Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια μπαταρία είναι κακή όταν είναι μικρή. Εδώ έχουμε μεγάλη μπαταρία άρα όλα είναι θέμα λογισμικού ξεκάθαρα..και σε τέτοιες περιπτώσεις δε φαίνεται τίποτα από την αρχή. Πέρα από μια αναβάθμιση που μπορεί να το φτιάξει, ίσως να στρώσει μετά από 2-3 φορτίσεις και το λογισμικό που πάντα στο στήσιμο κλπ ίσως τρώει πολύ.

 

Δεν έχω βάλει ποτέ 2 σιμ αλλά ούτε και παίρνω ένα κινητό για να το δώσω σε 2 μέρες. Ποτέ δεν το έκανα ούτε έχω αυτή τη λογική. Εκτός αν θέλω να πειραματιστω να δω κάτι αλλά δε θα το έκανα με ναυαρχίδα day 1 κυκλοφορίας.

 

Άρα, περα από τις 2 σιμ που οκ ίσως κάτι άλλο παίζει από αυτά που ξέρω με τη μια, θα ελεγα οτι κατι φταίει είτε σε στήσιμο είτε στις σιμ. Στη θέση σας θα το δούλευα λίγο με μια, λίγες μέρες με τη μια λίγες με την άλλη. Θέλω να πιστεύω ότι έχετε νέες σιμ και όχι κομμένες

Τρώει στην αναμονή η συσκευή τρελά ποσοστά που μου θύμισε εποχή s6. Προκαλώ όποιον θέλει ας το βγάλει από την φόρτιση στο 100% κ ας το αφησει χωρίς καν να ανοίξει την οθονη για μια ώρα κ ας μας πει το ποσοστό που έχασε με ανοιχτό WiFi η κ δεδομένα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρώει στην αναμονή η συσκευή τρελά ποσοστά που μου θύμισε εποχή s6. Προκαλώ όποιον θέλει ας το βγάλει από την φόρτιση στο 100% κ ας το αφησει χωρίς καν να ανοίξει την οθονη για μια ώρα κ ας μας πει το ποσοστό που έχασε με ανοιχτό WiFi η κ δεδομένα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε διαφωνώ ότι αυτό γίνεται σε σένα αλλά έχουμε δει και παιδιά που όλο το βράδυ δεν έπεσε. Άρα κάτι γίνεται στα δικά σας ή μας δουλεύουν τα παιδιά. Εμένα το νότε 9 σε αναμονή, 2 νότε που έχω, είναι άριστα και απλά το λεω μιας και έχει γίνει συσχετισμος συχνά.

Από τη στιγμή λοιπόν που μιλάμε για σωστές σιμ και με κανονικό σήμα, όχι ανύπαρκτο, θα ελεγα να κάνετε δοκιμή μια μια τις σιμ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου σπιτι στον καναπε εκει εχω την μεγαλη Tv οταν αφηνω την συσκευη στο μαξιλαρι του καναπε εχω μονο μια μπαρα σημα με wind . Εαν το σηκωσω με το ζορι καποια στιγμη εχω και δευτερη μπαρα .Σε αυτο το σημειο εχω καθησει και 4-5 ωρες λογο φιλες φιλους , επισκεψεις, εχω κοιμηθει κιολας...Παντα 1 μπαρα με το ζορι δυο εχω χοντρους τοιχους και κακο σημα.

 

Η απωλεια μπαταριας στο δικο μου αλλα και σε αλλες συσκευες δεν υπηρχε ποτε λογο κακου σηματος.Θελω να πω οτι δεν ξερω εαν ισχυει αυτα που γραφονται "κατα καιρους" οτι εαν εχεις κακο σημα σου τρωει την μπαταρια .Εγω δεν το εχω συναντησει.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ ότι αυτό γίνεται σε σένα αλλά έχουμε δει και παιδιά που όλο το βράδυ δεν έπεσε. Άρα κάτι γίνεται στα δικά σας ή μας δουλεύουν τα παιδιά. Εμένα το νότε 9 σε αναμονή, 2 νότε που έχω, είναι άριστα και απλά το λεω μιας και έχει γίνει συσχετισμος συχνά.

 

Από τη στιγμή λοιπόν που μιλάμε για σωστές σιμ και με κανονικό σήμα, όχι ανύπαρκτο, θα ελεγα να κάνετε δοκιμή μια μια τις σιμ

Αυτό με το σήμα που λες δεν ισχύει για έναν απλό λόγο. Εχω την ίδια κάρτα καινούργια σε όλες τις συσκευές όταν αλλάζω. Πως γίνεται να επηρεάζει μόνο τα Samsung?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το σήμα που λες δεν ισχύει για έναν απλό λόγο. Εχω την ίδια κάρτα καινούργια σε όλες τις συσκευές όταν αλλάζω. Πως γίνεται να επηρεάζει μόνο τα Samsung?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το κακό σήμα κάνει τις κεραίες να δουλεύουν στο 100%. Δεν θεωρώ ότι αν το σήμα είναι τέλειο δουλεύουν το ίδιο. Από την άλλη η Samsung λόγω χαμηλού sar έχει χειρότερο σήμα από τις άλλες. Έχω 2 σημεία στην περιοχή μου οπου οδηγώντας κόβεται το σήμα συνέχεια, παρολα αυτά με άλλες συσκευές που είχα, Mate 10 pro, πολλές φορές δεν κόπηκε. Θεωρώ ότι αυτό εξηγεί την κατανάλωση σε οριακό σήμα. Από εκεί και πέρα αν δεν φταίει το σήμα και είχες τέτοια πτώση σε αναμονή κάτι άλλο φταίει.. Δε γίνεται ο ένας να μην έχει πτώση και ο άλλος να έχει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τρώει στην αναμονή η συσκευή τρελά ποσοστά που μου θύμισε εποχή s6. Προκαλώ όποιον θέλει ας το βγάλει από την φόρτιση στο 100% κ ας το αφησει χωρίς καν να ανοίξει την οθονη για μια ώρα κ ας μας πει το ποσοστό που έχασε με ανοιχτό WiFi η κ δεδομένα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ το έχω από εχθές εκτός φορτιστή και το χρησιμοποιώ πολύ λίγο γιατί δεν έχω προλάβει 3e440a76c1379c4bc36a2b4650895e3b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ το έχω από εχθές εκτός φορτιστή και το χρησιμοποιώ πολύ λίγο γιατί δεν έχω προλάβει 3e440a76c1379c4bc36a2b4650895e3b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να πω επίσης ότι έχω κάνει μέσω smart switch αντίγραφο από iPhone xs max και από mi mix 3 παιδιά το τηλέφωνο είναι πολύ καλό από μπαταρία τώρα για όλα τα άλλα θα δείξει

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το σήμα που λες δεν ισχύει για έναν απλό λόγο. Εχω την ίδια κάρτα καινούργια σε όλες τις συσκευές όταν αλλάζω. Πως γίνεται να επηρεάζει μόνο τα Samsung?

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακη το λογο που εχει θεμα η μπαταρια των samsung τον εχω γραψει πισω (κανα 2 μερες πριν). Carrier aggregation κι η μεταβαση σε διαφορετικες μπαντες του lte, οπως επισης κι η μεταβαση απο lte σε H+, Edge κλπ... Αυτος ειναι ο λογος για το 90% του προβληματος. Υπαρχουν κι αλλοι λογοι με μικροτερη βαρυνουσα σημασια (απειρα processes/services στο background), που συνηγορουν για το υπολοιπο 10% του προβληματος...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι μαζόχα το ξαναπήρα την Παρασκευή. Το ξανά έστησα από την αρχή όλα manual χωρίς smart switch κλπ. Μπαταρία Τα ίδια σκ@τ@ είναι. Μέχρι reset έκανα όπως λένε στο xda σε ρυθμίσεις δίκτυα κλπ.. Επίσης έχει αρχίσει να ξεκολλάει η ζελατίνη της οθόνης και από τις δύο πλάι πλευρές. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Αλλάζουν ζελατίνη?

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω πως η ισχύς του σήματος τηλεφωνίας μπορεί να επηρεάσει την απόδοση της μπαταρίας, κυρίως όταν είμαστε εκτός WiFi.

 

Απορώ όμως πως κανείς δεν παρατήρησε το πρόβλημα στο κινητό του gkp.

 

Είναι δυνατόν να έχει κατανάλωση 21% από τις Υπηρεσίες Google Play?

Φυσικά και είναι.

Φίλε gkp, το κινητό σου όχι μόνο έχει τρελή κατανάλωση μπαταρίας, αλλά θα πρέπει να είναι και συνέχεια ζεστό.

Αυτό γίνεται γιατί είτε προσπαθεί να κατεβάσει app updates που κολλάνε ή το ίδιο το app του Play Store έχει κολλήσει!

 

Σταμάτησε όλα τα app updates και βρες να κατεβάσεις την τελευταία έκδοση του Play Store, λογικά το πρόβλημα θα διορθωθεί.

Το αντιμετώπισα κι εγώ πρόσφατα, δε χρειάστηκε να κάνω χειροκίνητο update του Play Store, μπορεί να έγινε μόνο του.

Τώρα πάντως οι Υπηρεσίες Google Play είναι στο 1%, όπως θα έπρεπε να ήταν.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ο Ευαγγελος .

Αλλα αμα σινιαρεται η συσκευη ολα καλα:p

53906748_2188195184777876_6806798281054617600_o.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=afb3da6b2c8897ba75a38aff285a7d63&oe=5D2156DC

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι μαζόχα το ξαναπήρα την Παρασκευή. Το ξανά έστησα από την αρχή όλα manual χωρίς smart switch κλπ. Μπαταρία Τα ίδια σκ@τ@ είναι. Μέχρι reset έκανα όπως λένε στο xda σε ρυθμίσεις δίκτυα κλπ.. Επίσης έχει αρχίσει να ξεκολλάει η ζελατίνη της οθόνης και από τις δύο πλάι πλευρές. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Αλλάζουν ζελατίνη?

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εβαλες θηκη που "πεταξε" τη ζελατινα Δημητρη? Περιεργο να ξεκολλησε ετσι ευκολα. Ειναι καλη η προεγκατεστημενη που βαζουν... Δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα θεωρεται αναλωσιμο και "κακη χρηση", οποτε δε δινω καμια πιθανοτητα να σου την αντικαταστησουν. Πας για ενα σωστο γυαλι τωρα να ηρεμησεις.

ΥΓ Μηπως πηρες κανα 512 κεραμικο τωρα? Δεν ξερω, το 128 με χαλαει γιατι μοιαζει ψευτικο στο χερι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλα τα λεει ο Ευαγγελος .

Αλλα αμα σινιαρεται η συσκευη ολα καλα:p

53906748_2188195184777876_6806798281054617600_o.jpg?_nc_cat=110&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=afb3da6b2c8897ba75a38aff285a7d63&oe=5D2156DC

 

Ε πως να σενιαριστει? Αντε με τις διεργασιες πες οτι ασχολουμαι να το κανω (να σκοτωσω τα σκουπδια). Αλλα με το θεμα του modem (που ειναι το κρισιμο) δε μπορω να κανω τιποτα. Μονο να πεισω τους δημαρχουν στις περιοχες που σπαταλαω τις περισσοτερες ωρες μου (σπιτι, δουλεια), να βαλουν νεες κεραιες και να τις σεταρουν οπως με βολευει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλες θηκη που "πεταξε" τη ζελατινα Δημητρη? Περιεργο να ξεκολλησε ετσι ευκολα. Ειναι καλη η προεγκατεστημενη που βαζουν... Δε θελω να σε στενοχωρησω αλλα θεωρεται αναλωσιμο και "κακη χρηση", οποτε δε δινω καμια πιθανοτητα να σου την αντικαταστησουν. Πας για ενα σωστο γυαλι τωρα να ηρεμησεις.

ΥΓ Μηπως πηρες κανα 512 κεραμικο τωρα? Δεν ξερω, το 128 με χαλαει γιατι μοιαζει ψευτικο στο χερι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ε πως να σενιαριστει? Αντε με τις διεργασιες πες οτι ασχολουμαι να το κανω (να σκοτωσω τα σκουπδια). Αλλα με το θεμα του modem (που ειναι το κρισιμο) δε μπορω να κανω τιποτα. Μονο να πεισω τους δημαρχους στις περιοχες που σπαταλαω τις περισσοτερες ωρες μου (σπιτι, δουλεια), να βαλουν νεες κεραιες και να τις σεταρουν οπως με βολευει :lol:

 

Πω...ξερω τι λες....Τοχω παθει κανα 20ημερα και ταδα ολα....Ειναι γολγοθας αυτο ...και σε χαλαει....Ειχα τσακωθει ασχημα με την εταιρια κινητης τοτε δεν θελω να μου ξανατυχει.

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσότερα ξένα sites αναφέρουν πόσο απογοήτευση είναι η μπαταρία. Εγώ έχω το mi Mix 3 και με την χρήση που κάνω αν και με 3200 mah μου πάει 2 ημέρες. Ήθελα να πάω στο s10+ αλλά δεν βλέπω προς στιγμήν κάτι που να δικαιολογεί τα 950€ που ζητάει η Samsung. Για 500€ θα ήταν καλό το s10+.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αρχίζω να πιστεύω μετά από πολλά χρόνια χρήσης sasmung πως δεν ξέρει να διαχειριστεί σωστά τις μπαταρίες της... Όλοι έχουμε την καραμέλα θέλει κάποιες φορτίσεις να στρωσει κ μπλα μπλα η φταίει κάποιο πρόγραμμα που τρέχει στο προσκήνιο.. Καημό το έχω να είναι όλοι ευχαριστημένοι με την μπαταρία.. Ας πούμε αυτό που γίνεται με κάθε νέα συσκευή της σαμι δεν το έχω διαβάσει αλλού.. Ας πούμε τα τελευταία χρόνια μπαίνεις σε ένα καινούργιο huawei κ θα διαβάσεις μπαταριαρα απτην αρχή. Κ γω έχω θέματα με τη μπαταρία μερικές φορές κ άλλες φορές βγάζω τέλεια αποτελέσματα αλλά δεν το αφήνω απτό χέρι μερικές φορές.. Κ όταν το πουλάω δουλεύει σούπερ στον επόμενο φυσιολογικό χρήστη.. Κ το μεγάλο παράπονο είναι για τις νυχτερινές αντε να βγει κάνα update μήπως και...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κόβοντας όλα τα services όπως στα Χαβάη και στα Ζιάομι πάντα θα παίρνεις καλή μπαταρία, αλλά όχι και ειδοποιήσεις.

Τι να την κάνω την καλή μπαταρία αν υπάρχει επιθετικό κόψιμο των διεργασιών και χάνω τα μισά notifications..

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να παρω το S10+ αλλά με όλα αυτά που διαβάζω με την μπαταρία λέω να πάω πάσο.

Βέβαια ένας φίλος έγραψε κάτι λογικό, να χαρούμε το κινητό όπως είναι κι ας το φορτίζουμε ξανά μέσα στη μέρα.

 

Πάντως λέω να μείνω προς το παρόν με το θηρίο, όπως αποδείχθηκε για τα χρήματα του, το J7 2017.

 

f28e1dc2f0abc81111aaf3a46b699164.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κόβοντας όλα τα services όπως στα Χαβάη και στα Ζιάομι πάντα θα παίρνεις καλή μπαταρία, αλλά όχι και ειδοποιήσεις.

Τι να την κάνω την καλή μπαταρία αν υπάρχει επιθετικό κόψιμο των διεργασιών και χάνω τα μισά notifications..

Δεν ξέρω αλλά είχα και το p20 Pro και τώρα έχω το Mi Mix 3 ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις όλες έρχονταν κανονικά και στην ώρα τους

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμουν να παρω το S10+ αλλά με όλα αυτά που διαβάζω με την μπαταρία λέω να πάω πάσο.

Βέβαια ένας φίλος έγραψε κάτι λογικό, να χαρούμε το κινητό όπως είναι κι ας το φορτίζουμε ξανά μέσα στη μέρα.

 

Πάντως λέω να μείνω προς το παρόν με το θηρίο, όπως αποδείχθηκε για τα χρήματα του, το J7 2017.

 

f28e1dc2f0abc81111aaf3a46b699164.jpg

Μα τι συγκρίνεις τώρα κι εσύ, έχει καμιά σχέση το J7 του 2017 με το S10+?

 

Η μπαταρία του είναι άψογη, όπως ήταν και είναι και στο Note 9. Έχουμε ανεβάσει ένα κάρο screenshots.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κόβοντας όλα τα services όπως στα Χαβάη και στα Ζιάομι πάντα θα παίρνεις καλή μπαταρία, αλλά όχι και ειδοποιήσεις.

Τι να την κάνω την καλή μπαταρία αν υπάρχει επιθετικό κόψιμο των διεργασιών και χάνω τα μισά notifications..

Έτσι ακριβώς.

 

https://www.tomsguide.com/us/galaxy-s10-battery-life,news-29498.html6ad040d2ed52656c58accb9284eb3099.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειωνει αυτο το θεμα γιατι κουρασε απιστευτα,οποιον τον ενδιαφερει η αυτονομια/μπαταρια οπως και η καμερα σε νυχτερινες ληψεις μην παρει το S10/S10+ αλλα ας κοιταξει προς Huawei mate20pro μερια ή να περιμενει να βγει τιποτα αλλο.

 

Οποιος παλι εκτιμα αυτα που προσφερει η Samsung στο συνολο,ξερουμε ποια ειναι η νουμερο 1 επιλογη του.

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειωνει αυτο το θεμα γιατι κουρασε απιστευτα,οποιον τον ενδιαφερει η αυτονομια/μπαταρια οπως και η καμερα σε νυχτερινες ληψεις μην παρει το S10/S10+ αλλα ας κοιταξει προς Huawei mate20pro μερια ή να περιμενει να βγει τιποτα αλλο.

 

Οποιος παλι εκτιμα αυτα που προσφερει η Samsung στο συνολο,ξερουμε ποια ειναι η νουμερο 1 επιλογη του.

 

Η αλήθεια είναι ότι και κούρασε και δεν αφορά αυτό το τόπικ, βάλτε στα στατιστικά σας στο ανάλογο και ας μείνει πια καθαρό, σίγουρα στην αρχή έπεσαν βροχή τα μηνύματα, λογικό αλλά πλέον όποιος θέλει ας γράφει στο σωστό και με στατιστικά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.

 

https://www.tomsguide.com/us/galaxy-s10-battery-life,news-29498.html6ad040d2ed52656c58accb9284eb3099.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Θα συγκρίνει ίσως το μοντέλο με τον snap για τέτοιες αυτονομίες.

Μακάρι αλλά δεν μου φαίνεται σόι και ακριβής αυτή η μέτρηση.

Είναι δυνατόν το Mate 20 pro να υπολείπεται ακόμα και του Xs max σε μπαταρία;

Τέλος πάντων ίσως να συγκρίνει το μοντέλο με τον snap ο τύπος στο tomsguide.

 

 

Νίκος Mate 20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Θα συγκρίνει ίσως το μοντέλο με τον snap για τέτοιες αυτονομίες.

Μακάρι αλλά δεν μου φαίνεται σόι και ακριβής αυτή η μέτρηση.

Είναι δυνατόν το Mate 20 pro να υπολείπεται ακόμα και του Xs max σε μπαταρία;

Τέλος πάντων ίσως να συγκρίνει το μοντέλο με τον snap ο τύπος στο tomsguide.

 

 

Νίκος Mate 20 pro

 

Αυτόν έχει, αλλά οκ, γίνεται ας πούμε να είναι 12 ώρες ο σναπ και 5 ο άλλος ?? Γιατί μια τέτοια εικόνα δίνουν εδώ μέσα μερικά μέλη, αφού λένε ότι είναι μάπα σε σχέση με το Mate που το δείχνει πιο κάτω.

Γενικά ότι νάναι είναι αυτά που διαβάζουμε από παντού. Παρόλα αυτά ας πάμε στο θέμα μπαταριας για αυτά

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν έχει, αλλά οκ, γίνεται ας πούμε να είναι 12 ώρες ο σναπ και 5 ο άλλος ?? Γιατί μια τέτοια εικόνα δίνουν εδώ μέρα μερικά μέλη, αφού λένε ότι είναι μάπα σε σχέση με το Mate που το δείχνει πιο κάτω.

 

 

Ναι, τα "έμπειρα μέλη", που ποστάρουν screenshot με πρώτο σε κατανάλωση το Android OS και τα Google play services.

me > you
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...