

10. όπως και για οθόνη

11. Δαχτυλικό αποτύπωμα πολύ καλύτερο. Τα S8 S9 με κούρασαν που ήταν στην πλάτη. Το S10 σε σωστό σημείο αλλά λίγο αργό και δεν έπιανε πάντα. Πλέον είναι σφαίρα.

 

Προσφέρει πολλά περισσότερα απο S8, για μένα αξίζει θα δεις μεγάλη διαφορά!

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος που ανέβασε ένα συγκριτικό στο σχετικό νήμα δείχνει πως το Ultra υστερεί σε σχέση με το p30 pro. Το είδες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κι εγώ που πέρασα από Γερμανός όπου το έχω προπαραγγείλει μου είπαν ότι παρέλαβαν μόνο plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ έχω κάνει προπαραγγελία από Γερμανός και σήμερα που πήγα είχε παραλάβει μόνο plus. Άρα προφανώς χάνω το 100ρικο??

 

Δεν το έχω δει αλλά θα κάνω με mate και εγώ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

AroundtheGalaxy φίλε εσύ μάλλον και με s4 την κάνεις την δουλειά σου οπότε δεν έχει νόημα η αναβάθμιση. Και δεν το λέω ειρωνικα αλλα όταν σε όλες τις διαφορές λες αδιάφορο αυτό το συμπέρασμα βγαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παραλαβή από Γερμανό...

Για σήμερα μόνο δώρο επιταγή 100€....

Γύρισα με το κινητό και 100€ επιστροφη στην τσέπη....

 

Επισης στατιστικά προπαραγγελιων στον συγκεκριμένο Γερμανο

 

S20 Ultra 1

S20. 1

S20+. 13

 

Προπαραγγελιες iPhone συνολικα

 

40-50 κομμάτια συνήθως...

 

Αν δεν κανω λαθος τα 100ευρω επιστροφη ειναι για οσους θα παρουν day one και δεν προλαβαν την προσφορα για τα ακουστικα.Ετσι ειχε αναφερθει πιο πισω για αγορα απο αλλες αλυσιδες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα το S8 όπως και το S9 S10. Οι διαφορές με S8 είναι πολύ μεγάλες, με S9 λίγες, με S10 μηδαμινές.

1. 3000 mah vs 4000 mah

2. 4 gb RAM vs 8 gb RAM

3. 64 GB storage vs 128 GB storage

4. Για τους φακούς τι να λέμε. 1 μέτριο φακό (πλέον) το S8, 3 το S20.

5. 60 hz vs 120 hz

6. 5.8 inches vs 6.2 inches (με σχεδόν ίδιο μέγεθος)

7. microSD up to 256 GB vs microSD up to 1000 GB

8. 15W charging vs 25W charging

9. Για επεξεργαστή δεν θα αναφερθώ

10. όπως και για οθόνη

11. Δαχτυλικό αποτύπωμα πολύ καλύτερο. Τα S8 S9 με κούρασαν που ήταν στην πλάτη. Το S10 σε σωστό σημείο αλλά λίγο αργό και δεν έπιανε πάντα. Πλέον είναι σφαίρα.

 

Προσφέρει πολλά περισσότερα απο S8, για μένα αξίζει θα δεις μεγάλη διαφορά!

 

Mια τεραστια διαφορα μεταξυ S8 και S20. Το S8 ειναι μια εκδοση Android πισω(android 9),το S20 ειναι με Android 10 και θα παρει μεχρι και 12.

Link to comment
Share on other sites

1. αδιάφορο

2. αδιάφορο, ούτε ασχολήθηκα ποτέ πόση μνήμη έχω τώρα

3. αδιάφορο, όταν γεμίσει απλά μεταφέρω τα αρχεία στο linux

4. όντος κάτι που με ενδιαφέρει, και ο λόγος αναβάθμισης

5. αδιάφορο

6. αδιάφορο

7. αδιάφορο

8. αδιάφορο

9. αδιάφορο

10. αδιάφορο

11. αδιάφορο

 

δεν θα το έλεγα και μεγάλη διαφορά... όπως πολύ ωραία τα έγραψες, το S20 από το S8 δεν έχει ούτε μια καινοτομία, ούτε κάτι να πεις "wow". Είναι απλά... λίγο καλύτερο κατά μέσο όρο.

 

Να προσθέσω πως τα S9/S10 έχουν και ένα ψευτο-στέρεο ηχείο. Αν το S20 είχε 4 ηχεία, ένα σε κάθε γωνία, εεε τότε θα μιλάγαμε για καινοτομία, ενώ το ψευτο-στέρεο ηχείο τους τώρα είναι απλά... μεεεχ... αδιάφορο.

 

Χωρίς ειρωνεία, αν όλα τα παραπάνω δεν σε ενδιαφέρουν (δικές σου οι ανάγκες, εσύ τις ορίζεις) τότε κακώς πήρες το s8. Με κάτι παλιότερο και φθηνότερο έκανες την δουλειά σου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρει κάποιος σήμερα ΧΩΡΙΣ προπαραγγελία, άραγε θα μπορεί να κάνει αίτημα για τα ακουστικά? Με ποιο τρόπο κάνουν την επιβεβαίωση? Ξέρει κανένας?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει αλλά θα κάνω με mate και εγώ.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7987636#

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...