Jump to content

[S10 series] Φωτογραφίες & Βίντεο


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gcam vs stock δεν είναι και τόσο δίκαιο

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gcam vs stock δεν είναι και τόσο δίκαιο

 

..αλλά θα έπρεπε! Το αποτέλεσμα μετράει...

Είναι δίκαιο να έχω αυτό το αποτέλεσμα με ένα κινητό αξίας €600+ και με ένα των ~€80;

Edited by Voodooman
Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά η gcam δεν είναι stock το ξαναλέω.

Επίσης τα 600 η 700 ευρώ κινητό δεν τα δίνει κάποιος μόνο για φωτογραφίες αλλά και για πολλά άλλα.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ε βάλε κ στο s10 g cam να μας πεις πως τα πάει με τη gcam του lg. Φυσικά κ θα έπρεπε κ το s10 να βγάζει καλύτερες και με μανισιο.. Βγάλε με φλας εκεί θα κερδίσει σίγουρα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιάοι φωτογραφίες βγαίνουν κάπως ξεθωριασμένες;Μετά στα φίλτρα αν βάλω το αυτόματο φσίνονται πολύ καλύτερες απότ το αρχικό...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιάοι φωτογραφίες βγαίνουν κάπως ξεθωριασμένες;Μετά στα φίλτρα αν βάλω το αυτόματο φσίνονται πολύ καλύτερες απότ το αρχικό...
Όχι, όταν βάζεις το αυτόματο σου φαίνονται καλύτερες στο μάτι γιατί τις κάνει ένα κλικ πιο κορεσμένες, με αποτέλεσμα τα χρώματα να κάνουν πιο μπαμ στο μάτι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ε βάλε κ στο s10 g cam να μας πεις πως τα πάει με τη gcam του lg. Φυσικά κ θα έπρεπε κ το s10 να βγάζει καλύτερες και με μανισιο.. Βγάλε με φλας εκεί θα κερδίσει σίγουρα

 

Με έτρωγε το θέμα, οπότε εγκατέστησα και την Gcam στο S10, έπαιξα αρκετά μαζί της και δεν μπορώ να καταλήξω εύκολα σε συμπεράσματα.

Καταρχάς φλας δεν βάζω σχεδόν ποτέ και πουθενά, ελάχιστες είναι οι φορές που κάνει περισσότερο καλό παρά κακό.

Με την Gcam τα πράγματα είναι σαφώς βελτιωμένα και οι διαφορές είναι πολύ μικρές, αλλά όταν πιάσω να ελέγξω λεπτομέρεια, εκεί πάλι κερδίζει το G4. Δεν ξέρω αν σε αυτό παίζουν και κάποιο ρόλο τα περισσότερα MP του G4, γεγονός πάντως είναι ότι οι τίτλοι των βιβλίων στις παραπάνω φωτό σχεδόν πάντα είναι πιο ευδιάκριτοι με το G4. To S10, είτε με την stock εφαρμογή είτε με την Gcam κερδίζει πάντα σε φωτεινότητα, οι φωτό βγαίνουν πάντα πιο φωτεινές, λογικό, καθώς έχει αρκετά πιο φωτεινό φακό.

Τελικά κατέληξα να κρατήσω μόνιμα και την Gcam στο S10, δεν βρήκα κάποιο σενάριο που να κερδίζει η στοκ εφαρμογή, θα την έχω μόνο για τον ευρυγώνιο και τον ζουμ.

Link to comment
Share on other sites

Με έτρωγε το θέμα, οπότε εγκατέστησα και την Gcam στο S10, έπαιξα αρκετά μαζί της και δεν μπορώ να καταλήξω εύκολα σε συμπεράσματα.

Καταρχάς φλας δεν βάζω σχεδόν ποτέ και πουθενά, ελάχιστες είναι οι φορές που κάνει περισσότερο καλό παρά κακό.

Με την Gcam τα πράγματα είναι σαφώς βελτιωμένα και οι διαφορές είναι πολύ μικρές, αλλά όταν πιάσω να ελέγξω λεπτομέρεια, εκεί πάλι κερδίζει το G4. Δεν ξέρω αν σε αυτό παίζουν και κάποιο ρόλο τα περισσότερα MP του G4, γεγονός πάντως είναι ότι οι τίτλοι των βιβλίων στις παραπάνω φωτό σχεδόν πάντα είναι πιο ευδιάκριτοι με το G4. To S10, είτε με την stock εφαρμογή είτε με την Gcam κερδίζει πάντα σε φωτεινότητα, οι φωτό βγαίνουν πάντα πιο φωτεινές, λογικό, καθώς έχει αρκετά πιο φωτεινό φακό.

Τελικά κατέληξα να κρατήσω μόνιμα και την Gcam στο S10, δεν βρήκα κάποιο σενάριο που να κερδίζει η στοκ εφαρμογή, θα την έχω μόνο για τον ευρυγώνιο και τον ζουμ.

 

Εγώ την gcam την έχω μόνο για πολύ χαμηλό φωτισμό οπουδήποτε αλλού μου τις καίει με τις ρυθμίσεις που έχω.

Πάντως σε πολύ χαμηλό φωτισμό κάνει θαύματα. Έχω βάλει να πηγαίνει κατευθείαν με εικονίδιο σε νυχτερινή όραση. Μακάρι με κάποιο update να μας φέρουν τόσο δυνατές όσο της gcam αν κ νομίζω πως είναι αρκετά καλές τώρα οι μανισιες αλλά περνούν ακόμα βελτιώση..

Ο υπερευρυγωνιος φακός είναι αδυναμία μου. Δεν νομίζω να μπορούσα να ξαναγυρίσω σε κινητό με 2 η μία κάμερα...

Είχα αυθεντικούς τηλεφακους της σαμι στο s7 edge κ κάναν ακριβώς τα ίδια που έχει τώρα το s10 plus χωρίς τόσο καλές νυχτερινές.. Ψάχνω κ τώρα μήπως υπάρχει κάποιος φακός, η να βρω φίλτρα για να βγάλω με με μέρα σμουθ καταρράκτη κτλ

Ίσως κάποια στιγμή δοκιμάσω κ huawei όταν φέρει καλύτερο βίντεο δύο ηχεία καλύτερο βίντεο κ σελφι, η κάμερα στις φώτο είναι δυνατή

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την gcam την έχω μόνο για πολύ χαμηλό φωτισμό οπουδήποτε αλλού μου τις καίει με τις ρυθμίσεις που έχω.

Πάντως σε πολύ χαμηλό φωτισμό κάνει θαύματα. Έχω βάλει να πηγαίνει κατευθείαν με εικονίδιο σε νυχτερινή όραση. Μακάρι με κάποιο update να μας φέρουν τόσο δυνατές όσο της gcam αν κ νομίζω πως είναι αρκετά καλές τώρα οι μανισιες αλλά περνούν ακόμα βελτιώση..

Ο υπερευρυγωνιος φακός είναι αδυναμία μου. Δεν νομίζω να μπορούσα να ξαναγυρίσω σε κινητό με 2 η μία κάμερα...

Είχα αυθεντικούς τηλεφακους της σαμι στο s7 edge κ κάναν ακριβώς τα ίδια που έχει τώρα το s10 plus χωρίς τόσο καλές νυχτερινές.. Ψάχνω κ τώρα μήπως υπάρχει κάποιος φακός, η να βρω φίλτρα για να βγάλω με με μέρα σμουθ καταρράκτη κτλ

Ίσως κάποια στιγμή δοκιμάσω κ huawei όταν φέρει καλύτερο βίντεο δύο ηχεία καλύτερο βίντεο κ σελφι, η κάμερα στις φώτο είναι δυνατή

 

Όπως είπα και πιο πάνω, η gcam δίνει αρχεία μεγάθους ~9ΜΒ, η stock ~2ΜΒ. Αυτό για εμένα σημαίνει ένα πράγμα, τρελή συμπίεση. Και μου κάνει εντύπωση που η Samsung είναι τόσο απόλυτη και δεν δίνει διαφορετικές επιλογές ποιότητας στον χρήστη. Τέσσερεις διαφορετικές επιλογές aspect ratio απλά, χωρίς επιλογή megapixel και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι ψάχνεις να βρεις εδώ στην Pro mode αφήνει μέχρι 800iso.κ δέκα δεύτερα κλείστρο κ η xiaomi δίνει στο Θεό iso κ μέχρι 32 δεύτερα κλείστρο.. Άσε που έχει κολλήσει στα 12 megapixel φέτος μάλλον θα τα ανεβάσει στο s11

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια gcam χρησιμοποιείται; αυτή του idan? Όταν είχα το s7edge του είχα κάνει donate αλλά τώρα το s10 δεν υποστηρίζεται πολύ.

Ευχαριστώ

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια gcam χρησιμοποιείται; αυτή του idan? Όταν είχα το s7edge του είχα κάνει donate αλλά τώρα το s10 δεν υποστηρίζεται πολύ.

Ευχαριστώ

 

Αυτές. Τρία αρχεία, ένα για την "κανονική" έκδοση, ένα για την night sight και ένα για την super night sight.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές. Τρία αρχεία, ένα για την "κανονική" έκδοση, ένα για την night sight και ένα για την super night sight.

 

 

Κάνει τόσο καλή δουλειά σε νυχτερινή; γιατί παλιότερα όταν έβαλα για αυτά τα 3 δεν είχα δει διαφορά.. Εγώ για μια έκδοση έχω κ δουλεύω καλά μόνο σε πολύ χαμηλό φωτισμό

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι κάνω λάθος ρε παιδιά;; κατέβασα κ καλά το super night side κ δεν γράφει πουθενά για νύχτα μέσα ενώ έχω μια άλλη gcam που γράφει στα ελληνικά νυχτερινή όραση κ κάνει τη νύχτα μέρα... Τι κάνω λάθος;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόνο με την 6.1 κάνεις δουλειά αλλά σε πολύ χαμηλό φωτισμό.. Δυστυχώς κ λίγο παραπάνω φως να έχεις τις καιει κατευθείαν δυστυχώς.. Όσο για το άλλο με τα 3 αρχεία δεν ξέρω τι κάνω λάθος αλλά για νύχτα δεν βλέπω να κάνει.. Όποιος ξέρει ας μ γράψει τι να αλλάξω..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

[/color]Μόνο με την 6.1 κάνεις δουλειά αλλά σε πολύ χαμηλό φωτισμό.. Δυστυχώς κ λίγο παραπάνω φως να έχεις τις καιει κατευθείαν δυστυχώς.. Όσο για το άλλο με τα 3 αρχεία δεν ξέρω τι κάνω λάθος αλλά για νύχτα δεν βλέπω να κάνει.. Όποιος ξέρει ας μ γράψει τι να αλλάξω..

 

O dev λέει ότι είναι η ίδια εφαρμογή με την απλή gcam,μόνο που έχει αλλάξει κάποιες ρυθμίσεις, για να βγάζει καλύτερες νυχτερινές. Όντως η "super night sight" βγάζει καλύτερες νυχτερινές, αν κάποιος θέλει μπορεί να κατεβάσει μόνο το πρώτο αρχείο και να αλλάζει κάθε φορά τις ρυθμίσεις μόνος του.

Link to comment
Share on other sites

[/color]Τι κάνω λάθος ρε παιδιά;; κατέβασα κ καλά το super night side κ δεν γράφει πουθενά για νύχτα μέσα ενώ έχω μια άλλη gcam που γράφει στα ελληνικά νυχτερινή όραση κ κάνει τη νύχτα μέρα... Τι κάνω λάθος;;

Η έκδοση 6.1 όπως την είχα σετάρει βγάζει φωτογραφίες ακόμη και στο απόλυτο σκοτάδι. Το μόνο πρόβλημα που είχε ήταν ότι η εφαρμογή κράσαρε όταν ήταν να βγάλω απλές φωτογραφίες.

Οπότε εγκατέστησα και τα 3 αρχεία (Camera Day, Camera Night, Camera Super Night) άλλα άφησα και την έκδοση 6.1 για να χρησιμοποιώ την "Νυχτερινή Όραση" όπως την είχα σετάρει εξ'αρχής.

Οπότε, τι μπορείς να κάνεις αν έχεις αφαιρέσει την 6.1 "Νυχτερινή Όραση";

Άνοιξε τις ρυθμίσεις στην Camera Super Night και κάνε ότι ακριβώς κάνει και ο τύπος στο παρακάτω βίντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=QnMr3uIdE_Q&t=67s

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Αυτές. Τρία αρχεία, ένα για την "κανονική" έκδοση, ένα για την night sight και ένα για την super night sight.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά τα link για τα apk δεν δουλεύουν δεν ξέρω αν αφαιρέθηκαν υπάρχει τρόπος να τα βρω; Κάποιος από σας που τα κατεβάσατε δεν τα βάζει σε ένα φάκελο drive να τα κατεβάσω και γω;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση 6.1 όπως την είχα σετάρει βγάζει φωτογραφίες ακόμη και στο απόλυτο σκοτάδι. Το μόνο πρόβλημα που είχε ήταν ότι η εφαρμογή κράσαρε όταν ήταν να βγάλω απλές φωτογραφίες.

Οπότε εγκατέστησα και τα 3 αρχεία (Camera Day, Camera Night, Camera Super Night) άλλα άφησα και την έκδοση 6.1 για να χρησιμοποιώ την "Νυχτερινή Όραση" όπως την είχα σετάρει εξ'αρχής.

Οπότε, τι μπορείς να κάνεις αν έχεις αφαιρέσει την 6.1 "Νυχτερινή Όραση";

Άνοιξε τις ρυθμίσεις στην Camera Super Night και κάνε ότι ακριβώς κάνει και ο τύπος στο παρακάτω βίντεο:

https://www.youtube.com/watch?v=QnMr3uIdE_Q&t=67s

 

 

Τα έχω γράψει όλα αυτά πολλές φορές πιο πριν αποτι θυμάμαι..

Την 6.1 έχω κ γω με αυτές τις ρυθμίσεις..

Δούλευει πολύ καλά δίχως να κρασαρει ΑΛΛΆ θέλει πολύ χαμηλό φωτισμό.. Με λίγο παραπάνω φωτισμό αν έχει το μέρος π εισαι τις κάνει άχρηστες.. Για μένα είναι λάθος γιατί θα ήθελα να τη χρησιμοποιήσω κ με μετριο φωτισμό όπως δουλεύουν όλες οι φυσιολογικες gcam που έχω βάλει σε συσκευές xiaomi...

Ξαναγραφω το super night to έβαλα ΑΛΛΑ δεν έχει τίποτα για νύχτα.. Κ δεν έχει τις ίδιες ρυθμίσεις για να τις κάνω έτσι... Αξίζει περισσότερο η σούπερ night απτήν 6.1; κ αν ναι πως μπορώ να βάλω αυτές τις ρυθμίσεις όταν δεν υπάρχουν μέσα τα ίδια κουμπιά να πατήσω;; αν κάνω λάθος κ γράφω χαζομάρες συγγνώμη αλλά τέτοιες ρυθμίσεις να βάλω δεν βρήκα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω γράψει όλα αυτά πολλές φορές πιο πριν αποτι θυμάμαι..

Την 6.1 έχω κ γω με αυτές τις ρυθμίσεις..

Δούλευει πολύ καλά δίχως να κρασαρει ΑΛΛΆ θέλει πολύ χαμηλό φωτισμό.. Με λίγο παραπάνω φωτισμό αν έχει το μέρος π εισαι τις κάνει άχρηστες.. Για μένα είναι λάθος γιατί θα ήθελα να τη χρησιμοποιήσω κ με μετριο φωτισμό όπως δουλεύουν όλες οι φυσιολογικες gcam που έχω βάλει σε συσκευές xiaomi...

Ξαναγραφω το super night to έβαλα ΑΛΛΑ δεν έχει τίποτα για νύχτα.. Κ δεν έχει τις ίδιες ρυθμίσεις για να τις κάνω έτσι... Αξίζει περισσότερο η σούπερ night απτήν 6.1; κ αν ναι πως μπορώ να βάλω αυτές τις ρυθμίσεις όταν δεν υπάρχουν μέσα τα ίδια κουμπιά να πατήσω;; αν κάνω λάθος κ γράφω χαζομάρες συγγνώμη αλλά τέτοιες ρυθμίσεις να βάλω δεν βρήκα..

Σήμερα δοκίμασα το Super Night από Gcam και έκανα ένα συγκριτικό με το Night Mode της stock κάμερας.

Η αλήθεια είναι πως δεν είδα και μεγάλες διαφορές στις δύο φωτογραφίες που τράβηξα. Με αρκετή λεπτομερή σκέψη μπορώ να πω πως η stock κάμερα τα πήγε πολύ καλύτερα (μιας και έβγαλε την ίδια φωτογραφία με γρήγορο κλείστρο χωρίς καμία καθυστέρηση.)

Η αλήθεια είναι πως η Gcam έχει πολλές ρυθμίσεις και παραμετροποιήσεις (που βαριέμαι να ψάχνω και να φτιάχνω), οπότε θα της δώσω λίγο καιρό ακόμη πριν καταλήξω στο ποια εφαρμογή κάμερας θα χρησιμοποιώ βάση των αναγκών μου.

Το σίγουρο είναι πως θα κρατήσω το Night Vision της 6.1 που κάνει πολύ καλή δουλειά στο απόλυτο σκοτάδι.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Κ γω έτσι είμαι εδώ κ καιρό.. Gcam για τα μεγάλα σκοτάδια κ κανονική στοκ νυχτερινή για μέτριο κ καλό φωτισμό κ αν έρθει κ για καλύτερη φώτο νύχτας update καλώς να μας έρθει.. Περιμένω να δω από περιέργεια το s11 που λένε για καλύτερες καινούργιες κάμερες περισσότερα mp κ μεγαλύτερους sensores. Αν κ δεν θέλω να αλλάξω μέχρι στιγμής..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφιες που ανεβασε ο φιλος απο την Ικαρια πιο πανω τις βλεπετε ενταξει ??

Οι σας φαινονται καπως σαν θολες, κουνημενες να πω, ψιλο χαλια να το πω ??

Το λεω κυριως γιατι απο το λαπτοπ δεν φαινονται καλα .... μηπως εκανα καμια χαζομαρα ρυθμιση στον browser ....

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφιες που ανεβασε ο φιλος απο την Ικαρια πιο πανω τις βλεπετε ενταξει ??

Οι σας φαινονται καπως σαν θολες, κουνημενες να πω, ψιλο χαλια να το πω ??

Το λεω κυριως γιατι απο το λαπτοπ δεν φαινονται καλα .... μηπως εκανα καμια χαζομαρα ρυθμιση στον browser ....

 

Καλήμερα είναι όντος θολές τις ανέβασε από Tapatalk για αυτό πρέπει να έγιναν έτσι

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

δεν φταίει το tapatalk απο ευγένεια δεν έγραψα τίποτα αλλά μιας και αναφέρθηκε μια χαρά είναι ο browser σου

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Dimitris Boukis

20190808_202312

Τώρα φαίνονται καλύτερα;

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jbpaok
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Φωτογραφίες & Βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...