Jump to content

[S10 series] Φωτογραφίες & Βίντεο


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φωτογραφία μετά τη Δύση του ηλίου, 21:15 στο αυτόματο

 

47934867953_1e558aa4e0_o.jpg20190524_211442 by margaritagr, on Flickr

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οι μικρογραφιες ειναι του s10+ και οι αλλες ειναι του p30 pro

 

ωραίο το συγκριτικό αλλά υπάρχει ειδικό νήμα για αυτά.. εδω το τοπικ είναι αποκλειστικά για δείγματα της σειράς S10

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

ναι βγήκε λίγο υπερφωτισμένη αλλά όχι καμμένη.. αναδεικνύονται περισσότερες λεπτομέρειες έτσι

 

Του καθένος τα γούστα φιλε μου.....

Ειμαι αυτός που οτιδήποτε το τραβάει στα pro Mode, σαν φωτογράφος κ τα φτιάχνει στο lightroom... Ολα σε raw κ μετα οτι θελω κανω....

Στα δικα μου γουστα ειναι υπερφωτισμενη, στα δικα σου ειναι μια χαρα οπότε εγω παω πασο...

Ειμαι σκοτεινός τύπος εγω....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σιγα τις διαφορες που γινεται ντορος...

Μονο στο Απολυτο σκοταδι δειχνει περισσοτερο φως.

Και με τα S9 ,s10 εαν τραβηξεις βραδυνες με την λειτουργια εφε-κρεμα ειναι πιο φωτεινες.

 

Ειναι λάθος οι φωτογραφίες κ το συγκριτικο....

Ετσι οπως το έχει κανει, επικράτει το κίτρινο υπερβολικα στο p30 pro....

Μου άρεσει μόνο η τελευταία φωτο του p30 ..

Οι άλλες ειναι χαλια... Πολυ καλύτερες του s10...

 

Γενικα όμως, σε φωτο σαν την τελευταία, τα huawei ειναι πολυ μπροστα .....

Εκανα συγκριτικο με mate 20 prο και κατάλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Επιτηδες το κανεις μας ανοιξες την ορεξη:D

 

 

 

Ένα τω μεταξύ ήμουν μαζί με κάτοχο xs και το δικό μου απέδωσε εμφανώς καλύτερα. Τοσο που μου ζήτησε να του τη στείλω για να ανεβάσει τη δικιά μου. Κι ειναι στο αυτόματο, ουτε pro, ουτε night mode ουτε επεξεργασία.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φωτο δειχνει την πραγματικη κατασταση

Samsung galaxy s10+ Auto

47937893438_f25ce6171d_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Auto by GumJd tsiglas, on Flickr"]47937893438_f25ce6171d_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Auto by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Samsung galaxy s10+ Night mode

47937900376_8bc22b6516_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Night mode by GumJd tsiglas, on Flickr"]47937900376_8bc22b6516_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Night mode by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei p30 pro Auto Ai on

40646898243_5417850081_c.jpgP30 PRO AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]40646898243_5417850081_c.jpgP30 PRO AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Ανύπαρκτο το night mode της samsung

Την ημερα και γενικος σε καλο φωτισμο η συσκευη τραβαει παρα πολύ ομορφες φωτογραφιες...Ισως ένα κλικ πιο φυσικες από το P30 pro αλλα εδώ και εκει θα ελεγα υπεροχες φωτογραφιες και από τις 2 συσκευες...

Οσο πεφτει όμως το σκοταδι η διαφορα γινεται πολύ αισθητη και σε τοπια και σε προσωπα και παντου...

Δεν το περίμενα τόσο χάλια...Τώρα που βρήκε Huawei με ενα κλικ ολο αυτό το φως και το εδωσε στην φωτογραφία με σχεδόν σωστές αποχρώσεις στα περισσότερα αντικείμενα μέσα στο μαύρο σκοτάδι.... Ε αυτό είναι μαγεία...

Huawei και P30 pro θα μου λείψετε πολύ.....κακό χρόνο να έχει ο Αμερικανός...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Χθες έβγαλα μια φωτογραφία και μου έβγαλε αυτό. Έχει συμβεί κι άλλες φορές. Ξέρουμε γιατί συμβαίνει αυτό;d5f389a7a8a1983ffdd3c53e49146622.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι κινεζοι έχουν φυγει πολυ μπροστά στην φωτογραφία οπως κ να το κανουμε... Εκανα συγκριτικο με mate 20 pro κ πραγματικα το εσβησε το s10+ ....

Θελω να πιστευω ομως πως θα το φτιάξουν....

Δεν γίνεται να μην βλέπουν τι γίνεται..

Ισως προσπαθουν να το κάνουν καλύτερο κ να το δώσουν σε λίγο καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας κάνει απτή στοκ κάμερα για τέρμα σκοτάδι... Βάζετε την gcam κ κάνει παπάδες στο σκοτάδι... Έρχεται κ άλλο update για την κάμερα της σαμι για τις νυχτερινές ... Δεν μας είπατε κ κάτι καινούργιο .

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το τοπίο είναι του σ10.

 

Όταν θέλετε να μιλήσετε για Χαβάη να το κάνετε στα αντίστοιχα topics.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σας κάνει απτή στοκ κάμερα για τέρμα σκοτάδι... Βάζετε την gcam κ κάνει παπάδες στο σκοτάδι... Έρχεται κ άλλο update για την κάμερα της σαμι για τις νυχτερινές ... Δεν μας είπατε κ κάτι καινούργιο .

 

Ουτε εσυ μας λες κατι νεο... Αλλα δεν ειναι δυνατόν να εχω το s10+ με 2 προγραμματα για τη κάμερα... Ειδικα οταν η gcam δουλευει σωστα ΜΟΝΟ στο night mode σωστα... Γτ σε ολα τα αλλα Mode κρασαρει η καιει τις φωτο....

Οπότε η λογικη, παρε s10+ κ βαλε gcam για νυχτερινες, αλλα για τις κανονικες εχε το μαμα πρόγραμμα, το λιγοτερο που μπορω να πω είναι ηλιθια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το τοπίο είναι του σ10.

 

Όταν θέλετε να μιλήσετε για Χαβάη να το κάνετε στα αντίστοιχα topics.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ελευθερία λογου λέγεται... Κ όπως πολλοι κανουν το ίδιο στα αντίστοιχα τοπικ, δεν θεωρω κακο να γινεται εδω μια αναφορα στο τοσο....

Εκτος αν κ ενοχλεί τοσο τα fan boys οποτε παω πασο...

Αλλωστε ο άνθρωπος σύγκρινε το s10 με ενα huawei... Αρα αφορα το εν λογο τοπικ αφου ανέβασε εδω τις φώτο

Link to comment
Share on other sites

Το p30 pro ειναι καλυτερο στις βραδινες φωτο, ειναι το μονο πραγμα που υπερτερει το p30 pro ,αυτο ειναι σιγουρο.

Αλλα στις παραπανω φωτο ειναι υπερβολικα μεγαλες οι διαφορες.. καποια μ@α εχει κανει ο φωτογραφος. :p

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φωτο δειχνει την πραγματικη κατασταση

Samsung galaxy s10+ Auto

47937893438_f25ce6171d_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Auto by GumJd tsiglas, on Flickr"]47937893438_f25ce6171d_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Auto by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Samsung galaxy s10+ Night mode

47937900376_8bc22b6516_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Night mode by GumJd tsiglas, on Flickr"]47937900376_8bc22b6516_c.jpgSamsung Galaxy S10+ Night mode by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

Huawei p30 pro Auto Ai on

40646898243_5417850081_c.jpgP30 PRO AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr"]40646898243_5417850081_c.jpgP30 PRO AUTO by GumJd tsiglas, on Flickr[/url]

 

Ανύπαρκτο το night mode της samsung

Την ημερα και γενικος σε καλο φωτισμο η συσκευη τραβαει παρα πολύ ομορφες φωτογραφιες...Ισως ένα κλικ πιο φυσικες από το P30 pro αλλα εδώ και εκει θα ελεγα υπεροχες φωτογραφιες και από τις 2 συσκευες...

Οσο πεφτει όμως το σκοταδι η διαφορα γινεται πολύ αισθητη και σε τοπια και σε προσωπα και παντου...

Δεν το περίμενα τόσο χάλια...Τώρα που βρήκε Huawei με ενα κλικ ολο αυτό το φως και το εδωσε στην φωτογραφία με σχεδόν σωστές αποχρώσεις στα περισσότερα αντικείμενα μέσα στο μαύρο σκοτάδι.... Ε αυτό είναι μαγεία...

Huawei και P30 pro θα μου λείψετε πολύ.....κακό χρόνο να έχει ο Αμερικανός...

 

Μπορείς να μου δώσεις έναν λόγο που ένας νοήμων άνθρωπος θα ήθελε να βγάλει τέτοια φωτό (ή παρόμοια σε πίσσα σκοτάδι) για να αποτελέσει κριτήριο αγοράς συσκευής;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ένας, ποτέ. Τι να βγάλεις, κατι που το βλέπεις πίσσα μαύρο?

 

—————————

Όχι δεν ειναι αυτο το νόημα του τοπικ, για συγκριτικά με άλλες συσκευες υπάρχει αντίστοιχο θεμα , δω είμαστε τα fan boyz και τα fan girlz :p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις έναν λόγο που ένας νοήμων άνθρωπος θα ήθελε να βγάλει τέτοια φωτό (ή παρόμοια σε πίσσα σκοτάδι) για να αποτελέσει κριτήριο αγοράς συσκευής;

ακριβως!

αλλα αφηστε και αυτους και με τα p30 pro να χαρουν σε κατι, δεν εχουν και κατι αλλο να αναδειξουν.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως!

αλλα αφηστε και αυτους και με τα p30 pro να χαρουν σε κατι, δεν εχουν και κατι αλλο να αναδειξουν.

 

Εχουν κ την μπαταρια.... Ειναι ενα σεβαστό ποσοστο καλύτερη.... Αν επαιρνα huawei θα ηταν μονο για αυτους τους 2 λόγους

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς να μου δώσεις έναν λόγο που ένας νοήμων άνθρωπος θα ήθελε να βγάλει τέτοια φωτό (ή παρόμοια σε πίσσα σκοτάδι) για να αποτελέσει κριτήριο αγοράς συσκευής;

 

Το παλικαρι θελει να αναδειξει τις διαφορες των 2 καμερων... Γενικα ομως, ειναι ασκοπο να τραβας φωτο το πισσα σκοταδι, αλλα το night mode των huawei ειναι night mode.. Ειναι φωτεινο, αξιζει κ εχουν λογο να μας πριζουν γιαυτο....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι δεν ειναι αυτο το νόημα του τοπικ, για συγκριτικά με άλλες συσκευες υπάρχει αντίστοιχο θεμα , δω είμαστε τα fan boyz και τα fan girlz :p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Τωρα, δεν εχεις αδικο σε κανενα απ τα 2 ...

Link to comment
Share on other sites

Για τον exynos ναι, για το S10+ snapdragon δεν ισχυει αυτο για την μπαταρια.. ειναι ενα κλικ μπροστα το S10+
Link to comment
Share on other sites

 

Ελευθερία λογου λέγεται... Κ όπως πολλοι κανουν το ίδιο στα αντίστοιχα τοπικ, δεν θεωρω κακο να γινεται εδω μια αναφορα στο τοσο....

Εκτος αν κ ενοχλεί τοσο τα fan boys οποτε παω πασο...

Αλλωστε ο άνθρωπος σύγκρινε το s10 με ενα huawei... Αρα αφορα το εν λογο τοπικ αφου ανέβασε εδω τις φώτο

 

:lol::lol::lol::lol:

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Απτις 100 φωτογραφίες που θα βγάλω οι 98 θα είναι με την στοκ κάμερα που με υπέρ καλύπτει γιατί μιλάμε για το καλύτερο κινητό στην αγορά ειδικά στο σύνολο του.. Έχω την gcam ααααν μ κάνει κέφι και θέλω να δείξω τι μπορεί να κάνει σε τέρμα σκοτάδι χωρίς φλας. Κ χωρίς να θέλω να παίξω με τις ρυθμίσεις κάμερας.. Εξάλλου υπάρχει και το φλας του αν θέλω να βγάλω με κάποιον σε πολύ χαμηλό φωτισμό... Φυσικά κ θέλω να φέρει το update πιο δυνατή νυχτερινή αλλά μια χαρά με καλύπτει με το τελευταίο update...

Αν είχε καλύτερη οθόνη stereo ηχεία. Καλύτερο βίντεο, να ήταν κ πιο όμορφο (υποκειμενικό) κ να έπαιρνα δώρο ακουστικά των 150 ευρώ ίσως έβλεπα αλλιώς το Huawei p30 pro έστω κ αν δεν ξαναπάρει update λόγω τραμπ.. Κάποια στιγμή θα πάω κ απτή μεριά της Huawei όταν θα δώσει την πιο ολοκληρωμένη συσκευή... Οπότε οι χαρακτηρισμοι ας λείπουν..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι fanboy ούτε της μίας πλευράς, αλλά ούτε και της άλλης.

Όταν είδα τις συγκριτικές φωτό του bill_viper εχθές τα πήρα στο κρανίο, έκλεισα τα φώτα της κρεβατοκάμαρας και έβγαζα φωτογραφίες με το S10 (με στοκ και gcam) για να της ανεβάσω εδώ - πράγμα που δεν έγινε ποτέ, μιας και η γυναίκα έβγαζε μαζί μου τις ίδιες φωτό με το mate20pro το δικό της και μόλις τις είδα αποφάσισα να κάνω το κουνέλι.

Σαφώς υπερτερεί το P20 και P30 στις φωτό, αλλά:

α) Έχουν μεγαλύτερο όγκο δεδομένων, όπως είναι αναμενόμενο.

β) Δεν υποστηρίζουν επέκταση μνήμης, οπότε ένας μανιώδες με την φωτό θα πρέπει να σκεφτεί σοβαρά το back-up ή την αγορά ενός cloud storage. Η γυναίκα ήδη σε ένα μήνα κατοχής έχει βγάλει 2.025 φωτό και βίντεο και έχει καταναλώσει ήδη μόλις τα 35% χώρου.

Μακάρι να δώσει ένα καλό update η Sammy για εμάς τους χαμηλο-μεγαπιξελάδες!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι fanboy ούτε της μίας πλευράς, αλλά ούτε και της άλλης.

Όταν είδα τις συγκριτικές φωτό του bill_viper εχθές τα πήρα στο κρανίο, έκλεισα τα φώτα της κρεβατοκάμαρας και έβγαζα φωτογραφίες με το S10 (με στοκ και gcam) για να της ανεβάσω εδώ - πράγμα που δεν έγινε ποτέ, μιας και η γυναίκα έβγαζε μαζί μου τις ίδιες φωτό με το mate20pro το δικό της και μόλις τις είδα αποφάσισα να κάνω το κουνέλι.

Σαφώς υπερτερεί το P20 και P30 στις φωτό, αλλά:

α) Έχουν μεγαλύτερο όγκο δεδομένων, όπως είναι αναμενόμενο.

β) Δεν υποστηρίζουν επέκταση μνήμης, οπότε ένας μανιώδες με την φωτό θα πρέπει να σκεφτεί σοβαρά το back-up ή την αγορά ενός cloud storage. Η γυναίκα ήδη σε ένα μήνα κατοχής έχει βγάλει 2.025 φωτό και βίντεο και έχει καταναλώσει ήδη μόλις τα 35% χώρου.

Μακάρι να δώσει ένα καλό update η Sammy για εμάς τους χαμηλο-μεγαπιξελάδες!

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν έχω ανεβάσει συγκριτικές φωτός. :rolleyes::p

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν έχω ανεβάσει συγκριτικές φωτός. :rolleyes::p

Ναι, έχει δίκιο. Αναφερόμουν για τον tsiglas.

Βιάστηκα να μιλήσω...

Παρόλ'αυτά, είναι αισθητές οι διαφορές και στα δύο μοντέλα.

:happy:

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Για τον exynos ναι, για το S10+ snapdragon δεν ισχυει αυτο για την μπαταρια.. ειναι ενα κλικ μπροστα το S10+

 

Για snapdragon δεν τιθεται θεμα... Ναι ειναι σαφεστατα καλυτερος στην μπαταρια σε σχεση με το mate απ οτι εχω δει....

Στο night mode ειναι τα ιδια με τον exynos ??

Θα το επαιρνα με κλειστα ματια αλλα ουτε στην Γερμανια το δεχονται στην εγγύηση..

Στο επίσκευαζουν με χρεωση, αλλα δεν εχει εγγύηση...

Link to comment
Share on other sites

Βρισκομενος ξανα στα puplic σημερα για να παρω ενα στικακι, ειπα να τραβηξω μια συγκριτικη για να δειτε και εσεις τις διαφορες exynos με snapdragon, τις ειχα ξανα συγκρινει τις καμερες , απλα σημερα ειπα να το μοιραστω και μαζι σας ,

Θελω να μου πειτε αν ειναι φυσιολογικη αυτη η διαφορα? μιας και τα κινητα φορανε τις ιδιες καμερες πισω

και μονο ο επεξεργαστης αλλαζει στην ουσια..

Η φωτογραφιες τραβηχτηκαν στις ιδιες συνθηκες με τον τηλεφακο,

το αντικειμενο ηταν ενας ξυλινος πινακας στα 5-6 μετρα περιπου και ειναι τερμα ζουμαρισμενες οι φωτο και στις 2 περιπτωσεις

για να φανουν οι λεπτομερειες,

το πρωτο πραγμα που εκανα εννοειτε στο κινητο του puplic ηταν να καθαρισω τους φακους γιατι ηταν γεματοι δαχτυλιες.

Επισης μου εκανε εντυπωση γιατι στον exynos to iso ειναι στα 64 ενω στον snap. στα 100 και στις 2 φωτο που τραβηξα,

ισως γιαυτο η τοση διαφορα?

επισης αλλη ερωτηση, γιατι στον snap. το μεγεθος ειναι περιπου 0,8 mb λιγοτερο , ενω ειναι τραβηγμενες στην ιδια αναλυση ?

και οι δυο καμερες ειναι στο auto φυσικα.

Δεν ειμαι φωτογραφος, απλα λεω αυτα που ειδα και εχω και τις αντιστοιχες αποριες..

 

Το αριστερο ειναι το exynos

aPkpM7.jpg

OyWQtb.jpg

Edited by cryptonakias13
Link to comment
Share on other sites

Βρισκομενος ξανα στα puplic σημερα για να παρω ενα στικακι, ειπα να τραβηξω μια συγκριτικη για να δειτε και εσεις τις διαφορες exynos με snapdragon, τις ειχα ξανα συγκρινει τις καμερες , απλα σημερα ειπα να το μοιραστω και μαζι σας ,

Θελω να μου πειτε αν ειναι φυσιολογικη αυτη η διαφορα? μιας και τα κινητα φορανε τις ιδιες καμερες πισω

και μονο ο επεξεργαστης αλλαζει στην ουσια..

Η φωτογραφιες τραβηχτηκαν στις ιδιες συνθηκες με τον τηλεφακο,

το αντικειμενο ηταν ενας ξυλινος πινακας στα 5-6 μετρα περιπου και ειναι τερμα ζουμαρισμενες οι φωτο και στις 2 περιπτωσεις

για να φανουν οι λεπτομερειες,

το πρωτο πραγμα που εκανα εννοειτε στο κινητο του puplic ηταν να καθαρισω τους φακους γιατι ηταν γεματοι δαχτυλιες.

Επισης μου εκανε εντυπωση γιατι στον exynos to iso ειναι στα 64 ενω στον snap. στα 100 και στις 2 φωτο που τραβηξα,

ισως γιαυτο η τοση διαφορα?

επισης αλλη ερωτηση, γιατι στον snap. το μεγεθος ειναι περιπου 0,8 mb λιγοτερο , ενω ειναι τραβηγμενες στην ιδια αναλυση ?

και οι δυο καμερες ειναι στο auto φυσικα.

Δεν ειμαι φωτογραφος, απλα λεω αυτα που ειδα και εχω και τις αντιστοιχες αποριες..

 

Το αριστερο ειναι το exynos

aPkpM7.jpg

OyWQtb.jpg

 

Στο κινητό του public είχε γίνει αναβάθμιση λογισμικου;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Φωτογραφίες & Βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...