Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είναι να βάλουν επιστροφή Eurobank η - 20% σε yellows το θέμα είναι να μπει αυτόν τον καιρό που τρέχουν κ τα κουπόνια από Γερμανό public κτλ πέρυσι είχε παίξει με 10% Eurobank κ κουπόνι κ σε άλλα καταστήματα κ ανταλλαγή συσκευής απτις πρώτες μέρες. Για να δούμε..

 

Οποίος ενδιαφέρεται για νυχτερινές φώτο είδα ότι κάνει απίστευτη δουλειά ή gcam με το night sight απλά δεν ξέρω να υπάρχει για exynos...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η διπλή καμεροσελφι σε τι εξυπηρετεί στο θόλωμα;; γιατί άκουσα μάλλον από εδώ μέσα η από hands ον ότι το βάλανε για να χωράνε περισσότερα άτομα στη σελφι αλλά στο samsung e κάνει ακριβώς το ίδιο με τον χώρο να χωράνε κιαλλα άτομα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οχι.

 

Λοιπον οπως ειπα και νωριτερα απο χθες το μεσημερι στις 14.30 που πηρα τις τρεις συσκευες ασχοληθηκα μονο με την μια εως και τωρα την ξεπατωσα εντελως εξονυχιστικα μεχρι αηδιας.....Αναφερομαι στο S10 Plus.

Ολες οι λειτουργιες ειναι στο επιπεδο πολυ καλου εως αριστου.Αριστα σε σημεια οπως "χοροπηδαγα στα βιντεο με μια φιλη και το αποτελεσμα της σταθεροποιησης αριστο" !Δεν βρηκα καμια λειτουργια να ειναι μετρια , να ξενερωρω και να πω ..."Οχι ρε"....

Βαθμολογια 9.0:rolleyes:

Ξεκινω αυριο το S10e.

Αυτα γιατι κουραστηκα....

 

καλημερα, θα ηθελα να μαθω αν παιζει κανονικα το ραδιο εδω και μπορουμε να το προμηθευτουμε απο καποιο μαγαζι που αναφερθηκε εδω απο την αγγλια? ( εσυ απο που τα εφερες? )

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... Αυτά τα θέματα για την εμπροσθια κάμερα που τα βρίσκουμε...μέσα στο store δεν τα βρήκα....s10 +

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απο εδω ξεκινα και θα σε παραπεμψει σε σελιδα

https://unboxholics.com/news/tech/61396-ta-kalytera-wallpapers-gia-ta-galaxy-s10-kai-s10-plus?fbclid=IwAR2HrHNUD2tNhkWQziJEbF0OwCDE8vrQydo20aCbHIzvMIwzIaYvTiAwcdM

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... Αυτά τα θέματα για την εμπροσθια κάμερα που τα βρίσκουμε...μέσα στο store δεν τα βρήκα....s10 +

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εννοεις τα wallpaper εδω μπορεις να βρεις.

 

https://drive.google.com/drive/folders/1oc8fvbmyXs7d44dY7wd4YwyWAWEJwXJ6

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... Αυτά τα θέματα για την εμπροσθια κάμερα που τα βρίσκουμε...μέσα στο store δεν τα βρήκα....s10 +

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://www.reddit.com/r/S10wallpapers/

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καλή έβδομαδα σκέφτομαι s10+ Η mate 20. Όσοι τυχεροί το έχετε είναι όλα οκ με τη συσκευή ,σα καινούργια συσκευή το λέω αν είστε από κάτι απογοητευμένοι. Η μπαταρία τελικά έχει αυτονομία της προκοπής ; Γτ δεν είναι και λίγα τα χρήματα . Ευχαριστώ για το χρόνο σας Edited by dimdark13
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα ακουστικά :D

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποσο καιρο εκαναν να σου τα στειλουν;εχω στριλει ηδη απο την πεμπτη και ακομα τπτ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καλή έβδομαδα σκέφτομαι s10+ Η mate 20. Όσοι τυχεροί το έχετε είναι όλα οκ με τη συσκευή ,σα καινούργια συσκευή το λέω αν είστε από κάτι απογοητευμένοι. Η μπαταρία τελικά έχει αυτονομία της προκοπής ; Γτ δεν είναι και λίγα τα χρήματα . Ευχαριστώ για το χρόνο σας
καλησπερα εχω το s10+ η μπαταρια ειναι μια χαρα μην ακους κανεναν,ο φιλος μου εχει το p20 pro εχω να πω εξισου καλα λογια μετα ειναι καθαρα θεμα γουστου μην ακους κανεναν και παρε αυτο που θες,ναι τα λεφτα ειναι πολλα συμφωνω αλλα οπω ειπα εσυ αποφασιζεις
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το s10+ η μπαταρια ειναι μια χαρα μην ακους κανεναν,ο φιλος μου εχει το p20 pro εχω να πω εξισου καλα λογια μετα ειναι καθαρα θεμα γουστου μην ακους κανεναν και παρε αυτο που θες,ναι τα λεφτα ειναι πολλα συμφωνω αλλα οπω ειπα εσυ αποφασιζεις

 

επειδη μας ενδιαφερει πολλους, ανεβασε και κανα στατιστικο αν σου ειναι ευκολο ετσι να δουμε εικονα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

http://https//ibb.co/h2vbBGc

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επειδη μας ενδιαφερει πολλους, ανεβασε και κανα στατιστικο αν σου ειναι ευκολο ετσι να δουμε εικονα
DgQt1ff
Link to comment
Share on other sites

Τι μ@λ@κία έχω πατήσει και βγάζει αυτό το εικονίδιο δίπλα από το bluetooth όταν κατεβάζω τα quicksettings;d70625fcdda68aa05b94d01168528f9e.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι ...Μηπως ειναι ενεργη εξοικονομηση δεδομενων για πηγαινε στις ρυθμισεις και κοιτα.....

Edit: Ναι αυτο ειναι απενεργοποιησε τη εαν δεν την θελεις....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι ...Μηπως ειναι ενεργη εξοικονομηση δεδομενων για πηγαινε στις ρυθμισεις και κοιτα.....

Edit: Ναι αυτο ειναι απενεργοποιησε τη εαν δεν την θελεις....

Ωραίος, αυτό ήταν, θενξ.

Το απενεργοποίησα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κι εγω σημερα (το s10 σκετο) και πλεον στηνεται. Ειπα να το κανω clean install αλλα τελικα το βαλα να τραβηξει backup απο το 9αρι που ειχα να δω πως θα παει ετσι για την αντιδραση :lol:

Αν δω να ρουφαει τη μπαταρια νερο κτλ θα το παω απο την αρχη. Πρωτες εντυπωσεις παντως μια χαρα και χαιρομαι που δε πηγα στο plus. Το μεγεθος ειναι ιδανικο πλεον (σχεδον ιδιο με το P20 σκετο επισης της συζυγου).

Στο τελος της εβδομαδας θα ποσταρω τις πρωτες εντυπωσεις απο την μπαταρια που ειναι και μικροτερη του plus.

Y.Γ.: μπορει να μην εχει την ανωτατη καμερα οπως λεγεται κτλ αλλα την οθονη αυτη δεν την αλλαζω με καμια καμερα που μπορει να βγαλει καλυτερη φωτο σε απολυτο σκοταδι. Οποτε ειναι πολυ απλα το τι ειναι πιο σημαντικο για το καθενα..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα την έκδοση με 1tb. Νομίζω ότι σε μετάβαση απο προηγούμενο κινητό τούτο το πράγμα είναι ότι ποιο ολοκληρωμένο έχω πιάσει στα χέρια μου. Είναι απλά υπέροχο!

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν και με note 9 αλλά με 2 κάρτες κακό σήμα σε όλη τη διάρκεια της μέρας με συνεχώς διαφορετικά μέρη λόγου δουλειάς. Exynos Ταπεινός και περσινός στα 10 nm.

Full aod

Ρολόι bt

bt αυτοκινήτου

2k ανάλυση

Αυτόματη φωτεινότητα

4g μόνιμα ανοιχτό

Email

2 viber

2 whatsup

YouTube που έρχονται εκατοντάδες ειδοποιήσεις κάθε μέρα πάνω από 100 εφαρμογές και πολλά άλλα.

Δεν νομίζω ότι με κανέναν sd θα έπιανα κάτι θεαματικά ανωτέρω. Τώρα πως το θέμα έχει γίνει μπάχαλο για την μπαταρία δεν μπορώ να καταλάβω. Ξανά σεταρετε τις συσκευές σας όσοι έχετε τόσα προβλήματα μάλλον κάτι πήγε στραβά. 87b0f0fd74da09eae1cf94717122aa71.jpg

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τα buds σε μαύρο χρώμα σήμερα.

 

Περίμενα να ακούγονται χειρότερα από τα ενσύρματα κ ίσως με μικρότερη ένταση.

Έχουν αρκετή ένταση κ δεν υπολείπονται στο μπάσο. Ο ήχος είναι αρκετά γεμάτος.

 

Τα δοκίμασα και σε ταινία κ σε μουσική.

Η μόνωση των εξωτερικών θορύβων επίσης καλή. Αυτό που δεν δοκίμασα είναι το μικρόφωνο σε κλήσεις να δω πως ακούγομαι.

 

Το app δεν είναι άσχημο, θα μπορούσε να δίνει μια, δύο επιλογές ακόμα.

 

Το triple tap για να πάω ένα τραγούδι πίσω δε φαίνεται να λειτουργεί αποτελεσματικά. Μια λειτουργεί, τρεις όχι. Single tap και double άψογα.

 

Η συνδεσιμοτητα τέλεια.

 

Δεν είχα airpods ποτέ για να συγκρίνω.

 

Όσοι τα περιμένουν από προ παραγγελίες, θα μείνουν ικανοποιημένοι από την ποιότητα.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα πως δουλεύει για νυχτερινή φωτογραφία στο s10. Υπάρχει ενδεχόμενο να το βάλουν και κανονικά σαν Mode στη συσκευή; κ στο s9+ φέρανε την βελτισοποιηση σκηνής το nigth Mode δυστυχώς δεν το βάλανε..

Αύριο θα έρθει το λευκό μου στο Γερμανό κ ακόμα το σκέφτομαι.. Σε 4k video ακόμα 5 λεπτά αφήνουν να τραβήξεις παιδιά;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τα buds σε μαύρο χρώμα σήμερα.

 

Περίμενα να ακούγονται χειρότερα από τα ενσύρματα κ ίσως με μικρότερη ένταση.

Έχουν αρκετή ένταση κ δεν υπολείπονται στο μπάσο. Ο ήχος είναι αρκετά γεμάτος.

 

Τα δοκίμασα και σε ταινία κ σε μουσική.

Η μόνωση των εξωτερικών θορύβων επίσης καλή. Αυτό που δεν δοκίμασα είναι το μικρόφωνο σε κλήσεις να δω πως ακούγομαι.

 

Το app δεν είναι άσχημο, θα μπορούσε να δίνει μια, δύο επιλογές ακόμα.

 

Το triple tap για να πάω ένα τραγούδι πίσω δε φαίνεται να λειτουργεί αποτελεσματικά. Μια λειτουργεί, τρεις όχι. Single tap και double άψογα.

 

Η συνδεσιμοτητα τέλεια.

 

Δεν είχα airpods ποτέ για να συγκρίνω.

 

Όσοι τα περιμένουν από προ παραγγελίες, θα μείνουν ικανοποιημένοι από την ποιότητα.

Από προπαραγγελια σου έστειλαν μαύρα?

 

Εξωτερικό μένεις?

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...