Jump to content

[OnePlus 7 Pro] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.α)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά πέταξα την nillkin και έβαλα αυτό με 3 ευρώ

 

https://s.click.aliexpress.com/e/bbdjpfB6

Ε αν σας πω ότι είναι ότι καλύτερο έχω βάλει ποτε σε κινητό ..... υφή και ορατότητα άριστη ! Πανεύκολη τοποθέτηση και τζάμπα ! Πήρα 2-3 τέτοια σώθηκα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 400
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν παιδιά πέταξα την nillkin και έβαλα αυτό με 3 ευρώ

 

 

 

https://s.click.aliexpress.com/e/bbdjpfB6

 

Ε αν σας πω ότι είναι ότι καλύτερο έχω βάλει ποτε σε κινητό ..... υφή και ορατότητα άριστη ! Πανεύκολη τοποθέτηση και τζάμπα ! Πήρα 2-3 τέτοια σώθηκα

Υπάρχει κάποιος browser που ανοίγει αυτούς τους συνδέσμους, γιατί με Chrome δεν γίνεται.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά πέταξα την nillkin και έβαλα αυτό με 3 ευρώ

 

https://s.click.aliexpress.com/e/bbdjpfB6

Ε αν σας πω ότι είναι ότι καλύτερο έχω βάλει ποτε σε κινητό ..... υφή και ορατότητα άριστη ! Πανεύκολη τοποθέτηση και τζάμπα ! Πήρα 2-3 τέτοια σώθηκα

 

Ωραιος. Μεχρι να κανουμε πειραματα και να μας ερθουν απ εξω πολλες φθηνες λυσεις,μερικοι προτιμουν τις πιο αμεσες και ακριβες λυσεις. Λογικο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά πέταξα την nillkin και έβαλα αυτό με 3 ευρώ

 

https://s.click.aliexpress.com/e/bbdjpfB6

Ε αν σας πω ότι είναι ότι καλύτερο έχω βάλει ποτε σε κινητό ..... υφή και ορατότητα άριστη ! Πανεύκολη τοποθέτηση και τζάμπα ! Πήρα 2-3 τέτοια σώθηκα

 

ειναι ετσι κομμενο απο πανω οπως δειχνει στο βιντεο? η οπως το μοκολο ολο τζαμι.? ανεβασε καμια φωτο να το δουμε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει τα wireless 2 να μου πει εντυπώσεις αν αξίζει η αγορά τους

 

σουπερ ειναι.. τα εχω εγω και τα 2.. !!

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

σουπερ ειναι.. τα εχω εγω και τα 2.. !!

 

Με ενδιαφέρει στις κλήσεις αν ακούς κ σε ακούνε καθαρά κ δυνατά κ στα τραγούδια αν ο ήχος είναι δυνατός

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει στις κλήσεις αν ακούς κ σε ακούνε καθαρά κ δυνατά κ στα τραγούδια αν ο ήχος είναι δυνατός

 

Για μενα ειναι τελεια .. και με ακουνε πολυ καθαρα και δυνατα,.και τραγουδια ακους δυνατα . να φανταστεις τα φοραω οδηγαω μηχανακι μεσα στην πολη και μιλαω. και ο αλλος με ακουει πεντακαθαρα..!! αλλα πιστευω καλυτερη εφαρμογη μεσα στο αυτι εχουν τα πρωτα. και καλυτερο και πιο δυνατο μαγνητη επισης στο κουμπωμα τα πρωτα απο τα 2..!! στα 2 ξεκολαει πιο ευκολα..!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Χτυπησα αυτα τα Bluedio Bluetooth ακουστικα τα οποια μου φανηκαν πολυ ομορφα,ευχρηστα και μαζεμενα.Kαι με σχεδον αριστες κριτικες σε καποιους πωλητες. Θα τα δοκιμασω και ελπιζω να ειναι αξιολογα για 11.5 ευρω

Η θηκη φορτισης πρεπει να ειναι 600 και οχι 7600 mAh

 

https://www.ebay.com/itm/Bluedio-Hi-TWS-Wireless-Bluetooth-Earphone-Stereo-Intelligent-Sensing-Headphone/401823415352?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να έχει τα wireless 2 να μου πει εντυπώσεις αν αξίζει η αγορά τους

 

Τα πήρα και εγώ. Στις κλήσεις είναι μια χαρά αλλά στη μουσική τα βρίσκω λίγο πιο αδύναμα από ότι θα ήθελα.

 

Π.χ. τα wired ακουστικά που συνδέω με ανταπτορα είναι σαφώς πιο δυνατά.

 

Έχουν όμως εξαιρετική μπαταρία. Κρατάει άνετα 9 ώρες μουσική μπορεί και παραπάνω.

Edited by depmode
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ αυτά θα πάρω τελικά , είχα δει κ τα creative air κ τα gold αλλά τελικά μου φαίνονται αυτά καλύτερα αφού το λέτε κ εσείς που τα έχετε τότε μου έφυγε κάθε αμφιβολία.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα έχω και μου έχουν αφήσει εξαιρετικές εντυπώσεις. Η μπαταρία τους είναι πραγματικά ατέλειωτη, πάνω από 12 ώρες για μένα.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μία παράξενη ερώτηση έχω βάλει το white stone το τζαμάκι στη συσκευή μου αλλά σε κάποια σημεία στις άκρες από μέσα φαίνεται σαν να έχει μαζέψει η υγρασία φαίνονται φυσαλίδες. Σκεφτόμουν να αγοράσω το τζαμάκι της mocolo και να το τοποθετήσω με την συσκευή που μου έδωσε η whitestone λέτε να έχω πρόβλημα; Φαντάζομαι ότι τα τζαμάκια έχουν τις ίδιες διαστάσεις μιας και πρόκειται για τζαμάκια για την ίδια συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Καντο προβα.Μετα αφου βγαλεις το υπαρχον τζαμι,συγκρινε τα με το mocolo και εφοσον ειναι ιδια προχωρας με την βαση
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μία παράξενη ερώτηση έχω βάλει το white stone το τζαμάκι στη συσκευή μου αλλά σε κάποια σημεία στις άκρες από μέσα φαίνεται σαν να έχει μαζέψει η υγρασία φαίνονται φυσαλίδες. Σκεφτόμουν να αγοράσω το τζαμάκι της mocolo και να το τοποθετήσω με την συσκευή που μου έδωσε η whitestone λέτε να έχω πρόβλημα; Φαντάζομαι ότι τα τζαμάκια έχουν τις ίδιες διαστάσεις μιας και πρόκειται για τζαμάκια για την ίδια συσκευή

Και γω έχω πάρει τζαμακι καβαντζα και όταν χαλάσει το whitestone θέλω να κάνω το ίδιο.

 

Ενημέρωσε σε παρακαλώ για το αποτέλεσμα αν και όταν το κάνεις.

 

Ταυτόχρονα για δες αν μπορείς να πάρεις αντικατάσταση από whitestone. Lifetime warranty υποτίθεται.....εγώ ακόμα περιμένω. Καλά που μου το θύμισες να στείλω κανένα mail αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Και γω έχω πάρει τζαμακι καβαντζα και όταν χαλάσει το whitestone θέλω να κάνω το ίδιο.

 

Ενημέρωσε σε παρακαλώ για το αποτέλεσμα αν και όταν το κάνεις.

 

Ταυτόχρονα για δες αν μπορείς να πάρεις αντικατάσταση από whitestone. Lifetime warranty υποτίθεται.....εγώ ακόμα περιμένω. Καλά που μου το θύμισες να στείλω κανένα mail αύριο.

 

για να πάρω αντικατάσταση τι χρειάζεται; εγώ το έχω αγοράσει από ελληνικό κατάστημα πρέπει να του στείλω κάποια απόδειξη ή κάποιες φωτογραφίες με το τι γίνεται με το τζαμάκι;

Link to comment
Share on other sites

για να πάρω αντικατάσταση τι χρειάζεται; εγώ το έχω αγοράσει από ελληνικό κατάστημα πρέπει να του στείλω κάποια απόδειξη ή κάποιες φωτογραφίες με το τι γίνεται με το τζαμάκι;

 

Συνεννόηση με το κατάστημα. Αν σου πουν δεν ξέρω, μα-μου, επέμεινε.

Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις αφαιρεσει το τζαμακι της mocolο?και αν ναι ποσο ευκολα?με τι καθαρισε την κολλα?μπυ εσπασε σε μια γωνια και θελω να το βγαλω
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κανείς. Είναι νωρίς ακόμα. Εγώ μάλλον θα βγάλω το dome και θα το καθαρίσω και θα επιχειρήσω επανεγκατάσταση έτσι για πλάκα. Τώρα δεν έχω χρόνο. Ίσως κάποια στιγμή την επόμενη εβδομάδα.

 

Έχει πολλά βιντεάκια που δείχνουν πως να το αφαιρέσεις. Ψάξε για. "Remove dome glass"

Link to comment
Share on other sites

Eβαλα το διαφανο skin σε matte υφη απο το Slickwraps. Μπορω να πω ειναι 200% καταπληκτικο,κολλησε πανευκολα,σωστα και χωρις καποιο εξτρα κολπο με πιστολακια ζεστου αερα,υγρα, κλπ. Αυξηθηκε η "προσφυση" στο χερι ,απολαμβανω το nebula blue και την κομψοτητα της συσκευης,εφαρμοζει με ακριβεια δεκατου του χιλιοστου μεχρι τον μεταλλικο σκελετο και στο εξογκωμα των καμερες.Υπαρχει και αυτοκολλητο που καλυπτει το μαυρο τζαμι γυρω απο τις καμερες.Δεν υπαρχει η παραμικρη φουσκαλα ή τσακισμα στις καμπυλωτες πλευρες και κυριως τις δυσκολες γωνιες.Εννοειται δεν μενουν δαχτυλιες αφου ειναι ματ υφη. Το σημα και το λογοτυπο της oneplus φαινονται πεντακαθαρα και τα μικρα γραμματακια κατω κατω εχουν γινει πιο αορατα.

Οποτε μου εμεινε και ενα αθικτο skin μιας και η συσκευασια περιεχει 2 τεμαχια.Για 10 ευρω ειναι σουπερ.

Αν αντεξει ετσι οπως ειναι χωρις να ξεκολλησει,θα εχω να λεω οτι ειναι οτι καλυτερο εχω βαλει σε κινητο μου.

Link to comment
Share on other sites

Eβαλα το διαφανο skin σε matte υφη απο το Slickwraps. Μπορω να πω ειναι 200% καταπληκτικο,κολλησε πανευκολα,σωστα και χωρις καποιο εξτρα κολπο με πιστολακια ζεστου αερα,υγρα, κλπ. Αυξηθηκε η "προσφυση" στο χερι ,απολαμβανω το nebula blue και την κομψοτητα της συσκευης,εφαρμοζει με ακριβεια δεκατου του χιλιοστου μεχρι τον μεταλλικο σκελετο και στο εξογκωμα των καμερες.Υπαρχει και αυτοκολλητο που καλυπτει το μαυρο τζαμι γυρω απο τις καμερες.Δεν υπαρχει η παραμικρη φουσκαλα ή τσακισμα στις καμπυλωτες πλευρες και κυριως τις δυσκολες γωνιες.Εννοειται δεν μενουν δαχτυλιες αφου ειναι ματ υφη. Το σημα και το λογοτυπο της oneplus φαινονται πεντακαθαρα και τα μικρα γραμματακια κατω κατω εχουν γινει πιο αορατα.

Οποτε μου εμεινε και ενα αθικτο skin μιας και η συσκευασια περιεχει 2 τεμαχια.Για 10 ευρω ειναι σουπερ.

Αν αντεξει ετσι οπως ειναι χωρις να ξεκολλησει,θα εχω να λεω οτι ειναι οτι καλυτερο εχω βαλει σε κινητο μου.

 

Αυτό το έβαλες για προστασία από γρατσουνιές, σωστά? Σε περίπτωση πτωσης, προφανώς δεν προστατεύει το γυαλί.

Το χρησιμοποιείς δλδ χωρίς θήκη?

Ρωτώ γιατί αν το βάζεις σε θηκη (για να είσαι καλυμμένος σε περίπτωση πτώσης), δεν καταλαβαίνω ποια είναι η χρησιμότητα του skin αυτού.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις θηκη.Γι αυτο το πηρα. Ετσι ειχα και το προηγουμενο κινητο μου,ζελατινες μπρος πισω.

Για γρατζουνιες και δαχτυλιες το εβαλα. Και για να απολαμβανω τη συσκευη χωρις θηκες

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Χωρις θηκη.Γι αυτο το πηρα. Ετσι ειχα και το προηγουμενο κινητο μου,ζελατινες μπρος πισω.

Για γρατζουνιες και δαχτυλιες το εβαλα. Και για να απολαμβανω τη συσκευη χωρις θηκες

 

Μπράβο σου που δεν αγχώνεσαι! Εγώ δυστυχώς αν το έκανα αυτό, θα σκεφτόμουν συνέχεια τι θα γίνει σε περίπτωση που πέσει, χαχα.

Link to comment
Share on other sites

Προσεχω αρκετα καθε συσκευη που ειχα. Σ ευχαριστω.Οριστε και 2 φωτο (η μια λιγο κουνημενη)

48461709782_e268678fb4_c.jpgIMG_20190805_130402 by Dim Tsak, on Flickr

 

48461704757_91ed433b99_c.jpgIMG_20190805_130421 by Dim Tsak, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 7 Pro] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.α)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...