Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου λέει κάποιος ποια εφαρμογή είναι η - 5;;έχω κάνει και hard reset. 9092fc876f31f8672d029be0581d8019.jpg

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Χρησιμοποίησες το hotspot?

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Μολις σήμερα διαβάσα ότι παρατάει η xiaomi το android one κ γι'αυτό δεν έχει ανακοινωθεί Α4 .Nτροπη πραγματικά . Οσο την αγαπάμε την mi κάνει κ κάτι.ακατανοητες κινήσεις χωρίς καμία λογική
Link to comment
Share on other sites

Μολις σήμερα διαβάσα ότι παρατάει η xiaomi το android one κ γι'αυτό δεν έχει ανακοινωθεί Α4 .Nτροπη πραγματικά . Οσο την αγαπάμε την mi κάνει κ κάτι.ακατανοητες κινήσεις χωρίς καμία λογική
Αναφέρθηκε ποιο πάνω, δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Η Xiaomi δεν ανέφερε κάτι επίσημα.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησες το hotspot?
Όταν πατήσεις στην εφαρμογή τι σου λέει;

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όταν πατάω το open ανοίγει το Google photos. αλλά παρακάτω υπάρχει η ίδια εφαρμογή με το κανονικό της εικονίδιο που πάλι αυτή ανοίγει 35585e1d6967ea555ecac69a486cce8a.jpg8ccd59b6124845daa4f43e851949a86b.jpg

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και έγω το είδα αυτό και το μόνο που περνάει απο το μυαλό μου είναι ότι είναι το upload που κάνει στο παρασκήνιο το Google Photos να ανεβάσει τις φωτογραφίες στο cloud μας.
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρθηκε ποιο πάνω, δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Η Xiaomi δεν ανέφερε κάτι επίσημα.
Μακάρι να έχεις δίκιο, γιατί μόνο καλό είναι να υπάρχουν περισσότερες συσκευές με καθαρό Android. Αλλά από εχθές βλέπω όλο και περισσότερα άρθρα που το υποστηρίζουν αυτό (ότι σταματάει).

 

Sent from my Galaxy A40

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που δεν θέλουν miui η σειρά Α είναι μονόδρομος σε xiaomi.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Στα 160€ που πήρα το Α3 δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιο άλλο με Android one που να έχει μεγάλη μπαταρία ραδιόφωνο ακουστικά κάρτα μνήμης υπέρυθρες. Αν υπήρχε το συζητώ.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έχεις δίκιο, γιατί μόνο καλό είναι να υπάρχουν περισσότερες συσκευές με καθαρό Android. Αλλά από εχθές βλέπω όλο και περισσότερα άρθρα που το υποστηρίζουν αυτό (ότι σταματάει).

 

Sent from my Galaxy A40

Το δημοσίευμα από το Mi Community που έλεγε αυτό, κατέβηκε. Δεν το λέω εγώ, το λένε οι moderators που ασχολούνται με τη σειρά Mi A.

 

Αρκεί να δούμε τι θα πει η εταιρία για αυτό.

Γιατί, δεν σημαίνει να το είπε ένας moderator σε ένα community, ότι ισχύει κι όλας.

Edited by zurabi_97

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση Global 11.0.20.0 Αυγούστου είναι διαθέσιμη. Θα την λάβετε ή σήμερα ή αυτές τις μέρες. Edited by zurabi_97

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλε κανένας καμία διαφορά τπτ?

 

Είναι μεγέθους 35.55ΜΒ, πολύ πιθανόν να είναι μόνο η ενημέρωση Αυγούστου, τίποτα το ιδιαίτερο.

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Δεν αργεί συνήθως

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δυνατότητα για διπλό Viber σε περίπτωση 2 σιμ καρτών υπάρχει ή επειδή είναι καθαρό αντροιντ δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα;

Αν κάποιος ξέρει σίγουρα ας με διαφωτίσει.

Δεν έχω την συσκευή ρωτάω για λογαριασμό συγγενικού προσώπου που ζήτησε την βοήθεια μου.

 

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυνατότητα για διπλό Viber σε περίπτωση 2 σιμ καρτών υπάρχει ή επειδή είναι καθαρό αντροιντ δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα;

Αν κάποιος ξέρει σίγουρα ας με διαφωτίσει.

Δεν έχω την συσκευή ρωτάω για λογαριασμό συγγενικού προσώπου που ζήτησε την βοήθεια μου.

 

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.cashify.in/the-four-best-miui-second-space-alternatives-you-should-try

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να εγκατασταθεί παλαιότερη έκδοση του Chrome ( 83) που μπορούσαμε να βάλουμε την μπάρα κάτω; δοκίμασα αλλά επειδή υπάρχει ήδη ο Chrome δεν εγκαθίσταται

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει Chrome σε beta η οποία γίνεται εγκατάσταση και δεν μου έχει κολλήσει μέχρι τώρα. Δοκιμασε

mi a1 / mi a3 / Samsung A52s 5G

Link to comment
Share on other sites

γίνεται να εγκατασταθεί παλαιότερη έκδοση του Chrome ( 83) που μπορούσαμε να βάλουμε την μπάρα κάτω; δοκίμασα αλλά επειδή υπάρχει ήδη ο Chrome δεν εγκαθίσταται

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Πήγαινε στην εφαρμογή Chrome και κάνε την απενεργοποίηση. Αυτό θα την επαναφέρει στην αρχική έκδοση με την οποία ήρθε το κινητό.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

εντάξει βρήκα όμως ενεργοποιειται η κάτω μπάρα η νέα βέβαια όχι τόσο βολική όπως η παλιά.

μιλάω για το κανονικό Chrome. σε dev, beta, canary δεν τα κατάφερα.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εντάξει βρήκα όμως ενεργοποιειται η κάτω μπάρα η νέα βέβαια όχι τόσο βολική όπως η παλιά.

μιλάω για το κανονικό Chrome. σε dev, beta, canary δεν τα κατάφερα.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Ναι, όντως δεν είναι ίδια με την παλιά. Αλλά κανείς δουλειά και με αυτήν.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Χθες σχεδόν όλη μέρα είχα πρόβλημα με την ώρα.. Συνεχώς μου άλλαζε ενώ είχα την ρύθμιση να χρησιμοποιεί την ώρα από το δίκτυο. Είχε και κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; Επίσης καθώς κοιτούσα να δω τι μπορώ να κάνω είδα ότι βγαίνει καινούργια αναβάθμιση και κοίταξα να δω ποια έχω. Μου γράφει ότι έχω Build Number: qssi-user 10 QKQ1.190910.002 V11.0.5.0.QFQEUXM. Είναι σωστή; Την έχει και κάποιος άλλος;

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...