Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω βρει σε καλή τιμή το P30 pro στο amazon.es και γραφει οτι ειναι "Spanish Version" θα χει κάποιο κλείδωμα ή να παραγγείλω άφοβα?

 

go on:D:D:D

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Θηκη και τζαμακι για το κινητό τι προτείνετε? Ζελατίνα η τζαμακι βασικά?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και αν κάποιος ξέρει η γρήγορη φόρτιση απενεργοιειται? Η είναι στάνταρ?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και αν κάποιος ξέρει η γρήγορη φόρτιση απενεργοιειται? Η είναι στάνταρ?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρησιμοποίησε ένα αργό φορτιστή (1-1,5) ή ακόμα καλύτερα σύνδεσέ το σε υπολογιστή (0,5) για έξτρα καθυστέρηση.

Γιατί να την απενεργοποιήσεις όμως;

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά ρωτάω. Αν υπάρχει επιλογή να το απεργοποιεις. Στα Samsung πχ έχει

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά ρωτάω. Αν υπάρχει επιλογή να το απεργοποιεις. Στα Samsung πχ έχει

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχει όχι.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα άλλαξα οθόνη γιατί το σφράγισμα που έχει το λαστιχάκι ανάμεσα στην οθόνη και στο σώμα του της συσκευής βγήκε προς τα έξω, παράγγειλα είναι καινούργιο ήρθε πήγα σε μία ώρα ήταν έτοιμο έβαλα καινούργια οθόνη τελικά το θέμα μου είναι ότι το πήγαμε 100% μπαταρία και το πήραμε 50.... Τώρα στο χαρτί γράφει κάτι για οθόνη κάτι για μπαταρία κάτι για finger sensor .. δεν έχω ιδέα για ποιο λόγο τα γράφει όλα αυτά δεν ξέρω όμως αν όντως άλλαξε και μπαταρία γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο σε μία ώρα μέχρι να χάσει 50% μπαταρία το κινητό αν έχει κάποιος εμπειρία ας μας πει
Link to comment
Share on other sites

Για να ανάβει ο οθόνη όταν έρχονται ειδοποίησεις πχ από messenger τι πρέπει να ενεργοποιηθεί? Γιατί τώρα ανάβει μόνο στο viber.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άκυρο το βρήκα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει ηχογράφηση κλήσης με εγκατάσταση ενός patch αν θυμάμαι καλά της Huawei? Αναφέρομαι σε Android 10 που θεωρητικά έχει αφαιρέσει αυτή τη δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει ηχογράφηση κλήσης με εγκατάσταση ενός patch αν θυμάμαι καλά της Huawei? Αναφέρομαι σε Android 10 που θεωρητικά έχει αφαιρέσει αυτή τη δυνατότητα.
https://huaweiadvices.com/download-call-recorder-apk-huawei-honor-emui-9/

 

Αυτό δούλευε εάν έκανες εγκατάσταση στην 9 άρα, δεν είμαι σίγουρος αν δουλεύει αν την περάσεις πάνω σε 10 άρα. Αυτό που έχω ακούσει εδώ είναι ότι όσοι πέρασαν την 10 & έκαναν επαναφορά μετά για να την περάσουν (καθαρή) την 10 δεν δούλεψε η ηχογράφηση μετά.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο p30 κάποια ρύθμιση ή εφαρμογή σαν το secure folder που έχει η Samsung?
Μάλλον αυτό ψάχνεις... 26ce31d2ff9d8fd5b762cb3556659c04.jpg

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήγα άλλαξα οθόνη γιατί το σφράγισμα που έχει το λαστιχάκι ανάμεσα στην οθόνη και στο σώμα του της συσκευής βγήκε προς τα έξω, παράγγειλα είναι καινούργιο ήρθε πήγα σε μία ώρα ήταν έτοιμο έβαλα καινούργια οθόνη τελικά το θέμα μου είναι ότι το πήγαμε 100% μπαταρία και το πήραμε 50.... Τώρα στο χαρτί γράφει κάτι για οθόνη κάτι για μπαταρία κάτι για finger sensor .. δεν έχω ιδέα για ποιο λόγο τα γράφει όλα αυτά δεν ξέρω όμως αν όντως άλλαξε και μπαταρία γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο σε μία ώρα μέχρι να χάσει 50% μπαταρία το κινητό αν έχει κάποιος εμπειρία ας μας πει

 

γιατι δεν τους ρωτησες φιλαρακι να σου πουν? το χαρτι που σου εδωσαν τι γραφει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κανένα update δεν βλέπω και ανυσηχω.... Κάτι πρέπει να γίνει με το κλείσιμο του τηλεφώνου όταν είναι κλειδωμένο και να δουν και το night mode στον φακό των 20 mp. Μετά το update ουσιαστικά δεν έχει night mode.. Τέρμα σκοτάδι.. Είναι ηλιθιοι πάντως.. Έτσι μου έρχεται να γυρίσω σε 9.. Γενικά την φωτογραφική της μαμησαν

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν πήγα άλλαξα οθόνη γιατί το σφράγισμα που έχει το λαστιχάκι ανάμεσα στην οθόνη και στο σώμα του της συσκευής βγήκε προς τα έξω, παράγγειλα είναι καινούργιο ήρθε πήγα σε μία ώρα ήταν έτοιμο έβαλα καινούργια οθόνη τελικά το θέμα μου είναι ότι το πήγαμε 100% μπαταρία και το πήραμε 50.... Τώρα στο χαρτί γράφει κάτι για οθόνη κάτι για μπαταρία κάτι για finger sensor .. δεν έχω ιδέα για ποιο λόγο τα γράφει όλα αυτά δεν ξέρω όμως αν όντως άλλαξε και μπαταρία γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο σε μία ώρα μέχρι να χάσει 50% μπαταρία το κινητό αν έχει κάποιος εμπειρία ας μας πει
Στα huawei ηη οθόνη πάει πακέτο με την μπαταρίαημ σου πω και το frame.. Εμένα είχε χαρτιά ότι έγινε πιστοποίηση στεγανωτητας, ελέγχου και αναβάθμισης της συσκευής όταν είχα αλλάξει οθόνη

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Night mode δίνει μόνο στα 10mp. Γενικά η κάμερα με την 10.0.0.176 τα έχει παίξει. Περιμένουμε την 185 που λύνει αυτά τα προβλήματα. Τα κινέζικα την έχουν πάρει εδώ και ένα μήνα. Εμείς ακόμη περιμένουμε.
Link to comment
Share on other sites

[/color]Στα huawei ηη οθόνη πάει πακέτο με την μπαταρίαημ σου πω και το frame.. Εμένα είχε χαρτιά ότι έγινε πιστοποίηση στεγανωτητας, ελέγχου και αναβάθμισης της συσκευής όταν είχα αλλάξει οθόνη

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε τελικά διαπίστωσα... Ότι όντως

Άλλαξαν και πλαίσιο...!!!! Απίστευτο....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κανονικά night mode στον ευρυγωνιο
Night mode έχει και εμένα.. Το θέμα είναι ότι η φωτογραφίες δεν βγαίνουν με φως.. Προχθές ήθελα να τραβήξω θάλασσα.. Με ένα ψαροκαικο.. Στο αυτόματο τίποτα, μαυρίλα.. Εβαλα 12 sec και iso 200 και πάλι τίποτα.. Που παλιά σε τόσο υψηλά νούμερα θα είχε κάψει το σύμπαν από το φως

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα εγώ έχω την έκδοση 10.0.1.348 στην κάμερα. Έχει γίνει κάποια ενημέρωση από τις 4/2/20 που γράφει ο φίλος ποιο πάνω?

Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...