Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο έχεις??????πώς το κάνετε αυτό ρε παιδιά?? Δεν μπορώ να καταλαβω! Εγώ δεν ξεπερνάω ποτέ τις 4.30 με 5 ώρες! :(
Όσο και να προσπαθώ,δεν πάει πιο κατω

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Πω πω, ξενερώνω άσχημα που δουλεύω την συσκευή στα 60Hz μετά από δύο εβδομάδες. Όχι πως δεν είναι γρήγορο και πάλι, αλλά καταλαβαίνεις την διαφορά!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, ξενερώνω άσχημα που δουλεύω την συσκευή στα 60Hz μετά από δύο εβδομάδες. Όχι πως δεν είναι γρήγορο και πάλι, αλλά καταλαβαίνεις την διαφορά!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ε κάντο τι περιμένεις.? Μια εντολή δινεις κ μέσα σε 5 δευτερα έχει αλλαξει

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ε κάντο τι περιμένεις.? Μια εντολή δινεις κ μέσα σε 5 δευτερα έχει αλλαξει
Για δοκιμή το κάνω με τα 60 κυρίως για να δω ποια θα είναι η κατανάλωση στην μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο έχεις??????πώς το κάνετε αυτό ρε παιδιά?? Δεν μπορώ να καταλαβω! Εγώ δεν ξεπερνάω ποτέ τις 4.30 με 5 ώρες! :(
Καλά είσαι εσύ εγώ 4 βλέπω και αυτές με πολυυυυυ ζόρι, μπορεί να είναι με WiFi με χαμηλό φως κλπ

Δικιά μου χρήση 100% φως στο manual τέρμα η ανάληψη 4g σήμα 1 με 2 γραμμές location bluetooth κλπ ανοιχτά max 4 ώρες

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κυρίως με WiFi, κ με καλή κάλυψη στο σημα, φωτεινότητα αυτόματη κ κυρίως σε εσωτερικούς χώρους,οπότε λογικά να βγάζω παραπάνω, αλλά όλα τα άλλα ανοικτά. Εγώ όμως με τέρμα φωτεινότητα το βράδυ στραβωνομαι και όταν είσαι έξω,με αυτόματη φωτεινότητα στον κόντρα ήλιο ανεβάζει λίγο ακόμα έξτρα φως που χειροκίνητα δεν μπορείς.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι κυρίως με WiFi, κ με καλή κάλυψη στο σημα, φωτεινότητα αυτόματη κ κυρίως σε εσωτερικούς χώρους,οπότε λογικά να βγάζω παραπάνω, αλλά όλα τα άλλα ανοικτά. Εγώ όμως με τέρμα φωτεινότητα το βράδυ στραβωνομαι και όταν είσαι έξω,με αυτόματη φωτεινότητα στον κόντρα ήλιο ανεβάζει λίγο ακόμα έξτρα φως που χειροκίνητα δεν μπορείς.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

α νταξι τοτε όντως με wifi καλό σήμα μέτριος φωτισμός βγάζεις κάτι τρελούς χρόνους

 

πάντως ναυαρχίδα που να βγάζει καλό sot με την χρήση που περιγράφω δεν εχω δει (κατι redmi note 4 κλπ δλδ αδύναμα κινητά με μεγάλη μπαταρία ναι βγάζουν και με το παραπάνω, ναυαρχίδες μόνο στα όνειρά μας)

Link to comment
Share on other sites

α νταξι τοτε όντως με wifi καλό σήμα μέτριος φωτισμός βγάζεις κάτι τρελούς χρόνους

 

πάντως ναυαρχίδα που να βγάζει καλό sot με την χρήση που περιγράφω δεν εχω δει (κατι redmi note 4 κλπ δλδ αδύναμα κινητά με μεγάλη μπαταρία ναι βγάζουν και με το παραπάνω, ναυαρχίδες μόνο στα όνειρά μας)

Asus Zenfone 6 :wink::shifty:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το κρατησα μια μερα οταν βγηκε και το εδωσα.

Περα απ το μεγεθος που με ενοχλησε μου φανηκε κακη η ποιοτητα στις κλησεις.Εσεις παιδια ακουτε αψογα το συνομιλητη?

 

Επισης σε περιπτωση root τραπεζικες εφρμογες οπως και nova,cosmote tv παιζουν κανονικα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το κρατησα μια μερα οταν βγηκε και το εδωσα.

Περα απ το μεγεθος που με ενοχλησε μου φανηκε κακη η ποιοτητα στις κλησεις.Εσεις παιδια ακουτε αψογα το συνομιλητη?

 

Επισης σε περιπτωση root τραπεζικες εφρμογες οπως και nova,cosmote tv παιζουν κανονικα?

Ευχαριστω

 

Κανένα απολύτως παράπονο από την ποιότητα των κλήσεων! Καλύτερο από το 6αρι που είχα σίγουρα και στα ίδια επίπεδα με το s10

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το κρατησα μια μερα οταν βγηκε και το εδωσα.

Περα απ το μεγεθος που με ενοχλησε μου φανηκε κακη η ποιοτητα στις κλησεις.Εσεις παιδια ακουτε αψογα το συνομιλητη?

 

Επισης σε περιπτωση root τραπεζικες εφρμογες οπως και nova,cosmote tv παιζουν κανονικα?

Ευχαριστω

 

Οι 2 βασικοτεροι λογοι που το εδωσα μεσα σε ένα 24ωρο. Βαρυ και ποιοτητα ακουστικου για κλωτσιες. Τσεκαρα αλλα 2 7 pro να βεβαιωθώ για το ακουστικο κι επιβεβαιωσα αυτό που εγραψα…

Link to comment
Share on other sites

Οι 2 βασικοτεροι λογοι που το εδωσα μεσα σε ένα 24ωρο. Βαρυ και ποιοτητα ακουστικου για κλωτσιες. Τσεκαρα αλλα 2 7 pro να βεβαιωθώ για το ακουστικο κι επιβεβαιωσα αυτό που εγραψα…

 

Εγώ πεντακάθαρα ακούω κ με ακούνε. Καμπάνα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το κρατησα μια μερα οταν βγηκε και το εδωσα.

Περα απ το μεγεθος που με ενοχλησε μου φανηκε κακη η ποιοτητα στις κλησεις.Εσεις παιδια ακουτε αψογα το συνομιλητη?

 

Επισης σε περιπτωση root τραπεζικες εφρμογες οπως και nova,cosmote tv παιζουν κανονικα?

Ευχαριστω

Δεν μπορώ να πω ότι έχω θέμα με τις κλήσεις η με τον συνομιλητή. Όλα ακούγονται κανονικά όπως στα περισσότερα κινητά που είχα. Ίσως καμία φορά δεν το τοποθετώ σωστά στο αυτί η λόγω του σημείου που βρίσκεται το ακουστικό είναι δύσκολο να το κρατήσεις σωστά. Αλλά είναι στα ίδια επίπεδα με ότι συσκευες είχα και πιο πρίν.

 

Για να είμαι πιο σίγουρος όμως, θα ήθελα να μου πει κάποιος σε σύγκριση με ποια συσκευή, που έχει πιο ποιοτικό ακουστικό, θα μπορούσα να κάνω δοκιμές για σύγκριση;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας περασει ολες τις ναυαρχιδες εστω και για λιγες μερες για μενα πρωτα στην ποιοτητα κλησης ερχονται αρχικα xperia 1 ,μετα το pixel 3xlκαι iphone και μετα s10 και s10 plus.

 

Το 7 plus το εφεραν 12 το πρωι και 6 το απογευμα το εδωσα.Οπως ειπα παραπανω περα απ το μεγεθος στα 3-4 τηλεφωνα που εκανα δεν ακουγοταν δυνατα ο αλλος συνομιλητης.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο έχεις??????πώς το κάνετε αυτό ρε παιδιά?? Δεν μπορώ να καταλαβω! Εγώ δεν ξεπερνάω ποτέ τις 4.30 με 5 ώρες! :(

 

Καλά είσαι εσύ εγώ 4 βλέπω και αυτές με πολυυυυυ ζόρι, μπορεί να είναι με WiFi με χαμηλό φως κλπ

Δικιά μου χρήση 100% φως στο manual τέρμα η ανάληψη 4g σήμα 1 με 2 γραμμές location bluetooth κλπ ανοιχτά max 4 ώρες

 

Παιδιά να μιλήσω ως άκυρος με το OP5 μου :lol: μήπως έχετε το wifi σε ρύθμιση 5GHz? Γιατί εγώ όταν είχα έτσι για κάνα 10ήμερο το OP5 η μπαταρία έπεφτε σαν να είχα κακό δίκτυο 4G. Μόλις το γύρισα στα 2.4GHz κατευθείαν ανέβηκε το SoT κατά 1 ώρα.

 

Και μιας και το ψήνω πολύ άσχημα το upgrade ύστερα από 2 χρόνια, μια ερώτηση για τους κατόχους που το έχουν δοκιμάσει, τι λέει το μικρόφωνο σε ηχογράφηση πολύ δυνατής μουσικής (συναυλίες, clubs κτλ);

 

Δυστυχώς είναι το μόνο μελανό σημείο του 5, αλλιώς θα άφηνα την αναβάθμιση για του χρόνου. Καημό το έχω να πάω σε μια συναυλία και να μην ακούγεται το βίντεο που τραβάω σα να βαράνε κατσαρόλες. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας περασει ολες τις ναυαρχιδες εστω και για λιγες μερες για μενα πρωτα στην ποιοτητα κλησης ερχονται αρχικα xperia 1 ,μετα το pixel 3xlκαι iphone και μετα s10 και s10 plus.

 

Το 7 plus το εφεραν 12 το πρωι και 6 το απογευμα το εδωσα.Οπως ειπα παραπανω περα απ το μεγεθος στα 3-4 τηλεφωνα που εκανα δεν ακουγοταν δυνατα ο αλλος συνομιλητης.

 

Και τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν ηταν ελλατωματικη συσκευη στο ακουστικο της? Δεν εγραψε κανενας αλλος για κατι αντιστοιχο σε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήρθα απο Pixel 3 xl και μου φαίνονται κοντινά πολύ τα ακουστικά τους στη ποιότητα κλήσης.

Να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα διαφορά (Ας μη το πω με βεβαιότητα 1000% γιατί χρησιμοποιώ Bluetooth ακουστικά κατά βάση)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το 256 σε Mirror grey Με priority.!

Θεσσαλονικη ποτε θα ειναι??

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το 256 σε Mirror grey Με priority.!

Θεσσαλονικη ποτε θα ειναι??

 

Αν είναι άμεσα διαθέσιμο σε 2 μέρες θα το χεις.. καλορίζικο

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι άμεσα διαθέσιμο σε 2 μέρες θα το χεις.. καλορίζικο

 

Λεει shipped 24 hours.

Δηλαδη παμε για πεμπτη και οχι τεταρτη λογω οτι ειμαι θεσσαλονικη?

Επισης προτεινεται Paypal η απευθειας απο την καρτα?

Ρωταω γιατι σε περιπτωση που δεν με ικανοποιησει στις 10 μερες να το στειλω Πισω.

 

Ευχαριστω!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λεει shipped 24 hours.

Δηλαδη παμε για πεμπτη και οχι τεταρτη λογω οτι ειμαι θεσσαλονικη?

Αν εχει σταλθεί σήμερα αύριο θα είναι Θεσσαλονίκη απλα παρε ενα τηλέφωνο την dhl γιατί παίζει να μην στο φέρουν σπίτι αύριο, να περάσεις να το παρεις απο το καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει σταλθεί σήμερα αύριο θα είναι Θεσσαλονίκη απλα παρε ενα τηλέφωνο την dhl γιατί παίζει να μην στο φέρουν σπίτι αύριο, να περάσεις να το παρεις απο το καταστημα

 

Δεν το παρηγγειλα ακομη φιλε μου!!Τωρα λεω να κανω την παραγγελια! :)

 

Δεν εχω αγορασει ξανα Oneplus ο ιδιος απο το site..:p:p

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το παρηγγειλα ακομη φιλε μου!!Τωρα λεω να κανω την παραγγελια! :)

 

Δεν εχω αγορασει ξανα Oneplus ο ιδιος απο το site..:p:p

 

Α οκ

αύριο θα φύγει οπότε μεθαύριο θα παραλάβεις

Καλύτερα paypal αμα εχεις, οχι οτι εχεις να φοβηθείς κατι απο την oneplus.

Link to comment
Share on other sites

Α οκ

αύριο θα φύγει οπότε μεθαύριο θα παραλάβεις

 

Οποτε παραλαβη τεταρτη!!!

Οσον αφορα την αλλη μου ερωτηση paypal η απευθειας απο την χρεωστικη?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...