Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

Να ρωτήσω, η αυτόματη φωτεινότητα πως συμπεριφέρεται στο φως του ήλιου στα δικά σας, γιατί στο gt2 ενός φίλου, δεν φτάνει στο 5 από μόνο του. Από το επίπεδο 1-2, άντε να πάει μέχρι το 3.

 

Και στο δικό μου έτσι είναι. Στο απλό gt η αυτόματη φωτεινότητα είναι ένα με δυο επίπεδα πάνω. Ίσως για λόγους αυτονομίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τελικα αυτο με wf με πληρωμη δεν θα μας βγει σε καλο. Ειδη εχω αγορασει καμια δεκαρια
εμένα ακόμα τίποτα από τα επί πληρωμή

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι προφανώς αλλά γιατί σε εμάς δεν φαίνεται αυτό;
γιατί δεν έχεις huawei κινητό. Με οποιοδήποτε άλλο κινητό δεν στα δείχνει ( μάρκα)
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω για τρέξιμο σε κάθε χλμ έχω φωνητική ειδοποίηση πως μπορώ να χαμηλώσω την ένταση της;

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω για τρέξιμο σε κάθε χλμ έχω φωνητική ειδοποίηση πως μπορώ να χαμηλώσω την ένταση της;

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πατας το επανω κουμπι, και στις επιλογες θα δεις οτι έχει και το ηχείο για να το χαμηλώσεις ή ακομα και να το κάνεις σίγαση.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω για τρέξιμο σε κάθε χλμ έχω φωνητική ειδοποίηση πως μπορώ να χαμηλώσω την ένταση της;

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μια ακόμα επιλογή να τις βγάλεις εντελώς.

Απο το health στο μενού άσκηση πάνω δεξιά 3 τελείες - ρυθμίσεις βγάλε τις ηχητικές υπενθυμίσεις ή μεγάλωσε τα χλμ σε 3 πχ

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιούμε 24h SPo2 μέτρηση στο GT2 Pro? έχω φάει τον κόσμο δεν βρίσκω τη ρύθμιση
Με επιφύλαξη, νομίζω δεν έχει.... Μόνο manual μετρήσεις.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με επιφύλαξη, νομίζω δεν έχει.... Μόνο manual μετρήσεις.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 

https://www.huaweicentral.com/huawei-watch-gt-2-pro-receiving-24-hours-continues-spo2-feature-with-a-new-update/

Link to comment
Share on other sites

Ας δημιουργηθεί. Δεν είναι δικαιολογία αυτό.

 

σιγά ρε μάστορα που σου δικαιολογούμαι κιόλας. αν δεν ξέρεις να απαντήσεις δεν χρειάζεται να γράψεις κάτι.

τις υποδείξεις κράτα τες για τους οικείους σου.

Link to comment
Share on other sites

σιγά ρε μάστορα που σου δικαιολογούμαι κιόλας. αν δεν ξέρεις να απαντήσεις δεν χρειάζεται να γράψεις κάτι.

τις υποδείξεις κράτα τες για τους οικείους σου.

 

Προς τι η επίθεση;:confused: Πάμε παρακάτω. Δεν χρειάζονται οι επιθέσεις.

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προς τι η επίθεση;:confused: Πάμε παρακάτω. Δεν χρειάζονται οι επιθέσεις.

 

επαναλαμβάνω γιατί νομίζω μιλάω σε παιδάκι, αν δεν γνωρίζεις για το θέμα δεν είσαι υποχρεωμένος να γράψεις κάτι.

μπαίνω να δω κάτι χρήσιμο στο topic και πέφτω πάνω στις άσχετες απαντήσεις σου και στις αγενείς υποδείξεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα στη λειτουργία της προπόνησης " περπάτημα σε ανοιχτό χώρο". Όταν πάτησα τερματισμός κόλλησε η δόνηση και δε γινόταν ο τερματισμός. Αναγκαστικά το έκλεισα από το power. Τα δεδομένα φυσικά χάθηκαν αφού δε μπόρεσε να κάνει τερματισμό. Μου έχει συμβεί άλλη μια φορά. Σας έχει τύχει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα στη λειτουργία της προπόνησης " περπάτημα σε ανοιχτό χώρο". Όταν πάτησα τερματισμός κόλλησε η δόνηση και δε γινόταν ο τερματισμός. Αναγκαστικά το έκλεισα από το power. Τα δεδομένα φυσικά χάθηκαν αφού δε μπόρεσε να κάνει τερματισμό. Μου έχει συμβεί άλλη μια φορά. Σας έχει τύχει αυτο;
Ποτέ και έχω κάνει πολλές προπονήσεις.

 

Βρήκα πως χαμηλώνει η ένταση, όταν κάνεις προπόνηση πατάς το πάνω κουμπί και κάνει pause ε πάνω δεξιά έχει την ένδειξη για τον ήχο και από εκεί αυξομειώνεις

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ας δημιουργηθεί. Δεν είναι δικαιολογία αυτό.

 

Το ξέρεις οτι είσαι λάθος εδώ και δικαιολογημένα σου κάνει επίθεση ο φίλος, να ενημερωθεί μπήκε, ούτε να ανοίξει review για το ρολόι ούτε να τον προτρέπει κανείς να μη πάρει απαντήσεις για ενα πρόβλημα του επειδή δεν υπάρχει το αντίστοιχο θέμα.

 

Φιλικά, να ξέρεις έτσι θα αντιδρούσα και γω.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...