Jump to content

Samsung Galaxy S10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά κανένα τζαμάκι που να αφήνει όσο το δυνατόν λιγότερο κενό και να μην έχει το μαύρο περίγραμμα γύρω γύρω παίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα τζαμάκι που να αφήνει όσο το δυνατόν λιγότερο κενό και να μην έχει το μαύρο περίγραμμα γύρω γύρω παίζει;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://thikishop.gr/thikes-kinitwn/tempered-glass-samsung-galaxy-s10-lite-nillkin-24291/

 

 

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει ολη την οθόνη αυτο? Γιατι οτι εχω παρει αφήνει 1-2 χιλιοστά αριστερά δεξιά, είναι μικρότερα δηλαδή απ την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει ολη την οθόνη αυτο? Γιατι οτι εχω παρει αφήνει 1-2 χιλιοστά αριστερά δεξιά, είναι μικρότερα δηλαδή απ την οθονη.
Αν είναι 1 χιλιοστό θα είναι καλά γιατί αν δεν αφήνει καθόλου μπορεί να το σηκώνει η θήκη. Θα ήθελα και εγώ να ξέρω, αν μπορεί ας μας πει ο φίλος...

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι 1 χιλιοστό θα είναι καλά γιατί αν δεν αφήνει καθόλου μπορεί να το σηκώνει η θήκη. Θα ήθελα και εγώ να ξέρω, αν μπορεί ας μας πει ο φίλος...

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έτσι όπως τα λες.

Αφήνει 1 χιλιοστο κι έτσι δε το πετάει η θήκη.

Η τοποθέτηση είναι εύκολη, η ευκρίνεια άψογη, το δαχτυλικο αποτύπωμα λειτουργεί κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

 

Εγκρίνω και επαυξάνω για το συγκεκριμένο τζαμάκι της Nillkin, το χρησιμοποιώ χρόνια σε όλα τα κινητά που αλλάζω και είναι ό,τι καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ερώτηση..Θέλω να μην ακούγεται το κλείστρο της κάμερας κατά την λήψη..Υπάρχει κάτι άλλο, εκτός απ'το να βάλω στο αθόρυβο τους ήχους συστήματος?Ε Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ερώτηση..Θέλω να μην ακούγεται το κλείστρο της κάμερας κατά την λήψη..Υπάρχει κάτι άλλο, εκτός απ'το να βάλω στο αθόρυβο τους ήχους συστήματος?Ε

Βαλε αυτο. Βγαζει ενα floating button καθε φορα που τρεχει η καμερα (και εξαφανίζεται αυτόματα οταν κλεισει). Εγω την εχω μόνιμα στο αθόρυβο την καμερα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soosu.silentcamera

Link to comment
Share on other sites

Βαλε αυτο. Βγαζει ενα floating button καθε φορα που τρεχει η καμερα (και εξαφανίζεται αυτόματα οταν κλεισει). Εγω την εχω μόνιμα στο αθόρυβο την καμερα.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soosu.silentcamera

 

Στα s10 υπάρχει επιλογή shutter sound..Στο δικό μας όχι; και πρέπει να βάζουμε 3rd part app?omg

Link to comment
Share on other sites

Στα s10 υπάρχει επιλογή shutter sound..Στο δικό μας όχι; και πρέπει να βάζουμε 3rd part app?omg

Νομίζω από μια ημερομηνία και μετα, για να καλύπτεται η νομοθεσία παντού, υποχρεωτικά υπάρχει ηχος. Τωρα για το S10 δεν ξέρω αλλα πλέον σχεδον σε ολα δεν υπάρχει επιλογή να κόβεις τον ηχο. Και αυτες οι 3d part εφαρμογες πρακτικά είναι παράνομες, δεν αποκλείεται να κοπούν καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα..Αφού, αν το βάλεις στο αθόρυβο δεν ακούγεται το κλείστρο, τί το παρανομο καλύπτει αυτη η αλλαγή;
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα..Αφού, αν το βάλεις στο αθόρυβο δεν ακούγεται το κλείστρο, τί το παρανομο καλύπτει αυτη η αλλαγή;

Ακριβώς για να σε δυσκολεύει να το κάνεις. Σχεδόν ολοι βαριούνται να κάνουν ακριβώς αυτο. Τουλάχιστον κατι τετοιο εχω διαβασει, δεν ειμαι και σίγουρος οτι όντως είναι ετσι. Πάντως σχεδόν όλα τα κινητά που εχω, δεν έχουν πλεον επιλογή να κόβεις τον ηχο στην κάμερα, συμπεριλαμβανομένου και του νοτε 8.

Περίεργο μου φαίνεται αν το s10 εχει οντως ακόμα την επιλογή, νόμιζα το κοψαν γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ερώτηση..Θέλω να μην ακούγεται το κλείστρο της κάμερας κατά την λήψη..Υπάρχει κάτι άλλο, εκτός απ'το να βάλω στο αθόρυβο τους ήχους συστήματος?Ε

 

Καλησπέρα

Μπορείς να φτιάξεις μια Bixby Routine να μπαίνει σε αθόρυβο όταν ανοίγει η κάμερα. Όταν θα βγαίνεις από την κάμερα θα γυριζει αυτόματα στον ήχο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μπορείς να φτιάξεις μια Bixby Routine να μπαίνει σε αθόρυβο όταν ανοίγει η κάμερα. Όταν θα βγαίνεις από την κάμερα θα γυριζει αυτόματα στον ήχο

 

Το είδα σε κάποιο φόρουμ..Αλλά, δεν έχω ενεργοποιήσει τη Bixby..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά εντόπισα τη συσκευή προχθές και έχω εντυπωσιάσει. Θέλω να ρωτήσω δύο πράγματα. Βγαίνει σε dual sim; σε σχέση με το Α 90 τι λέει; μου φάνηκαν πολύ κοντά οι δύο συσκευές.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σήμερα στον Γερμανό στα 429 !! Πιστεύω αξίζει σαν κινητό για να αντικαταστήσω το poco f1!

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s10-lite/20391140/

Link to comment
Share on other sites

Ηδη επεσε παραγγελια στο Γερμανο, καιρο την περιμενα! :w00t:

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε προσφορά από eglobalcentral στα 334€ βγαίνει με κουπόνι και 30 μέρες να έρθει από Κίνα χωρίς τελωνείο. Νομίζω αξίζει full σε αυτήν την τιμή. Είναι το μοντέλο G770F με τα ευρωπαϊκά δίκτυα, b20 κτλ. Τι λέτε οι κάτοχοι αξίζει?

Screenshot-20200712-083505-01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε προσφορά από eglobalcentral στα 334€ βγαίνει με κουπόνι και 30 μέρες να έρθει από Κίνα χωρίς τελωνείο. Νομίζω αξίζει full σε αυτήν την τιμή. Είναι το μοντέλο G770F με τα ευρωπαϊκά δίκτυα, b20 κτλ. Τι λέτε οι κάτοχοι αξίζει?

 

Εγω δεν θεωρουσα οτι αξιζε το ρισκο ακομα και πριν την προσφορα του Γερμανου.

Τωρα στα €429, ελληνικο και με 8GB μνημη ε ουτε καν να μπεις σε τετοιες περιπετειες.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το δακτυλικό το λέει;

 

Μια χαρά, με τη μαμά ζελατίνα που έχει τρύπα..Με tempered έχω ακούσει δύσκολα..

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, με τη μαμά ζελατίνα που έχει τρύπα..Με tempered έχω ακούσει δύσκολα..

Αναλόγως το tempered. Αμα ρυθμίσετε τα παντα σωστα (διαβάστε παραπανω έχουν ξαναγραφτεί) μια χαρά είναι το δαχτυλικό.

Το κινητο είναι κινηταρα με εξαιρεση την υποστήριξη xda root κλπ για όποιον ενδιαφέρεται γι αυτα, όπου εχει μηδενική υποστήριξη σχεδόν.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, με τη μαμά ζελατίνα που έχει τρύπα..Με tempered έχω ακούσει δύσκολα..

Έχει περασμένη μαμά ζελατίνα out of the box;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...