Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ρε παιδια για πειτε με το τελωνειο τι επαιξε.Τι κανατε και δεν χρεωθηκατε τελωνειακα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ρε παιδια για πειτε με το τελωνειο τι επαιξε.Τι κανατε και δεν χρεωθηκατε τελωνειακα?

 

Τίποτα απολύτως. Μάλλον ήμασταν τυχεροί... ;)

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν εκανα..ποτε δεν εχω χρεωθει απο τελωνειο...

πχ πηρα μια ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα,γυαλια ηλιου (καλα..εκει να δειτε...μιση τιμη....)..τωρα το jawbone...καμια μα καμια χρεωση...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια για πειτε με το τελωνειο τι επαιξε.Τι κανατε και δεν χρεωθηκατε τελωνειακα?

Οταν παραγγελνεις απο αμερικη η γενικα χωρα εκτος εοκ θα ζητας παντα να στα στελνουν με απλο ταχυδρομειο

Το απλο ταχυδρομειο σπανια ελεγχεται ενω οι courier ελεγχονται απο πολυ συχνα εως παντοτε.

Εχω κανει πανω απο 20 αγορες απο αμερικη.

Τις 19 φορες ηρθαν με ταχυδρομειο και ολα καλα

Μια φορα ενας γκασμας μου εστειλε μια σελα ποδηλατου με courier fedex και τσουπ νασου το τηλεφωνημα απο τελωνειο

Η πλακα ειναι οτι ενω η σελα κοστιζε 75 μαζι με τα μεταφορικα,μου ζητησαν τελωνειο 170 ευρω.Απανταω λοιπον στην κοπελα:Τρελλος παπας σε βαφτησε που θα σας δωσω 170 ευρω.Και ετσι σταλθηκε πισω στην αμερικη,και τωρα μου το ξαναστειλε με απλο ταχυδρομειο

Link to comment
Share on other sites

Οταν παραγγελνεις απο αμερικη η γενικα χωρα εκτος εοκ θα ζητας παντα να στα στελνουν με απλο ταχυδρομειο

Το απλο ταχυδρομειο σπανια ελεγχεται ενω οι courier ελεγχονται απο πολυ συχνα εως παντοτε.

Εχω κανει πανω απο 20 αγορες απο αμερικη.

Τις 19 φορες ηρθαν με ταχυδρομειο και ολα καλα

Μια φορα ενας γκασμας μου εστειλε μια σελα ποδηλατου με courier fedex και τσουπ νασου το τηλεφωνημα απο τελωνειο

Η πλακα ειναι οτι ενω η σελα κοστιζε 75 μαζι με τα μεταφορικα,μου ζητησαν τελωνειο 170 ευρω.Απανταω λοιπον στην κοπελα:Τρελλος παπας σε βαφτησε που θα σας δωσω 170 ευρω.Και ετσι σταλθηκε πισω στην αμερικη,και τωρα μου το ξαναστειλε με απλο ταχυδρομειο

 

Εννοεις στην Ελλαδα να μην με ερθει courier ετσι?Δεν ειμαι σιγουρος παντως αυτη που εκανα με 95 δολλαρια αναφερει USPS Priority Mail International και κατι ακουστικα που θελω να παρω με 320 δολλαρια :ninja: USPS Express Mail International.Ειναι απλο ταχυδρομιο?Επειδη επικοινωνισα μαζι τους και τους ανεφερα να τα στειλουν δηλονοντας 45 δολλαρια στην φορμα αποστολης,και μου παν πως δεν μπορουν να το κανουν (προφανως επειδη ανηκουν σε καποια επιχειρηση).

 

Εν τελει ειμαι οκ με αυτες τις ταχυδρομικες?Ειδικα το δευτερο το φοβαμαι απιστευτα και ακομα δεν το εχω αγορασει,για ανμε χτυπησει τελωνειο στα 300

+ δολλαρια θα με αποτελιωσει.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις στην Ελλαδα να μην με ερθει courier ετσι?Δεν ειμαι σιγουρος παντως αυτη που εκανα με 95 δολλαρια αναφερει USPS Priority Mail International και κατι ακουστικα που θελω να παρω με 320 δολλαρια :ninja: USPS Express Mail International.Ειναι απλο ταχυδρομιο?Επειδη επικοινωνισα μαζι τους και τους ανεφερα να τα στειλουν δηλονοντας 45 δολλαρια στην φορμα αποστολης,και μου παν πως δεν μπορουν να το κανουν (προφανως επειδη ανηκουν σε καποια επιχειρηση).

 

Εν τελει ειμαι οκ με αυτες τις ταχυδρομικες?Ειδικα το δευτερο το φοβαμαι απιστευτα και ακομα δεν το εχω αγορασει,για ανμε χτυπησει τελωνειο στα 300

+ δολλαρια θα με αποτελιωσει.

και τα 2 ειναι απλα ταχυδρομεια.Απλως το 2ερο ειναι ποιο γρηγορο εαν δεν απατωμαι.Λογικα δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Τωρα εαν σπασει ο διαολος το ποδαρι του και ελεγξουν τα δικα σου πακετα στα Ελτα ε τοτε εισαι γκαντεμης

Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικο το γεγονος πως ειναι ταχυδρομεια,και πως οτι προοριζεται για ταχυδρομειο, σπανεια περναει τελωνειο,αλλα ποσο αξιοπιστη ειναι η πηγη σου?

 

Επειδη ειλικρινα καιγομαι να παραγειλω το αντικειμενο με τα 320 δολλαρια,και θελω να εχω οσο το δυνατον λιγοτερος αμφιβολιες και ενδοιασμους.Δεν με περνει να το σταματησουν,καταλαβαινεις!

 

Σε ευχαριστω για την συνεισφορα σου.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορείτε να μου προτείνετε αξιοπρεπές bluetooth handsfree που να φορτίζει από USB?

Εάν έχει και callerid θα ήταν ευπρόσδεκτο αλλά όχι αναγκαίο.

Η συσκευή που χρησιμοποιώ είναι το TYTN 2.

 

Ευχαριστώ!

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν εκανα..ποτε δεν εχω χρεωθει απο τελωνειο...

πχ πηρα μια ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα,γυαλια ηλιου (καλα..εκει να δειτε...μιση τιμη....)..τωρα το jawbone...καμια μα καμια χρεωση...

 

Αγόρασα το jawbone τον περασμένο Αύγουστο από ebay Χονγκ-Κονγκ σε τιμή πολύ κατώτερη από την επίσημη. Το είχα αναφέρει και τότε εδώ στο forum και πολλοί αμφέβαλαν αν είναι γνήσιο και αν θα δουλεύει 1 μήνα μετά. Ακόμα κι εγώ δεν το πίστευα ότι είναι τόσο καλό :p

Τώρα λοιπόν μια και είδα επιτέλους άλλον ένα θαυμαστή του να σας πω ότι και το δικό μου παίζει ακόμα μια χαρά και επειδή είχα την ευκαρία να το συγκρίνω με ένα plantronics 650 τα μόνα σημεία που υπερέχει το τελευταίο είναι η δυνατότητα να συνδέεται με 2 κινητά ταυτόχρονα και η δόνηση. Παρόλα αυτά το πήρα μόνο όταν νόμισα ότι έχασα το jawbone...

Από εκεί και πέρα το plantronics δείχνει πολύ ευαίσθητο στην ελάχιστη απομάκρυνση του κινητού (ακούγεται παράσιτο σαν ξύσιμο), ενώ το jawbone δε μασάει ακόμα και από το ένα δωμάτιο στο άλλο. Η αυτονομία plantronics 1/4 από του jawbone και ποιότητα ήχου η μέρα με τη νύχτα.

Τώρα μπαίνω σε πειρασμό να πάρω και το καινούργιο jawbone αλλά θα είναι μάλλον περιττό, το παλιό είναι μια χαρά ακόμα μην το ματιάσω!

 

Όσον αφορά το τελωνείο εμένα τότε μου το είχαν στείλει σε φάκελο με φουσκάλες αντί στην κανονική ογκώδη συσκευασία του, είχαν γράψει απέξω ότι είναι δώρο και σαν αξία δήλωσαν 15 ευρώ.

Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν ότι ο φορτιστής από πρίζα τοίχου (προσαρμογέας USB στην ουσία) χάλασε αμέσως και μου έχει μείνει μόνο το καλώδιο που φορτίζει απευθείας από USB.

 

PS Το τηλέφωνό μου είναι Nokia 6300

KCB
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι προτιμοτερο το bluetooth hansfree απο το απλο με το καλωδιο?Αυτο το bluetooth δεν ειναι επικυνδινο τοσες ωρες στο κεφαλι σου?αμα μιλας λεμε 3-4 ωρες τη μερα?:confused::confused:δεν ξερω υπαρχει κατι επισημο να διαβασουμε απο ιατρικης πλευρας για αυτο το θεμα και τι ειναι ασφαλεστερο??
TO NOY SAS
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι προτιμοτερο το bluetooth hansfree απο το απλο με το καλωδιο?Αυτο το bluetooth δεν ειναι επικυνδινο τοσες ωρες στο κεφαλι σου?αμα μιλας λεμε 3-4 ωρες τη μερα?:confused::confused:δεν ξερω υπαρχει κατι επισημο να διαβασουμε απο ιατρικης πλευρας για αυτο το θεμα και τι ειναι ασφαλεστερο??

 

Αυτό είναι κάτι που με έχει προβληματίσει κι εμένα...αρχικά πολλά πράγματα είχαν θεωρηθεί ακίνδυνα (όπως τα ίδια τα κινητά, το DDT, τα τσιγάρα, η μορφίνη κ.ο.κ.) και έρευνες που έχουν διάρκεια μερικών μηνών δε με πείθουν για την αξιοπιστία τους. :worry:

 

Προσωπικά όσο είμαι στο σπίτι έχω μπριζωμένα τα κλασικά, ενσύρματα handsfree στο κινητό και όταν είμαι στο δρόμο χρησιμοποιώ το bluetooth για να μην μπλέκω με καλώδια μέσα στο τσαντάκι. Το ακουστικό δεν το έχω συνέχεια κρεμασμένο στο αυτί μου αλλά μόνο όταν θέλω να μιλήσω, οπότε μειώνω και την έκθεσή μου στην ακτινοβολία του bluetooth.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικο το γεγονος πως ειναι ταχυδρομεια,και πως οτι προοριζεται για ταχυδρομειο, σπανεια περναει τελωνειο,αλλα ποσο αξιοπιστη ειναι η πηγη σου?

 

Επειδη ειλικρινα καιγομαι να παραγειλω το αντικειμενο με τα 320 δολλαρια,και θελω να εχω οσο το δυνατον λιγοτερος αμφιβολιες και ενδοιασμους.Δεν με περνει να το σταματησουν,καταλαβαινεις!

 

Σε ευχαριστω για την συνεισφορα σου.

USPS=united states postal service(κοινος απλο ταχυδρομειο)

Τωρα το δευτερο usps ειναι κατι σαν το γρηγορο το ελτα.

Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικο το γεγονος πως ειναι ταχυδρομεια,και πως οτι προοριζεται για ταχυδρομειο, σπανεια περναει τελωνειο,αλλα ποσο αξιοπιστη ειναι η πηγη σου?

 

Επειδη ειλικρινα καιγομαι να παραγειλω το αντικειμενο με τα 320 δολλαρια,και θελω να εχω οσο το δυνατον λιγοτερος αμφιβολιες και ενδοιασμους.Δεν με περνει να το σταματησουν,καταλαβαινεις!

 

Σε ευχαριστω για την συνεισφορα σου.

 

3 είναι οι τρόποι για να αποφύγει κάποιος το τελωνείο όταν αγοράζει κάτι από τρίτες χώρες (χώρες εκτός Ε.Ε.):

 

1) Το προϊόν να αποστέλεται μέσω ταχυδρομίου (είτε απλού είτε express).

2) Να τονίζετε στον πουλών να σημειώνει πάνω στο φάκελλο/πακέτο ότι αυτό που στέλνει είναι "gift" και όχι προς πώληση.

3) Αν τυχόν συνοδεύει το προϊόν με κάποιο τιμολόγιο και η αξία του προϊόντος είναι πάνω από US$50, τότε στο τιμολόγιο να μην αναγράφει την πραγματική του αξία αλλά κάποια πολύ μικρότερη. Συνήθως US$5 - US$45 είναι μια χαρά.

 

Ένα από τα παραπάνω μειώνει δραματικά να σταματήσουν το προϊόν οι τελωνειακοί ενώ αν συμβούν και τα 3 μαζί τότε απλά περιμέντε σπίτι σας αυτό που αγοράσατε!!

 

Καλές αγορές!!

Link to comment
Share on other sites

3 είναι οι τρόποι για να αποφύγει κάποιος το τελωνείο όταν αγοράζει κάτι από τρίτες χώρες (χώρες εκτός Ε.Ε.):

 

1) Το προϊόν να αποστέλεται μέσω ταχυδρομίου (είτε απλού είτε express).

2) Να τονίζετε στον πουλών να σημειώνει πάνω στο φάκελλο/πακέτο ότι αυτό που στέλνει είναι "gift" και όχι προς πώληση.

3) Αν τυχόν συνοδεύει το προϊόν με κάποιο τιμολόγιο και η αξία του προϊόντος είναι πάνω από US$50, τότε στο τιμολόγιο να μην αναγράφει την πραγματική του αξία αλλά κάποια πολύ μικρότερη. Συνήθως US$5 - US$45 είναι μια χαρά.

 

Ένα από τα παραπάνω μειώνει δραματικά να σταματήσουν το προϊόν οι τελωνειακοί ενώ αν συμβούν και τα 3 μαζί τότε απλά περιμέντε σπίτι σας αυτό που αγοράσατε!!

 

Καλές αγορές!!

 

Τα 2 πρωτα σχεδον παντα ικανοποιουνται στις προσωπικες μοπυ περιπτωσεις,απλως επειδη συνηθως πεφτω σε εταιριες,αρνουνται να μου το δηλωσουν 45-50 δολλαρια και αυτο πιστευω πως ειναι και το σημαντικοτερο.

 

USPS=united states postal service(κοινος απλο ταχυδρομειο)

Τωρα το δευτερο usps ειναι κατι σαν το γρηγορο το ελτα.

 

Ναι οχι αλιμονο,ξερω πως usps ειναι το ταχυδρομειο της Αμερικης,εννουσα ποσο αξιοπιστη ειναι η πληροφορια πως, οτι περναει απο ταχυδρομειο δεν εκτελωνιζεται?

 

Περα απο αυτο θυμαστε παιδια που ανεφερα μια προσφορα για τα plantronics discovery 925?Τελικα οντως ηταν μουφα!Με εειδοποιησε το eBay πως προκειται για scam εκανα claim στο Paypal τους εστειλα και 3 email και ακομα το status βρισκεται στο "awaiting othe partys response".Μα καλα τι response περιμενουν,αφου ο τυπος μας εκλεψε στα φανερα,γιατι δεν κανουν αμεσα κινησεις να αποσπασουν τα χρηματα?

 

Εν πασει περιπτωση το ξαναπαραγγειλα απο πραγματικο user αυτη την φορα στα 82+12 μεταφορικα απο Hong Kong,ο οποιος συμφωνησε και να το δηλωσει gift 45 USD και ριχνει και ανταπτορα για μετατροπη παροχης ρευματος απο εμρικανικη σ ευρωπαικη δωρεαν.

 

Απλως ελπιζω μονο να γλιτωσω την πληρωμη απο την πρωτη παραγελια.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι παίζει με τα i-Tech bluetooth ?!? :mad:

 

Πήρα ένα clipD (το απλό) για την μάνα μου και 1 clipD radio για μένα από το πλαίσιο και έχω τρομερά προβλήματα.

 

Και τα 2 ενώ φαίνονται συνδεδεμένα δεν παίζουν ήχο από το ακουστικό, αλλά ο ήχος είναι στο κινητό.

Τα δοκίμασα με 3 κινητά και την ίδια συμπεριφορά είχαν και στα 3 (Sharp Gx-30, Nokia N73 και στο Iphone).

 

Μου φένεται θα τα επιστρέψω πίσω στο Πλαίσιο και θα ζητήσω επιστροφή χρημάτων.

Ειναι απαράδεκτο αυτό με τα ακουστικά.... :down::down:

 

Εχει κανείς παρόμοια εμπειρία/πρόβλημα?

Και απότι είδα δεν υπάρχει δυνατότητα αναβάθμισης firmware στα ακουστικά ώστε να ελπίζω σε λύση του προβλήματος.

 

Μάλιστα όταν το παρουσιάζουν αυτό το πρόβλημα ο μόνος τρόπος για να σιάξουν είναι η διαγραφή του ακουστικού από το κινητό, το factory reset στα ακουστικά και ξανά pairing....

 

Απίστευτη ταλαιπωρία. :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το Plantronics Discovery 650 που πηρα απο καταστημα Vodafone. Παρα πολυ καλη ποιοτητα ηχου, καμια αποσυνδεση multipoint και δουλευει με δυο κινητα (Samsung E950 kai Nokia 6233), και πολυ βολικο το κολπακι της φορτισης με μπαταρια.

Μονο του μειον η καπως μικρη του εμβελεια..

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα ακουστικο μεχρι 50€ εμφανησιμο και να εχει καλο ακουστικο,να μπορω να ακουω δλδ σε φασαρια..τι προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

οπως γραφω και στον τιτλο δεν μπορω να κανω pairing το παλιο bluetouth ακουστικο μου motorola h700 με το καινουργιο κινητο μου SE C702.

το προβλημα δεν ειναι στο κινητο αλλα στο h700 αφου ακολουθω κατα γραμμα τις οδηγιες και με τιποτα δεν μπαινει σε κατασταση pairing αφου μονο μπλε αναβει το ενδεικτικο λαμπακι και σε καμμια περιπτωση δεν γινεται μωβ [κατασταση pairing].

 

καμμια ιδεα κανεις εκτος του να τα παω σε καποιο service;;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω τους δύο φίλους που ἐχουν το jawbone 2 εδώ και λιγες μέρες να μας κάνουν μια μικρή ανασκόπηση της συσκευής. Πώς τα πάειαπό ήχο; Η αυτονομία του είναι καλή;Κουράζει στο αυτί μετά από πολύ ώρα;Σε θορυβώδες περιβάλλον πρέπει να ενεργοποιηθεί το assasin; Τα λέω όλα αυτά γιατί είμαι ένα βήμα πριν το κλείσω; Ευχαριστώ προκαταβολικά...
Link to comment
Share on other sites

εχουμε και λεμε (αφου εξαλλου σου χρωσταω XALK..:))

1)απο ηχο αψογο....και ακους και ακουγεσαι καλα...κανενα προβλημα απο εκει

2)αυτονομια...ειναι η δευτερη φορτιση που του κανω...5-6 ημερες μου εβγαλε με χρηση 15-20 λεπτα την ημερα

3)το assasin ειναι ενεργοποιημενο απο μονο του....αν θελεις το κλεινεις εσυ..αλλα δε βρισκω το λογο φυσικα..

4)τον βραχιονα που "δενει" πισω απο το αυτι τον εχω πεταξει....ειχε 3 μεσα..αλλα ποτε δε με βολευαν ουτως η αλλως...κατα τ'αλλα στεκεται μια χαρα στο αυτι..εχει 3 επισης ear pods , οποτε δε θα εχεις προβλημα λογικα

 

αυτα..οτιδηποτε αλλο θελεις,ρωτας :)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω και εγω κατι τελειως διαφορετικο.Το πιν μιας συσκευης πως το αλλαζεις απο το default που εχει?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω και εγω κατι τελειως διαφορετικο.Το πιν μιας συσκευης πως το αλλαζεις απο το default που εχει?

 

Δεν αλλάζει.Αλλωστε για να το ανιχνεύσουν άλλες συσκευές πρέπει να πατήσεις τον κατάλληλο συνδιασμό πλήκτων (στα περισσότερα).

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ποιο το νοημα για να υπαρχει?Απλως πηρα ενα bluetoth audio transeiver και κανει ζευξη μονο με συσκευες που εχουν pairing code "0000".

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο παιδια,εσεις οταν αναπαργεται μουσικη,ηχο απο βιντεο,ξερω γω τι,μεσω των ακουστικων,εχετε καλες ποιοτητες?Επειδη εγω σε αυτα που εχω δοκιμασει εχουν χαλια.

 

Εχω ενα παλιο se hbh-662 και σημερα πηρα το plantronics discovery 925.Το τελευτεο ναι μεν καλο ηχο ομιλιας,αλλα οταν εστειλα ηχο απο το pc ή απο το κινητο (nokia n93i) σε αυτο,ο ηχος ηταν χαλι μαυρο.Γενικα τα bluetooth δεν εχω καλη ποιοτητα μεσω a2dp?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ευχσαριστώ πολύ, φίλε Chameleon, σήμερα θα το παραγγείλω από ebay. Τελικά, θα πάρω το μαύρο και δε θα περιμένω για το ασημί. Για μια άλλη φορά ευχαριστώ. Α, παρεμπιπτόντως, επιδή γνωρίζω ότι σου αρέσουν τα προϊόντα της Β&Ο, ήμουν στο τσάκ να πάρω το earset2 αλλά με εμπόδισε το βάρος της συσκευής, η μικρή αυτονομία αλλά το κυριότερο το γεγονός ότι φοριέται μόνο στο ένα αυτί. Βέβαια, μέτρησε και η τεράστια αναμονή!! Είπαμε, όχι και να περιμένω 1 μήνα για ένα ακουστικό, όποιας εταιρείας και να είναι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...