Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλά κινητά με amoled δεν έχουν καθότι έχει always on display

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πολλά κινητά με amoled δεν έχουν καθότι έχει always on display

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απλα το εχω συνηθισει χρονια τωρα στα galaxy και βολευει...

χμμμ...οκ-σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

απλα το εχω συνηθισει χρονια τωρα στα galaxy και βολευει...

χμμμ...οκ-σε ευχαριστω

Δεν νομίζω ότι πλεον θα βρεις συσκευή ναυαρχίδα με amoled οθόνη χωρίς bazels που θα έχει notification led ούτε στην Samsung ούτε πουθενά... Το notification led έχει αντικατασταθεί από την Always on Display...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι πλεον θα βρεις συσκευή ναυαρχίδα με amoled οθόνη χωρίς bazels που θα έχει notification led ούτε στην Samsung ούτε πουθενά... Το notification led έχει αντικατασταθεί από την Always on Display...

 

εχω μεινει λιγο πισω...

λογικο ακουγεται το always on(δεν το χρησιμοποιοω καθολου στο s8+)και θα πρεπει να το συνηθισω.

το ledακι παντως,βολευει πολυ...

Link to comment
Share on other sites

εχω μεινει λιγο πισω...

λογικο ακουγεται το always on(δεν το χρησιμοποιοω καθολου στο s8+)και θα πρεπει να το συνηθισω.

το ledακι παντως,βολευει πολυ...

Μετά από χρόνια με ledάκι, δε μου λείπει καθόλου με την aod!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από χρόνια με ledάκι, δε μου λείπει καθόλου με την aod!

 

οκ..φανταζομαι οτι θα το συνηθισω..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εφαρμογή που να δουλεύει για τον εντοπισμο του κινητού σε περίπτωση που στο κλέψουν? Ακόμα κ κλειδωμένο να είναι μπορεί να το απενεργοποιήσει οποίος το παρει
!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ενδιαφερομαι για το κινητο κ το βρηκα 490 ευρω σε ενα καταστημα στο ιντερνετ αλλα δεν το γνωριζω κ θελω να ρωτησω αμα επιτρεπεται να αναφερω την ονομασια του μαγαζιου για να μου πει καποιος αμα το γνωριζει
Link to comment
Share on other sites

Τόσο δεν το βρίσκω σε ευρωπαϊκό Amazon χωρίς τον ΦΠΑ, για εχε τον νου σου.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, το wifi direct γιατί δεν λειτουργεί για μεταφορά αρχείων (εικόνων βίντεο) μεταξύ του p30pro με s10+??

Προσπαθούσα σήμερα και τίποτα. Κ μου έβγαζε κάτω ότι είναι συμβατό μόνο με huawei συσκευές..

Παλιά (καλοκαίρι) με το ίδιο κινητό μια χαρά έστελνα ότι ήθελα και μου έστελναν..

Link to comment
Share on other sites

Τόσο δεν το βρίσκω σε ευρωπαϊκό Amazon χωρίς τον ΦΠΑ, για εχε τον νου σου.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επιτρεπεται εδω στο φορουμ να αναφερω το ονομα του καταστηματος για να το δειτε με τα ματια σας ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ενδιαφερομαι για το κινητο κ το βρηκα 490 ευρω σε ενα καταστημα στο ιντερνετ αλλα δεν το γνωριζω κ θελω να ρωτησω αμα επιτρεπεται να αναφερω την ονομασια του μαγαζιου για να μου πει καποιος αμα το γνωριζει

 

το ποιο φτηνό που βρίσκω είναι 510 ευρώ (χωρίς φπα και με ειδική τιμή για εταιρίες κλπ)

 

490 και μαλιστα λιανικη ΚΑΤΙ ΒΡΟΜΑΕΙ

 

και γενικά μην τραβιεστε στα φτηνά... (παιζει πολύ άπατη τελευταία)

Link to comment
Share on other sites

Επιτρεπεται εδω στο φορουμ να αναφερω το ονομα του καταστηματος για να το δειτε με τα ματια σας ;

 

Ναι φίλε επιτρέπεται... Βάλε λινκ...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου επειδή ξέρω για ποιο κατάστημα λες. Μακριά. Έχει γίνει χαμός με το συγκεκριμένο. Ακόμα χρωστάει κινητά από Black Friday και έχουν γίνει καταγγελίες κ αγωγές.
!!!
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση, με την aod ενεργή έχει δραματική αλλαγή στην κατανάλωση μπαταρίας?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε επιτρέπεται... Βάλε λινκ...

 

https://www.a-mobiles.gr/index.php?route=product/product&product_id=366

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου επειδή ξέρω για ποιο κατάστημα λες. Μακριά. Έχει γίνει χαμός με το συγκεκριμένο. Ακόμα χρωστάει κινητά από Black Friday και έχουν γίνει καταγγελίες κ αγωγές.

 

https://www.a-mobiles.gr/index.php?route=product/product&product_id=366

Για αυτην εννοεις ;

Link to comment
Share on other sites

αν πάει από το κατάστημα πάρει στα χέρια του την συσκευή που είναι να αγοράσει & πάρει τηλέφωνο σε Huawei δώσει imei & του πούνε ότι είναι κομπλέ γιατί να μην το πάρει? Ψωνίζοντας από skroutz αυτό το κάνω πάντα. Μια φορά την πάτησα με ένα Samsung που δεν ήταν eu & από τότε κάνω πάντα κλήση για να δώσω imei.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο κατάστημα οπως και πολλά άλλα ύποπτα λειτουργουν μόνο με συσκευές "κατόπιν παραγγελίας" και προεξοφληση ολοκλήρου του ποσού... Οπότε είναι μεγάλο το ρίσκο...

Αν έστω η πληρωμή γινόταν με την παραδωση(αντικαταβολή) τότε ναι γιατί όχι...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

αν πάει από το κατάστημα πάρει στα χέρια του την συσκευή που είναι να αγοράσει & πάρει τηλέφωνο σε Huawei δώσει imei & του πούνε ότι είναι κομπλέ γιατί να μην το πάρει? Ψωνίζοντας από skroutz αυτό το κάνω πάντα. Μια φορά την πάτησα με ένα Samsung που δεν ήταν eu & από τότε κάνω πάντα κλήση για να δώσω imei.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γιατί είναι κατόπιν παραγγελίας δεχετε μόνο τραπεζική κατάθεση και μετά προχωράει στην παραγγελιά η οποία μπορεί να πάρει έως και 3 4 μήνες (το συγκεκριμένο ακομη χρωστάει κινητά απο το black friday)

Link to comment
Share on other sites

https://www.insomnia.gr/forums/topic/726093-a-mobilesgr/

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το ψηνω να δωσω το Note 9 μου και να χτυπησω ενα P30 pro,ετσι για την αλλαγη,υπαρχει τροπος να μην το χρησιμοποιω με gestures;

Σε ενα καταστημα που το εψαχνα λιγο δεν μπορουσα να βρω λειτουργια για να το χρησιμοποιω με τα 3 εικονικα κουμπακια "back,recent apps και home".

Και δεν τα μπορω καθολου τα gestures.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...