Jump to content

Realme X2 Pro


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μόνο που το oneplus δεν έχει θύρα ακουστικών για μένα τρώει άκυρο αν βάλεις ότι ζητάει και παραπάνω λεφτά θεωρώ καλή αγορά το realme.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.Μηπως γνωρίζει κάποιος από εσάς ή έχει δεί στα χαρτιά στο κουτί τι sar έχει η συσκευή;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι με τη νέα αναβάθμιση του Color OS δε χάνεις το δαχτυλικό όταν ξεκλειδώνεις τον bootloader. Το widevine συνεχίζει να πέφτει σε L3 αλλά για μένα πολύ μικρό το κακό πλέον.

 

Καλημέρα στην παρέα.Μηπως γνωρίζει κάποιος από εσάς ή έχει δεί στα χαρτιά στο κουτί τι sar έχει η συσκευή;

 

Αν θυμάμαι καλά 0,888 σώμα και 1,188 κεφάλι.

Edited by Shijune
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι με τη νέα αναβάθμιση του Color OS δε χάνεις το δαχτυλικό όταν ξεκλειδώνεις τον bootloader. Το widevine συνεχίζει να πέφτει σε L3 αλλά για μένα πολύ μικρό το κακό πλέον.

 

 

 

Αν θυμάμαι καλά 0,888 σώμα και 1,188 κεφάλι.

 

Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση φίλε μου.

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους.

Σκέφτομαι να πάρω το Χ2 Pro, αλλά έχω 2-3 ερωτήσεις..

Τώρα έχω το OP6 και είμαι ικανοποιημένος, αλλά μια αλλαγή (μόνο για τα καλύτερα specs) σαν αναβάθμιση, είναι πάντα ευπρόσδεκτη.

Όσοι το έχετε, έχετε πάρει αντροιντ10? το VoWIFI & VoLTE δουλεύει (ειδικά στην κοσμοτε). το έχει συνδυάσει κανείς με το Galaxy Watch? μερικά κινητά (όπως το ΟΡ6) δεν είναι full compatible.

Link to comment
Share on other sites

realme UI Sneak Peek: Customisable icons

 

https://c.realme.com/in/post-details/1217021146231209984

 

realme UI Sneak Peek: New Wallpapers [static & Animated]

 

https://c.realme.com/in/post-details/1217266387894927360

 

realme UI is coming soon. Stay tuned to know more!

 

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

Edited by chilavert_gr
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει το κινητό , μπορεί να μου πει ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ αν έχει FM radio?
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει το κινητό , μπορεί να μου πει ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ αν έχει FM radio?

 

https://www.gsmarena.com/realme_x2_pro-9904.php μπορεις να το ψαξεις μονος σου αυτο,εδω λεει οτι εχει

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει το κινητό , μπορεί να μου πει ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ αν έχει FM radio?
Δεν έχει.

 

realme UI Sneak Peek: Dual Earphones

 

https://c.realme.com/in/post-details/1217305939099516928

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.gsmarena.com/realme_x2_pro-9904.php μπορεις να το ψαξεις μονος σου αυτο,εδω λεει οτι εχει

Αυτό ήταν εξυπνάδα? ο φίλος ρωτάει, γιατί αλλού λένε ότι έχει και αλλού ότι δεν έχει, και διευκρινίζει, όποιος το έχει, που εσύ δεν το έχεις γιατί αλλιώς θα ήξερες ότι δεν έχει ραδιόφωνο.... αλλά έγραψες ένα ποστ στον μετρητή σου.:X

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν εξυπνάδα? ο φίλος ρωτάει, γιατί αλλού λένε ότι έχει και αλλού ότι δεν έχει, και διευκρινίζει, όποιος το έχει, που εσύ δεν το έχεις γιατί αλλιώς θα ήξερες ότι δεν έχει ραδιόφωνο.... αλλά έγραψες ένα ποστ στον μετρητή σου.:X

 

εσυ το εχεις και απαντας?εγω παρεθεσα ενα λινκ απο αξιοπιστο σαιτ που γραφει οτι το εχει,αν το εχεις και δεν εχει τοτε συμφωνω,αλλα αν οχι θα σε αποκαλουσα με ενα ονομα που σου ταιριαζει,και δεν μ ενδιαφερουν καν τα ποστ στον μετρητη μου,οποτε κανε δουλεια σου.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω το κινητό και δεν έχει FM radio

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχω το κινητό και δεν έχει FM radio

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οριστε,λυθηκε το θεμα,αυτος που δεν το εχει και δεν μπηκε καν στον κοπο να ψαξει καποιο σαιτ να δει τι παιζει γιατι κανει επιθεση?λογικα δεν εχει δουλεια να κανει,οποτε εφαγε ενα μπλοκ και παει.

Link to comment
Share on other sites

οριστε,λυθηκε το θεμα,αυτος που δεν το εχει και δεν μπηκε καν στον κοπο να ψαξει καποιο σαιτ να δει τι παιζει γιατι κανει επιθεση?λογικα δεν εχει δουλεια να κανει,οποτε εφαγε ενα μπλοκ και παει.

Μου αρέσει που βγάζεις και "γλώσσα" :), αντί να ζητήσεις συγνώμη που ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΕΙΣ.

εγώ δεν είπα ούτε ότι έχει, ούτε ότι δεν έχει, αυτό όμως που δεν κατάλαβες είναι ότι το σχόλιό σου είναι άκυρο και άκαιρο, απαντάς (θα έλεγα και ειρωνικά μάλιστα) παραθέτοντας λινκ από gsmarena χωρίς να έχεις ιδέα ότι υπάρχουν διφορούμενες απόψεις στα site και μόνο αν κάποιος το έχει το κινητό (όπως ζητούσε και ο φίλος) θα μπορούσε να έχει άποψη.

Μην το συνεχίζεις λοιπόν γιατί απλά εκθέτεις τον εαυτό σου.

 

Τέλος τα οφ τοπικ και συγγνώμη από τους φίλους που σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος την γνώμη του

 

Επειδή έχω και εγώ το op6 και το κοίταζα για αλλαγή πιστεύω δεν αξίζει και καλύτερα να περιμένει κανείς τα op8 που θα βγουν αλλά και τα mi10 της xiaomi. Επειδή βλέπω ότι το op6 την παλεύει ακόμα μια χαρά εγώ τουλάχιστον προτιμώ να πάω σε snapdragon 865 πάρα σε 855

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος την γνώμη του
Εγώ που θέλω κινητό με απαραίτητα θύρα ακουστικών θα πήγαινα με χίλια, έστω και για αλλαγή, από ότι βλέπω ούτε mi10 ούτε op8 θα έχουν 3.5 Jack οπότε από μένα τρώνε άκυρο.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η συσκευη :blink: για αμεση αγορα :p εαν καποιος απο εσας σκεφτεται να το πουλησει ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα.:D

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι σε σκέψεις, αλλά το ΟΡ6 με καλύπτει ακόμα, χωριά που το OOS δείχνει μονόδρομος μερικές φορές. Ακόμα ψαχνομαι και είμαι μεταξύ Χ2 pro και ΟΡ7 ή 7Τ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι σε σκέψεις, αλλά το ΟΡ6 με καλύπτει ακόμα, χωριά που το OOS δείχνει μονόδρομος μερικές φορές. Ακόμα ψαχνομαι και είμαι μεταξύ Χ2 pro και ΟΡ7 ή 7Τ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό ακριβώς. Το oos μου έχει γίνει συνήθεια και πολύ δύσκολα θα το αλλάξω. Πάντως καλύτερα περίμενε την επόμενη γενιά κινητών για να κάνεις αγορά αφού και τα παλιά θα πέσουν σε τιμή. Το op6 έχει ψωμιά ακόμα. Προσωπικά δεν μου έχει κολλήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

1 χρόνο εγγύηση καταστήματος δινουν...δεν αξίζει τον κόπο

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Και γω ανάμεσα σ αυτό είμαι και στο op7 pro αλλά σκέφτομαι τα 520 στο bangood και τι εγγύηση θα εχουν

 

Εγγύηση έχει ακουστεί ότι καλύπτεται από το ευρωπαϊκό service από όπου και αν το πάρεις. Ούτως ή αλλιώς η op έχει πολύ καλό ποιοτικό έλεγχο στο εργοστάσιο της για να πέσεις σε ελαττωματικο. 520 για το op7pro δεν αξίζουν πιστεύω τώρα που θα έρθει το op8 (θα είναι παλιό 2 γενιές πίσω) και θα παίξει στα 600, το op8pro μπορεί στα ~750 και οι φιμες λένε για lite μοντέλο στα ~500 αν και αυτό παίζει να έχει mediatek. Τον Απρίλιο το op7tpro θα κοστίζει γύρω στα 500.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είμαι σε μια σύγχυση για αγορά κινητού και το realme μου χει κάνει κλικ. Αλλά με νοιάζει η κάμερα γιατι το op6 ειναι κορυφη
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Realme X2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...