Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[/color]

Το update σας ήρθε μέσω Galaxy Store? Εμένα δε μου βγάζει κάτι..

χτες το βραδυ δεν μου ειχε ερθει ,σημερα πρωι πρωι ηρθε,παντως δεν βλεπω καποια διαφορα ,τοχεις δεν τοχεις μια απ τα ιδια ,επισης 4 μερα σημερα δεν εχω χασει ουτε μια φορα το δαχτυλικο (μια φορα το περασα το δαχτυλο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Μόλις με κάλεσαν απο Smartec για το θέμα που έχω με τα earbuds και μου ζήτησαν να τους στείλω με fax η email την απόδειξη του κινητού.
Τι θέμα αντιμετωπίζεις?

Σου είπαν ότι κάτι για αντικατάσταση?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινίσω ότι δεν φοράω καμία μεμβράνη...Την μαμά την έβγαλα και μια ringke που έβαλα επίσης την έβγαλα....με λίγα λόγια γυμνό και άμα πάθει κάτι έπαθε.....Ίσως γι αυτό να μου πιάνει....ειδικά Από Σήμερα 100%....Και το δακτυλικό το έχω περασμένο μόνο 2 φορές....
Link to comment
Share on other sites

Εκανε καποιος φιλος μεταβαση απο S9 plus να μας πει εντυπωσεις, διαφορες κτλ.

Εγώ. Τι θες να συγκρίνεις;

 

Λάθος, σε S10 πήγα όχι σε Plus.

Link to comment
Share on other sites

Εκανε καποιος φιλος μεταβαση απο S9 plus να μας πει εντυπωσεις, διαφορες κτλ.

 

Φίλος μπες στο σκρουτζ έχω κάνει εγώ ένα μικρό review

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!! Έψαχνα εδώ και 3 ημέρες να βρω τον music και video player τελικά δεν τα έχει προεγκατεστημένα και πρέπει να τα κατεβάσετε από το Samsung store... κάποιες ερωτήσεις ακομα θελω όποιος ξέρει???

1. Στην φροντίδα συσκευής Στην μπαταρία ή τελευταία επιλογή για γρήγορη φόρτιση πρέπει να είναι απενεργοποιημένη για καλύτερη φόρτιση του κινητού???

2. Δεν μπορώ να βρω στην κάμερα που αλλάζει η ανάλυση της φωτογραφίας δεν υπάρχει τέτοια επιλογή μόνο για το βίντεο είδα στης ρυθμίσεις???

3. Κάποτε μπορούσαμε στα κινητά να συγχρονισουμε της επαφές με τους φίλους στο Facebook και πέρναγε και εικόνες Facebook στης επαφές, τώρα βλέπω ότι δεν γίνεται ξέρει κανείς τι παίζει???

Συγγνώμη αν είμαι λίγο oftopic.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεσα να το παρω το σ10 +, πολύ ακριβο, 2 φορες το παρηγγελα- ακυρωσα,

θα παω για πιο φθηνο, α70, στις 26 απριλη κυκλοφορει.

 

Τι ασχετο σχολιο ειναι παλι αυτο. Και εμεις τι θελεις να κανουμε για αυτο και μας το λες?

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα αντιμετωπίζεις?

Σου είπαν ότι κάτι για αντικατάσταση?

 

Για να μην τα ξανά επαναλαμβάνω τα έχω γράψει 3-4 σελιδες πίσω.Ακόμα είμαι στην αναμονή λογικά τώρα τα ελέγχουν στο service της smartec.

Link to comment
Share on other sites

Τι ασχετο σχολιο ειναι παλι αυτο. Και εμεις τι θελεις να κανουμε για αυτο και μας το λες?

 

Νταξει και 'συ τωρα...Τον πονο του μας ειπε ο ανθρωπος

 

Τα 'μαργαριταρια' που γραφουν ποιο πισω δεν τα εχεις δει?:wacko:

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Εκανε καποιος φιλος μεταβαση απο S9 plus να μας πει εντυπωσεις, διαφορες κτλ.

Εγω ειμαι ο άνθρωπος σου :) :

Αυτονομία: 20-30% καλύτερη

Ευχρηστία:Εδω πάμε πίσω λογω ανυπαρξίας led και αργού αισθητήρα αποτυπωμάτων

Ήχος:Εξίσου καλός

Ποιότητα κλήσεων στα ίδια επιπεδα

Λήψη wifi:Λιγο χειρότερο το S10plus

Οθόνη:Χάρμα οφθαλμων

Φωτογραφική:Μια δυο φωτό που έβγαλα δεν ειδα να υπολείπονται αλλα ούτως ή άλλως δεν πήραμε dslr

Αποθηκευτικός χώρος:Άφθονος πια.Εγω πήρα τα 512 και ησύχασα.

Ταχύτητα εφαρμογών εξαιρετική (και το S9plus μια χαρά ήταν βέβαια)

Ποιότητα κατασκευής μαλλον καλύτερη τωρα και φινίρισμα πολυτελές.

Αν ξέχασα κάτι ευχαρίστως να σου απαντήσω....

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Για το security patch που ηρθε, δεν εχει σχεση με την ταχυτητα, που εγραψαν μερικοι καθως αφορα μονο το κομματι της ασφαλειας.

 

Ο υπερηχητικος αισθητηρας, χαρτογραφουσε το αποτυπωμα με τροπο που με την 3d εκτυπωση ενος αποτυπωματος ηταν δυνατο το ξεκλειδωμα της συσκευης.

 

Πλεον ανιχνευει την ροη του αιματος και συμπεριλαμβανει την χαρτογραφηση του φλεβικου συστηματος του αποτυπωματος για μεγαλυτερη ασφαλεια και ετσι επρεπε να λειτουργει εξαρχης.

 

Με εκτιμηση

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό για το αργό δαχτυλικό το λες εσύ. Από το S9+ είναι πιο γρήγορο.

 

Τι είναι?

Ποιο γρήγορο από του s9+?

Σε Καμία περίπτωση!

 

Όχι από του s9+ αλλά από κανέναν "κλασικό" αισθητήρα δεν είναι πιο γρήγορος του s10+.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι?

Ποιο γρήγορο από του s9+?

Σε Καμία περίπτωση!

 

Όχι από του s9+ αλλά από κανέναν "κλασικό" αισθητήρα δεν είναι πιο γρήγορος του s10+.

 

Ναι αλλά βάλε κ τον παράγοντα πρέπει να σηκώσω τη συσκευή να βάλω το δάχτυλο στην πλάτη της συσκευής... Άρα κερδίζει το s10 plus...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμα το εχει παρατημενο στο τραπεζι βολευει το δακτυλικο στην οθονη αλλα αμα το κρατα δεν υπαρχει θεμα.

Παντα πιστευα οτι η καλυτερη θεση ειναι κατω απο το κουμπι On/Off...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμα το εχει παρατημενο στο τραπεζι βολευει το δακτυλικο στην οθονη αλλα αμα το κρατα δεν υπαρχει θεμα.

Παντα πιστευα οτι η καλυτερη θεση ειναι κατω απο το κουμπι On/Off...

 

Καλά δεν γίνεται στον καφέ... Η στο σπίτι να το έχει συνεχώς στο χέρι.. Βέβαια στον καφέ ανοίγουν κ τα δύο χωρίς να τα σηκωσεις με τα μούτρα..

S κοίτα να κόψεις το τσιγάρο αν το κόψεις θα μπορέσεις να. Πάρεις φεραρι κινητό... Εγώ δεν καπνίζω.. Κ δεν πήρα φεραρι κινητό χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν γίνεται στον καφέ... Η στο σπίτι να το έχει συνεχώς στο χέρι.. Βέβαια στον καφέ ανοίγουν κ τα δύο χωρίς να τα σηκωσεις με τα μούτρα..

S κοίτα να κόψεις το τσιγάρο αν το κόψεις θα μπορέσεις να. Πάρεις φεραρι κινητό... Εγώ δεν καπνίζω.. Κ δεν πήρα φεραρι κινητό χα χα

 

Kανω οτι μπορω τωρα κανω αυτα με τα κουμπακια που ειναι χωρις χαρτι και τα φορτιζεις συνεχεια:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό για το αργό δαχτυλικό το λες εσύ. Από το S9+ είναι πιο γρήγορο.

Συγνώμη :lol: αλλά ακόμη και τη σκέψη σου να χαρτογραφεί ο υπερηχητικός αισθητήρας του δικού σου S10+,πιό αργό ξεκλείδωμα έχει απο το S9+...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αρα με αυτα τα νεα θα εχουμε αλλο γυρο...Τον Μαιο...Προβλεπεται να εχουμε ξενυχτια με φοντο το σκοταδι και κατα ποσο θα ειναι καλες οι φωτο...Ωχ παλι...:p
Link to comment
Share on other sites

 

Άντε για να γουστάρουμε άσχημα... Καλώς να μας έρθει κ θα γίνω νυχτερίδα για τα μάτια του swind

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...