Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έβαλες στην ίδια τσέπη με τα κλειδιά?

Σα να μου φενεται αρκετά βαθιά..

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Στενή τσέπη μπουφάν που έκλεινε με φερμουάρ..

Ούτε κατάλαβα πως έγινε.. Κι αν έχει γίνει εκεί?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Στενή τσέπη μπουφάν που έκλεινε με φερμουάρ..

Ούτε κατάλαβα πως έγινε.. Κι αν έχει γίνει εκεί?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολύ περίεργο πάντως να έγινε στην τσέπη του μπουφάν χωρίς τπτ άλλο μέσα.

Κάτι πρέπει να είχε η μπορει να έγινε σε άλλο μέρος και να μην το πήρες γρήγορα χαμπάρι..

Κρίμα πάντως....

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπάρχει κάποιος που να προήλθε από note 9 να μου πει αν αξίζει η μετάβαση?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποιον με αλοιφαδορο (κανονικό) και 3άρια pad η πιο μικρό..Μπορεί να.Στο πατήσει λίγο,φυσιολογικά θα σβήσει..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποιον με αλοιφαδορο (κανονικό) και 3άρια pad η πιο μικρό..Μπορεί να.Στο πατήσει λίγο,φυσιολογικά θα σβήσει..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λες να γίνει δουλειά?

Για δώσε λίγο πιο πολλές info αν θες.

Μίλησα και με το live chat

Δεν γίνεται τίποτα μου είπαν μέχρι 15 ήταν η υπηρεσία.

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι δωρεάν κούριερ και το κόστος είναι 266 ευρώ

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λες να γίνει δουλειά?

Για δώσε λίγο πιο πολλές info αν θες.

Μίλησα και με το live chat

Δεν γίνεται τίποτα μου είπαν μέχρι 15 ήταν η υπηρεσία.

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι δωρεάν κούριερ και το κόστος είναι 266 ευρώ

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυστυχώς Μάνο έκατσε η πολύ στραβή συν ότι δεν πρόλαβες την ασφάλεια οθόνης για ενα τρίμηνο.

 

Σε εμένα την είχα την ασφάλεια οθόνης και δεν ήξερα ότι υπήρχε χρονικός περιορισμός και ότι έως 15 Απριλίου ίσχυε η ενεργοποίηση και μετά παπαλα.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς Μάνο έκατσε η πολύ στραβή συν ότι δεν πρόλαβες την ασφάλεια οθόνης για ενα τρίμηνο.

 

Σε εμένα την είχα την ασφάλεια οθόνης και δεν ήξερα ότι υπήρχε χρονικός περιορισμός και ότι έως 15 Απριλίου ίσχυε η ενεργοποίηση και μετά παπαλα.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Πολύ κρίμα πάντως. Πριν δοκιμάσεις την λύση με τον αλοιφαδορο, κάτι που μου ήρθε τώρα είναι να βάλεις τζαμακι με κόλλα UV. Κατά προτίμηση αυτή την tmax. Αν θυμάμαι καλά λένε ότι τις μικρογρατσουνιες τις καλύπτει. Αν λοιπόν δεν είναι τόσο βαθιά ίσως κ να την γλυτώσεις. Ρώτα και στο μαγαζί που το εφαρμόζουν Edited by privilegeastros
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξέρω οτι είμαι λίγο off topic μιας και βλέπω το πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο φίλος με την γρατζουνιά στην οθόνη ( και διάβασα και το κόστος στα 250€+)

Ήθελα να ρωτήσω εγώ τώρα αν έχει βρει κανείς wallpapers που να κρύβουν το notch hole . Δεν ξέρω αν είχατε δει όπως έχουν βγει κάποια ευφάνταστα για το s10 .

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω εγώ τώρα αν έχει βρει κανείς wallpapers που να κρύβουν το notch hole . Δεν ξέρω αν είχατε δει όπως έχουν βγει κάποια ευφάνταστα για το s10 .

 

https://www.right-brothers.net/dont-like-notch-i-complied-181-wallpapers-that-hides-the-notch-download-link/

Ακόμα και αναζήτηση dot notch wallpapers θα βρεις αρκετές.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς Μάνο έκατσε η πολύ στραβή συν ότι δεν πρόλαβες την ασφάλεια οθόνης για ενα τρίμηνο.

 

Σε εμένα την είχα την ασφάλεια οθόνης και δεν ήξερα ότι υπήρχε χρονικός περιορισμός και ότι έως 15 Απριλίου ίσχυε η ενεργοποίηση και μετά παπαλα.

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

Άστα Άλεξ...

Γιαυτό καλό τζαμάκι ή ασφάλεια.

Παλιά έβαζα μόνο ασφάλεια στις συσκευές μου και που προσοχή.

Πλέον τα έχουν κάνει μαντάρα κι αυτές είναι πανάκριβες 80€ ζήταγαν απ τον Κωτσόβολο και κάλυπταν μόνο το 50% της ζημιάς ενώ και η άλλη που προτιμούσα η Generali κάνει μήνες να αποζημιώσει και ούτε αυτή δίνει το 100% της ζημιάς επιστροφή όπως παλιά.

Οπότε καλό τζαμάκι σε αυτά που κυκλοφορώ έξω ενώ για το Xiaomi Max3 πι έχω σπίτι δε βάζω τίποτα προς το παρόν και απολαμβάνω την αίσθηση της γυμνής οθόνης.

Ίδωμεν φίλε..

Πολύ κρίμα πάντως. Πριν δοκιμάσεις την λύση με τον αλοιφαδορο, κάτι που μου ήρθε τώρα είναι να βάλεις τζαμακι με κόλλα UV. Κατά προτίμηση αυτή την tmax. Αν θυμάμαι καλά λένε ότι τις μικρογρατσουνιες τις καλύπτει. Αν λοιπόν δεν είναι τόσο βαθιά ίσως κ να την γλυτώσεις. Ρώτα και στο μαγαζί που το εφαρμόζουν
Θα το ψάξω με το τζαμακι tmax

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

https://www.right-brothers.net/dont-like-notch-i-complied-181-wallpapers-that-hides-the-notch-download-link/

Ακόμα και αναζήτηση dot notch wallpapers θα βρεις αρκετές.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Με τα τζαμακια δεν έχετε πρόβλημα με το αποτύπωμα;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Με τα τζαμακια δεν έχετε πρόβλημα με το αποτύπωμα;
Με το tmax που εχω εγώ δουλεύει άψογα σα να είναι γυμνό.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Με το tmax που εχω εγώ δουλεύει άψογα σα να είναι γυμνό.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

Εγώ με τη μεμβράνη της spigen έχω θεματακια με το αποτύπωμα. Όποτε θέλει δουλεύει. Με έχετε ψήσει να πάω κ γω στ tmax

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που δεν έχω tmax δεν υπάρχει θέμα με το αποτύπωμα. Βέβαια από την άλλη, έχω θέμα με τις δακτύλιες, οπότε στο μέλλον θα μεταβώ σε tmax.

 

Ερώτηση, είχα αναφέρει και πιο παλιά ότι δεν φορτώνει γρήγορα βίντεο και στην περιήγηση τις σελίδες. Διαπίστωσα ότι το κάνει τελικά μόνο στο wifi του σπιτιού μου και όχι με τα δεδομένα η σε άλλα δίκτυα. Τι πρέπει να κοιτάξω για να διορθωθεί αυτό το φαινόμενο; Το ρούτερ είναι tplink w9980 dual band.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by privilegeastros
Link to comment
Share on other sites

[QUOTη άλλη που προτιμούσα η Generali κάνει μήνες να αποζημιώσει και ούτε αυτή δίνει το 100% της ζημιάς επιστροφή όπως παλιά.

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εγώ πάντως από την τζενεράλι έκανα δύο εβδομάδες για να πάρω τα χρήματά μου
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά και εγω κάτοχος της συσκευής μετά από xs max και s10 plus. Έχω να πω τα καλύτερα. Κορυφαία συσκευή βεβαια εγώ για την μπαταρία θα πω ότι καμία σχέση με την χρήση που κάνω. θα φορτίσω σίγουρα το βραδυ ενώ στο s10 το απόγευμα. αλλά στο max την αλλη μέρα. Όμως δεν με πολύ ενδιαφέρει γιατί η συσκευή φορτίζει ταχύτατα.

Κάτι που με προβλημάτισε όμως είναι

1ον

Ρολόι s3 frontier δεν το φορτίζει και

2ον

Υπαρχει τρόπος να γίνει foul screen with notch η οθόνη στο netflix και στα παιχνίδια η οχι?

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά και εγω κάτοχος της συσκευής μετά από xs max και s10 plus. Έχω να πω τα καλύτερα. Κορυφαία συσκευή βεβαια εγώ για την μπαταρία θα πω ότι καμία σχέση με την χρήση που κάνω. θα φορτίσω σίγουρα το βραδυ ενώ στο s10 το απόγευμα. αλλά στο max την αλλη μέρα. Όμως δεν με πολύ ενδιαφέρει γιατί η συσκευή φορτίζει ταχύτατα.

Κάτι που με προβλημάτισε όμως είναι

1ον

Ρολόι s3 frontier δεν το φορτίζει και

2ον

Υπαρχει τρόπος να γίνει foul screen with notch η οθόνη στο netflix και στα παιχνίδια η οχι?

Καλοριζικο το εργαλείο κ να το χαρεις!!!

Αλλα γιατι μου το κανεις αυτο.. Ειμαι ανάμεσα σε αυτα τα τρία.. Περισσότερο βεβαια σε max κ p30 pro.. Σε φωτογραφια ξερω οτι το p30 δεν εχει αντιπαλο αλλα το max πρεπει να εχει φοβερο κ καλύτερο βιντεο.. Φοβερη συσκευη το p30 αλλα οτι παρω θα το κρατησω 3 με 4 χρονια.. Καλυτερα λες το max;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά και εγω κάτοχος της συσκευής μετά από xs max και s10 plus. Έχω να πω τα καλύτερα. Κορυφαία συσκευή βεβαια εγώ για την μπαταρία θα πω ότι καμία σχέση με την χρήση που κάνω. θα φορτίσω σίγουρα το βραδυ ενώ στο s10 το απόγευμα. αλλά στο max την αλλη μέρα. Όμως δεν με πολύ ενδιαφέρει γιατί η συσκευή φορτίζει ταχύτατα.

Κάτι που με προβλημάτισε όμως είναι

1ον

Ρολόι s3 frontier δεν το φορτίζει και

2ον

Υπαρχει τρόπος να γίνει foul screen with notch η οθόνη στο netflix και στα παιχνίδια η οχι?

 

Ούτε το galaxy watch που έχω φορτίζει με το κινητό. Πρέπει να είναι θέμα ρολογιού. Έχω ασύρματο φορτιστή samsung για το κινητό, και το ρολόι δεν φορτίζει ούτε σε αυτόν. Αν προσέξεις στην διαφήμιση του S10, δείχνει να φορτίζει μόνο το καινούργιο ρολόι της samsung. Το πρόβλημα λοιπόν είναι στα ρολόγια.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το εργαλείο κ να το χαρεις!!!

Αλλα γιατι μου το κανεις αυτο.. Ειμαι ανάμεσα σε αυτα τα τρία.. Περισσότερο βεβαια σε max κ p30 pro.. Σε φωτογραφια ξερω οτι το p30 δεν εχει αντιπαλο αλλα το max πρεπει να εχει φοβερο κ καλύτερο βιντεο.. Φοβερη συσκευη το p30 αλλα οτι παρω θα το κρατησω 3 με 4 χρονια.. Καλυτερα λες το max;

 

Koιτα να δεις εξαρταται αν εισαι φαν της φωτογραφιας μονοδρομος το p30 pro τα εχει ολα και δεν καταλαβαινει τιποτα πολυ γρηγορο σε οτι και αν κανεις ομως μην το παρεις τωρα παρε το οταν πεσει λιγο η τιμη του σε κανα μηνα με 2 μηνες θα εχει πεσει αρκετα.

Αν θες συσκευη με υποστηριξη για σιγουρα 4 χρονια τοτε ναι περνεις iphone xs max με κλειστα τα ματια και αυτο τα κανει ολα και συμφερει επισης αν εισαι και χρηστης cosmote τοτε εσυ μπορεις να το λειτουργησεις και dual sim ..γιατι μονο η cosmote εχει esim.

Aπο οθονη καλυτερη απο του p30 pro γιατι ειναι επιπεδη και oxi edge και λαύτερη αναλυση κατεμε βεβαια γουστα ειναι αυτα.

Oμως ομολογω οτι θυσιασα το iphone και την εχω καταβρει πολυ περισσοτερο me to p30 pro γιατι οπως και να το κανουμε εχει πολυ καλυτερο πιασιμο στο χερι.

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά και εγω κάτοχος της συσκευής μετά από xs max και s10 plus. Έχω να πω τα καλύτερα. Κορυφαία συσκευή βεβαια εγώ για την μπαταρία θα πω ότι καμία σχέση με την χρήση που κάνω. θα φορτίσω σίγουρα το βραδυ ενώ στο s10 το απόγευμα. αλλά στο max την αλλη μέρα. Όμως δεν με πολύ ενδιαφέρει γιατί η συσκευή φορτίζει ταχύτατα.

 

Κάτι που με προβλημάτισε όμως είναι

 

1ον

 

Ρολόι s3 frontier δεν το φορτίζει και

 

2ον

 

Υπαρχει τρόπος να γίνει foul screen with notch η οθόνη στο netflix και στα παιχνίδια η οχι?

Καλορίζικο φίλε μου και καλό μήνα. Για πες μας εντυπώσεις απέναντι στο s10+.

Εύχομαι να το χαρείς. Είναι κινηταρα!!

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου και καλό μήνα. Για πες μας εντυπώσεις απέναντι στο s10+.

Εύχομαι να το χαρείς. Είναι κινηταρα!!

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

εντυπωσεις μαλιστα λοιπον δεν εχει καλη κεραια gsm ειναι αδυνατο γενικα προς το σημα του.

δεν ξερω αν διωρθωθει με καποιο update.

μπαταρια με μετρια χρηση μια μερα και αν.

η ιδια χρηση στο p30 pro κραταει ενα 25 % παραπανω.

την οθονη του την εχω full hd και οχι 2k

ξεκλειδωμα kameras πολυ αργο σε σχεση με p30pro η irida ειχε καλυτερα αποτελεσματα στο note 9 και s9 plus που ειχα.

δαχτυλικο οχι τοσο αποτελεσματικο οσο το p30 pro.

στα καλα του τωρα η οθονη του πολυ καλυτερη μου φαινεται πιο γεματη και μεγαλη απο του p30 pro.

παιζει παντου αν θες foul screen ενω στο p30 oxi.

hxos πιο δυνατος

ωραιο πιασιμο και αυτο στο χερι.

πιο premium ομως νοιωθω το p30 pro.

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσεις μαλιστα λοιπον δεν εχει καλη κεραια gsm ειναι αδυνατο γενικα προς το σημα του.

 

δεν ξερω αν διωρθωθει με καποιο update.

 

μπαταρια με μετρια χρηση μια μερα και αν.

 

η ιδια χρηση στο p30 pro κραταει ενα 25 % παραπανω.

 

την οθονη του την εχω full hd και οχι 2k

 

ξεκλειδωμα kameras πολυ αργο σε σχεση με p30pro η irida ειχε καλυτερα αποτελεσματα στο note 9 και s9 plus που ειχα.

 

δαχτυλικο οχι τοσο αποτελεσματικο οσο το p30 pro.

 

στα καλα του τωρα η οθονη του πολυ καλυτερη μου φαινεται πιο γεματη και μεγαλη απο του p30 pro.

 

παιζει παντου αν θες foul screen ενω στο p30 oxi.

 

hxos πιο δυνατος

 

ωραιο πιασιμο και αυτο στο χερι.

 

πιο premium ομως νοιωθω το p30 pro.

Σε ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου.

 

Full-screen εννοείς στις εφαρμογές και τα παιχνίδια?

Εαν ναι και στο p30 pro γίνεται.

Πας ρυθμισεις, προβολή, περισσότερες ρυθμίσεις παρουσίασης της οθόνης μετά εγκοπή και εξατομίκευση.

Απο εκεί επιλέγεις σε όποια θες full screen εμφάνιση εγκοπής.! 619496e40a4818fd08fddeaee82cabf4.jpg

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την γνώμη σου.

 

Full-screen εννοείς στις εφαρμογές και τα παιχνίδια?

Εαν ναι και στο p30 pro γίνεται.

Πας ρυθμισεις, προβολή, περισσότερες ρυθμίσεις παρουσίασης της οθόνης μετά εγκοπή και εξατομίκευση.

Απο εκεί επιλέγεις σε όποια θες full screen εμφάνιση εγκοπής.! 619496e40a4818fd08fddeaee82cabf4.jpg

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

ναι φιλε μου και σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα παλι μου κοβει στο notch

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου και σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα παλι μου κοβει στο notch
Παρακαλώ. Όταν λες κόβει το notch τι εννοείς? Δεν κατάλαβα...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...