Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκαει σιγα σιγα και το update 140 που ενεργοποιει τον tof sensor και με Patch απριλιου!

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79405519&postcount=132

 

Video με τον tof εν δραση

 

 

Αυτά είναι . Άντε να δούμε πότε θα έρθει σε μας !

Link to comment
Share on other sites

Σκαει σιγα σιγα και το update 140 που ενεργοποιει τον tof sensor και με Patch απριλιου!

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79405519&postcount=132

 

Video με τον tof εν δραση

 

 

Ωραια! :food:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έσκασε σε κανέναν η μπα?

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε σε κανέναν η μπα?

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

Σε μένα όχι ! Δεν ξέρω με το HiSuite αν σκάσει πιο γρήγορα ! Μπορεί να κάνω και λάθος !

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα όχι ! Δεν ξέρω με το HiSuite αν σκάσει πιο γρήγορα ! Μπορεί να κάνω και λάθος !

 

Εγω που δοκιμασα και εκει τπτ ακομη!

Αναμενουμε..!:)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης περιμένω και αυτό το feature της διπλής εγγραφής βίντεο . Πιο πολύ για δοκιμή !

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό αν το δώσει αυτό και το πρόγραμμα με την μέτρηση βάθους

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα το P30 Pro σε Breathing Crystal (προσωπικα μου επεσαν τα σαγόνια με το χρωμα) έβαλα θήκη διαφανη μαζί με τζαμακι σε Germano. Το μόνο κακό το ζουμαρισμα στα stories του Instagram! Κατά τα άλλα ΦΟΒΕΡΟ.
HUAWEI P30 PRO (Breathing Crystal)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους τους φιλους...για τζαμακι τι θα προτείνατε ?? :)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους τους φιλους...για τζαμακι τι θα προτείνατε ?? :)
Καλησπέρα φίλε μου. Εγώ έβαλα tmax και είναι κορυφή. Απλά θέλει πολύ προσοχή στην εγκατάσταση!

 

 

Παρέλαβα σήμερα το P30 Pro σε Breathing Crystal (προσωπικα μου επεσαν τα σαγόνια με το χρωμα) έβαλα θήκη διαφανη μαζί με τζαμακι σε Germano. Το μόνο κακό το ζουμαρισμα στα stories του Instagram! Κατά τα άλλα ΦΟΒΕΡΟ.

 

Καλορίζικο φίλε μου. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε! :)

 

 

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

johnnyman25 ευχαριστω πολύ !!! από οσο καταλαβαίνω καλυτερα να παω σε ένα μαγαζι να το περασουν. Ευχομαι καλη ανασταση με υγεια !!
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

johnnyman25 ευχαριστω πολύ !!! από οσο καταλαβαίνω καλυτερα να παω σε ένα μαγαζι να το περασουν. Ευχομαι καλη ανασταση με υγεια !!
Καλή ανάσταση και σε σένα φίλε μου.

Υγεία και χαρά σε ολο τον κόσμο!!

 

Edit. Καλήμερα. Ρε παιδιά είναι δυνατόν να μην έχει toggle κουμπί για το Auto brightness??

Κάθε φορά πρέπει να μπαίνουμε στα Settings...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Με την πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο γιατι ειμαι εκτος πια για το πασχα , παντως δεν υπαρχει κανενα προβλημα ουτε με το αποτυπωμα , ουτε με την ενταση και γενικα με τη λειτουργια της οθονης ως ηχειο.

Προσοχη ομως στη τοποθετηση που θα κανεις , υπαρχει περιπτωση να "ξερασει" λιγο κολλα στα πλαινα , θελει πολυ καλο καθαρισμα.

 

Την έβαλα τις προάλλες μόνος μου. Το γραφείο που έκανα την τοποθέτηση είχε ελάχιστη κλίση, πράγμα που όταν έβαλα την κόλλα ξεκίνησε να κυλά. Όπως νομίζω είχε γραφτεί σε παλαιότερο μήνυμα, θέλει κάποιο είδος πετσέτας από κάτω διότι υπάρχει περίσσεια κόλλα στο μπουκαλάκι οπότε σε ιδία τοποθέτηση θεωρώ δεδομένο ότι θα ξεράσει. Σε σχέση με τα tutorial videos όταν το κάνεις πρώτη φορά είναι πιο δύσκολο. Λόγω της κόλλας δεν υπάρχει τριβή οπότε το τζαμάκι γλιστράει εύκολα. Εμένα μου συνέβηκε αυτό και προς το μέρος της κάμερας μου άφησε αποτύπωμα. Ευτυχώς κατά την χρήση δεν επηρεάζεται η ποιότητα. https://ibb.co/2Nhd5C9

 

Από πλευρά χρήσης, και εγώ δεν έχω θέμα με το "ακουστικό" στις κλήσεις, απόκριση αποτυπώματος κλπ.

 

καλησπέρα σε ολους τους φιλους...για τζαμακι τι θα προτείνατε ?? :)

 

Εγώ δεν πήρα την ΤΜΑΧ αλλά από κατάστημα της Καλλιθέας με 15€. Στην επόμενη αλλαγή θα πάω και γω σε ΤΜΑΧ. Panzer δεν είναι UV αλλά έχει κόλλα περιμετρικά και είναι και πιο ακριβή. Sentio από Πλαίσιο έχει αναφερθεί πιο πάνω ότι δεν είναι καλή.

 

Σαν θήκη είναι ωραία αν θες να φαίνεται το χρώμα του κινητού και αρκετά ανθεκτική στα πλαϊνά αλλά δυστυχώς εμένα μου έχει κάνει πολλά σημάδια πίσω και γρατσουνιές.

 

Και μένα το ίδιο. Προτίμησα διαφανή για να φαίνεται το χρώμα (Aurora) αλλιώς δεν έχει νόημα να έχεις κινητό με ωραίο χρώμα και να βάλεις μια μαύρη θήκη, συμπεριλαμβανομένου και της καθυστέρησης παράδοσης στις προπαραγγελίες (ήρθαν πρώτα τα μαύρα). Λόγω μιας γρατσουνιάς δίπλα από το flash έβαλα τζαμάκι και στους φακούς (κόστος 4€) https://ibb.co/7ryCtK4

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά πως καθαρίζεται το κινητό από την περίσσια κόλλα που τρέχει στο σασι;;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά πως καθαρίζεται το κινητό από την περίσσια κόλλα που τρέχει στο σασι;;

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα. Έχει βρεγμένο πανάκι μέσα και αφότου στεγνώσει κτλ την καθαρίζεις.

Πάντως το γυαλί είναι κορυφή

Ότι καλύτερο έχω δει.

Ούτε δάχτυλια αφήνει.

 

Πάμε γερά

 

https://techmaniacs.gr/neo-update-gia-to-huawei-p30-pro-veltionei-tin-kamera-idios-to-night-mode-kai-ton-saroti/

 

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, χρονιά πολλά & Καλή ανάσταση.

Αξίζει η μετάβαση από note 9 σε p30 pro? Το μόνο που με χαλάει είναι το notification led. Υπάρχει κάποιος που έχει περάσει & από τα δύο μοντέλα να μου πει τις διαφορές.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κάποιο all black emui 9.1 theme; Όσα και αν βρήκα δεν είναι ολόμαυρα σε όλο το UI. Τα περισσότερα είναι μάλλον γκρι. :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κάποιο all black emui 9.1 theme; Όσα και αν βρήκα δεν είναι ολόμαυρα σε όλο το UI. Τα περισσότερα είναι μάλλον γκρι. :mad:
Νομίζω ακόμη όχι... Αναμένουμε..

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει κάποιο all black emui 9.1 theme; Όσα και αν βρήκα δεν είναι ολόμαυρα σε όλο το UI. Τα περισσότερα είναι μάλλον γκρι. :mad:

το dark mod μεσω απο το μενου της μπαταριας τοχεις δοκιμασει;

adok13
Link to comment
Share on other sites

το dark mod μεσω απο το μενου της μπαταριας τοχεις δοκιμασει;
Με αυτό είμαι, τέλειο!

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το dark mod μεσω απο το μενου της μπαταριας τοχεις δοκιμασει;

 

Ναι, εννοείται! Εντούτοις, θέλω και τα dialer, contacts, calculator και άλλες λειτουργίες να είναι ολόμαυρα και όχι γκρι. Επίσης, θέλω να μπορώ να αλλάξω και τα εικονίδια των toggles από μπλε σε πορτοκαλί ή άλλα χρώματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Είναι εκπληκτικό το γεγονός ότι πλέον δεν παίρνω τον φορτιστή μου στην εργασία μου! Χριστός Ανέστη!!
HUAWEI P30 PRO (Breathing Crystal)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά...

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως πλέον στο Firmware Finder υπάρχουν όλες οι αναβαθμίσεις (και η επερχόμενη 140 αλλα και η επόμενη 153) και σε full download και μάλιστα η 140 είναι approved...

Εγω εχω να ασχοληθώ με το firmware finder απο το Mate 10 και δεν γνωρίζω πως γίνεται η διαδικασία με το e-recovery... Ή μεσο του Hisuit...

Αν κάποιος έχει έρθει από Mate 20 Pro και ειχε ασχοληθεί εκεί και καταφέρει και αναβαθμίσει ας κάνει τον κόπο να γράψει ενα αναλυτικό οδηγό ή να δώσει κάποιο λινκ...

Ευχαριστω

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά...

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως πλέον στο Firmware Finder υπάρχουν όλες οι αναβαθμίσεις (και η επερχόμενη 140 αλλα και η επόμενη 153) και σε full download και μάλιστα η 140 είναι approved...

Εγω εχω να ασχοληθώ με το firmware finder απο το Mate 10 και δεν γνωρίζω πως γίνεται η διαδικασία με το e-recovery... Ή μεσο του Hisuit...

Αν κάποιος έχει έρθει από Mate 20 Pro και ειχε ασχοληθεί εκεί και καταφέρει και αναβαθμίσει ας κάνει τον κόπο να γράψει ενα αναλυτικό οδηγό ή να δώσει κάποιο λινκ...

Ευχαριστω

 

 

δοκιμασε αυτο

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...