Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω με Eurobank πληρώνω με το κινητό ανέπαφα μέσω NFC.

Δεν το έχουν όλες οι τραπεζες;

Μόνο η Eurobank και η Alpha το έχουν, με δική τους όμως εφαρμογή, όχι μέσω samsung pay. Και αυτή της Alpha είναι τραγική γιατί προκαλεί τεράστιο battery drain.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Eurobank και η Alpha το έχουν, με δική τους όμως εφαρμογή, όχι μέσω samsung pay. Και αυτή της Alpha είναι τραγική γιατί προκαλεί τεράστιο battery drain.

Χαχαχα τραγική όντως.Ειναι αδύνατον να την έχεις στη δικη μας τουλάχιστον συσκευή με τέτοια κατανάλωση μπαταρίας πού δημιουργεί.Παντως σε άλλες συσκευές με Snapdragon είναι καλύτερα τα πράγματα (Samsung a71) πού την έχει φιλος μου

Link to comment
Share on other sites

Εικονικο πληκτρολογιο Swiftkey και φωνητικη εισαγωγη Google. Ο απολυτος συνδυασμος. Ολες οι υπολοιπες υλοποιησεις επονται...

 

Ετσι ακριβώς τα τελευταία χρόνια και μάλιστα με το swiftkey σχεδόν σταματάς να γράφεις... Θυμάται και ξέρει αυτό τι θέλεις να γράψεις...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι με το cloud; θέλω να κάνω συνδρομή στο samsung cloud και δεν μπορώ να βρω την επιλογή για να αγοράσω κάποιο πακέτο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς τα τελευταία χρόνια και μάλιστα με το swiftkey σχεδόν σταματάς να γράφεις... Θυμάται και ξέρει αυτό τι θέλεις να γράψεις...

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό της Samsung γιατί με βολεύει ένα και μόνο χαρακτηριστικό, όταν βγάζω το πενάκι γυρνά σε εισαγωγή χειρόγραφου. Έχει τέτοια επιλογή το swiftkey ή έχετε βρει κάποιον τρόπο για να γίνεται αυτόματα αυτό; γιατί το πληκτρολόγιο της Samsung όταν γράφεις, ειδικά με swipe, βγάζει ότι πιο άκυρο υπάρχει.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάτι με το cloud; θέλω να κάνω συνδρομή στο samsung cloud και δεν μπορώ να βρω την επιλογή για να αγοράσω κάποιο πακέτο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πλέον το Samsung Cloud μεταφέρετε στο OneDrive της Microsoft.

Θα συνεχίσει να υφίσταται για back ups κτλ αλλά όχι ως κάτι επιπλέον.

Λογικά πρέπει να σου έχει έρθει κάποιου είδους ενημέρωση ή πρέπει να σου εμφανίζει τις επιλογές που έχεις

ακόμη και αν είσαι ενεργός συνδρομητής της υπηρεσίας στην εφαρμογή "Τα αρχεία μου"

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το Samsung Cloud μεταφέρετε στο OneDrive της Microsoft.

 

Θα συνεχίσει να υφίσταται για back ups κτλ αλλά όχι ως κάτι επιπλέον.

 

Λογικά πρέπει να σου έχει έρθει κάποιου είδους ενημέρωση ή πρέπει να σου εμφανίζει τις επιλογές που έχεις

 

ακόμη και αν είσαι ενεργός συνδρομητής της υπηρεσίας στην εφαρμογή "Τα αρχεία μου"

Οκ. Ευχαριστώ για την απάντηση. Μάλλον θα συνεχίσω της google το cloud.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στη λειτουργία scanner της φωτογραφικής μηχανής (επιλογή tap to scan όταν παίρνεις φώτο μια σελίδα), παρατήρησα ότι πια σε βάζει μετά να επιλέξεις/επιβεβαιώσεις τα άκρα που εντόπισε αυτόματα η κάμερα. Δεν ξέρω αν είχε μπει πιο πριν, πάντως είναι από τις λειτουργίες που εξακολουθούν να παίζουν πολύ καλά!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

μπορει να μου πει καποιος που βρισκεται αυτη η ρυθμιση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης θα ηθελα την βοηθεια σας...πολυ καιρο τωρα δεν εχω ειδοποιησεις στα μυνηματα..ουτε ηχητικες ουτε οπτικες...εχω προσπαθησει τα παντα...και με τις ειδοποιησεις αλλα και στην ιδια την εφαρμογη με clear cache και οτι αλλο...δεν φτιαχνει με τιποτα...για να δω αν εχω μυνηματα πρεπει να παω να τσεκαρω 1 φορα ρην ημερα αν το θυμηθω...αλλιως τα βλεπω μερες μετα...ξερει κανεις τι μπορει να παιζει?

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος που βρισκεται αυτη η ρυθμιση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επισης θα ηθελα την βοηθεια σας...πολυ καιρο τωρα δεν εχω ειδοποιησεις στα μυνηματα..ουτε ηχητικες ουτε οπτικες...εχω προσπαθησει τα παντα...και με τις ειδοποιησεις αλλα και στην ιδια την εφαρμογη με clear cache και οτι αλλο...δεν φτιαχνει με τιποτα...για να δω αν εχω μυνηματα πρεπει να παω να τσεκαρω 1 φορα ρην ημερα αν το θυμηθω...αλλιως τα βλεπω μερες μετα...ξερει κανεις τι μπορει να παιζει?

 

Όταν γράφεις "μηνύματα" εννοείς την στοκ εφαρμογή της Samsung για τα SMS?

Αυτή η εφαρμογή είναι συστήματος και έχει από μόνη της εξαιρεθεί από την βελτιστοποίηση μπαταρίας οπότε από εκεί δεν μπορείς να κάνεις κάτι.

Θα πρέπει να τσεκάρεις από τις ρυθμίσεις - εφαρμογές - μηνύματα αν έχεις δώσει όλες τις άδειες της εφαρμογής, στα δεδομένα κινητής αν έχεις ενεργό το "δεδομένα παρασκήνιου και να έχεις ενεργές τις ειδοποιήσεις οπως και της ρυθμίσεις των κατηγοριών ειδοποιήσεων από αυτό το μενού και όχι μέσα από την εφαρμογή.... Αν δεν λειτουργήσει τίποτα ή τα έχεις κάνει όλα τα παραπάνω τότε θες επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Στο Note 8 με το "Κλήσεις VoLTE SIM1" ενεργοποιημένο, άλλαζε το εικονίδιο στο σήμα που γράφει 4G+

Στον Note 10 δεν βλέπω να αλλάζει παρόλο που πέρασα τη rom της Cosmote. Δεν έχω καταλάβει αν λειτουργεί το VoLTE ή όχι.

Εσείς έχετε κάποια ένδειξη?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς τα τελευταία χρόνια και μάλιστα με το swiftkey σχεδόν σταματάς να γράφεις... Θυμάται και ξέρει αυτό τι θέλεις να γράψεις...
Είπα να το δοκιμάσω για να δω πως πάει σε σχέση με της Google, και μέχρι στιγμής 3 μέρες με έχει κερδίσει.

Αυτό που δεν μπορώ να πετύχω όμως, και βλέπω στο νετ πως είναι γενικότερο πρόβλημα της Google, είναι να κάνω login και να το συνδέσω με τον λογαριασμό μου στην Google.

Υπάρχει κανένα τρικάκι;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχθες περασα απο smartec.Eιχα ενα καμμενο πιξελ κατω αριστερα.Η εξυπηρετηση αψογη,σε λιγοτερο απο 1 ωρα μου αλλαξαν οθονη, το πλαισιο της συσκευης και μπαταρια!!Μπραβο στα παιδια για την δουλεια τους !:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχθες περασα απο smartec.Eιχα ενα καμμενο πιξελ κατω αριστερα.Η εξυπηρετηση αψογη,σε λιγοτερο απο 1 ωρα μου αλλαξαν οθονη, το πλαισιο της συσκευης και μπαταρια!!Μπραβο στα παιδια για την δουλεια τους !:)
... και μπράβο και για σένα για το μήνυμά σου, δεν μπαίνουν πολλοί στον κόπο!

 

Κι εγώ επίσης έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από τη smartec στο παρελθόν.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία τώρα μία μέρα πάω με το 10+ ?

Να σου πω την προσωπική μου εμπειρία. Και εγώ είχα το note8 και πήγα στο note 10+.

Με το note 8, το έβγαζα από το φορτιστή στις 8.30 το πρωί και έκλεινε από μπαταρία γύρω στις 6-7 το απόγευμα, με τη χρήση που έκανα. Με το note 10+ με καλύπτει σχεδόν 24 ώρες. Οπότε, αν εσένα το 8 σου βγάζει μια μέρα, με το 10+ θα σου βγάλει τουλάχιστον μιάμιση, μπορεί και δύο μέρες.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εδώ διαβάζουμε ότι τα updates είναι κατά κύριο λόγο διαθέσιμα από την Samsung ανά περιοχή και κατά δεύτερον από τους παρόχους.

 

Τυχαίνει δηλαδή να μην δώσει σε κάποιες χώρες μηνιαίο update και να δώσει μόνο αν το κρίνει απαραίτητο και πρόκειται για σημαντική αναβάθμιση.

 

Έχει ως παράδειγμα την Αγγλία.

 

Ακόμη και στις flagship συσκευές που έχουν μηνιαία update!

 

Εγώ για παράδειγμα στην Ολλανδία, δεν έχω πάρει την αναβάθμιση του Μαΐου ακόμη.

 

 

 

https://www.sammobile.com/samsung/samsung-galaxy-security-updates

 

 

 

Παράξενο αυτο πάντως, εγω παντα με ολα τα κινητα που ειχα, επαιρνα τις αναβαθμίσεις που έπαιρναν όλοι. Στο note 10 διδεται μηνιαία αναβάθμιση σε σχεδον ολες τις χώρες και το μόνο που παίζει ειναι τονποτε θα έρθει, γενικα στην Ελλάδα ερχόταν γρήγορα από την αρχή του χρόνου, αυτη αργησε λίγες ημέρες.

 

Ελβετία και Γερμανία ειναι σχεδον παντα πρώτες.

 

Αν εχεις τετοια θεματα μπορείς να μπεις στο samobile να βρεις το ελληνικό firmware να το κατεβασεις και να το περάσεις μέσω υπολογιστή, εκει θα βρεις και όλα τα firmware για όλες τις χώρες.

Πέρασα το firmware αλλά όχι από το Samobile. Χρειάζεται πολλές ώρες για να κατέβει - αν κατέβει...

 

Πέρασα την original Samsung ελληνική firmware ελεύθερη έκδοση όπου είναι τύπου ΟΧΜ. Δηλαδή υποστηρίζει κάθε έκδοση CSC region.

Ταχύτατα με τα ανάλογα εργαλεία Frijia (όπου την κατέβασα) & Odin (όπου την φλάσαρα).

Άλλαξα και το CSC region και όλα οκ!

Τώρα είναι έτοιμο για μηνιαίες αναβαθμίσεις χωρίς τους περιορισμούς που είχε η CSC region της Singtel Σιγγαπούρης σε αυτό. Φυσικά και απεγκατέστησα όλα τα προ-εγκατεστημένα app της Singtel που υπήρχαν στη συσκευή, τώρα που μου δόθηκε αυτή η δυνατότητα (εφόσον ήταν κλειδωμένη αυτή η δυνατότητα ως τώρα)...

 

Φυσικά χωρίς να γίνει ROOT, χωρίς να αλλαχτεί κανένας αριθμός ταυτότητας της συσκευής και η εγγύηση συνεχίζει να είναι εν ισχύ.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Ipokratis
(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 9 μήνες με το Note 10 Plus μιας και δεν το έχω κάνει μέχρι σήμερα θα ήθελα πολύ σύντομα να πω 2 λόγια για την συσκευή...

Πρώτο απ όλα είναι η μοναδική συσκευή που κρατάω για 9 συνεχόμενους μήνες βέβαια σε αυτό το διάστημα δεν την είχα ποτέ μόνη της στην αρχή την είχα μαζί με ένα p30pro και τώρα μαζί με ένα s10 Plus αυτό από μόνο του τα λέει όλα...

Για πρώτη φορά η Samsung κατάφερε να με κρατήσει μακριά από δεύτερες λύσεις κινέζικες όπως Huawei ( σε αυτό βοήθησε και η έλλειψη από Google services)

Για μένα το Note 10 Plus είναι μακράν η καλύτερη συσκευή που κυκλοφόρησε το 2019 σε ότι αφορά την υπέροχη οθόνη του με τα πολύ μικρά περιθώρια και το σχετικά μικρό για το μέγεθος της οθόνης βάρος και συνολικό μέγεθος της συσκευής, την εξαιρετική κάμερα η οποία για μένα στο αυτόματο τραβάει εκπληκτικές φωτογραφίες Σχεδόν σε όλες τις συνθήκες χωρίς να χάνεις σχεδόν ποτέ τη στιγμή τραβώντας κινούμενα αντικείμενα, το υπέροχο βίντεο με την εκπληκτική σταθεροποίηση που έχει, τον πολύ καλό ήχο από τα στερεοφωνικά ηχεία και την εξαιρετική λήψη σήματος (σε σχέση με άλλες συσκευές που είχα) σε συνάρτηση με χαμηλό Sar... Η συσκευή μιας και είμαι της λογικής "όσο πιο μεγάλη οθόνη σε μικρότερη σε όγκο συσκευη) για εμένα μαζί με το s-pen είναι ότι πιο ολοκληρωμένο είχα ποτέ..

Ότι αφορά την αυτονομία πάντα με όλες μου τις συσκευές με την δική μου χρήση και με το δικό μου προσεκτικό στήσιμο έβγαζα άνετα την ημέρα (με κάποιες συσκευές και την επόμενη) έτσι και εδω συνήθως κλείνω την ημέρα μου από 7.00 το πρωί σε 00.00 το βράδυ με υπόλοιπο 60% οπότε εχω και για την επόμενη μέρα που συνήθως φορτίζω αργά το απόγευμα... για μένα αυτή η αυτονομία σε σχέση με το τεράστια οθόνη που έχει συσκευή και την ανάλυση σε to UHD και ένα συνδεδεμένο ρολόι 24 ώρες πάνω είναι πάρα πολύ καλή και δεν θα ζητούσα τίποτα παραπάνω

Αν σε όλα αυτά βάλεις και το εξαιρετικό service οπως και τις άμεσες πλέον μηνιαίες αναβαθμίσεις κατά την γνώμη μου βγαίνει εκτός ανταγωνισμού.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 9 μήνες με το Note 10 Plus μιας και δεν το έχω κάνει μέχρι σήμερα θα ήθελα πολύ σύντομα να πω 2 λόγια για την συσκευή...

Πρώτο απ όλα είναι η μοναδική συσκευή που κρατάω για 9 συνεχόμενους μήνες βέβαια σε αυτό το διάστημα δεν την είχα ποτέ μόνη της στην αρχή την είχα μαζί με ένα p30pro και τώρα μαζί με ένα s10 Plus αυτό από μόνο του τα λέει όλα...

Για πρώτη φορά η Samsung κατάφερε να με κρατήσει μακριά από δεύτερες λύσεις κινέζικες όπως Huawei ( σε αυτό βοήθησε και η έλλειψη από Google services)

Για μένα το Note 10 Plus είναι μακράν η καλύτερη συσκευή που κυκλοφόρησε το 2019 σε ότι αφορά την υπέροχη οθόνη του με τα πολύ μικρά περιθώρια και το σχετικά μικρό για το μέγεθος της οθόνης βάρος και συνολικό μέγεθος της συσκευής, την εξαιρετική κάμερα η οποία για μένα στο αυτόματο τραβάει εκπληκτικές φωτογραφίες Σχεδόν σε όλες τις συνθήκες χωρίς να χάνεις σχεδόν ποτέ τη στιγμή τραβώντας κινούμενα αντικείμενα, το υπέροχο βίντεο με την εκπληκτική σταθεροποίηση που έχει, τον πολύ καλό ήχο από τα στερεοφωνικά ηχεία και την εξαιρετική λήψη σήματος (σε σχέση με άλλες συσκευές που είχα) σε συνάρτηση με χαμηλό Sar... Η συσκευή μιας και είμαι της λογικής "όσο πιο μεγάλη οθόνη σε μικρότερη σε όγκο συσκευη) για εμένα μαζί με το s-pen είναι ότι πιο ολοκληρωμένο είχα ποτέ..

Ότι αφορά την αυτονομία πάντα με όλες μου τις συσκευές με την δική μου χρήση και με το δικό μου προσεκτικό στήσιμο έβγαζα άνετα την ημέρα (με κάποιες συσκευές και την επόμενη) έτσι και εδω συνήθως κλείνω την ημέρα μου από 7.00 το πρωί σε 00.00 το βράδυ με υπόλοιπο 60% οπότε εχω και για την επόμενη μέρα που συνήθως φορτίζω αργά το απόγευμα... για μένα αυτή η αυτονομία σε σχέση με το τεράστια οθόνη που έχει συσκευή και την ανάλυση σε to UHD και ένα συνδεδεμένο ρολόι 24 ώρες πάνω είναι πάρα πολύ καλή και δεν θα ζητούσα τίποτα παραπάνω

Αν σε όλα αυτά βάλεις και το εξαιρετικό service οπως και τις άμεσες πλέον μηνιαίες αναβαθμίσεις κατά την γνώμη μου βγαίνει εκτός ανταγωνισμού.

 

Η συσκευή όντως πάει τρένο ... Και αξίζει αλλά συγνώμη που το είδες το τέλειο βίντεο με την καλή σταθεροποίηση ήθελα να ξερά ρε φίλε

..... Απλά δες... Και δεύτερον εντάξει η μπαταρία δεν την λες και ότι πρέπει ... Μέρα δεν μου βγάζει απλά !!! Και όλη μέρα μόνο με wifi δεν έχω SIM στην συσκευή μέσα ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή όντως πάει τρένο ... Και αξίζει αλλά συγνώμη που το είδες το τέλειο βίντεο με την καλή σταθεροποίηση ήθελα να ξερά ρε φίλε

..... Απλά δες... Και δεύτερον εντάξει η μπαταρία δεν την λες και ότι πρέπει ... Μέρα δεν μου βγάζει απλά !!! Και όλη μέρα μόνο με wifi δεν έχω SIM στην συσκευή μέσα ...!!!

 

Απο τις συσκευές που είχα μέχρι σήμερα καμία δεν άξιζε να τραβάς βίντεο σε χαμηλό φωτισμό... Αλλα καμία όμως... Οπότε απλά αποφεύγω να τραβάω νύχτα....

Για την αυτονομία ο κάθε ένας έχει την δική του χρήση και στήσιμο... Εμένα μου αρκεί που είναι στα επίπεδα του P30 pro (ίσως ενα 5-8% κάτω) και δεν νομίζω ότι σε επίπεδο ναυαρχίδας υπάρχουν πολλές συσκευές που να ξεπερνούν αυτές τις 2 συσκευές που ανάφερα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το βίντεο σε χαμηλό φωτισμό είναι άθλιο.Επιπεδο Κινεζιάς.

Σε όλα τα άλλα συμφωνώ,αν και δεν έχω το plus.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή όντως πάει τρένο ... Και αξίζει αλλά συγνώμη που το είδες το τέλειο βίντεο με την καλή σταθεροποίηση ήθελα να ξερά ρε φίλε

..... Απλά δες... Και δεύτερον εντάξει η μπαταρία δεν την λες και ότι πρέπει ... Μέρα δεν μου βγάζει απλά !!! Και όλη μέρα μόνο με wifi δεν έχω SIM στην συσκευή μέσα ...!!!

 

Μήπως να έβαζες ένα βίντεο σε καλύτερη ανάλυση για να μπορεί κανείς να βγάλει συμπέρασμα? 480p video πιστεύω ότι δείχνει χάλια απ' όποιο κινητό και να τραβήξεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!μολις συνδεσα με smartswitch και μου βγαζει ενα update διαθεσιμο καπου στα 5 gb.ενω OTA δεν εμφανιζει τιποτα...τι ειναι αυτο???θα σας πω σε λιγο,απλα ελεγα αν γνωριζει κανεις

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και το security patch tτου Ιουλιου.αλλα σα να ειδα 5gb!!και εκανε και ωρα να κατεβει

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...