Jump to content

[S9/S9 Plus] Ρυθμίσεις για το Android 9 Pie


s_wind
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

S wnid μόνο εμένα θα αγαπάς... Χα χα. Να σε ρωτήσω αν και από μπαταρία είμαι πολύ κομπλέ μου γράφει το συστημα Android 11 με 14 % τι κάνω γα να το χαμηλώσω για s10plus

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 773
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Opera-browser.png?fit=640%2C332&ssl=1

Opera Browser

Performance-speed-up-best settings .

 

Αφορμη φιλο που προβληματιστηκε με τον Opera μια και ειναι απο τους καλυτερους Browsers...

Για χρηστες που εχουν ταλαιπωρηθει λογο ...Πλοηγησης:p.

Μειωση λειτουργιας 2 δαχτυλων για ζουμ.

Block διαφημισεων.

Μειωση καταναλωσης Μπαταριας.

Ταχυτατη πλοηγηση.

Ξεκουραστο διαβασμα.

 

 

Τον Οπερα σχεδον ολοι τον γνωριζουμε .

Κανουμε τις παρακατω ρυθμισεις για να εχει πολυ καλη αποδοση .

 

Settings.

Διαγραφουμε πασης φυσεως πλοηγο που υπαρχει στο συστημα.Εαν δεν διαγραφεται οπως ο Chrome απαραιτητα τον απενεργοποιουμε.

Στην συνεχεια κανουμε απαραιτητα Update την Υλοποιηση Android system web-view απο το google play.

Κατεβαζουμε τον Opera Browser αλλα δεν τον τρεχουμε .

Πηγαινουμε στο προσωπικο DNS και γραφουμε testdns.adguard.com εαν δεν το εχουμε γραψει το οριζουμε Κλεινουμε και ανοιγουμε το 4G.

 

Tρεχουμε τον εγκατεστημενο Opera.

Πηγαινουμε στις Ρυθμισεις του Opera και :

Απενεργοποιουμε τον Αποκλεισμο διαφημισεων.

Εμφανιση : Aποκρυψη κατα την κυλιση .

Απενεργοποιουμε τις ειδησεις.

Απενεργοποιουμε τις ειδοποιησεις απο Opera.

Eπιλογες κειμενου γεμιζουμε την μπαρα μεχρι 3 κλικ πριν το τελος.

Απενεργοποιουμε την αποστολη στατιστικων χρησης.

Πηγαινουμε στην κεντρικη σελιδα και σβηνουμε τις ταχειες κλησεις που εχει απο Default.

Οριζουμε εκει ποια Site θελουμε.

Ετοιμοι...

Ταχυτατος , χωρις διαφημισεις , αρκετα οικονομικος στην καταναλωση , Ξεκουραστο χειρισμο ακομα και με ενα χερι λογο αυτοματης προσαρμογης σελιδων οταν κανουμε μια φορα ζουμ.

 

κατεβασα τον Opera για να τον δοκιμασω εκανα και τις παραπανω επιλογες που δινεις! απλα στην bet365 δεν μου βγαζει το καμπανακι για τις ειδοποιησεις στα γκολ,γνωριζεις τι μπορει να φταιει,,η και καποιος αλλος φιλος αν το γνωριζει! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

S wnid μόνο εμένα θα αγαπάς... Χα χα. Να σε ρωτήσω αν και από μπαταρία είμαι πολύ κομπλέ μου γράφει το συστημα Android 11 με 14 % τι κάνω γα να το χαμηλώσω για s10plus

Μια χαρά είναι σύμφωνα με την χωρητικότητα των 4000 mAh.

Το android system κυμαίνεται κατά μέσο όρο από 4 εω;ς 12% ανάλογα ποσά samsung apps έχεις στο σύστημα.Εγω πχ.Εχω ποσοστό από 4 έως 7% γιατί τον κατάλογο εγκατάστασης samsung apps και google apps που

βγάζει μετά απο hard reset τον ακυρώνω δεν βάζω τίποτα.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχετε μόδα το cpu spy..είπα κι εγώ να το βάλω και με όλα κλειστά χθες την νύχτα πέτυχε 98% deep sleep..εσείς το κάνετε με ανοιχτά δεδομένα;

Επίσης, off-topic, μήπως έχει βρει κανένας καμιά έκδοση της gcam για το κινητό μας;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχετε μόδα το cpu spy..είπα κι εγώ να το βάλω και με όλα κλειστά χθες την νύχτα πέτυχε 98% deep sleep..εσείς το κάνετε με ανοιχτά δεδομένα;

Επίσης, off-topic, μήπως έχει βρει κανένας καμιά έκδοση της gcam για το κινητό μας;

 

Εγω το 93% το πετυχα με δεδομενα ανοιχτα.. Να ξερω τι γίνεται οταν παιζουν data απο πισω....

Τωρα, αν τα εχεις ολα κλειστα, τι να δεις ?? Αν εχεις battery drain στην αναμονη??

Link to comment
Share on other sites

Την καταφερα την μπαταρια και με τον Opera μια και κολλησα γιατι με βολεψε πολυ στην θεαση σελιδων κανοντας ζουμ με ενα χερι.

 

Αυτοματη φωτεινοτητα , ενεργοι συγχρονισμοι , μονιμα 4G

Μια ωρα και 20 Opera , 50 λεπτα youtube.

 

Λος πουλος ο chrome . . .

 

56881413_2201483786782349_2251543502921924608_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=64fb0c5c63c29c66040ed0a29384a92f&oe=5D3E8CDC

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δουλέψει ποτέ τον Chrome της sammy ειναι δυνατός στην πλοήγηση κ στν ταχύτητα του.. Απλά θα τους δοκιμάσω όλους μη τυχόν υπάρχει κάποιος να δουλεύει σε πλήρη οθόνη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αμα εισαι εχεις συνηθισει με το μαυρο θεμα του Samsung browser ο chrome θα σε ξενερωσει. Βαλε Kiwi browser ειναι η μαυρη εκδοση του chrome.
Link to comment
Share on other sites

Galaxy A80 midrange.

 

56656178_2201651500098911_5645478062389723136_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=a7fd48fdf516c048664799fb8558dccf&oe=5D48113C

Η πρωτη συσκευη της Σαμμυ χωρις Νοτς και Μπεζελ ειναι γεγονος με 6.7 Ιντσες οθονη 48ρα περιστρεφωμενη καμερα 3D σενσορα επεξεργαστη Snapdragon 730-8mm και πολλα αλλα...

---->>>>

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Galaxy A80 midrange.

 

56656178_2201651500098911_5645478062389723136_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=a7fd48fdf516c048664799fb8558dccf&oe=5D48113C

Η πρωτη συσκευη της Σαμμυ χωρις Νοτς και Μπεζελ ειναι γεγονος με 6.7 Ιντσες οθονη 48ρα περιστρεφωμενη καμερα 3D σενσορα και πολλα αλλα...

---->>>>

 

 

Μια γεύση για . S11 είναι αυτό

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μια γεύση για . S11 είναι αυτό

 

Δεν το ξερουμε ακομα,αλλα παλι θα μας αρεσει:D

 

Αυτο να κοιταξουν και τα αλλα τα εχουν σχεδον ετοιμα https://www.sammobile.com/2019/03/28/galaxy-s11-samsungs-flagship-camera-phone/

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον:

Α-80 Vs A70....

Στο Α80 εκοψε θυρα ακουστικων και Sd card...

 

Στο Α70 τα κρατησε επισης εχουμε νοτς σταγονα υπερ-τουμπανο μπαταρια 4500mAh ενω στο Α80 3700...

Ενα κλικ πιο αδυναμο επεξεργαστη απο του Α80 με 32αρα καμερα...

Τιμη καπου στα 400ε:shock:

Ενω το Α80 καπου στα 600...

 

Και τα 2 εδω---->>>

Ολα τα Χαρακτηριστικα εδω:

Α-70--->>> https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a70-9646.php

Α-80--->>> https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a80-9659.php

 

Τελικο Συμπερασμα:

Το Α70 αυτη τη στιγμη ειναι ΥΠΕΡ-τουμπανο τα εχει ολα εκτος απο την Ανθεκτικοτητα σε νερο.Best-Seller καθως εχει αρχικη τιμη 400ε σε κανα μηνα θα πεσει στα 250-300ε ...Ενας χαμος απο πωλησεις.

Το Α-80 "καινοτομει με την περιστεφομενη καμερα αλλα χωρις θυρα ακουστικων , Sd card ,και μειωμενη μπαταρια κατα 800mAh σε σχεση με το Α70....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Και ξαναγράφω οοοοτι λείπει απτό ένα κ το άλλο θα τα βαααλει όοοολα μαζί αν όχι στο note 10 στο s11 κ θα κλάψουν μανούλες γιατί θα είναι ΥΠΈΡ ΤΟΎΜΠΑΝΟ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Θελω και οθοναρα οπως το καινουργιο Sony Xperia-1 με 4Κ και ηχειαρες...

Ζηταω πολλα ε....:p Γιατι δεν θα βαλει και μια ξενερα θα την φαω..

Link to comment
Share on other sites

Θελω και οθοναρα οπως το καινουργιο Sony Xperia-1 με 4Κ και ηχειαρες...

Ζηταω πολλα ε....:p Γιατι δεν θα βαλει και μια ξενερα θα την φαω..

 

Να βάλει γιατί Ναμη βάλει 1050 θα ζητάει για μια σταλιά σκατουλα οθόνη... Δεν θα είναι 55 ίντσες για να δυσκολευτεί...

Αλλά δεν νομίζω πως του s10 plus δεν τα σπάνε... Η μήπως τα ηχεία δεν τουμπανιαρικα...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Να βάλει γιατί Ναμη βάλει 1050 θα ζητάει για μια σταλιά σκατουλα οθόνη... Δεν θα είναι 55 ίντσες για να δυσκολευτεί...

Αλλά δεν νομίζω πως του s10 plus δεν τα σπάνε... Η μήπως τα ηχεία δεν τουμπανιαρικα...

Αμα κανει αλλαγες οπως στη σειρα Α και ανεβασμενα ολα hardware κτλ.για κανα 1200ε βλεπω πρωτη τιμη το 1050 που ειχαμε μεχρι τωρα ξεχασε το. .

Ειναι καιρος να ανεβασει την αναλυση εχουμε αυτες τις επιλογες 4 χρονια τωρα πρεπει να βαλει και επιλογη 4Κ...Αλλιως τα Sony θα μας ριχνει φαπες...

Link to comment
Share on other sites

Opera-browser.png?fit=640%2C332&ssl=1

Opera Browser

Performance-speed-up-best settings .

 

Αφορμη φιλο που προβληματιστηκε με τον Opera μια και ειναι απο τους καλυτερους Browsers...

Για χρηστες που εχουν ταλαιπωρηθει λογο ...Πλοηγησης:p.

Μειωση λειτουργιας 2 δαχτυλων για ζουμ.

Block διαφημισεων.

Μειωση καταναλωσης Μπαταριας.

Ταχυτατη πλοηγηση.

Ξεκουραστο διαβασμα.

 

 

Τον Οπερα σχεδον ολοι τον γνωριζουμε .

Κανουμε τις παρακατω ρυθμισεις για να εχει πολυ καλη αποδοση .

 

Settings.

Διαγραφουμε πασης φυσεως πλοηγο που υπαρχει στο συστημα.Εαν δεν διαγραφεται οπως ο Chrome απαραιτητα τον απενεργοποιουμε.

Στην συνεχεια κανουμε απαραιτητα Update την Υλοποιηση Android system web-view απο το google play.

Κατεβαζουμε τον Opera Browser αλλα δεν τον τρεχουμε .

Πηγαινουμε στο προσωπικο DNS και γραφουμε testdns.adguard.com εαν δεν το εχουμε γραψει το οριζουμε Κλεινουμε και ανοιγουμε το 4G.

 

Tρεχουμε τον εγκατεστημενο Opera.

Πηγαινουμε στις Ρυθμισεις του Opera και :

Απενεργοποιουμε τον Αποκλεισμο διαφημισεων.

Εμφανιση : Aποκρυψη κατα την κυλιση .

Απενεργοποιουμε τις ειδησεις.

Απενεργοποιουμε τις ειδοποιησεις απο Opera.

Eπιλογες κειμενου γεμιζουμε την μπαρα μεχρι 3 κλικ πριν το τελος.

Απενεργοποιουμε την αποστολη στατιστικων χρησης.

Πηγαινουμε στην κεντρικη σελιδα και σβηνουμε τις ταχειες κλησεις που εχει απο Default.

Οριζουμε εκει ποια Site θελουμε.

Ετοιμοι...

Ταχυτατος , χωρις διαφημισεις , αρκετα οικονομικος στην καταναλωση , Ξεκουραστο χειρισμο ακομα και με ενα χερι λογο αυτοματης προσαρμογης σελιδων οταν κανουμε μια φορα ζουμ.

 

Οpera browser συνεχεια...

Πολυ εντονη χρηση τον εφτασα στα κοκκινα με πολλες δοκιμες πραγματικα ο πιο ξεκουραστος Browser.Δεν σε παιδευει σχεδον σε ολα τα site που πηγα το αριστερο μου χερι δεν χρειαστηκε να ακουμπησει την οθονη μια και η αυτοματη προσαρμογη σελιδων κανει θαυματα...

Συγχρονισμοι ,αυτ.φωτεινοτητα με 4G μου εβγαλε 5.30 ωρες.

Τα υπολοιπα που εχω 50 λεπτα youtube ,20λεπτα Fb και κατι ψιλα....

57032153_2201747090089352_3227539907148775424_o.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=640b45177df06cd9b7af6b6a24fea277&oe=5D39AE95

EDIT: OPERA-ΧΡΗΣΗ

56917942_2201754056755322_9172348370839142400_o.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=81218761ab61ab317eb255c2aacc6d0d&oe=5D3B2668

Και τωρα παω..για φορτιση...

57038406_2201758586754869_9202738137791463424_o.jpg?_nc_cat=106&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=b6c1f6c31eab338488ccacde67032fb3&oe=5D4DDC49

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

@s_wind, σοβαρά τώρα, το Σύστημα Android πως το έχεις φτάσει σε τόσο χαμηλά επίπεδα;!

Έχει μια εβδομάδα που πήρε την ανηφόρα και δε λέει να πέσει..

Link to comment
Share on other sites

Opera-browser.png?fit=640%2C332&ssl=1

Opera Browser

Performance-speed-up-best settings .

 

Αφορμη φιλο που προβληματιστηκε με τον Opera μια και ειναι απο τους καλυτερους Browsers...

Για χρηστες που εχουν ταλαιπωρηθει λογο ...Πλοηγησης:p.

Μειωση λειτουργιας 2 δαχτυλων για ζουμ.

Block διαφημισεων.

Μειωση καταναλωσης Μπαταριας.

Ταχυτατη πλοηγηση.

Ξεκουραστο διαβασμα.

 

 

Τον Οπερα σχεδον ολοι τον γνωριζουμε .

Κανουμε τις παρακατω ρυθμισεις για να εχει πολυ καλη αποδοση .

 

Settings.

Διαγραφουμε πασης φυσεως πλοηγο που υπαρχει στο συστημα.Εαν δεν διαγραφεται οπως ο Chrome απαραιτητα τον απενεργοποιουμε.

Στην συνεχεια κανουμε απαραιτητα Update την Υλοποιηση Android system web-view απο το google play.

Κατεβαζουμε τον Opera Browser αλλα δεν τον τρεχουμε .

Πηγαινουμε στο προσωπικο DNS και γραφουμε testdns.adguard.com εαν δεν το εχουμε γραψει το οριζουμε Κλεινουμε και ανοιγουμε το 4G.

 

Tρεχουμε τον εγκατεστημενο Opera.

Πηγαινουμε στις Ρυθμισεις του Opera και :

Απενεργοποιουμε τον Αποκλεισμο διαφημισεων.

Εμφανιση : Aποκρυψη κατα την κυλιση .

Απενεργοποιουμε τις ειδησεις.

Απενεργοποιουμε τις ειδοποιησεις απο Opera.

Eπιλογες κειμενου γεμιζουμε την μπαρα μεχρι 3 κλικ πριν το τελος.

Απενεργοποιουμε την αποστολη στατιστικων χρησης.

Πηγαινουμε στην κεντρικη σελιδα και σβηνουμε τις ταχειες κλησεις που εχει απο Default.

Οριζουμε εκει ποια Site θελουμε.

Ετοιμοι...

Ταχυτατος , χωρις διαφημισεις , αρκετα οικονομικος στην καταναλωση , Ξεκουραστο χειρισμο ακομα και με ενα χερι λογο αυτοματης προσαρμογης σελιδων οταν κανουμε μια φορα ζουμ.

 

1 εννοείς συνδέσεις/περισσότερες ρυθμίσεις σύνδεσης/προσωπικό dns ?

2 το adguard χρειάζεται η δεν έχει σχέση?

3 Update την Υλοποιηση Android system web-view απο το google play???

Link to comment
Share on other sites

@s_wind, σοβαρά τώρα, το Σύστημα Android πως το έχεις φτάσει σε τόσο χαμηλά επίπεδα;!

Έχει μια εβδομάδα που πήρε την ανηφόρα και δε λέει να πέσει..

 

Sofe μου δεν μπορεις να κανεις πλεον κατι γιαυτο .Εαν δεν εχεις κανει στησιμο σε safe mode θα ειναι ενεργες οι default τιμες .Kαποιος τυχαιος χειρισμος στην καθημερινοτητα σου καποια στιγμη θα τον ριξει αλλα θα ανεβει παλι ψηλα.

 

Δες το λειτουργικο ως Εχθρο και οχι φιλο...

Oτι κανεις μετα απο Hard reset απερριψε το...

Κανε ολοκληρο το Στησιμο σε Safe Mode .

Aπερριψε τον καταλογο εγκαταστασεων Samsung apps και google apps

Μην εχεις ενεργο το λογαριασμο της Google

Κλεισε τους διακοπτες ελεγχου παρασκηνιου απο τις επιλ. προγραμματιστη

Kλεισε ολους τους σενσορες.

Βαλε τις εφαρμογες σου .

Ελα μετα σε Normal mode.

Βαλε το Gmail σου και το Google play .

Ενεργοποιησε οποιο σενσορα θες...

Eνεργοποιησε οτι θες εσυ οτι και να ειναι αυτο.

Εισαι κομπλε...

 

 

 

 

 

 

56800736_2202093420054719_7246727653720326144_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=6567fe6ee877a9c711764c0770992ad5&oe=5D2CFA5E

 

 

 

 

1 εννοείς συνδέσεις/περισσότερες ρυθμίσεις σύνδεσης/προσωπικό dns ?

2 το adguard χρειάζεται η δεν έχει σχέση?

3 Update την Υλοποιηση Android system web-view απο το google play???

 

Στην κατηγορια S υπαρχει η λειτουργια προσωπικο Dns .Εαν ορισεις τον Server του Adguard δεν χρειαζεται η εφαρμογη του .

 

( Android system web-view )

Εαν λειτουργεις chrome δεν χρειαζεται .Εαν ομως βαζεις αλλο Browser θελει να κανεις Update διοτι εχει απενεργοποιηθει λογο chrome Oσο ειναι ενεργος(το περιεχει μεσα του) .Για να δουλεψει σωστα Ενας Browser πρεπει απαραιτητα να απενεργοποιησεις τον Chrome για να ξανα γινει ενεργο το Android system web-view .

Μπορεις να δεις τι εννοω πηγαινοντας ρυθμισεις/επιλ.προγραμματιστη/Υλοποιηση Webview .Μπες μεσα...

Εαν δεν ξερεις τι ειναι κανε αναζητηση στο Ιντερνετ να το μαθεις .

tsiou παιδι μου : )))

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

@s_wind στήσιμο έτσι χωρίς hard reset Θα πιάσει; Γιατί έχω πολλά αρχεία και εφαρμογές και είναι μπελάς το backup και hard reset
Link to comment
Share on other sites

@s_wind στήσιμο έτσι χωρίς hard reset Θα πιάσει; Γιατί έχω πολλά αρχεία και εφαρμογές και είναι μπελάς το backup και hard reset

 

Εγώ τα περασα ότι είχα απτό σ9 πλας στο s10 plus κ ήταν 58 gb

Έκανα τις ρυθμίσεις του έβαλα. Σε αδρανεία εφαρμογές που έτρεχα Ν κ δεν τις χρειαζόμουν.. Δουλεύει πολύ καλά σίγουρα με νέο στήσιμο θα είναι ακόμα καλύτερο αλλά εγώ χτυπάω τρελά σοτ για τη χρήση που κάνω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα περασα ότι είχα απτό σ9 πλας στο s10 plus κ ήταν 58 gb

Έκανα τις ρυθμίσεις του έβαλα. Σε αδρανεία εφαρμογές που έτρεχα Ν κ δεν τις χρειαζόμουν.. Δουλεύει πολύ καλά σίγουρα με νέο στήσιμο θα είναι ακόμα καλύτερο αλλά εγώ χτυπάω τρελά σοτ για τη χρήση που κάνω

Είμαι στο τσακ για σ10+ από ν9 αλλά το σκέφτομαι

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Ρυθμίσεις για το Android 9 Pie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...