Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

stin selida mou sigoura tha breite kapoia pragmata gia to kinito

....kai neo paixnidi DA VINCI CODE

http://www.geocities.com/cellgr/GAME-PACK3.jpg

EDW

kai otan den sas tin emfanizei einai apo tin yperfortosi

dokimaste argotera

kai kalo kalokairi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

stin selida mou sigoura tha breite kapoia pragmata gia to kinito

....kai neo paixnidi DA VINCI CODE

http://www.geocities.com/cellgr/GAME-PACK3.jpg

EDW

kai otan den sas tin emfanizei einai apo tin yperfortosi

dokimaste argotera

kai kalo kalokairi

:rolleyes: ενδιαφερον η σελιδα σου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδία σκέφτομαι ν αγοράσω τη Lexar Memory Stick 512 Mb PRO DUO 40X , τι λέτε ? Θα λειτουργεί κανονικά στο k750 ??

 

Ναι :)

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα το δοκιμασει να απαντησει στον spydan ? :D

ΕΧΩ ΤΟ Κ750 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ WALKMAN(FLIGHT MODE) ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΣΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

flight mode????

Τέσπα, κάντο αναβάθμιση σε W800 και είσαι οκ.

Πάντο σε ένα service καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟ Κ750 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ WALKMAN(FLIGHT MODE) ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΣΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κατ αρχας μην γραφεις με κεφαλαια γιατι δεν ειναι ευγενικο...

Μπορεις να πας στο 9volto στον Πειραια και θα στο κανουν αυτοι με λιγα χρηματα 10-15€ νομιζω.

Αν δεν μπορεις να πας εκει, η μονη περιπτωση που σου απομενει ειναι μεσω ιντερνετ που δεν θυμαμαι σε ποια σελιδα συγκεκριμενα. Θα σου πουν τα παιδια. Αυτο θα σου κοστισει 10€ απο την πιστωτικη σου καρτα.

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχας μην γραφεις με κεφαλαια γιατι δεν ειναι ευγενικο...

Μπορεις να πας στο 9volto στον Πειραια και θα στο κανουν αυτοι με λιγα χρηματα 10-15€ νομιζω.

Αν δεν μπορεις να πας εκει, η μονη περιπτωση που σου απομενει ειναι μεσω ιντερνετ που δεν θυμαμαι σε ποια σελιδα συγκεκριμενα. Θα σου πουν τα παιδια. Αυτο θα σου κοστισει 10€ απο την πιστωτικη σου καρτα.

Γίνετε να το βρώ στο net και τσάμπα;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το bluetooth handsfree HBH-610 ή HBH-610a και σε ποιά τιμή; Τα έχει κάποιος ώστε να μου πει την άποψή του; Ψάχνω ένα hadsfree συμβατό με K750i και W800i και το βασικό μου κριτήριο είναι η μεγάλη αυτονομία. Στα συγκεκριμένα μου αρέσει και η αυτόματη ρύθμιση της έντασης και ο καθαρισμός της φωνής από άλλους θορύβους. Δεν τα έχω δει, απλά ότι ξέρω από τα τεχνικά χαρακτηριστικά που δίνει η Sony Ericsson.
Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να το βρώ στο net και τσάμπα το k750 να γινετε w800

καταρχας μην ποσταρεις την ιδια ερωτηση 2 φορες.κατα δευτερον οχι δεν γινεται αυτο που θελεις τσαμπα :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να το βρώ στο net και τσάμπα το k750 να γινετε w800

 

Τα πάντα γίνονται, αλλά όχι χωρίς ρίσκο.

Εννοώ ότι με διάφορα σπ@σμέν@ flashers και μερικά αρχεία που κυκλοφορούν μπορείς να το κάνεις, μα δεν το συνιστώ, γιατί όχι μόνο θα ταλαιπωρηθείς αρκετά να τα συγκεντρώσεις όλα (πρόγραμμα και αρχεία), αλλά θα ρισκάρεις και να χαλάσεις το τηλεφωνό σου ίσως και μόνιμα. Στην περίπτωση πάντως που θα το χαλάσεις θα πληρώσεις περισσότερα από τα 10€ του θέλει η υπηρεσία του Davinci για την μετατροπή, την οποία και συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Προσοχή πάντως όπως και να το κάνεις, τσάμπα ή όχι, το τηλέφωνό σου ΔΕΝ θα αναβαθμίζεται από την SE online. Κάθε αναβάθμιση θα γίνεται μέσω πληρωμένης διαδικασίας (Davinci, Totalserver) ή .. τσάμπα με πολλαπλό ρίσκο κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Κατι που σημαινει οτι αν δεν το χεις πολυ αναγκη, μην το κανεις..;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Exo K750i kai kata lathos esvisa kapoies foto pou eixa sti mnimi tou kinitou.

Yparxei tropos na tis paro piso??

οχι δυστηχως δεν υπαρχει τροπος να της επαναφερεις.

καλα κι'εσυ δεν της ειχες κανει ενα backup.:blink: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Exo K750i kai kata lathos esvisa kapoies foto pou eixa sti mnimi tou kinitou.

Yparxei tropos na tis paro piso??

 

Δυστυχώς φίλε μου, όχι!

 

Ώπς... sorry RAVER[/member], με πρόλαβες...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε μου, όχι!

 

Θα υπήρχε μήπως περίπτωση , αν οι διαγραμμένες φώτο ήταν στην κάρτα μνήμης??

(λέω τώρα εγώ...:confused: )

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Θα υπήρχε μήπως περίπτωση , αν οι διαγραμμένες φώτο ήταν στην κάρτα μνήμης??

(λέω τώρα εγώ...:confused: )

Και βέβαια θα υπήρχε, με τη χρήση κάποιου προγράμματος ανάκτησης διεγραμμένων δεδομένων, καθότι όταν σβήνεται ένα αρχείο δεν διαγράφεται πλήρως, απλά αφαιρούνται από τον FAT οι καταχωρήσεις των cluster που καταλαμβάνει. Έτσι εάν δε γραφτεί τίποτε άλλο σε αυτές τις θέσεις με το κατάλληλο πρόγραμμα είναι αρκετά εύκολο να ανακτηθεί!

 

Επίσης στα μανητικά μέσα, αλλά και τις solid μνήμες, υπάρχουν μέθοδοι ανάκτησης ακόμα και των πλήρως διεγραμμένων δεδομένων (εάν βέβαια δεν έχουν εγγραφεί πολλές φορές "από πάνω" άλλα δεδομένα), μέσω του ηλεκτομαγνητικού αποτυπώματος που αφήνει η προηγούμενη εγγραφή.

Αυτός είναι και ο λόγως που η NSA εξέδωσε έναν οδηγό περί ασφαλούς διαγραφής απορρήτων ηλεκτρονικών δεδομένων.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια θα υπήρχε, με τη χρήση κάποιου προγράμματος ανάκτησης διεγραμμένων δεδομένων, καθότι όταν σβήνεται ένα αρχείο δεν διαγράφεται πλήρως, απλά αφαιρούνται από τον FAT οι καταχωρήσεις των cluster που καταλαμβάνει. Έτσι εάν δε γραφτεί τίποτε άλλο σε αυτές τις θέσεις με το κατάλληλο πρόγραμμα είναι αρκετά εύκολο να ανακτηθεί!

 

Επίσης στα μανητικά μέσα, αλλά και τις solid μνήμες, υπάρχουν μέθοδοι ανάκτησης ακόμα και των πλήρως διεγραμμένων δεδομένων (εάν βέβαια δεν έχουν εγγραφεί πολλές φορές "από πάνω" άλλα δεδομένα), μέσω του ηλεκτομαγνητικού αποτυπώματος που αφήνει η προηγούμενη εγγραφή.

 

Α, ωραία:)

Ήξερα ότι αυτό γινόταν βέβαια σε μαγνητικά αποθηκευτικά μέσα(πχ σκληρούς από pc)αλλά για κάρτες μνήμης δεν το ήξερα.:O

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε να το βρώ στο net και τσάμπα το k750 να γινετε w800

Αφού η λειτουργία walkman σου είναι τόσο απαραίτητη, τα 10 ευρώ στο davinci δεν νομίζω ότι είναι φοβερό ποσό. Όπως σου είπαν και τα παιδιά το τζαμπέ δεν είναι πάντα χωρίς ρίσκα.

Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία:)

Ήξερα ότι αυτό γινόταν βέβαια σε μαγνητικά αποθηκευτικά μέσα(πχ σκληρούς από pc)αλλά για κάρτες μνήμης δεν το ήξερα.:O

Ίδια περίπτωση είναι THEjB. Έχω ανακτήσει πολλές φορές δεδομένα από κάρτες ψηφιακών μηχανών οι οποίες κατά ένα περίεργο τρόπο χτυπάνε όταν έχεις μέσα σημαντικές φωτοφραφίες!!!

 

Backup φίλε μου. Κάλλιο γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Exo K750i kai kata lathos esvisa kapoies foto pou eixa sti mnimi tou kinitou.

Yparxei tropos na tis paro piso??

 

Την έχω πατήσει και εγώ μια φορά...Αλλά σώθηκα από τύχη...

 

Δηλαδή: Αν είσαι τυχερός και έχεις εγκαταστήσει το MyPhoneExpoler και έχεις στο παρελθόν δεί τις φωτογραφίες του κινητού σου μέσω αυτού του προγράμματος, τότε θα βρείς τις φωτογραφίες που έσβυσες ή τουλάχιστον όσες είχες δει στο PC μέσω του MyPhoneExplorer, στο φάκελο cache του προγράμματος πχ "C:\Program Files\MyPhoneExplorer\Sony Ericsson K750/Cache".

 

Ελπίζω να ισχύουν τα παραπάνω και να σώσεις έστω μερικές

 

Όσο για αυτό που ρωτάς, μάλλον ξέχνα το και προχώρα...Θεωρίες πολλές αλλά εκτός πραγματικότητας για εμάς.

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...