Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

σκέφτομαι να πάρω αυτό..βγαίνει 25e μαζί με μεταφορικά.

Είναι καλό; δεν έχω τρομερές απαιτήσεις, απλώς θέλω να μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς το άγκιστρο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω τα φωτα σας παρακαλω ειμαι αναμεσα στο μοτορολα s705 και στο nokia HS 12 W

 

Λογικα καλυερο ειναι το νοκια . Αυτο που θελω απο καποιον που το εχει αν υπαστηριζουν φωνητικη κληση και αν αποθηκευουν καποιους πχ 10 τελευταιους αριθμους που σ εχουν καλεσει ωστε να μπορεις να κανεισ την κληση απο το bluetooth και οχι απο την συσκευη.

Οποιος εχει καποιο απο αυτα η γνωριζει παρακαλω ας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω τα φωτα σας παρακαλω ειμαι αναμεσα στο μοτορολα s705 και στο nokia HS 12 W

 

Λογικα καλυερο ειναι το νοκια . Αυτο που θελω απο καποιον που το εχει αν υπαστηριζουν φωνητικη κληση και αν αποθηκευουν καποιους πχ 10 τελευταιους αριθμους που σ εχουν καλεσει ωστε να μπορεις να κανεισ την κληση απο το bluetooth και οχι απο την συσκευη.

Οποιος εχει καποιο απο αυτα η γνωριζει παρακαλω ας βοηθησει.

 

Αυτό που ζητάς νομίζω πως το κάνουν και τα δύο,φτάνει να το υποστηρίζει και το πρωτόκολο ΒΤ του κινητού σου...

Φυσικά σαν επιλογή το ΝΟΚΙΑ ασυζητητή;)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για Bluetooth Hands-Free το οποίο

1)να συνδέεται σε δυο κινητά

2)να μην έχει καλώδια

3)να είναι μουράτο

4)να είναι ετοιμοπαράδοτο ΟΧΙ ΕΒΑΥ.

Βοηθήστε plz.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά χτύπησα ένα Plantronics 815 απο ebay.de 49,40€ και το περιμένω απο βδομάδα με ανυπομονησία.

 

Με έχει φάει η γυναίκα μου όμως ( κακό΄ειναι αυτό θα μου πείς...!:happy:), να τις βρώ ένα Bluetooth Με λουράκι για λαιμό΄ή να τις βρώ ένα λουράκι να βάλει αυτό΄που έχει.

 

Κανένας καμίά πληροφορία για τριχιές .....?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά χτύπησα ένα Plantronics 815 απο ebay.de 49,40€ και το περιμένω απο βδομάδα με ανυπομονησία.

 

Με έχει φάει η γυναίκα μου όμως ( κακό΄ειναι αυτό θα μου πείς...!:happy:), να τις βρώ ένα Bluetooth Με λουράκι για λαιμό΄ή να τις βρώ ένα λουράκι να βάλει αυτό΄που έχει.

 

Κανένας καμίά πληροφορία για τριχιές .....?

 

 

Για φθηνό

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003509

 

Για σύνδεση με δύο κινητά

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003734

 

Για πολύ καλό

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003508

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση Pavlos3 plz....

πως το πληρωσες ρε ****το;;;

οι περισσοτεροι στο ebay.de δε δεχονται paypal....

το βρηκα κι εγω αλλα.....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για Bluetooth Hands-Free το οποίο

1)να συνδέεται σε δυο κινητά

2)να μην έχει καλώδια

3)να είναι μουράτο

4)να είναι ετοιμοπαράδοτο ΟΧΙ ΕΒΑΥ.

Βοηθήστε plz.

 

Αν βρείς κάπου το plantronics 650 στα 50 ευρώ,μπορεί ο γερμανός να το έχει, ή το jabra bt8040 στο mediamrkt νομίζω 70 ευρώ.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αν βρείς κάπου το plantronics 650 στα 50 ευρώ,μπορεί ο γερμανός να το έχει, ή το jabra bt8040 στο mediamrkt νομίζω 70 ευρώ.

 

Αυτά τα plantronics μονο ebay παιζουν;;;;

Δίνω και πανω απο 50E για κατι καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση Pavlos3 plz....

πως το πληρωσες ρε ****το;;;

οι περισσοτεροι στο ebay.de δε δεχονται paypal....

το βρηκα κι εγω αλλα.....

 

εγώ το πλήρωσα με εμβασμα αλλά ο τύπος δέχεται paypal.

 

είναι ωραίως πωλητής.

 

κοιτάχτε το εδώ

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πάρω αυτό..βγαίνει 25e μαζί με μεταφορικά.

Είναι καλό; δεν έχω τρομερές απαιτήσεις, απλώς θέλω να μπορεί να χρησιμοποιηθεί χωρίς το άγκιστρο.

 

δεν έχει κανένας ρε παιδιά το plantronics 655; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται, το plantronics 815 είναι πλέον διαθέσιμο. Μία αναζήτηση στο skroutz θα σας βγάλει μερικά ηλεκτρονικά μαγαζιά που το έχουν προς πώληση.
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω πληροφοριες ή/και εφαρμογη για Windows Mobile, ωστε να συνδεσω σε ενα PPC 2 συσκευες Bluetooth, και να λειτουργουν και οι 2, τουλαχιστον στην ακροαση μουσικης αρχικα αλλα και να υπαρχει ενδοεπικοινωνια μεταξυ τους . .

 

Απ'οσο ξερω το BT 2.0 A2DP - EDR υποστηριζει τα παραπανω (pairing εως 6 συσκευες . .)

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται, το plantronics 815 είναι πλέον διαθέσιμο. Μία αναζήτηση στο skroutz θα σας βγάλει μερικά ηλεκτρονικά μαγαζιά που το έχουν προς πώληση.

 

Ναι αλλά το έχει πάρει κανένας από εδώ;;; Κάτι άγνωστα (για εμένα) καταστήματα το έχουν.

Παρόλα αυτά (μετα φόβου) λέω να το παραγγειλω

Link to comment
Share on other sites

κοίτα και το expansys...

 

επίσης αν έχεις paypal σου συνιστώ να κοιτάξεις και στο γερμανικό ebay ....! εγώ μέχρι το τέλος της βδομάδας θα το έχω οπότε θα μπορώ να γράψω και αναλυτικότερα σχόλια για τον πωλητή.....!

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω 3 κινητα που χρησιμοποιω,με ενδιαφερει καποια λυση για να μπορω ναχρησιμοποιω bluetooth hands-free το οποιο να δεχεται κλησεις και απο τα τρια κινητα.Μπορει κατι τετοιο να γινει?

 

Εχω ηδη ενα που ειχα παρει πριν καιρο της se αλλα γενικα καταφερνω να το συνδεσω μονο με se κινητο.Σε panasonic και samsung δεν το αναγνωριζει καν οταν κανω σαρωση για συσκευες.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω κανενα μεχρι 20 euro,ειχα και samsung kai plantronics αλλα θελω να παρω ενα να μην το λυπαμαι μην το χασω,εχετε καμια ιδεα τι παιζει με αυτα τα φτηνα???
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει.αγοράσει κανείς το συγκεκριμένο;

 

http://www.bluetoothlounge.com/images/bang&olufsen_earset2.jpg

 

Σκέφτομαι να τα πάρω για δώρο, αλλά επειδή κοστίζουν θα ήθελα να δω αν αξίζουν τα χρήματα τους...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρέα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε ενα bluetooth handsfree που να συνδέεται με δυο συσκευές, να μην έχει ακουστηκά βεντούζες(αυτες τισ ψύρες με το λαστιχάκι) και να είναι με καλώδιο το ακουστκό. πχ το i-clip II είναι σαν αυτο που ζητάω απλα ρωτάω εαν έχετε κανένα αλλο παρόμοιο υπ'όψιν σας. Αληθεύει οτι αυτα με το καλ΄διο είναι καλύτερα για την υγεία απο τα άλλα που είναι πάνω στο αυτι?
Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ ακριβό με τα μεταφορικά βγαίνει 100+ ευρώ... Από ebay παίρνεις 2 815 με αυτά τα χρήματα :!:

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...