Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, όπως κάθομαι αραχτός. Κ άνοιξα gps κ μέσω wifi. Βάζω διάφορες πόλεις κ μου βγάζει άκυρες ώρες... 6 ώρες για Θεσσαλονίκη ενώ είναι κάνα 3ωρο το. Πολύ με σωστή τη διαδρομή μου το έκανε κ προχθές που κοιτούσα για άλλη πολη.. Τι φάση;;

 

Είχα κατεβασμένο κ το here που τα δείχνει όλα κομπλέ..

 

Εισαι σιγουρος οτι τσεκαρεις τη διαδρομη με αυτοκινητο και οχι με ποδηλατο, λεωφορειο, τραινο κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, όπως κάθομαι αραχτός. Κ άνοιξα gps κ μέσω wifi. Βάζω διάφορες πόλεις κ μου βγάζει άκυρες ώρες... 6 ώρες για Θεσσαλονίκη ενώ είναι κάνα 3ωρο το. Πολύ με σωστή τη διαδρομή μου το έκανε κ προχθές που κοιτούσα για άλλη πολη.. Τι φάση;;

 

Είχα κατεβασμένο κ το here που τα δείχνει όλα κομπλέ..

τρεις ώρες Θεσσαλονίκη? Ποιος είσαι? ο Σουμάχερ:lol:5μιση με 6 ώρες είναι η Θεσσαλονίκη από Αθήνα, τόσο στο google maps όσο και στο here we go και οι διαφορές έχουν να κάνουν με το traffic ;)

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

τρεις ώρες Θεσσαλονίκη? Ποιος είσαι? ο Σουμάχερ:lol:5μιση με 6 ώρες είναι η Θεσσαλονίκη από Αθήνα, τόσο στο google maps όσο και στο here we go και οι διαφορές έχουν να κάνουν με το traffic ;)

 

Καλο το χιουμορακι σου... Ναμην είμαι απο αθηνα αλλα απο επαρχία δεν το σκέφτηκες.... 3 ώρες είναι για εμας με φυσιολογικη ταχύτητα...

Μια άχρηστη πληροφορία.. Κάποτε ο γιουρκας σειταριδης είχε κάνει αθηνα σαλλονικη 3 ώρες ειχε μια φτωχικη λαμπρογκινη.. Δεν έπεφτε λεει κάτω 180-200.. Κ ειχε πληρώσει τρελά λεφτά σε βενζίνη 400-500 ευρω... Απο συνέντευξη του...

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εισαι σιγουρος οτι τσεκαρεις τη διαδρομη με αυτοκινητο και οχι με ποδηλατο, λεωφορειο, τραινο κτλ?

 

Ναι σωστά το ειχα με αυτοκίνητο.. Αφου δουλεύει το here κομπλέ δεν με νοιάζει..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλο το χιουμορακι σου... Ναμην είμαι απο αθηνα αλλα απο επαρχία δεν το σκέφτηκες.... 3 ώρες είναι για εμας με φυσιολογικη ταχύτητα...

Μια άχρηστη πληροφορία.. Κάποτε ο γιουρκας σειταριδης είχε κάνει αθηνα σαλλονικη 3 ώρες ειχε μια φτωχικη λαμπρογκινη.. Δεν έπεφτε λεει κάτω 180-200.. Κ ειχε πληρώσει τρελά λεφτά σε βενζίνη 400-500 ευρω... Απο συνέντευξη του...

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι σωστά το ειχα με αυτοκίνητο.. Αφου δουλεύει το here κομπλέ δεν με νοιάζει..

 

Εισαι ετοιμος για τα νεα Huawei χωρις google apps.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η γνωμη σας για το κινητο σαν μεταχειρισμενο?

Το βρισκω 150 ευρω κατω απο το s20(το απλο). Αξιζει λετε?

Φαινεται πολυ πληρες απλα με προβληματιζει οτι σε ενα εξαμηνο θα ειναι 2χρονων κινητο...

 

Επισης που μπορω να βρω πληροφοριες για την σειρα κυκλοφοριας του μοντελου? Υπαρχει καμια διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε ενοχλούν οι τρύπες στην οθόνη και δεν έχεις σούπερ υψηλές απαιτήσεις σε παιχνίδια σε σχέση με τα chipsets της SDragon νομίζω πως είσαι υπέρ καλυμμένος. Εγώ έχω βασική συσκευή το 1+ 7pro και ως 2η το s8 plus και δεν μου κακοφαίνεται καθόλου όταν το χρησιμοποιώ μετά από το 1+ ...πόσο δε φαντάζομαι το s10...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ανακαλω η διαφορα τους ειναι 40 ευρω..

Ποιο θα παιρνατε μεταξυ του απλου s20 και του s10+ (το μεγεθος οθονης δεν με ενοχλει ιδιαιτερα)

Link to comment
Share on other sites

το κινητό μου ξαφνικά χωρις να πέσει κατω εχει χάσει την φωτεινότητα του. σαν να πρασίνισε ολη η οθόνη. έκανα clear cache αλλα τπτ...
Link to comment
Share on other sites

Καλο το χιουμορακι σου... Ναμην είμαι απο αθηνα αλλα απο επαρχία δεν το σκέφτηκες.... 3 ώρες είναι για εμας με φυσιολογικη ταχύτητα...

Μια άχρηστη πληροφορία.. Κάποτε ο γιουρκας σειταριδης είχε κάνει αθηνα σαλλονικη 3 ώρες ειχε μια φτωχικη λαμπρογκινη.. Δεν έπεφτε λεει κάτω 180-200.. Κ ειχε πληρώσει τρελά λεφτά σε βενζίνη 400-500 ευρω... Απο συνέντευξη του...

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι σωστά το ειχα με αυτοκίνητο.. Αφου δουλεύει το here κομπλέ δεν με νοιάζει..

Αν δεν σου αρέσει το χιούμορ τότε θα έπρεπε να μας έγραφες τη περιοχή που μένεις

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα σε όλους, παρατήρησα ότι μετά το τελευταίο update έγινε αναβάθμιση και στα δακτυλικά αποτυπώματα και έχω να πω ότι δουλέυουν πλέον εξαιρετικά!!! Χρειάστηκε όμως να τα διαγράψω και να τα καταχωρήσω από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, παρατήρησα ότι μετά το τελευταίο update έγινε αναβάθμιση και στα δακτυλικά αποτυπώματα και έχω να πω ότι δουλέυουν πλέον εξαιρετικά!!! Χρειάστηκε όμως να τα διαγράψω και να τα καταχωρήσω από την αρχή.
Καλημέρα, αναφέρεσαι στο update Σεπτεμβρίου; Γιατί εγώ προσωπικά δεν διαπίστωσα κάποια διαφοροποίηση.

Επίσης, τί ήταν αυτό που σε οδήγησε να ξαναπεράσεις από την αρχή τα δεδομένα σου; δηλαδή πως κατάλαβες ότι εάν τα ξαναβάλεις θα βελτιωθεί η κατάσταση;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αναφέρεσαι στο update Σεπτεμβρίου; Γιατί εγώ προσωπικά δεν διαπίστωσα κάποια διαφοροποίηση.

Επίσης, τί ήταν αυτό που σε οδήγησε να ξαναπεράσεις από την αρχή τα δεδομένα σου; δηλαδή πως κατάλαβες ότι εάν τα ξαναβάλεις θα βελτιωθεί η κατάσταση;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα, νομίζω ότι το τελευταίο που πήρα ήταν του Σεπτεμβρίου. Έχω παρατηρήσει ότι μετά από κάποιο διάστημα δεν λειτουργούν αμέσως τα αποτυπώματα. Οπότε έπειδή είχε αρχίσει και "άκουγε" με δυσκολία το αποτύπωμα, το διέγραψα. Όταν όμως το πέρασα ξανά, δεν μου ζήτησε στο 80% να αλλάξω γωνία στο δάκτυλο όπως έκανε αρχικά αλλά να συνεχίσω κανονικά. Μετά την εκ νέου εγγραφή, ακούει πολύ πιο γρήγορα και σε όλες τις γωνίες. Φοράω spigen προστασία οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μία ερώτηση,έχω ένα χρόνο ακόμα εγγύηση, μπορώ με την εγγύηση να πάω στην σμαρτεκ να μου αλλάξουν την μπαταρία επειδή εξασθένησε αισθητά?
Link to comment
Share on other sites

Από ότι θυμάμαι που είχα ρωτήσει, εντός του πρώτου χρόνου εάν χρειαστεί αλλάζεται δωρεάν. Μεταξύ του πρώτου και του δεύτερου χρόνου, χρεώνουν 20€.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

βρίσκω λίγο ενοχλητική την προβολη φωτογραφιας με κινηση στην συλλογή. Υπάρχει τρόπος να επενεργοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

βρίσκω λίγο ενοχλητική την προβολη φωτογραφιας με κινηση στην συλλογή. Υπάρχει τρόπος να επενεργοποιηθεί;

Απενεργοποίησε αυτό και δεν θα βγαζει φωτογραφίες με κίνηση. 5b69db92a67e444069f4ab9526945c1b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε αυτό και δεν θα βγαζει φωτογραφίες με κίνηση. 5b69db92a67e444069f4ab9526945c1b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Γνωρίζεις κανείς τι παίζει με την κατηγορία "Πρόσβαση σε δεδομ. χρήσης" ?

Αν πειράξουμε κάποιες εφαρμογές από εκεί, θα έχουμε θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Καμία όμορφη γραμματοσειρά που να υποστηρίζει τα Ελληνικά έχει να προτείνει κανείς?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προερχόμενος από το LG G2 μπορώ να πω πως μου είχε λείψει το Double tap to sleep. Απλά είδα πως θα έρθει με το ONE UI 3.0

 

Καλή συνέχεια e29acea4adcf913cc1cfd6271ae0f5a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προερχόμενος από το LG G2 μπορώ να πω πως μου είχε λείψει το Double tap to sleep. Απλά είδα πως θα έρθει με το ONE UI 3.0

 

Καλή συνέχεια e29acea4adcf913cc1cfd6271ae0f5a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με Nova Launcher υπάρχει αυτή η δυνατότητα και δουλεύει απροβλημάτιστα.

Link to comment
Share on other sites

Απλα σε μενα με Nova ζηταει μοτιβο μετα οταν το ανοιγω αντι αποτυπωμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προερχόμενος από το LG G2 μπορώ να πω πως μου είχε λείψει το Double tap to sleep. Απλά είδα πως θα έρθει με το ONE UI 3.0

 

Καλή συνέχεια e29acea4adcf913cc1cfd6271ae0f5a3.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολυ καλα νεα φιλε, καιρος ηταν :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...