Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλα δε θελω να βαλω pin.
Θες δηλαδή να βγάλεις το κλείδωμα για να ξεκλειδώνεις μόνο με ένα σύρσιμο;
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει gcam στο κινητό, χωρίς ροοτ;

 

Sent from my SM-T720 using Tapatalk

 

Εννοείται κ κάνει φοβερή δουλειά αλλά είναι κυρίως μόνο για νυχτερινές φώτο σε πολύ χαμηλό φωτισμό αλλιώς τις καίει..

Βάλε τις ρυθμίσεις που λέει έχει link κάτω απτό βίντεο

 

https://youtu.be/QnMr3uIdE_Q

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πω κάτι που δεν ξέρετε... Αλλά πήρα dslr με 3 φακούς αν κ έχω βγάλει μερικές εκπληκτικές φώτο με το plus δεκαρακι μου..

 

Ποια μηχανη πηρες ??

3 φακους ?? Νωρις δεν ειναι για 3 φακους?

(1 ειναι απ το κιτ, οποτε αλλους 2)

Τι φακους ?

Link to comment
Share on other sites

Ποια μηχανη πηρες ??

3 φακους ?? Νωρις δεν ειναι για 3 φακους?

(1 ειναι απ το κιτ, οποτε αλλους 2)

Τι φακους ?

 

Nikon d5300

2 φακοι kit ο δεύτερος 70-300 vr

Πήρα κ τον 35αρη με f1.8 nikon κ είμαι κομπλέεεε

Νομίζω ότι τώρα ήρθε η ώρα να μείνω για ένα smartphone για καιρό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται με το Update Σεπτεμβριου:

New camera features from the Galaxy Note 10.---->>> https://www.sammobile.com/news/latest-galaxy-s10-software-update-note10-camera-features/

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ είναι καλοδεχουμενα.. Για να δούμε πότε θα έρθει κ το update βέβαια χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, υπάρχει κάποιο παιδί που να είχε το p30 pro και να πήγε στο s10+ ή το αντιθετο;; ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2 ναυαρχιδες και προσπαθω να μαζεψω οσο πιο πολλες κριτικες μπορω ωστε να καταληξω
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίες προσθήκες. Εγώ πιο πολύ από όλα βέβαια περιμένω το dex για Windows. Επίσης το live focus video έχω δει ότι δεν λειτουργεί και πολύ καλά στο note 10+ που έχει και tof αισθητήρα, οπότε έχω τις επιφυλάξεις μου για το s10. Ειδωμεν.

 

Ps: μπράβο στην Samsung για τα σωστά updates. Αν έκανε και την υπέρβαση να δείνει 3 χρονια updates και 4 Security patches αντί για 2 και 3 χρόνια που είναι αντίστοιχα τώρα θα ανέβαινε πολύ στην εκτίμηση του κόσμου.

 

Ps2 άσχετο: Δεν περίμενα ΠΟΤΕ το σκιν της Samsung να συμπεριφέρεται τόσο ομαλά/fluid και να είναι τόσο σταθερό.

 

Ps3: κλείστε της ψηφιακή ευεξία η καταργήστε την τελειως μεσω adb. Άλλο επιπεδο. Οι τρόποι εχουν ήδη αναφερθεί πιο πανω.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας, υπάρχει κάποιο παιδί που να είχε το p30 pro και να πήγε στο s10+ ή το αντιθετο;; ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2 ναυαρχιδες και προσπαθω να μαζεψω οσο πιο πολλες κριτικες μπορω ωστε να καταληξω

 

Μια από τα ίδια είμαι κι εγώ περισσότερο έκλεινα στο p30 pro λόγο μπαταρίας και κάμερας αλλά είδα ότι αρχίζουν να το βελτιώνουν το s10 plus στην κάμερα και με το νέο update διάβασα ότι θα έρθουν καλύτερη κάμερα για εμπρός μακάρι να βελτιωθεί και η πίσω ακόμη περισσότερο το dex που έχει το note 10 και live focus στα βίντεο και άρχισε πάλι να με ξανά ψήνει το s10 plus.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

 

Ps: μπράβο στην Samsung για τα σωστά updates.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακομα ειμαστε ορισμενοι με patch Ιουλιου :)

 

Καλυτερες εταιρειες(σε Android)απο Google και μετα Oneplus δεν υπαρχουν στα updates,μην τα γραφουμε 100φορες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια από τα ίδια είμαι κι εγώ περισσότερο έκλεινα στο p30 pro λόγο μπαταρίας και κάμερας αλλά είδα ότι αρχίζουν να το βελτιώνουν το s10 plus στην κάμερα και με το νέο update διάβασα ότι θα έρθουν καλύτερη κάμερα για εμπρός μακάρι να βελτιωθεί και η πίσω ακόμη περισσότερο το dex που έχει το note 10 και live focus στα βίντεο και άρχισε πάλι να με ξανά ψήνει το s10 plus.

 

Αν σε ενδιαφερει περισσοτερο η μπαταρια και η καμερα(φωτογραφιες)πηγαινε στο p30pro.

Το S10+ οπως εχουμε γραψει ποσες φορες στο συνολο αυτων που προσφερει μετραει.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ειμαστε ορισμενοι με patch Ιουλιου :)

 

Καλυτερες εταιρειες(σε Android)απο Google και μετα Oneplus δεν υπαρχουν στα updates,μην τα γραφουμε 100φορες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν σε ενδιαφερει περισσοτερο η μπαταρια και η καμερα(φωτογραφιες)πηγαινε στο p30pro.

Το S10+ οπως εχουμε γραψει ποσες φορες στο συνολο αυτων που προσφερει μετραει.

 

Όσο να είναι κάπου χάνει η μία κάπου κερδίζει η άλλη είναι πολλά που με ενδιαφέρουν αλλά δεν γίνεται και να τα έχω όλα τουλάχιστον ακόμη και το note 10 plus πιστεύω θα αργήσει να πέσει λίγο.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Το Dex δουλεύει και σήμερα στις συσκευές μας με ένα φθηνό adapter, στα Windows αν επιτρέπεται γιατί το χρειάζεστε; Ποια η λειτουργικότητα που σας προσφέρει πχ. που δεν την έχετε ήδη στα Windows;

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , να ρωτήσω έκανα clean την cache και τώρα στο Instagram όλη την γκαλερί την δείχνει γκρι , δεν δείχνει της φωτο... Μόνο στο Instagram γίνεται αυτό... ξέρει κανείς τι να κάνω; το έσβησα το ξανά εγκατέστησα, έκανα force stop έκανα wipe , log out τπτ
Link to comment
Share on other sites

Ακομα ειμαστε ορισμενοι με patch Ιουλιου :)

 

 

 

Καλυτερες εταιρειες(σε Android)απο Google και μετα Oneplus δεν υπαρχουν στα updates,μην τα γραφουμε 100φορες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Αν σε ενδιαφερει περισσοτερο η μπαταρια και η καμερα(φωτογραφιες)πηγαινε στο p30pro.

 

Το S10+ οπως εχουμε γραψει ποσες φορες στο συνολο αυτων που προσφερει μετραει.

Τα γράφουμε 100 φορές γιατί pixel και one plus κανουν 3 μηνες να στρώσουν μετά από κάθε major update. Αν είναι να έχω 25 ενοχλητικά bugs σε κάθε update , προτιμώ Samsung που αργεί αλλά δίνει άψογες ρομ πλέον. Και θα το πω άλλες 100. Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Το Dex δουλεύει και σήμερα στις συσκευές μας με ένα φθηνό adapter, στα Windows αν επιτρέπεται γιατί το χρειάζεστε; Ποια η λειτουργικότητα που σας προσφέρει πχ. που δεν την έχετε ήδη στα Windows;

 

Sent from my Galaxy S10

 

Τι λες...??/ πως θα φορτωνουμε τα κινητα με τις π@@@ριες πρωτα το bixby τωρα νεα βλακεια με συνεχη update και η πλακα ειναι οτι δεν απενεργοποιείτε τουλαχιστον οποιος δεν γουσταρει να μην φορτωνει το κινητο του (τουλαχιστον σε οτι με αφορα).

Link to comment
Share on other sites

Τι λες...??/ πως θα φορτωνουμε τα κινητα με τις π@@@ριες πρωτα το bixby τωρα νεα βλακεια με συνεχη update και η πλακα ειναι οτι δεν απενεργοποιείτε τουλαχιστον οποιος δεν γουσταρει να μην φορτωνει το κινητο του (τουλαχιστον σε οτι με αφορα).

Όλα γίνονται, με Package Disabler Pro μπορείς να απενεργοποιήσεις όποια εφαρμογή συστήματος επιθυμείς, χωρίς root.

Με προσοχή βέβαια!

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Όλα γίνονται, με Package Disabler Pro μπορείς να απενεργοποιήσεις όποια εφαρμογή συστήματος επιθυμείς, χωρίς root.

Με προσοχή βέβαια!

 

Sent from my Galaxy S10

Αυτή την εφαρμογή την είχα ξαναπληρωσει κάποτε και την ξαναεβαλαν με πληρωμή και στους παλιούς χρήστες, δεν τη δείχνει αγορασμενη !!

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 10 χρόνια που έχω android, μου συνέβη δύο τρις φορές το ίδιο,, κοινώς μου φάγαν τα λεφτά,, έστω και μικρό ποσά.

Την συγκεκριμένη εφαρμογή την έχω αγοράσει και εγώ, πέρυσι και πότε δεν την δούλεψα από φόβο μην κάνω ζημιά. Και δεν ξέρω, αν πρέπει να την ξαναπληρώσω.

Link to comment
Share on other sites

Στα 10 χρόνια που έχω android, μου συνέβη δύο τρις φορές το ίδιο,, κοινώς μου φάγαν τα λεφτά,, έστω και μικρό ποσά.

Την συγκεκριμένη εφαρμογή την έχω αγοράσει και εγώ, πέρυσι και πότε δεν την δούλεψα από φόβο μην κάνω ζημιά. Και δεν ξέρω, αν πρέπει να την ξαναπληρώσω.

 

Η συγκεκριμενες εφαρμογες δουλευουν μεχρι εκει που η samsung γουσταρει τις αποκλειει σε χρονο μηδεν με καποιο update οποτε καθε νεα εφαρμογη ασχετα αν ειναι ο ιδιος ο προγραμματιστης ζηταει εκ νεου πληρωμη (τα εχω σκασει και εγω για δυο τρεις απο αυτες) αλλα κατα την γνωμη μου δεν εχει νοημα για ενα μηνα αντε δυο να ασχολεισαι γιατι η διαρκεια τους δεν ειναι παραπανω πχ.μεχρι τελος του χρονου βγαινει το 10 οποτε ξανα απο την αρχη.:p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση να κάνω τελικά στα πόσα watt φορτίζει η συσκευή αν δεν κάνω λάθος πρέπει να ανέβει με κάποιο update πανω από 20.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την εφαρμογή την είχα ξαναπληρωσει κάποτε και την ξαναεβαλαν με πληρωμή και στους παλιούς χρήστες, δεν τη δείχνει αγορασμενη !!

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

το ιδιο και εμενα....

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Για τους λάτρεις της υπομονής...

26 Σεπτεμβρίου... Ακόμα με τελευταίο security update Ιουλίου κτλ

Με κοσμοτε............

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για τους λάτρεις της υπομονής...

26 Σεπτεμβρίου... Ακόμα με τελευταίο security update Ιουλίου κτλ

Με κοσμοτε............

Ε βάλε μια EUR να τελειώνεις!

 

Στάλθηκε από το Lenovo TB-8703F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...