Jump to content

Realme X2 Pro


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oταν πηγαινετε στο developers mode, και βαζετε τα graphic transition στο 0.5 ή στο off επανερχονται και σε εσας μετα

 

απο 24 ωρες στο 1χ ?

 

Ειναι πολυ εκνευριστικο. :angry:

 

ps: Σε ColorOs 6.1 ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ φίλε μου αλλά αν ήθελα να το πουλήσω θα το έβαζα στις αγγελίες. Επίσης και να το πουλούσα δεν νομίζω να σε συμφέρει καθώς το αγόρασα πριν λιγες μερες απο Κοτσώβολο 600 ευρώ,άρα θα το έδινα σίγουρα πιο ακριβό απ'οσο μπορείς να το βρεις σε skroutz ή εξωτερικό.

 

 

 

Απλά θεωρώ πολύ σημαντικό να αναφερθούν τα μειονεκτήματα για τους ενδιαφερόμενους υποψήφιους αγοραστές, αλλά και για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα ωστε να βρίσκουμε και λύσεις αλλά να υπάρχουν και βελτιώσεις καθώς οσο και αν έψαξα πριν το αγοράσω βρήκα μονο τα θετικά και πουθενα τα αρνητικά, και δυστυχώς το μεγάλο του μειονέκτημα ναι είναι το άθλιο λογισμικό του.

 

Έχω αγοράσει με 200 ευρώ μια κινέζικη οθόνη απο ebay για το αμάξι με android 7 και το λογισμικό μοιάζει απίστευτα με το coloros6.

 

 

 

Ο λόγος που με έκανε να μην ανησυχώ τόσο είναι η πολλά υποσχόμενη νέα έκδοση του λογισμικου η οποία πιστεύω οτι θα δώσει στο τηλέφωνο αυτό που πραγματικά αξίζει καθώς είναι αστέρι !

 

 

 

Το θέμα είναι, πότε θα έρθει... γνωρίζουμε ?

 

 

 

Επίσης αν γνωρίζεις να απαντήσεις στις ερωτήσεις μου θα το εκτιμούσα.

 

 

 

Ευχαριστώ

Ήδη έχουν πάρει πολλοί που γράφτηκαν beta tester το καινούριο realme ui που είναι κοντά στο στοκ Android, υπομονή και θα έρθει σε όλους.

Χωρίς παρεξηγήσει αλλά το τηλέφωνο στοιχίζει 400-450€ και σε αυτήν την τιμή είναι ότι πιο vfm ,στα 600 που το πήρες πας αλλού, άποψη μου πάντα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ήδη έχουν πάρει πολλοί που γράφτηκαν beta tester το καινούριο realme ui που είναι κοντά στο στοκ Android, υπομονή και θα έρθει σε όλους.

Χωρίς παρεξηγήσει αλλά το τηλέφωνο στοιχίζει 400-450€ και σε αυτήν την τιμή είναι ότι πιο vfm ,στα 600 που το πήρες πας αλλού, άποψη μου πάντα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις δίκιο για την τιμή, πήγαινα για oneplus 7 pro αλλα κοστίζει και πάνω απο 600 ευρώ που το πήρα εγώ και δεν θεωρώ εν τέλει οτι είναι καλύτερο. η έκδοση 12GB/256GB που έχω εγώ στο σκρουτζ ξεκινάει απο τα 510 Ευρώ + μεταφορικά οπότε ναι, πλήρωσα κατιτίς παραπάνω είναι αλήθεια αλλά δεν αλλάζει τώρα και ούτε το μετανιώνω. Αρκεί να βγεί αυτό το άτοιμο το realmeui ή coloros 7.

 

Επίσης παρατήρησα οτι δεν κρατάει τις ρυθμίσεις τις κάμερας δυστχυώς.

 

Με τα θέματα ξέρετε τι παίζει ? Αν και που μπροούμε να βρούμε? Έιδα οτι υπάρχει theme store αλλά δεν λειτουργεί στην ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

https://www.rmupdate.com/2020/03/11/join-realme-ui-open-beta-for-realme-x2-pro/

11 Μαρτίου ξεκίνησε το open beta , πιστεύω δεν θα αργήσει, τουλάχιστον η reame είναι σοβαρή εταιρία και δεν κάνει τα καραγκιοζηλικια της xiaomi που πετάει update και τρέχεις να κάνεις επαναφορά για να ανοίξει.

Realme ui θα λέγεται στα realme, και color os 7 στα oppo.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

https://www.rmupdate.com/2020/03/11/join-realme-ui-open-beta-for-realme-x2-pro/

11 Μαρτίου ξεκίνησε το open beta , πιστεύω δεν θα αργήσει, τουλάχιστον η reame είναι σοβαρή εταιρία και δεν κάνει τα καραγκιοζηλικια της xiaomi που πετάει update και τρέχεις να κάνεις επαναφορά για να ανοίξει.

Realme ui θα λέγεται στα realme, και color os 7 στα oppo.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αα μάλιστα, οπότε ξεκαθάρισε και αυτο περι realme os ή coloros7.

Τέλεια, σ'ευχαριστώ πολύ!

 

Αναμένουμε οπότε !!! Ευχαριστώ και πάλι !!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορούμε να γραφτιυμε και τώρα για τις beta από το λινό αυτό που στείλατε η έχει κλείσει ξέρουμε ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ! Έπειτα από πολύ ψάξιμο κατέληξα στο realme x2 pro EU.Τελευταια στιγμή πήρα την απόφαση έναντι του oneplus 7 pro.

Έχω κάποιες παρατηρήσεις αλλά και ερωτησεις.

Ερχόμενος από S8 δεν υπάρχει κανένα μέτρο συγκρίσεις προφανώς. Απολύτως ! Αλλά σε ένα σημείο χάνει πολύ το realme έναντι του S8.

 

Στο λογισμικό ! Ειδικά μετά την αναβάθμιση σε ONE UI από την samsung το λογισμικό ήταν απλά κορυφή... Σε αντίθεση ρε παιδιά με το colorOs 6.1 το οποίο είναι....ΤΡΑΓΙΚΟ ! Ειλικρινά έχω ξενερώσει φουλ , δεν έχω δει ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ λογισμικό. Πραγματικά δεν μπορώ να βρω ούτε ένα θετικό! Να ξεκινήσω από το ότι δεν έχει φυσιολογική Always On Display? Δεν δείχνει ειδοποιήσεις,δεν μπορώ να το παραμετροποιησω την εμφάνιση του ΤΙΠΟΤΑ !

 

Στο θέμα.της εμφάνισης τώρα, τα ίδια. 0 customization! Ούτε καν αυτή την άσχημη πολύχρωμη οθόνη κλειδώματος δεν μπορώ να αλλάξω εκτός από το wallpaper ! Τα κακάσχημη εικονίδια (κλασική κινέζικα προ 10ετιας) επίσης δεν αλλάζουν! Το μενού με τα εικονίδια ? Κι αυτό δεν μπορείς ούτε να τα αλλάξεις θέση ! Μαζική επιλογή στοιχείων (πχ για διαγραφή) ούτε καν !

 

Παιδιά έχω ξενερώσει αλήθεια με το λογισμό του κινητό. Ούτε θέμα δεν μπορώ να αλλάξω !

 

Από κει και πέρα διάφορα bugs... Πχ όταν θέλω να κάνω κάποιο url από chrome πχ share...η γενικά με share δεν λειτουργεί ούτε πάντα , ούτε σωστά.

Επίσης με το messenger...δεν ανοίγει πάντα το pop up πάνω στην εφαρμογή που έχω ανοιχτή εκείνη την ώρα !

 

Γενικότερα με τις ειδοποιήσεις κάτι δεν πάει καλά... Όπως επίσης δεν μπορώ να αποκρυψω με τίποτα τις ειδοποιήσεις καιρού από το google news !

Επίσης buggy και poor το δήθεν game space..

Αυτά όμως πραγματικά είναι πτεσματα.

 

Η κάμερα του εξαιρετικη αλλά εχω την αίσθηση πως και πάλι το software την αδικεί κάπως.

 

Γενικά στον τομεα software , UI είναι κατά την προσωπική μου γνώμη και ερχομαινος από one ui , επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ! Μου χαλάει όλη την εμπειρία με το κινητό το οποίο πραγματικά είναι διαμάντι !

 

Τα θετικά του δεν θα τα αναφέρω καθώς τα ξέρουμε όλοι,αναφέρονται παντού και συνέχεια και τα επιβεβαιώνω και με το παραπάνω και για αυτό το αγόρασα.

Επίσης ήξερα πριν το αγοράσω ότι έρχεται το realmeUI το οποίο τελικά ακυρώθηκε??? Και μετονομάστηκε σε coloros 7?? Μπέρδεμα δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

Όπως και να χει φαίνεται πολλά υποσχόμενο το coloros 7 και ανυπομονώ πως και πως να έρθει...αλλά όσο αργεί πραγματικά κουράζομαι καθώς δεν μπορώ να συμβιωσω με αυτό το έκτρωμα που μας πλασάρουν και σαν ui ντεμεκ...το coloros6.1.

Edit- τώρα είδα πως ούτε φακέλους μπορώ να φτιάξω στο μενού.

 

Συγγνώμη αν κούρασα αλλά πρώτον πρέπει να αναφερθούν και αυτά , καθώς δεν τα βρήκα πουυενα πριν το αγοράσω, και δεύτερον έπρεπε κι εγώ κάπου να τα πω !!

 

Στα των ερωτήσεων τώρα παιδιά...

 

Καταρχήν, ξέρουμε πότε επιτέλους θα βγει το coloros 7? Γιατί έλεγαν για Μάρτιο αλλά δεν το βλέπω...

Επίσης δεν βλέπω κανένα ελληνικό κατάστημα με ανταλλακτικά, service και εξαρτήματα-αξεσουαρ !

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά , από δω και πέρα θα τα λέμε συχνά και ελπίζω όχι μόνο για παράπονα !!

 

Βασικά εμένα ξενέρωσες λίγο, γιατί το έχω παραγγείλει και το περιμένω μέσα στην εβδομάδα :worry:

 

Να πω την αλήθεια σε όσα reviews είδα κι εγώ παρατήρησα όλους να επικεντρώνουν στα θετικά, αναφέροντας απλά στα αρνητικά την κάμερα σε νυχτερινές λήψεις (λόγω έλλειψης OIS), ως προς το λογισμικό μάλιστα έχω πετύχει βίντεο να αναφέρει ότι δεν περίμενε ένα incremental update από 6.0 σε 6.1 να έχει τόσο μεγάλη -θετική- επίδραση. Δηλαδή αν στο 6.1 είναι όπως τα λες, στο 6.0 πώς μπορεί να ήταν; :blink:

 

Να ρωτήσω απλά κάτι, δοκίμασες κάποιον άλλον launcher μήπως και μείωνε κάπως την ξενέρα; Τουλάχιστον ως προς τα εικονίδια κλπ.

 

EDIT: Επίσης, για την κάμερα, πάνω στην έρευνα που έκανα πριν την αγορά έπεσε πάνω σε αυτό το βιντεάκι στο YouTube

που λέει για ένα gcam port που δουλεύει (ανάμεσα σε πολλά άλλα που δοκίμασε), οπότε είχα σκοπό να το δοκιμάσω αμέσως μόλις μου ερχόταν...

Edited by dante02004
Link to comment
Share on other sites

Βασικά εμένα ξενέρωσες λίγο, γιατί το έχω παραγγείλει και το περιμένω μέσα στην εβδομάδα :worry:

 

Να πω την αλήθεια σε όσα reviews είδα κι εγώ παρατήρησα όλους να επικεντρώνουν στα θετικά, αναφέροντας απλά στα αρνητικά την κάμερα σε νυχτερινές λήψεις (λόγω έλλειψης OIS), ως προς το λογισμικό μάλιστα έχω πετύχει βίντεο να αναφέρει ότι δεν περίμενε ένα incremental update από 6.0 σε 6.1 να έχει τόσο μεγάλη -θετική- επίδραση. Δηλαδή αν στο 6.1 είναι όπως τα λες, στο 6.0 πώς μπορεί να ήταν; :blink:

 

Να ρωτήσω απλά κάτι, δοκίμασες κάποιον άλλον launcher μήπως και μείωνε κάπως την ξενέρα; Τουλάχιστον ως προς τα εικονίδια κλπ.

 

EDIT: Επίσης, για την κάμερα, πάνω στην έρευνα που έκανα πριν την αγορά έπεσε πάνω σε αυτό το βιντεάκι στο YouTube

που λέει για ένα gcam port που δουλεύει (ανάμεσα σε πολλά άλλα που δοκίμασε), οπότε είχα σκοπό να το δοκιμάσω αμέσως μόλις μου ερχόταν...

 

Φίλε μου δεν υπάρχει λόγος να ξενερώνεις γιατί το κινητό είναι διαμάντι! Μέχρι και 800 ευρώ δεν νομίζω οτι βρίσκεις κάτι καλύτερο. Και η κάμερα του θα δεις οτι είναι πολύ καλύτερη απ'οσο λένε! Εγώ βράδυ έβγαλα φωτό και έβλεπα καλύτερα απ'οτι με τα ιδια μου τα μάτια σε μια φωτογραφία! Το μόνο του μειονέκτημα είναι το λογισμικό (είναι χειρότερο βασικά απόσο περιγραφω καθώς συνεχώς ανακαλύπτω μειονεκτήματα και bugs...το messenger δεν δουλεύει σωστά,δεν κρατάει ρυθμίσεις στην κάμερα αλλα και αλλού,δεν εχει καν widgets σοβαρα...ούτε για ταχεία κλήση καποιας επαφής..κ πολλά άλλα).

 

Το καλό της υπόθεσης είναι , οτι απ'οσο φαίνεται όλα αυτά ή τα περισσότερα θα διορθωθούν με την νέα αναβάθμιση σε android 10 και το νέο Realme UI που έρχεται οσονούπω ! Φαίνεται πολλά υποσχόμενο και το πιστεύω οτι θα πάρει η συσκευή αυτό που της αξίζει!

Επίσης ήδη γίνονται αναφορές οτι θα πάρει και το Realme UI 2.0 με Android 11 (αυτό έλειπε άλλωστε!)

 

Οπότε προσωπικά θεωρώ οτι ΔΕΝ θα μετανιώσεις καθόλου την αγορά σου, ακόμα και με το coloros 6.1, αν και θα συμβιώσετε μαζί για πολύ λίγο απ'οτι φαίνεται για καλή σου τύχη. Κι εγώ βολεύομαι προς το παρών και κάνω υπομονή.Δεν θέλω άλλωστε να εμπλακώ με launchers καθώς πάλι το λογισμικό δεν αλλάζει και δεν θέλω να φορτώνω το κινητό (αν και έχω αγορασμένο τον nova). Κάνω κι εγώ υπομονή.

Τουλάχιστον προς το παρών πέρα απο κάποια σπαστικά πράγματα δεν έχψω παρατηρήσει αστάθειες ή δυσλειτουργίες οπότε δεν θα έχεις θέμα...

Όσο για την απορία σου για το coloros 6.0 πραγματικά....είχα και έχω ακριβώς την ίδια !

 

Το κινητό πάντως είναι εξαιρετικό και δεν θα το μετανιώσεις !

 

edit- με gcam ασχολήθηκα ελάχιστα. Σε γενικές γραμμές δούλεψε σωστά..τώρα απο διαφορά στις φωτογραφίες δεν μπορώ να σου πω γνώμη καθώς πειραματίστηκα πολύ λίγο.Σε κάποιες μου φάνηκε καλύτερη η gcam σε κάποιες η stock... Απ'ότι διάβασα,με το νέο λογισμικό θα έρθει και βελτίωση στο sofware της κάμερας... Οψόμεθα ...

Edited by ethnikGR
Link to comment
Share on other sites

Καλά, ειδικά εμένα που θα αλλάξω κινητό μετά από 6 χρόνια το μόνο σίγουρο είναι ότι η διαφορά θα μου φανεί χαώδης.

 

Τώρα για αυτό που λες ότι δεν θέλεις να να φορτώσεις το κινητό με launcher δεν με βρίσκει σύμφωνο, εφόσον από άποψη specs είναι κορυφαίο (ίσως κι λίγο overkill με τα 12GB RAM) αν δεν τα χρησιμοποιήσεις ποια η ουσία; Άποψή μου πάντα.. Προσωπικά έχω σκοπό να το τεντώσω.

 

Όπως και να χει, όπως είπα αναμένω να το έχω στα χέρια μου μέσα στην εβδομάδα (η παραγγελία έγινε από eshop) οπότε θα αναφέρω και τις δικές μου εντυπώσεις στην πρώτη ευκαιρία...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, ειδικά εμένα που θα αλλάξω κινητό μετά από 6 χρόνια το μόνο σίγουρο είναι ότι η διαφορά θα μου φανεί χαώδης.

 

Τώρα για αυτό που λες ότι δεν θέλεις να να φορτώσεις το κινητό με launcher δεν με βρίσκει σύμφωνο, εφόσον από άποψη specs είναι κορυφαίο (ίσως κι λίγο overkill με τα 12GB RAM) αν δεν τα χρησιμοποιήσεις ποια η ουσία; Άποψή μου πάντα.. Προσωπικά έχω σκοπό να το τεντώσω.

 

Όπως και να χει, όπως είπα αναμένω να το έχω στα χέρια μου μέσα στην εβδομάδα (η παραγγελία έγινε από eshop) οπότε θα αναφέρω και τις δικές μου εντυπώσεις στην πρώτη ευκαιρία...

 

Έχεις δικιο σε αυτό που σκέφτεσαι για τον launcher αλλα πες το δική μου παραξενιά-κόλλημα, θέλω απο stock να έχει δυνατότητες το κινητό.Προφανώς το συγκεκριμένο οτι και να του βάλεις δεν καταλαβαίνει τίποτα αλλά όπως είπα ειναι δική μου παραξενιά.

Πάντως αν σκοπέυεις να το κρατήσεις χρόνια όπως λες, προσωπικά πιστεύω είναι κινητό που θα αντέξει στον χρόνο απο άποψη χαρακτηριστικών. Ελπίζω και απο πλευράς ενημερώσεων να μη μας απογοητεύσει με την πάροδο των χρόνων η realme

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα έχετε να προτείνετε κάνα tempered glass καλό;

Αλλά μην φαίνονται οι τελείες στο tempered glass όπως στα πιο πολλά.

Το συγκεκριμένο το έχει δοκιμάσει κανείς;

https://www.ultimateshield.co.uk/products/realme-x2-pro-tempered-glass-screen-protector

Link to comment
Share on other sites

https://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-glass-screen-protector-realme-x2-pro-2736752.html

Εγώ ψωνίζω από εδώ, ότι καλύτερο έχω αγοράσει, πολύ καλή εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με tempered glass επειδή την πάτησα , προσέξτε κατά την αγορά να μην είναι BLACK ! Δηλαδή με μαύρα πλαίσια γύρω γύρω. Εγώ την πάτησα και μου κόβει από την οθόνη όσο χαζό και αν ακούγεται ! Προτίμησε CLEAR

.

Link to comment
Share on other sites

https://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-glass-screen-protector-realme-x2-pro-2736752.html

Εγώ ψωνίζω από εδώ, ότι καλύτερο έχω αγοράσει, πολύ καλή εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλύπτει όλη την οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα έχετε να προτείνετε κάνα tempered glass καλό;

 

Αλλά μην φαίνονται οι τελείες στο tempered glass όπως στα πιο πολλά.

 

Το συγκεκριμένο το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

https://www.ultimateshield.co.uk/products/realme-x2-pro-tempered-glass-screen-protector

Ναι το έχω πάρει εγώ. Έχει μαύρο πλαίσιο και δεν ταιριάζει με την εργοστασιακή θήκη

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλύπτει όλη την οθόνη;
Στο mia3 που το έχω την καλύπτει, ούτε φαίνεται ότι φοράει τζάμι

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα έχετε να προτείνετε κάνα tempered glass καλό;

Αλλά μην φαίνονται οι τελείες στο tempered glass όπως στα πιο πολλά.

Το συγκεκριμένο το έχει δοκιμάσει κανείς;

https://www.ultimateshield.co.uk/products/realme-x2-pro-tempered-glass-screen-protector

 

Ότι καλύτερο σε ποιότητα και αίσθηση (είναι full glue) απλά με την μαμισια θήκη θα στο σηκώνει στις γωνίες (παίρνει αέρα) και θα σου σπάει τα νεύρα...με άλλη θήκη όμως έχει τέλεια εφαρμογή.

 

Το brotect είναι ένα λεπτό εύκαμπτο tempered glass το οποίο δεν πιάνει όλη την οθόνη και για κάποιους ψυχαναγκαστικους όπως εγώ με ψιλοχαλαει λίγο αυτό.. βέβαια έχω ένα εφεδρικό σε περίπτωση που σπάσει το ultimate shield που φοράω τώρα.:D

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά φοράω αυτό από skroutz: https://www.skroutz.gr/s/22107363/Mocolo-5D-Tempered-Glass-Black-for-Realme-X2-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

Με την μαμά θήκη ταιριάζει μια χαρά. Το μόνο καλό είναι ότι είναι το black όπως προείπα και έχει μαύρο πλαίσιο γυρο γύρο με αποτέλεσμα να μου κόβει λίγο από την οθόνη.

Υπάρχει στο skroutz ακριβώς το ίδιο σε CLEAR .

 

Ελλάδα ξέρουμε αν υπάρχει κάποιο κατάστημα με θήκες κτλ για το συγκεκριμένο κινητό ? Η έστω από εξωτερικό που να μη κάνει δύο μήνες να έρθει όπως πχ ebay

Link to comment
Share on other sites

https://www.amazon.es/s?k=realme+x2+pro+case&sprefix=Realme+x2+Pro&ref=nb_sb_ss_i_4_13

Για σχετικά γρήγορα από Amazon.es

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Realme UI for x2 pro https://c.realme.com/in/post-details/1243817777916018688

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

Αναμενουμε να δούμε τι καινούργιο θα μας προσφέρει

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Realme X2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...