Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... και οταν το παιρνω απο το αυτι καμια φορα δεν αναβει απο μονη της πρεπει να πατησω το κουμπι εγω...

 

Κι εμενα το κανει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κι εμενα το κανει αυτο...

 

αξιζει να ασχοληθω με την σμαρτεκ??γτ νομιζω οτι ειναι ενα θεμα που δεν λυνεται με το σερβις,ετσι δεν ειναι???

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο οποτε βάζω στην φόρτιση το κινητό ενεργοποιείται η Always On Display;

 

Υπάρχει τρόπος να σταματήσει αυτο;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς για ποιο λόγο οποτε βάζω στην φόρτιση το κινητό ενεργοποιείται η Always On Display;

 

Υπάρχει τρόπος να σταματήσει αυτο;

Η AOD ενεργοποιείται ή οι πληροφορίες φόρτισης (κάτω χαμηλά);

Εάν είναι το 2ο, τότε ψάξε μέσω αναζήτηση στις ρυθμίσεις για "πληροφορίες χρέωσης" και απενερποποίησέ το.

 

Υ.Γ Το "charge info" η Samsung αντί να το μεταφράσει σαν "πληροφορίες φόρτισης" το μετέφρασε σαν "πληροφορίες χρέωσης" :p

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιούνται οι πληροφορίες φόρτισης κάτω χαμηλά στην οθόνη και ταυτόχρονα επιλέγεται η AOD στο control panel.

 

Δυστυχώς δε βρίσκω τη ρύθμιση που λες, ούτε με ελληνική γλώσσα ούτε με αγγλική.

 

Μπορείς να μου πεις τη διαδρομή;e4f739183b8a47b7e032492a462eaa3a.jpg

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

HTC HD2 TyphooN CyanogenMod 7

iPhone4s iPhone 6 iPhone 6sPlus

Huawei P10

Samsung Galaxy S8+

Samsung Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

θελω να δωσω το κινητο στην γυναικα μου.

τι πρεπει να κανω ωστε να της το παραδωσω σαν καινουριο οπως οταν το αγορασα;

εν συνεχεια θελει να βαλει το δικο της mail στην συσκευη για να κατεβασει το δικο της αντιγραφο. μπορειτε να μου πειτε την διαδικασια βημα βημα παρακαλω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαγραφή λογαριασμών σου Google, what's app Viber κλπ . Μετά διαγραφή και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είσαι οκ.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Διαγραφή λογαριασμών σου Google, what's app Viber κλπ . Μετά διαγραφή και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είσαι οκ.

 

το επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων το καταλαβαινω, με το διαγραφη τι εννοεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάργηση των ενεργών λογαριασμών σου για να επιλέξει μετά η γυναίκα σου τον δικό της.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά κάνεις την επαναφορά εργοστασιακών σου βγάζει μήνυμα ότι θα χαθούν φωτογραφίες δεδομένα κλπ στοιχεία επιλέγεις ναι και ολοκληρώνεται η διαδικασία μετά από λίγα λεπτά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κατάργηση των ενεργών λογαριασμών σου για να επιλέξει μετά η γυναίκα σου τον δικό της.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά κάνεις την επαναφορά εργοστασιακών σου βγάζει μήνυμα ότι θα χαθούν φωτογραφίες δεδομένα κλπ στοιχεία επιλέγεις ναι και ολοκληρώνεται η διαδικασία μετά από λίγα λεπτά.

 

σε ευχαριστω πολυ

 

πως γινεται η καταργηση ενεργων λογαριασμων;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις, λογαριασμοί και δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας, επιλέγεις λογαριασμοί,πατάς πάνω λ.χ. στον λογαριασμό σου Google και μετά επιλέγεις αφαίρεση . Το ίδιο κάνεις και για τους υπόλοιπους λογαριασμούς σου αν έχεις...της Google είναι απαραίτητο να ξέρεις να διαγραφεί για να μπορέσει όπως σου είπα και πριν να περάσει μετά τον δικό της η γυναίκα σου μετά την επαναφορά...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

που μπορω να βρω τις ρυθμισεις για την ποιτητα των φωτογραφιων που τραβαω;

 

Η μονη ρυθμιση που εχω βρει, ειναι η αναλογια, 1:1, 16:9 κτλ. σε συνδυασμο με την προκαθορισμενη αντιστοιχη αναλυση.

Link to comment
Share on other sites

Η μονη ρυθμιση που εχω βρει, ειναι η αναλογια, 1:1, 16:9 κτλ. σε συνδυασμο με την προκαθορισμενη αντιστοιχη αναλυση.

 

σε ποιο ρυθμιση ειναι η μεγαλυτερη αναλυση;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες Απο αυριο κατοχος κι εγω του κινητου αυτου! μετα απο συντομο περασμα απο το s10 plus..αποφασισα να το πουλησω και να αγορασω το μικροτερο γιατι ειχα θεμα χρησης.μου ηταν πολυ μεγαλο..

το αγορασα καινουργιο σε cardinal red :yahoo:

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα παιδια εχουμε κανενα νεο με τον Proximity sensor που δεν αναβει παντα η οθονη οταν την απομακρυνουμε απο το αυτι? η εχετε μαθει να ζειτε με αυτο το προβλημα ??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχουμε κανενα νεο με τον Proximity sensor που δεν αναβει παντα η οθονη οταν την απομακρυνουμε απο το αυτι? η εχετε μαθει να ζειτε με αυτο το προβλημα ??

 

Δυστυχως τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω το ίδιο πρόβλημα σε τηλέφωνο λίγων ημερών,το έχει πάει κάποιος στο σέρβις;

Τι κάνει η Samsung σε αυτές τις περιπτώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να συνδεσω το κινητο ενσυρματα με το αυτοκινητο μου, Seat Leon, για να χρησιμοποιησω το mirrolink και δεν το "εβλεπε", ενω αντιθετα το androidauto δουλευε κανονικα. Παλιοτερα εβλεπε κανονικα. Καμια ιδεα;

 

(Update) Διαβασα σε ομαδα OBDII στο FB οτι η Samy σταματησε την υποστηριξη του Mirrorlink, δυστυχως... :(

Edited by nfot
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε άσπρο φόντο και στον ήλιο φαίνεται ο αισθητήρας δαχτύλου, και σαν μικρό ορθογώνιο, συμβαίνει και σε σας;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε άσπρο φόντο και στον ήλιο φαίνεται ο αισθητήρας δαχτύλου, και σαν μικρό ορθογώνιο, συμβαίνει και σε σας;

 

Σε όλα τα τηλέφωνα με τέτοιο αισθητήρα φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Φοράω στο κινητό ένα tempered glass της πλάκας, αγορά από ebay , λέω να το βγάλω, θα έχουμε θέμα από γρατζουνιές ; τι προτείνεται;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...