Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Περιμένω πως και πως να το βγάλουν σε προσφορά, μέχρι τότε παραμένουμε στο GT.

Τα 250 δε θέλω να τα δώσω μιας που χω το GT.

 

Ελπίζω η Huawei τώρα τα Χριστούγεννα να μας κάνει το χατίρι...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!Για δεύτερη φορά το garmin Fenix 3 πάγωσε και είμαι προς αναζήτηση ρολογιού!Έχω δει reviews απο το εν λόγω ρολόι και θα ήθελα να θέσω τις ερωτήσεις μου!

Αρχική μου ερώτηση είναι κάτα πόσο αδιάβροχο είναι!Το fenix 3 που παρόλο ήτανε αδιάβροχο δεν έπρεπε να πατάς τα κουμπιά κατα τη διάρκεια της κολύμπησης παρόλο που είχε εφαρμογή για ανοιχτή θάλασσα και πισίνα και εμπεριέχοντας laps κτλπ :rolleyes:..

Βασικά την αδιαβροχοποίηση τη χρειάζομαι το καλοκαίρι που θα κάνω τη κολύμπηση μου , μιλάμε για καμια 15αριά μπανια με 1 χλμ κατα μέσο όρο κολύμβηση!

Στα reviews διίστανται οι απόψεις λόγω Ip67, εσείς τι λέτε?Έχετε κάνει παρόμοια χρήση?Φαντάζομαι για ιδρώτα απο αθλητικές δραστηριότητες δε θα έχει πρόβλημα!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απλά IP68. Ειναι water resistant. Μπαίνει άφοβα θάλασσα.
Μετά θέλει ξέπλυμα γιατί αλάτι Ακομι και τα σίδερα τρύπα ει
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Κάποιες ακόμη ερωτησεις

 

1.το στεφάνι γρατσουνιέται εύκολα? Πχ απλό σύρσιμο σε ένα τοίχο...

2.το ξυπνητήρι έχει δόνηση?

3.μπορω να ορίσω διαφορετικά ξυπνητήρια σε μια μέρα?

4.εφαρμογη για σκι υπάρχει?

5.αν το πάρω από αμαζόν θα έχει κάποια διαφορά στη γλώσσα?

 

Οποίος γνωρίζει ας απαντήσει.. Είναι να το παραγγείλω σήμερα αύριο..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Κάποιες ακόμη ερωτησεις

 

1.το στεφάνι γρατσουνιέται εύκολα? Πχ απλό σύρσιμο σε ένα τοίχο...

2.το ξυπνητήρι έχει δόνηση?

3.μπορω να ορίσω διαφορετικά ξυπνητήρια σε μια μέρα?

4.εφαρμογη για σκι υπάρχει?

5.αν το πάρω από αμαζόν θα έχει κάποια διαφορά στη γλώσσα?

 

Οποίος γνωρίζει ας απαντήσει.. Είναι να το παραγγείλω σήμερα αύριο..

 

1. Όχι εύκολα

2. Εχει

3. Ναι. Πολλά.

4. Όχι

5. Δεν ξέρω σίγουρα. Θεωρώ όχι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ!Λέω να το παραγγείλω από αμαζον, κτι τελευταίο

 

1.με xiaomi δουλεύει εντάξει?

2.με καρδιοσυχνομετρο δε πιστεύω να είναι συμβατό?

3.ελληνικό μενού έχει?

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!Για δεύτερη φορά το garmin Fenix 3 πάγωσε και είμαι προς αναζήτηση ρολογιού!Έχω δει reviews απο το εν λόγω ρολόι και θα ήθελα να θέσω τις ερωτήσεις μου!

Αρχική μου ερώτηση είναι κάτα πόσο αδιάβροχο είναι!Το fenix 3 που παρόλο ήτανε αδιάβροχο δεν έπρεπε να πατάς τα κουμπιά κατα τη διάρκεια της κολύμπησης παρόλο που είχε εφαρμογή για ανοιχτή θάλασσα και πισίνα και εμπεριέχοντας laps κτλπ :rolleyes:..

Βασικά την αδιαβροχοποίηση τη χρειάζομαι το καλοκαίρι που θα κάνω τη κολύμπηση μου , μιλάμε για καμια 15αριά μπανια με 1 χλμ κατα μέσο όρο κολύμβηση!

Στα reviews διίστανται οι απόψεις λόγω Ip67, εσείς τι λέτε?Έχετε κάνει παρόμοια χρήση?Φαντάζομαι για ιδρώτα απο αθλητικές δραστηριότητες δε θα έχει πρόβλημα!

Για ιδρώτα και πλύσιμο σώματος δεν έχει πρόβλημα , φυσικά μην φανταστείς τίποτα καταρράκτες νερού έτσι? Τώρα για κολύμβηση δεν ξέρω , καθώς όταν αποκτήθηκε είχε μπει ο Νοέμβρης οπότε δεν...Το επόμενο καλοκαίρι πλέον..

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το Amazon το ισπανικό με το καφέ δερμάτινο λουράκι στα 170 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! Κανονικά έχει 205 ευρώ όλα μαζί αλλά επειδή έχω ΑΦΜ για ενδοικονοτικες συναλλαγές έχω απαλλαγή ΦΠΑ! Όποιος ενδιαφέρεται είναι μέχρι αύριο λογικά λόγω cyber monday..

 

Λέω να παραγγείλω από ebay κάποια έξτρα λουράκια με 1-2 ευρώ που είναι, τα έχει δοκιμάσει κανείς?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το Amazon το ισπανικό με το καφέ δερμάτινο λουράκι στα 170 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! Κανονικά έχει 205 ευρώ όλα μαζί αλλά επειδή έχω ΑΦΜ για ενδοικονοτικες συναλλαγές έχω απαλλαγή ΦΠΑ! Όποιος ενδιαφέρεται είναι μέχρι αύριο λογικά λόγω cyber monday..

 

Λέω να παραγγείλω από ebay κάποια έξτρα λουράκια με 1-2 ευρώ που είναι, τα έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Φίλε μου boltsis την είδα την προσφορά πως παραγγέλνουμε από το ισπανικό Amazon αν δεν ξέρουμε ισπανικά. Επίσης αν θα μπορούσαμε να κανονίσουμε να το πάρω κ εγώ σε αυτή την τιμή που το πήρες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το Amazon το ισπανικό με το καφέ δερμάτινο λουράκι στα 170 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! Κανονικά έχει 205 ευρώ όλα μαζί αλλά επειδή έχω ΑΦΜ για ενδοικονοτικες συναλλαγές έχω απαλλαγή ΦΠΑ! Όποιος ενδιαφέρεται είναι μέχρι αύριο λογικά λόγω cyber monday..

 

Λέω να παραγγείλω από ebay κάποια έξτρα λουράκια με 1-2 ευρώ που είναι, τα έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Εκτός απο τα -και καλά- δερμάτινα, τα υπόλοιπα είναι μια χαρά. Έχω πάρει και σιλικόνης και stainless steel που είναι όλα τα λεφτά (και το silver και το black). Οι αγορές από το aliexpress

 

https://ibb.co/LdHc8BP

https://ibb.co/RTY3JFp

https://ibb.co/Y3p3y1Y

Edited by apodimos75
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου boltsis την είδα την προσφορά πως παραγγέλνουμε από το ισπανικό Amazon αν δεν ξέρουμε ισπανικά. Επίσης αν θα μπορούσαμε να κανονίσουμε να το πάρω κ εγώ σε αυτή την τιμή που το πήρες εσύ.

 

Βασικα την παραγγελία την έκανε ο αδερφός μου για μένα, εμείς έχουμε μεταφραστή και κάθε φορά που αλλάζουμε σελίδα την μεταφράζει αυτόματα.. Δυστυχώς δε μπορω να βάλω τον αδερφό μου να κάνει αυτήν την εξυπηρέτηση, συγνώμη φίλε μου!

 

 

Εκτός απο τα -και καλά- δερμάτινα, τα υπόλοιπα είναι μια χαρά. Έχω πάλι και σιλικόνης και stainless steel που είναι όλα τα λεφτά (και το silver και το black). Οι αγορές από το aliexpress

Α ωραία θα παραγγείλω και εγώ αν είναι.. Έχω δει και κάποια προστευατικα σιλικόνης για γύρω από το στεφάνι, έχεις δοκιμάσει τίποτα? Το φοβάμαι λίγο αυτό το μαύρο στεφάνι...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Βασικα την παραγγελία την έκανε ο αδερφός μου για μένα, εμείς έχουμε μεταφραστή και κάθε φορά που αλλάζουμε σελίδα την μεταφράζει αυτόματα.. Δυστυχώς δε μπορω να βάλω τον αδερφό μου να κάνει αυτήν την εξυπηρέτηση, συγνώμη φίλε μου!

 

 

 

Α ωραία θα παραγγείλω και εγώ αν είναι.. Έχω δει και κάποια προστευατικα σιλικόνης για γύρω από το στεφάνι, έχεις δοκιμάσει τίποτα? Το φοβάμαι λίγο αυτό το μαύρο στεφάνι...

 

Τα περιμένω να έρθουν..λογικά θα τα έχω μέσα στην εβδομάδα και θα γράψω εντυπώσεις. Άλλοι βάζουν και ring για προστασία και ομορφιά ,αλλά δε μου άρεσε.

 

https://ibb.co/LdHc8BP

https://ibb.co/RTY3JFp

https://ibb.co/Y3p3y1Y

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα από το Amazon το ισπανικό με το καφέ δερμάτινο λουράκι στα 170 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! Κανονικά έχει 205 ευρώ όλα μαζί αλλά επειδή έχω ΑΦΜ για ενδοικονοτικες συναλλαγές έχω απαλλαγή ΦΠΑ! Όποιος ενδιαφέρεται είναι μέχρι αύριο λογικά λόγω cyber monday..

 

 

 

Λέω να παραγγείλω από ebay κάποια έξτρα λουράκια με 1-2 ευρώ που είναι, τα έχει δοκιμάσει κανείς?

Φωτιές μας άναψες με το amazon. Ήθελα να περιμένω να πέσει η τιμή του εδώ στα 200€, αλλά νομίζω ότι αυτή είναι πολύ καλή ευκαιρία.

Πότε πιστεύετε ότι θα έχει εδώ στην Ελλάδα τέτοια τιμή; Κατά το Πάσχα;

Ξέρετε αν οι συσκευασίες του καφέ από το εξωτερικό περιλαμβάνουν το μαύρο λουράκι;

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω φίλε μου, εγώ να δεις γιατί μου χάλασε το fenix 3 που είχα και δεν μπορώ χωρίς ρολόι..

Λένε μερικά σχόλια ότι περιέχει μέσα το μαύρο λουράκι αλλά ίσως ήταν πιο παλιά αυτό!Τώρα δε ξέρω πως τα πουλάνε, απο aliexpress και ebay βρίσκεις μπόλικα εκτός και αν θες ντε και καλά το γνήσιο..

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο παρεπιπτόντως, συντομεύσεις πλήτρων έχει?Δηλαδή αν πατούσα παρατεταμένο το δεξί κουμπί στο garmin είχα βάλει να βγάζει το χρονόμετρο η τη αποσύνδεση bluetooth..έχει κάτι παρόμοιο?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο παρεπιπτόντως, συντομεύσεις πλήτρων έχει?Δηλαδή αν πατούσα παρατεταμένο το δεξί κουμπί στο garmin είχα βάλει να βγάζει το χρονόμετρο η τη αποσύνδεση bluetooth..έχει κάτι παρόμοιο?

 

Προς το παρόν όχι. Μόνο το κάτω κουμπί (με απλό πάτημα) στο οποίο μπορείς να προγραμματίσεις μία συντόμευση από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μοντέλο ακουστικών είναι;

 

το huawei free lace. πολύ καλά ακουστικά αλλά με τοiphone,ούτε για τα βασικά δηλαδή για τις κλήσεις. ότι ακουστικό είχα μέχρι τώρα,δεν είχα κανένα θέμα με iphone. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει αυτός ο περιορισμός,ιδίως σε αυτήν την τιμη του προϊόντος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φωτιές μας άναψες με το amazon. Ήθελα να περιμένω να πέσει η τιμή του εδώ στα 200€, αλλά νομίζω ότι αυτή είναι πολύ καλή ευκαιρία.

Πότε πιστεύετε ότι θα έχει εδώ στην Ελλάδα τέτοια τιμή; Κατά το Πάσχα;

Ξέρετε αν οι συσκευασίες του καφέ από το εξωτερικό περιλαμβάνουν το μαύρο λουράκι;

 

όχι δεν έχει μαύρο λουράκι,δυστυχώς.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

το huawei free lace. πολύ καλά ακουστικά αλλά με τοiphone,ούτε για τα βασικά δηλαδή για τις κλήσεις. ότι ακουστικό είχα μέχρι τώρα,δεν είχα κανένα θέμα με iphone. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχει αυτός ο περιορισμός,ιδίως σε αυτήν την τιμη του προϊόντος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

όχι δεν έχει μαύρο λουράκι,δυστυχώς.

Από εκεί το πήρες;
Link to comment
Share on other sites

Από εκεί το πήρες;

 

δεν κατάλαβα τι εννοείς;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις αγοράσει από το Amazon.

 

όχι. το πηρα από μεγάλη αλυσίδα στην ελλάδα με προπαραγγελια. πρώτα ήρθε το ρολόι και μετά τα ακουστικά δώρο.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την εφαρμογη Huawei health και λέει οτι απαιτείται η εγκατάσταση της εφαρμογής Huawei mobile services.Πρέπει να το κάνω?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την εφαρμογη Huawei health και λέει οτι απαιτείται η εγκατάσταση της εφαρμογής Huawei mobile services.Πρέπει να το κάνω?

 

σε android η iphone;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...