Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το wifi πηγαίνετε στης ρυθμίσεις του wifi , περισσότερες ρυθμίσεις και ξετικαρετε τον βοηθό wifi ,επίσης στην τοποθεσία ξετικαρετε την σάρωση με wifi.

Για gcam οποίος ενδιεφερετε υπάρχει αυτό το group στ telegramm

https://t.me/K20ProPhotography

Επίσης για Miui 11 θέματα

https://t.me/Miui11ThemesIndia

 

Στάλθηκε από το Redmi K20 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πώς τα εφαρμόζουμε τα θέματα

Πάω εισαγωγή και δε μπορεί να το κάνει επαλήθευση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Από ότι έχω καταλάβει το κινητό τραβάει βίντεο μόνο σε 60p και 30p και όχι σε 50p και 25p ή υπάρχει κάποια ρύθμιση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι θέμα έχει με τις ειδοποιήσεις του color note, αυτή τη φορά δεν άνοιξε ποτέ με αποτέλεσμα να χάσω υπολοιπομενα λεπτά ομιλίας σε ένα καρτοκινητο για το οποίο είχα βάλει υπενθύμιση

 

Βρήκα τώρα και κάποιες άλλες ειδοποιήσεις στην εφαρμογή μακάρι να δουλέψει τώρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ηθελα να μαθω αν γνωριζει κάνεις στην αθηνα που εχει μαγαζι που επισκευάζουν xiaomi... Γιατι μου εσπασε η πισω οθόνη....

 

Υ. Γ. Απαράδεκτη ποιότητα κατασκευής

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ηθελα να μαθω αν γνωριζει κάνεις στην αθηνα που εχει μαγαζι που επισκευάζουν xiaomi... Γιατι μου εσπασε η πισω οθόνη....

 

Υ. Γ. Απαράδεκτη ποιότητα κατασκευής

Ωχ ωχ... Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα (κάτι πιστεύω θα βρεθεί από μαγαζί - που πρέπει να αναλαμβάνει να φέρει και το πίσω κάλυμμα για αντικατάσταση...)

 

Για πες, κάτω από τι συνθήκες το... κατάφερε αυτό, για να έχουμε το νου μας κι εμείς αντίστοιχα...

Πτώση από κάποιο ύψος, πτώση σε κάποια ανώμαλη / γωνιώδη / σκληρή επιφάνεια, ...;

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ... Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα (κάτι πιστεύω θα βρεθεί από μαγαζί - που πρέπει να αναλαμβάνει να φέρει και το πίσω κάλυμμα για αντικατάσταση...)

 

Για πες, κάτω από τι συνθήκες το... κατάφερε αυτό, για να έχουμε το νου μας κι εμείς αντίστοιχα...

Πτώση από κάποιο ύψος, πτώση σε κάποια ανώμαλη / γωνιώδη / σκληρή επιφάνεια, ...;

Σε note 10 μου επεσε απο το κρεβατι,30cm θες να ηταν.....κομματια μπροστα......ειναι να μην σου κατσει φιλε.:)

Βεβαια ειμαι απο τα ατομα που δεν βαζουν σχεδον ποτε θηκες κτλ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δε βάζω, τα βάζω μέσα σε pouch (αυτές τις σαν 'τσέπες' από δερματίνη - δεν ξέρω αν έχουμε λέξη στα ελληνικά), και κάποια στιγμή θα την πάθω...

 

Με τις γυάλινες επιφάνειες (τώρα και πίσω!) υπάρχει και το πρόβλημα ότι μπορεί να παθαίνουν σωρευτική βλάβη από καταπονήσεις, μικροχτυπήματα κλπ και να... εκδηλωθούν ξαφνικά!

Το έπαθε π.χ. φίλη με ένα σούπερ... heavy duty Sony, με gorilla glass (χοντρό μάλιστα, μιας και το... είδαμε!), η οθόνη του οποίου έγινε ξαφνικά θρύψαλλα μέσα στην τσάντα της, απλώς από κάτι που το πίεσε (ούτε καν πολύ!)

 

Κυριλέ γυαλιά και μέταλλα θέλαμε... :)

Ωραία ήταν και τα λίγο παλιότερα από πλαστικό - και κυρίως: σκυλιά!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ωχ... Εύχομαι καλά ξεμπερδέματα (κάτι πιστεύω θα βρεθεί από μαγαζί - που πρέπει να αναλαμβάνει να φέρει και το πίσω κάλυμμα για αντικατάσταση...)

 

Για πες, κάτω από τι συνθήκες το... κατάφερε αυτό, για να έχουμε το νου μας κι εμείς αντίστοιχα...

Πτώση από κάποιο ύψος, πτώση σε κάποια ανώμαλη / γωνιώδη / σκληρή επιφάνεια, ...;

 

Θελεις να γελασεις..... Μεσα στη τσεπη εγινεε..... Και μαλιστα ειχα και spigen χοντρηη.... Εκειι ειναι το αστειοοο.... Προσοχηη σε ολους εχουν κάκιστη ποιοτητα κατασκευής

Link to comment
Share on other sites

Θελεις να γελασεις..... Μεσα στη τσεπη εγινεε..... Και μαλιστα ειχα και spigen χοντρηη.... Εκειι ειναι το αστειοοο.... Προσοχηη σε ολους εχουν κάκιστη ποιοτητα κατασκευής

 

Με γιαλι γοριλα 5 φιλε και μεταλλο δεν το λες κακιστο σαν κατασκευη,δλδ και το note 10 που μου εσπασε με γοριλα 6 μαλιστα θα πω οτι ειναι κακιστο σαν κατασκευη???:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και ο αλλος που καταστρεφει κινητα που το εκανε τεστ, του ειχε βαλει πολυ καλη βαθμολογια στο ποσο ανθεκτικο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Θελεις να γελασεις..... Μεσα στη τσεπη εγινεε..... Και μαλιστα ειχα και spigen χοντρηη.... Εκειι ειναι το αστειοοο.... Προσοχηη σε ολους εχουν κάκιστη ποιοτητα κατασκευής

 

Sorry που το λέω, αλλά γνήσια spigen χοντρή σε τύπου tough armor δεν βγάζει για το μοντέλο μας,μήπως ήταν μούφα η θήκη και κάθισε απότομα πάνω του; Η πιο σκληρή είναι η carbon black από spigen που είναι σχετικά ευκαπτη αλλά καλή ποιοτικά

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Sorry που το λέω, αλλά γνήσια spigen χοντρή σε τύπου tough armor δεν βγάζει για το μοντέλο μας,μήπως ήταν μούφα η θήκη και κάθισε απότομα πάνω του; Η πιο σκληρή είναι η carbon black από spigen που είναι σχετικά ευκαπτη αλλά καλή ποιοτικά

 

Επίσης αυτό που έγραψε το παλικάρι πιο πάνω, ο τζερι στο βίντεο του το έκανε bend test και δεν ράγισε τίποτα. Μου φαίνεται πολύ περίεργο, είχες κάτι στην τσεπη ή το παντελόνι είχε κουμπί εκεί η κάτι που θα μπορούσε να το βλάψει;

Τέλος πάντων εύχομαι όλα καλά ,αλλάζει πάντως η οθόνη σχετικά εύκολα, τώρα από τιμή έτσι κ έτσι

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω.... Εγω αυτο που ξερω ειναι οτι 1η φορα το συναντώ σε κινητό ναα μου σπαει το πισω γυαλί και με θηκη spigen.....

 

Α το πίσω γυαλί είναι; Ωραία ακόμα καλύτερα. Θα σου βγει πολύ πιο οικονομικό. Για ποια Spigen μιλάμε την carbon black φορούσες

Link to comment
Share on other sites

Ναι, επεισης πηρα στο sevice και ρώτησα.... Μου παν 20 ευρω το γνήσιο....!! Μια χαρα....!!

Σοβαρά! Μια χαρά ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κοντά σε επιδόσεις και ίσως λίγο πιο σβέλτο στα παιχνίδια το note 8 pro.

 

Tι να το κάνεις όταν στην ουσια θα μεινεις κολλημένος σε android 9; Ειναι τραγικο αυτο το πραγμα με ΟΛΑ τα κινητα που εχουν mediatek..

Link to comment
Share on other sites

Tι να το κάνεις όταν στην ουσια θα μεινεις κολλημένος σε android 9; Ειναι τραγικο αυτο το πραγμα με ΟΛΑ τα κινητα που εχουν mediatek..

Δεν ισχύει φίλε μου αυτό.

Σε λίγες μέρες το 8 pro προβλέπεται να πάρει το 10.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ κοντά σε επιδόσεις και ίσως λίγο πιο σβέλτο στα παιχνίδια το note 8 pro.

To είδες το βίντεο ; Σε όλα τα παιχνίδια έκανε reload το rm8 pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει φίλε μου αυτό.

Σε λίγες μέρες το 8 pro προβλέπεται να πάρει το 10.

 

Μακάρι φιλε μου γτ τοσο καινουργιο κινητο θα επρεπε εξαρχης να εχει βγει με android10 και οχι 9.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φιλε μου γτ τοσο καινουργιο κινητο θα επρεπε εξαρχης να εχει βγει με android10 και οχι 9.
Και τα Mi note 10/10 Pro με android 9 θα έρθουν και θα έχουν Snapdragon. Άρα;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και τα Mi note 10/10 Pro με android 9 θα έρθουν και θα έχουν Snapdragon. Άρα;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kακώς. Το θεμα με το 8 pro ομως ειναι οτι βγηκε αναβαθμιση σε miui11 διχως να παρει το android 10. πραγμα που ξυπνησε μνημες παλιοτερων ετών που οσα ειχαν mediatek ηταν ερμαια της μοιρας τους επειδη η mediatek τον επαιζε κ δεν εδινε sources για τους drivers. μακαρι να μας διαψευσει τωρα και να δουμε την 10 στο pro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...