Jump to content

Huawei Mate 30 Pro


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

660 στο πολωνικο... 704 στο γαλλικο...

το γαλλικο δεν στελνει λεει εξωτερικο, μονο σε αλλη διευθυνση Γαλλια αλλα ειπε να ρωτησουμε τους resellers Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

660 στο πολωνικο... 704 στο γαλλικο...

το γαλλικο δεν στελνει λεει εξωτερικο, μονο σε αλλη διευθυνση Γαλλια αλλα ειπε να ρωτησουμε τους resellers Ελλαδα.

 

Υπαρχει καποιο λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & καλή ανάσταση, επίδοξος αγοραστής του p40pro & χαζεύω στο YouTube τι παίζει με τα Google services στα νέα μοντέλα. Υπάρχει κάποιος ο οποίος έχει κάνει εγκατάσταση g services? Υπάρχει κάποια δυσλειτουργία? Maps, Gmail κλπ δουλεύουν? Έχω βρει ένα σχετικό βίντεο με εύκολη εγκατάσταση

 

 

Ενώ σε άλλα sites λένε για δυσκολία & κολλήματα στις εφαρμογές.

 

https://techvalue.gr/huawei-play-store-gms-36101/

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Εγώ στο δικό μου Mate 30 pro και στο Mediapad M6 χρησιμοποίησα αυτό

 

Όλα δουλεύουν μια χαρά, τράπεζες, Gmail, YouTube κλπ.

Ένα USB stick type θέλεις μόνο.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ: ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ

Νetflix η έκδοση που δουλεύει (σε μένα τουλάχιστον) είναι 4.16.1 build 15145.

Καλορίζικο και καλοδούλευτο!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατί εχουμε μείνει με κώδικα ασφαλείας Δεκεμβρίου 2019 ακόμα , μίλησα με Huawei λέει δεν βλέπει νεα ενημέρωση προς το παρών, μιλάω για το ευρωπαϊκό που εχει ακόμα την 10.0.0.193, πως τα ξέχασε έτσι τα ευρωπαϊκά μοντέλα η Huawei
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατί εχουμε μείνει με κώδικα ασφαλείας Δεκεμβρίου 2019 ακόμα , μίλησα με Huawei λέει δεν βλέπει νεα ενημέρωση προς το παρών, μιλάω για το ευρωπαϊκό που εχει ακόμα την 10.0.0.193, πως τα ξέχασε έτσι τα ευρωπαϊκά μοντέλα η Huawei

 

Εντωμεταξύ στο Mediapad M6 πριν από μια εβδομάδα μου έστειλε μια ενημέρωση κάτι λίγα mb με κώδικα ασφαλείας του Απριλίου!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Ναι την έλαβα και γω. Στο mate ειμαστε 2 μήνες και.. χωρις αναβάθμιση. Έχει ρίξει όλο το βάρος της στο P40 pro και στα μοντέλα της Ασίας 5G, το ευρωπαϊκό mate επειδη δεν κυκλοφόρησε σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες το εχει παραμελήσει τελευταίο.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που διάβασα κάπου τις προάλλες, είναι ότι μας πάει για το EMUI 10.1, αλλά και πάλι μια ενημέρωση ασφαλείας θα έπρεπε να είχε δώσει!
Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που διάβασα κάπου τις προάλλες, είναι ότι μας πάει για το EMUI 10.1, αλλά και πάλι μια ενημέρωση ασφαλείας θα έπρεπε να είχε δώσει!

 

Το EMUI 10.1 θα το πάρουμε πολύ αργά, ακόμα beta δινουν σε Ασία, εχω και το mate 20X που μ ηρθε ενημέρωση ασφαλείας Μαρτίου κ είναι παλιότερο μοντέλο και το καινούργιο της μοντέλο το εχει αφησει με Δεκεμβρίου 2019, κάπου τα χουν χάσει και αυτοί με το ban, δεν είχαν ποτέ τέτοια καθυστέρηση τα update από το Mate 7 που την ακολουθώ πίστα την εταιρεία, ας ελπισουμε να μας εκπλήξει με το emui 10.1 να έρθει γρηγορότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Εγώ στο δικό μου Mate 30 pro και στο Mediapad M6 χρησιμοποίησα αυτό

 

 

 

 

Όλα δουλεύουν μια χαρά, τράπεζες, Gmail, YouTube κλπ.

 

Ένα USB stick type θέλεις μόνο.

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ: ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ

 

Νetflix η έκδοση που δουλεύει (σε μένα τουλάχιστον) είναι 4.16.1 build 15145.

 

Καλορίζικο και καλοδούλευτο!

Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

580 και κάτι MB ενημέρωση ασφάλειας Μαρτίου 2020

Δεν είδα κάτι άλλο να έχουν αλλάξει.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ενημερωση....ομως θα το πουλησω ...με κουρασε η κατασταση ...το κινεζικο εχει παρει 3 ενημερωσεις μετα την 10,1 και απογειωθηκε....εδω ευρωπη ξεχασμενο....
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ενημερωση....ομως θα το πουλησω ...με κουρασε η κατασταση ...το κινεζικο εχει παρει 3 ενημερωσεις μετα την 10,1 και απογειωθηκε....εδω ευρωπη ξεχασμενο....

 

Σε επικοινωνία που είχα πριν 10 περίπου μέρες για κάποιο άλλο θέμα με την εδώ Huawei, η κοπέλα μου είπε ότι αρχές με μέσα Ιουνίου θα πάρουμε το EMUI 10.1...

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία που είχα πριν 10 περίπου μέρες για κάποιο άλλο θέμα με την εδώ Huawei, η κοπέλα μου είπε ότι αρχές με μέσα Ιουνίου θα πάρουμε το EMUI 10.1...

 

μακαρι...το διαβασα και εξω....τα ιδια και σε tablet m5...ειμαι με κωδικα ασφαλειας δεκεμβριου....μακαρι για ιουνιο αλλα δυσκολο...μετα οκτωβρη θα βγει το 40αρι....οποτε γερασαμε...χα χα...

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Εγώ στο δικό μου Mate 30 pro και στο Mediapad M6 χρησιμοποίησα αυτό

 

Όλα δουλεύουν μια χαρά, τράπεζες, Gmail, YouTube κλπ.

Ένα USB stick type θέλεις μόνο.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ: ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΕΙΣ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΎΡΙΟ

Νetflix η έκδοση που δουλεύει (σε μένα τουλάχιστον) είναι 4.16.1 build 15145.

Καλορίζικο και καλοδούλευτο!

 

Παίζει ακόμα αυτός ο τρόπος?

 

Διαβάζω για κάποιους που δεν μπορούν να τα καταφέρουν

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παίζει ακόμα αυτός ο τρόπος?

 

Διαβάζω για κάποιους που δεν μπορούν να τα καταφέρουν

 

Δεν ξέρω φίλε μου!

Μια φορά το έκανα στην αρχή και δεν ασχολήθηκα ξανά εκ τότε!

Το σημαντικότερο όλων είναι να το στήσεις σαν καινούριο, δηλαδή όπως έρχεται από το εργοστάσιο.

Οτιδήποτε άλλο δεν πιάνει!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρέα, σκέφτομαι να το πάρω & να μου το στείλουν από Γερμανία, global edition και να ακολουθήσω τον οδηγό που αναφέρθηκε παραπάνω με το USB.

Τι λέτε να το τολμήσω?

Gmail, YouTube, Facebook, MESSENGER, IG κλπ δουλεύουν απροβλημάτιστα?

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παρέα, σκέφτομαι να το πάρω & να μου το στείλουν από Γερμανία, global edition και να ακολουθήσω τον οδηγό που αναφέρθηκε παραπάνω με το USB.

Τι λέτε να το τολμήσω?

Gmail, YouTube, Facebook, MESSENGER, IG κλπ δουλεύουν απροβλημάτιστα?

 

Οι εφαρμογές παίζουν, υπάρχουν προβλήματα με τις ειδοποιήσεις.

Εξαρτάται τι χρησιμοποιεί ο κάθε ένας για να καταλάβει πόσο προβληματική θα είναι η συσκευή με το ψευτοgoogle, ειδοποιήσεις σε Gmail, skype, hangouts και YouTube δεν θα έχεις , Facebook, Instagram, messenger, Viber, WhatsApp, telegram έχεις κανονικά.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα. 739 ευρώ στο e shop το 8/256. . Ψαχνω δυνατή συσκευή και είναι υποψήφια.Πιστεύω τ αξίζει τα λεφτά του. Σκαλωνω στην φάση με το play store. Υπάρχουν εναλλακτικές, αλλά κάποιες τράπεζες κλπ νομίζω δεν υπάρχουν ακόμα. Ξέρει κανείς αν εφαρμογή τύπου moreapps βοηθάει την κατάσταση με διάφορες εφαρμογές;
Link to comment
Share on other sites

10.1.0.236(C432E6R7P1)

Τώρα έσκασε 4,34gb, απο την εφαρμογή Υποστήριξη!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νεος κατοχος πλεον, αγορασμενο απο Ελλαδα.

Στολιδι το κινητο. :D

 

Περασα τα google services χωρις usb stick χαρη σε αυτο το βιντεο :shifty:

 

Απο θηκες τι εχετε παρει οσοι το εχετε; εδω local η απ'εξω; προτεινετε τπτ; ειναι λιγο slippy :!:

Edited by dark_elf
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές παίζουν, υπάρχουν προβλήματα με τις ειδοποιήσεις.

Εξαρτάται τι χρησιμοποιεί ο κάθε ένας για να καταλάβει πόσο προβληματική θα είναι η συσκευή με το ψευτοgoogle, ειδοποιήσεις σε Gmail, skype, hangouts και YouTube δεν θα έχεις , Facebook, Instagram, messenger, Viber, WhatsApp, telegram έχεις κανονικά.

 

Αν και καθυστερημένα, σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Στα 611 ευρω τώρα στο eglobal eu.

Πειρασμός!!

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...