Jump to content

iPhone 11 Pro


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Υπάρχει thread για το iPhone 12 Pro ή όχι ακόμα;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=486223

 

Όποιος θέλει ανοίγει καινούργιο θέμα. Δεν υπάρχει πια αυτή η οργάνωση του παρελθόντος στο φόρουμ.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτά είναι τα στατιστικά μου. Απόλυτα ικανοποιημένος c1175194f4747194f72154a313b2c850.jpg

a9d16897a89a03595d8301b7646d56a1.jpg

 

Aπλα δεν σε πιανουμε με τίποτα.

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

εβαλα κι εγω την 14.1 αλλα το προβλημα με την μπαταρια συνεχιζεται. Πολυ χαλια. Ισως και χειροτερα απο πριν. Ουτε μιση μερα δεν μου κραταει με νορμαλ χρηση

 

edit: η απαντηση απο την apple για το προβλημα της μπαταριας μου

 

At this point, I don’t see anything that is wrong as far as hardware. One thing to keep in mind is that when a new update comes through, it can affect the apps that are already on your phone. They may use more battery until those developers issue updates to optimize their apps. At this time, I don’t see anything that looks unusual. Also, if there are any issue with the update, they would be addressed with future update, our engineers are always looking at the data and working to ensure everything works as it should

Edited by IRONMAIDEN
Link to comment
Share on other sites

Aπλα δεν σε πιανουμε με τίποτα.

 

Τη ζημιά την κάνει το 4g. Τα προβλήματα έχουν επιλυθεί στο 12 pro που έχει τρομερή αυτονομία στο 4g τουλάχιστον έτσι ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Τη ζημιά την κάνει το 4g. Τα προβλήματα έχουν επιλυθεί στο 12 pro που έχει τρομερή αυτονομία στο 4g τουλάχιστον έτσι ακούγεται.

 

Μήπως εννοείς το 5g?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς το 5g?

 

Οχι λέγεται πως η αυτονομία σε 4g στα νεα μοντέλα είναι μοναδική. Τόσο μοναδική που πετυχαίνει καλύτερους χρόνους από το 11 pro

Edited by billy1986
Link to comment
Share on other sites

Οχι λέγεται πως η αυτονομία σε 4g στα νεα μοντέλα είναι μοναδική. Τόσο μοναδική που πετυχαίνει καλύτερους χρόνους από το 11 pro

 

Τώρα κατάλαβα ακριβώς τι γράφεις

Έχω δει συγκριτικά ναι τα πηγαίνουν καλά οι νέες συσκευές.

Δεν ξέρω ποιος είναι ο λόγος. Δήθεν στηρίζονται στην χαμηλότερη κατανάλωση του επεξεργαστή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα ακριβώς τι γράφεις

Έχω δει συγκριτικά ναι τα πηγαίνουν καλά οι νέες συσκευές.

Δεν ξέρω ποιος είναι ο λόγος. Δήθεν στηρίζονται στην χαμηλότερη κατανάλωση του επεξεργαστή

 

Δεν πρέπει να τα βλέπουμε αυτά. Θα βγάλει φτερά ο παράς και θα τα πάρουμε! Εγώ θα περιμένω για το επόμενο γιατί πιστεύω θα είναι σφεντόνα. Ήδη το 12 pro με εντυπωσίασε φαντάσου το επόμενο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να τα βλέπουμε αυτά. Θα βγάλει φτερά ο παράς και θα τα πάρουμε! Εγώ θα περιμένω για το επόμενο γιατί πιστεύω θα είναι σφεντόνα. Ήδη το 12 pro με εντυπωσίασε φαντάσου το επόμενο!

 

Μπα εγώ σταμάτησα να δίνω τόσα λεφτά για κινητό

Ας έχω κάτι παλιότερο και ας το φορτίσω μια φορά παραπάνω τι να κάνω δεν αντέχει η τσέπη μας συσκευές των 800-1000€

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ σταμάτησα να δίνω τόσα λεφτά για κινητό

Ας έχω κάτι παλιότερο και ας το φορτίσω μια φορά παραπάνω τι να κάνω δεν αντέχει η τσέπη μας συσκευές των 800-1000€

Περιμένω να μπορούν να βγουν φωτό macro. Με το που γίνει αυτό αναβαθμίζω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σταμάτησα να αλλάζω κάθε χρόνο πρώτη φορά στο Χ. Δεν πήρα το Xs και πήγα κατευθείαν στο 11 Pro. Πέρασα 2 χρόνια με το Χ, χωρίς να καταλάβω πώς. Τώρα πάλι θα πάω στο 13 Pro ή όπως ονομαστεί. Να πουλάω αυτό που έχω και να θέλω ένα 500αρικο σχεδόν εξτρά κάθε χρόνο, για μικροδιαφορές στα σημεία, δεν αξίζει πια! Γνώμη μου.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το power button τελικά υπήρχε. Το έστειλα στην document και αναμένω να μου απαντήσουν. Δε νομίζω να υπάρχει καλύτερη εταιρία. Σωστοί τίμιοι και εξαιρετικοί επαγγελματίες.
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με το power button τελικά υπήρχε. Το έστειλα στην document και αναμένω να μου απαντήσουν. Δε νομίζω να υπάρχει καλύτερη εταιρία. Σωστοί τίμιοι και εξαιρετικοί επαγγελματίες.

 

Μ αρέσει που το γράφεις σε όλα τα φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ισχύει για την εγγύηση μέσω imei (λόγω δώρου) από ελληνικό κατάστημα (Wind)? Έχει 1 η 2 χρόνια ;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι ισχύει για την εγγύηση μέσω imei (λόγω δώρου) από ελληνικό κατάστημα (Wind)? Έχει 1 η 2 χρόνια ;

 

Εάν δεν έχεις απόδειξη η εγγύηση είναι 1 χρόνος. Εάν έχεις απόδειξη για να έχεις 2 χρόνια θα πρέπει να γράφει πάνω στην απόδειξη το imei σου. Πάλι τον πρώτο χρόνο στον καλύπτει η Apple. Για τον δεύτερο χρόνο θα πρέπει να μιλήσεις από το κατάστημα αγοράς. Τέλος εάν έχεις αμφιβολίες για τη συσκευή σου και είναι μέσα στον πρώτο χρόνο το στέλνεις στους επισήμους να το ελέγξουν.

Link to comment
Share on other sites

Και για τον δεύτερο χρόνο πάλι στα επίσημα πηγαίνεις, με την απόδειξη αγοράς, από οποιοδήποτε ελληνικό κατάστημα, εφόσον αναγράφει όπως λες και το ΙΜΕΙ επάνω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη δεν έχω γιατί είναι εταιρικό και μου είπαν πως είναι αγορασμένο από Wind και μου το έδωσαν στη σακούλας της και πάνω είχε και το ελληνικό αυτοκόλλητο εισαγωγής . Όποτε χωρίς απόδειξη, μόνο ένας χρόνος;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη δεν έχω γιατί είναι εταιρικό και μου είπαν πως είναι αγορασμένο από Wind και μου το έδωσαν στη σακούλας της και πάνω είχε και το ελληνικό αυτοκόλλητο εισαγωγής . Όποτε χωρίς απόδειξη, μόνο ένας χρόνος;
1 χρόνο από την Apple μέσο imei
Link to comment
Share on other sites

Παραλάβαμε εχτές το κινητό σου ….και θα ήθελα να ξέρεις ότι είναι το ΠΡΩΤΟ κινητό στο Service μας, που ελέχτηκε με ένα καινούργιο σύστημα που μας έχει στείλει η Apple για έλεγχο των συχνοτήτων λειτουργίας του τηλεφώνου, που δίνει πληροφορίες για την σωστή λειτουργία του στο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

 

Τα test του κινητού σου απέτυχαν οπότε προχωρήσαμε σε παραγγελία της νέας σου συσκευής.

Θα την παραλάβουμε αύριο ή την Παρασκευή και θα σε κρατήσουμε ενήμερο για την αποστολή της.

 

 

Από document αντικατάσταση.

 

 

 

 

Τους αγαπώ και είναι μακράν οι καλύτεροι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η 14.2 σε σχέση με την 14.1 έχει καμία βελτίωση ; Ειδικά στη μπαταρία ;

 

Μια γενικότερη πρώτη εντύπωση είναι ότι η αυτονομία κυμαίνεται λίγο πολύ στα ίδια επίπεδα ανάμεσα στις δύο εκδόσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια γενικότερη πρώτη εντύπωση είναι ότι η αυτονομία κυμαίνεται λίγο πολύ στα ίδια επίπεδα ανάμεσα στις δύο εκδόσεις.

 

Εμένα η 14.2 φάνηκε να έχει μια μεγαλύτερη κατανάλωση σε σχέση με την 14.1 αλλά πιστεύω σε λίγες μέρες θα βελτιωθεί.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...