Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρωί στις 7:30 το έβαλα από τη μπριζα.

 

Φωτεινότητα πάντα στη μέση. 95% χρήση WiFi ειμαι τώρα στο 50% με οθόνη 3 ώρες.

 

 

 

Αδράνεια κινητού 16%

 

Οθονη 14%

 

Πως το βλέπεται;

Μέτριο προς κακό θα έλεγα.

Από τις 9 το πρωί με WiFi πάντα ανοιχτό , με 4g περίπου 5 ώρες , το Bluetooth ανοιχτό 6 ώρες είμαι τώρα στο 62%

Αδράνεια κινητού 9.4

Ώρες οθόνης 3.5

b4d0a92124b031178799849cfd756b6a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Aντε να το ξαναγραψω μια φορα ακομα.....

Ανεξαρτήτου συσκευης μαρκας κτλ το παρακατω σχολιο.

Τσεκαρετε της εφαρμογες σας,τρωνε την μπαταρια για πλακα καποιες απο αυτες,γεγονος αυτο,και χρονιο το προβλημα.

Το android εχει,και μπορει να κανει,εξαιρετικη διαχειριση στον χρονο ζωης της μπαταριας.

Οπως εποισεις και το miui στις τελευταιες εκδοσεις κανει πολυ καλη δουλεια.

Τσεκαρετε τι app κατεβαζετε και με τι φορτωνεται της συσκευες σας.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Aντε να το ξαναγραψω μια φορα ακομα.....

Ανεξαρτήτου συσκευης μαρκας κτλ το παρακατω σχολιο.

Τσεκαρετε της εφαρμογες σας,τρωνε την μπαταρια για πλακα καποιες απο αυτες,γεγονος αυτο,και χρονιο το προβλημα.

Το android εχει,και μπορει να κανει,εξαιρετικη διαχειριση στον χρονο ζωης της μπαταριας.

Οπως εποισεις και το miui στις τελευταιες εκδοσεις κανει πολυ καλη δουλεια.

Τσεκαρετε τι app κατεβαζετε και με τι φορτωνεται της συσκευες σας.

 

Καλησπέρα, έχεις να προτείνεις κάτι; με ποιούς τρόπους ας πούμε κάνεις εξοικονόμηση στη μπαταρία; Συμφωνώ ότι αν βάζεις σαβούρα μέσα στην συσκευή θα έχεις πρόβλημά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχεις να προτείνεις κάτι; με ποιούς τρόπους ας πούμε κάνεις εξοικονόμηση στη μπαταρία; Συμφωνώ ότι αν βάζεις σαβούρα μέσα στην συσκευή θα έχεις πρόβλημά

 

Να προσεχεις τι βαζεις και να ελενχεις τι σου καταναλωνει την μπαταρια,εαν θεωρεις οτι εχεις θεμα καπου,και αναλογα να πρατεις.

Αυτο ειναι ο κανονας.

Π.χ, ξερουμε οτι ολα τα social ειναι ενεργοβορα.Θελουν την προσοχη τους.

Βεβαια ειναι δυσκολο συνχρονη συσκευη με καλογραμμενο sw να μην σου βγαζει την μερα,

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μι9Τ 6/64 απο Bangood με την τελευταια 10.3.15 με 4G+.Κλειστα GPS, Bluetooth, συγχρονισμος. Αν η μπαταρια μαλιστα πεσει κατω απο 20% αν δεν προλαβεις να βρεις πριζα χωρις χρηση εχεις 3-4 ωρες το πολυ.

 

Ποια ήταν η προηγούμενη σου συσκευή; Τι αναμονή και sot έβγαζες;

 

Είχες ίδιες εφαρμογές και χρήση σε εκείνη τη συσκευη (πχ χρησιμοποιουσες με ιδιο ρυθμο τη κάμερα και 4g). Κινεισαι σε ίδιες περιοχές; Είσαι με ίδιο πάροχο; Γενικα εχει αλλάξει κάτι σε σχέση με την προηγούμενη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ποια ήταν η προηγούμενη σου συσκευή; Τι αναμονή και sot έβγαζες;

 

Είχες ίδιες εφαρμογές και χρήση σε εκείνη τη συσκευη (πχ χρησιμοποιουσες με ιδιο ρυθμο τη κάμερα και 4g). Κινεισαι σε ίδιες περιοχές; Είσαι με ίδιο πάροχο; Γενικα εχει αλλάξει κάτι σε σχέση με την προηγούμενη συσκευή.

 

Το ταπεινο Coolpad-ακι του 2014 με 3G με 2500ma μπαταρια καινουργιο μου εβγαζε 2.30 ωρες οθονη σε μιαμιση μερα δικαρτο με κύρια καρτα Cosmote. Ιδιες εφαρμογες ιδια χρηση στις ιδιες περιοχες. Περιμενα σαφως καλυτερα αποτελεσματα και γιαυτο εχω σπαστεί. Πιστευω πως επεσα σε ελατωμματικη ή β΄ διαλογης συσκευή.

Θα δοκιμασω να αφησω μονο την μια κάρτα , κλειστα ολα μεχρι και το wifi και ανοιχτα μονο δεδομενα.Εχω ακουσει πως το Speedport router της Cosmote που εχω δημιουργει αυξημενη καταναλωση

Επισης περιμενω να παρουμε την MIUI 11 οπως ακουγεται την αλλη εβδομαδα και θα του κανω επαναφορα σε εργοστασιακες.

Link to comment
Share on other sites

Το ταπεινο Coolpad-ακι του 2014 με 3G με 2500ma μπαταρια καινουργιο μου εβγαζε 2.30 ωρες οθονη σε μιαμιση μερα δικαρτο με κύρια καρτα Cosmote. Ιδιες εφαρμογες ιδια χρηση στις ιδιες περιοχες. Περιμενα σαφως καλυτερα αποτελεσματα και γιαυτο εχω σπαστεί. Πιστευω πως επεσα σε ελατωμματικη ή β΄ διαλογης συσκευή.

Θα δοκιμασω να αφησω μονο την μια κάρτα , κλειστα ολα μεχρι και το wifi και ανοιχτα μονο δεδομενα.Εχω ακουσει πως το Speedport router της Cosmote που εχω δημιουργει αυξημενη καταναλωση

Επισης περιμενω να παρουμε την MIUI 11 οπως ακουγεται την αλλη εβδομαδα και θα του κανω επαναφορα σε εργοστασιακες.

Β επιλογή συσκευή απλά δεν ιφιστατε φίλε.Κανε ότι έγραψα παραπάνω και κυρίως αναιβασε ss,γιατί αξιοποίηση αξιολόγηση με τα γραφόμενα σου δεν γίνεται.Ποσες φορτίσεις έχεις κάνει?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Β επιλογή συσκευή απλά δεν ιφιστατε φίλε.Κανε ότι έγραψα παραπάνω και κυρίως αναιβασε ss,γιατί αξιοποίηση αξιολόγηση με τα γραφόμενα σου δεν γίνεται.Ποσες φορτίσεις έχεις κάνει?

 

speedport plus έχεις? Επιβεβαιώνω ότι δημιουργεί υψηλή κατανάλωση. Εγώ το συνδέω στο cosmote wifi fon, εκεί δεν έχει drain. Ανέβασε στατιστικά να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

speedport plus έχεις? Επιβεβαιώνω ότι δημιουργεί υψηλή κατανάλωση. Εγώ το συνδέω στο cosmote wifi fon, εκεί δεν έχει drain. Ανέβασε στατιστικά να δούμε.

0χι φίλε δεν έχω από αυτό,έχω αναιβασει σε πιο πίσω σελίδες ss.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ξεψαχνίζεις κουραστικά κι επίπονα κάθε εφαρμογή που έχεις (προ)εγκατεστημένη, ψάχνοντας για ενεργοποιημένες ρυθμίσεις για αναφορά/υποβολή στατιστικών, για "προτάσεις" κρυμμένες κάπου στις ρυθμίσεις

.

...πχ στον File Manager που είναι εγκατεστημένος πας Menu (top left) > Settings > About > Recommendations

ή Mi Music, Menu > Settings > Advanced Settings > Receive Recommendations

 

Αλλά σε άλλες εφαρμογές, πχ ο Nova Launcher συνήθως το έχει ενεργοποιημένο το "error & usage reporting"

Thanks!

Το φοβόμουν ότι θα το ακούσω αυτό :p - αλλά μάλλον πρέπει όντως να είναι ο μόνος τρόπος - και κάτι που πιστεύω κάθε κάτοχος συσκευής με miui πρέπει να κάνει... προληπτικά!

Link to comment
Share on other sites

Thanks!

Το φοβόμουν ότι θα το ακούσω αυτό :p - αλλά μάλλον πρέπει όντως να είναι ο μόνος τρόπος - και κάτι που πιστεύω κάθε κάτοχος συσκευής με miui πρέπει να κάνει... προληπτικά!

 

Σε επίσημες global rom εφαρμογή πού να κάνει ζημιά στην μπαταρία δεν είναι κάτι διασταυρομενο,εκτός εάν έχεις εσύ δώσει δικαιώματα και το αποδέχεσαι από την αρχή.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μετάδοση live χτες στο Facebook 1 ώρα και 44 λεπτά με 4g από cosmote και τη φωτεινότητα σχεδόν στο 0 από 60% και κάτι ψιλά που ήταν η μπαταρία πήγε στο 18%.

Συνολο χτες sot στις 5 ώρες μέχρι να φτάσω στο 1% έχοντας βγάλει το κινητό από το μπριζα στις 9:30 το πρωί.

Μπορεί να φταίει και το κινητό μου πάντως σε ότι κινητό είχα κατά καιρούς ποτέ δεν είχα τους χρόνους που γράφονταν στο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις όταν ξεζουμίζεις την μπαταρία την καταστρέφεις, καλό θα είναι κάτω από 15-20% να μην την αφήνεις.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μετάδοση live χτες στο Facebook 1 ώρα και 44 λεπτά με 4g από cosmote και τη φωτεινότητα σχεδόν στο 0 από 60% και κάτι ψιλά που ήταν η μπαταρία πήγε στο 18%.

Συνολο χτες sot στις 5 ώρες μέχρι να φτάσω στο 1% έχοντας βγάλει το κινητό από το μπριζα στις 9:30 το πρωί.

Μπορεί να φταίει και το κινητό μου πάντως σε ότι κινητό είχα κατά καιρούς ποτέ δεν είχα τους χρόνους που γράφονταν στο ίντερνετ.

Έχουν αναιβει ss φίλε από εμένα πιο πίσω,αυτή η χρήση που έκανες εσύ είναι απόλυτα λογικό να ξεφτιληση οποία μπαταρία και να έχεις.Και όπως λέει ο φίλος ποτέ μην ξεζουμιζεται την μπαταρία σας σε αυτό το επίπεδο,μόνο κακό κάνετε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, πώς αλλάζουμε γραμματοσειρά συστήματος;
Ό,τι είμαστε, είναι αποτέλεσμα του πως σκεφτόμαστε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι εφαρμογές social media τύπου Facebook κτλ. τρώνε πολύ μπαταρία. Ακόμα κ αν δεν δουλεύουν στο παρασκήνιο. Εγώ τις κλείνω κ τις δουλεύω από browser. Ξέρω, συμβιβασμός θα πείτε αλλά εμένα οι ανάγκες μου το επιτρέπουν. Έχω αρκετά άλλα πράγματα που τρέχουν αλλά τα χρειάζομαι. Οι χρόνοι μου είναι πολύ καλοί, έχω αγγίξει και 6:30 ώρες sot και 4:00 ώρες ομιλία με δίκαρτο με standby 44 ώρες. Αν όμως ανοίξω αυτές τις εφαρμογές οι χρόνοι πέφτουν δραματικά.
Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναιβει ss φίλε από εμένα πιο πίσω,αυτή η χρήση που έκανες εσύ είναι απόλυτα λογικό να ξεφτιληση οποία μπαταρία και να έχεις.Και όπως λέει ο φίλος ποτέ μην ξεζουμιζεται την μπαταρία σας σε αυτό το επίπεδο,μόνο κακό κάνετε.

Έχουμε κάτι επίσημο ή είναι ράδιο αρβύλα όπως ότι η πρώτη φόρτιση του κινητού πρέπει να διαρκεί ώρες όπως λέγαμε παλιά.

Ότι μπαταρία είχα μέχρι τώρα σε κινητό laptop, φωτογραφική κτλ λιθίου την άφηνα να πάει μέχρι τέλους και μετά τη φόρτιζα 100%.

Όλα δουλεύουν άψογα εκτός από ένα Xiaomi note pro ( το πρώτο με amoled οθόνη) το οποίο μετά από ένα χρόνο έπαθε θέμα η μπαταρία όπως και η οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι η μπαταρίες λιθιου, αν τις αδιαζεις κατά στρέφονται, θες να το κάνεις πρόβλημα δικό σου σε κανένα 6 μηνο αντε χρόνο θα θες μπαταρία και δυστυχώς στα xiaomi δεν υπάρχει γνήσια.

Όπως επίσης όταν φορτίζει δεν το σκαλιζουμε ούτε παίζουμε παιχνίδια, έχω τηλέφωνο xiaomi από το 2014 και ακόμα η μπαταρία είναι σκυλί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.pcsteps.gr/114661-%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1%CF%82-laptop-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C-tablet/

Διάβασε εδώ, υπάρχουν και πολλά άλλα άρθρα για τις μπαταρίες.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάτι επίσημο ή είναι ράδιο αρβύλα όπως ότι η πρώτη φόρτιση του κινητού πρέπει να διαρκεί ώρες όπως λέγαμε παλιά.

Ότι μπαταρία είχα μέχρι τώρα σε κινητό laptop, φωτογραφική κτλ λιθίου την άφηνα να πάει μέχρι τέλους και μετά τη φόρτιζα 100%.

Όλα δουλεύουν άψογα εκτός από ένα Xiaomi note pro ( το πρώτο με amoled οθόνη) το οποίο μετά από ένα χρόνο έπαθε θέμα η μπαταρία όπως και η οθόνη.

Γκουγκλαρε φίλε,άπειρα άρθρα να ενημερωθείς σχετικά,στην εποχή μας ράδιο αρβύλα δύσκολο να περάσει.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα!

Εγώ πήρα ΟΤΑ εχθές το βράδυ την 10.3.15. Δυστυχώς το ξυπνητήρι της Google που χρησιμοποιώ δεν λειτουργεί ούτε και με αυτή. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατι τουλάχιστόν παλιότερα λειτουργούσε κανονικά τις περισσότερες φορές. Κάποιες φορές μάλιστα του έβαζα και με ανοιχτά τα δεδομένα (χωρίς εενεργοποιημένη την λειτουργία πτήσης) να παίξει ένα τραγούδι από την εφαρμογή μουσικής ...και το έπαιζε!!! Πλέον με λειτουργία πτήσης δεν ξυπνάει το ξυπνητήρι δεν δοκιμασα αν το έχω κανονικά με δίκτυο. Τώρα ξαναέβαλα ξυπνητήρι ενεργοποιημένο στην εφαρμογή ρολογιού του MIUI να δω αν αυτό επηρεάζει ή αν δουλεύει.Είναι σοβαρό bug και δε καταλαβαίνω ποιο είναι το θέμα. Δλδ οκ αν το κλείνω δεν ανοίγει, αλλά και με ανοιχτό κινητο σε αεροπλανακι να μη δουλεύει?? Τι περιμένει να κάνει start-up!!!! :mad:

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα!

Εγώ πήρα ΟΤΑ εχθές το βράδυ την 10.3.15. Δυστυχώς το ξυπνητήρι της Google που χρησιμοποιώ δεν λειτουργεί ούτε και με αυτή. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατι τουλάχιστόν παλιότερα λειτουργούσε κανονικά τις περισσότερες φορές. Κάποιες φορές μάλιστα του έβαζα και με ανοιχτά τα δεδομένα (χωρίς εενεργοποιημένη την λειτουργία πτήσης) να παίξει ένα τραγούδι από την εφαρμογή μουσικής ...και το έπαιζε!!! Πλέον με λειτουργία πτήσης δεν ξυπνάει το ξυπνητήρι δεν δοκιμασα αν το έχω κανονικά με δίκτυο. Τώρα ξαναέβαλα ξυπνητήρι ενεργοποιημένο στην εφαρμογή ρολογιού του MIUI να δω αν αυτό επηρεάζει ή αν δουλεύει.Είναι σοβαρό bug και δε καταλαβαίνω ποιο είναι το θέμα. Δλδ οκ αν το κλείνω δεν ανοίγει, αλλά και με ανοιχτό κινητο σε αεροπλανακι να μη δουλεύει?? Τι περιμένει να κάνει start-up!!!! :mad:

 

Εχεις δωσει τα σωστα δικαιωματα φιλε?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα!

Εγώ πήρα ΟΤΑ εχθές το βράδυ την 10.3.15. Δυστυχώς το ξυπνητήρι της Google που χρησιμοποιώ δεν λειτουργεί ούτε και με αυτή. Αυτό που δε μπορώ να καταλάβω είναι γιατι τουλάχιστόν παλιότερα λειτουργούσε κανονικά τις περισσότερες φορές. Κάποιες φορές μάλιστα του έβαζα και με ανοιχτά τα δεδομένα (χωρίς εενεργοποιημένη την λειτουργία πτήσης) να παίξει ένα τραγούδι από την εφαρμογή μουσικής ...και το έπαιζε!!! Πλέον με λειτουργία πτήσης δεν ξυπνάει το ξυπνητήρι δεν δοκιμασα αν το έχω κανονικά με δίκτυο. Τώρα ξαναέβαλα ξυπνητήρι ενεργοποιημένο στην εφαρμογή ρολογιού του MIUI να δω αν αυτό επηρεάζει ή αν δουλεύει.Είναι σοβαρό bug και δε καταλαβαίνω ποιο είναι το θέμα. Δλδ οκ αν το κλείνω δεν ανοίγει, αλλά και με ανοιχτό κινητο σε αεροπλανακι να μη δουλεύει?? Τι περιμένει να κάνει start-up!!!! :mad:

 

Σε εμενα κανει κατι άλλο.

Ανοίγει μεν η συσκευη με το ξυπνητήρι αλλα δεν παιζει η μουσική που του εχω δηλώσει.

Παιζει αυτη που εχει default .

Για να παιξει την μουσικη της αρέσκειας μου από την συλλογή μου δεν πρέπει να απενεργοποιώ την συσκευή το βραδυ.

Αν μείνει ανοιχτεί τοτε παιζει την μουσική που εχω επιλέξει.

Γενικως όταν είναι κλειστο από σμαρτ γινεται ολιγον χαζο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψαχνοντας μια επιφανεια προστασίας για το πισω μερος της συσκευης και θέλοντας να αποφυγω μια θηκη που θα χόντρυνε το κινητο επεσα πανω σε αυτην την πλατη.

Είναι μεν από οτι καταλαβαινω για αντικατάσταση τις αυθεντικής αλλα με τα αυτοκόλλητα της την εβαλα για προστασια.

Δενν ξερω αν θα αντεξει αλλα με αυτόν τον τροπο εχω ακριβως την ιδια πλάτη με αυτή του κινητού και ετσι δεν εχω το αγχος να την γρατζουνήσω.

Απλα την πεταω και βαζω άλλη χωρις να φθείρω τιποτα.

https://www.aliexpress.com/item/4000008623125.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χτές πρώτη μέρα αρκετά θετικές εντυπώσεις από το τηλέφωνο,ήρθα από huawei,ήθελα πολύ ν δοκιμάσω επιτέλους ένα xiaomi. Ακόμα δε έκανα ούτε πρώτη φόρτιση για να βγάλω συμπεράσματα. Το μόνο που με χάλασε, και πάλι Όχι τρελά ,είναι ότι έβαλα ένα τζαμακι nillkin κ το δακτυλικό μάλλον δεν πιάνει πάντα καλά. Μάλλον θα πρέπει να βρώ πιο λεπτό στρώμα. Έχετε κάτι να προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χτές πρώτη μέρα αρκετά θετικές εντυπώσεις από το τηλέφωνο,ήρθα από huawei,ήθελα πολύ ν δοκιμάσω επιτέλους ένα xiaomi. Ακόμα δε έκανα ούτε πρώτη φόρτιση για να βγάλω συμπεράσματα. Το μόνο που με χάλασε, και πάλι Όχι τρελά ,είναι ότι έβαλα ένα τζαμακι nillkin κ το δακτυλικό μάλλον δεν πιάνει πάντα καλά. Μάλλον θα πρέπει να βρώ πιο λεπτό στρώμα. Έχετε κάτι να προτείνετε;

 

Προτείνω να βγάλεις το τζαμάκι

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να βγάλεις το τζαμάκι

 

Ρωταει εαν εχει βαλει καποιος κατι αλλο και δεν εχει θεμα.:)

Το να το βγαλει ειναι το ευκολο του θεματος.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...