Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χμμ άρα καλά τα κοιτούσα.. Πάντως εξακολουθεί εμένα να μην χτυπάει με το που έρθει email..

να υποθέσω ότι ο αυτόματος συγχρονισμός είναι ενεργοποιημένος και δεν είναι στο WiFi only.

επίσης έβαλες το λουκετακι στο Gmail στις πρόσφατες εφαρμογές...?

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω ότι ο αυτόματος συγχρονισμός είναι ενεργοποιημένος και δεν είναι στο WiFi only.

επίσης έβαλες το λουκετακι στο Gmail στις πρόσφατες εφαρμογές...?

 

Ναι ακριβώς έτσι τα έχω αλλά δεεεεν..

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρήκα αυτό που λες..

Στην συχνότητα συγχρονισμού πάντως, το λιγότερο που μπορώ να βάλω είναι κάθε 15 λεπτά..

 

Δεν είναι ενεργοποιημένο το Push notifications. Δεν θα έπρεπε να σου έχει επιλογή για συγχρονισμό ανά κάποια λεπτά. Ίσως πρέπει να δεις τις ρυθμίσεις του λογαριασμού σου

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω χρειάζεται να είναι ενεργό το imap από τις ρυθμίσεις του gmail

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Όλα ενεργοποιημένα τα έχω..

Ενώ στον υπολογιστή ή στην παλιά μου συσκευή (LG G4) βλέπω με το που έρθει στο hotmail χτυπάει, στο Note 7 κοιμάται!!!

Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω ότι ο αυτόματος συγχρονισμός είναι ενεργοποιημένος και δεν είναι στο WiFi only.

επίσης έβαλες το λουκετακι στο Gmail στις πρόσφατες εφαρμογές...?

Το λουκετάκι που λες που το βρίσκουμε στις ρυθμίσεις;

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Το λουκετάκι που λες που το βρίσκουμε στις ρυθμίσεις;

 

Στις πρόσφατες εφαρμογές.. Δλδ. Άνοιξε το gmail κ βγες. Πατα μετά το τετραγωνάκι που δείχνει τι έχεις εφαρμογές έχεις ανοίξει! Βρίσκεις εκεί το gmail, το πατάς παρατεταμένα κ μετά η πρώτη επιλογή που βγάζει είναι το λουκέτο!

Link to comment
Share on other sites

Στις πρόσφατες εφαρμογές.. Δλδ. Άνοιξε το gmail κ βγες. Πατα μετά το τετραγωνάκι που δείχνει τι έχεις εφαρμογές έχεις ανοίξει! Βρίσκεις εκεί το gmail, το πατάς παρατεταμένα κ μετά η πρώτη επιλογή που βγάζει είναι το λουκέτο!

Σε ευχαριστώ

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ

 

Δυστυχώς ακόμα και με αυτές τις ρυθμίσεις δεν έρχονται ειδοποιήσεις

Xiaomi Redmi Note 7
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ακόμα και με αυτές τις ρυθμίσεις δεν έρχονται ειδοποιήσεις

 

Κατέβασε το mymail κ καθάρισες

Link to comment
Share on other sites

Ελληνική γλώσσα υποστηρίζει;

 

Απ'ότι θυμάμαι ναι.και διαγράφει τα email που δε θες εν αντιθέσει με το Gmail.ειναι καλή εφαρμογή.δοκιμασε το

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Με την τελευταία αναβάθμιση χάνω τους κωδικούς των ήδη αποθηκευμένων WiFi δικτύων. Δηλαδή μου ζητάει ξανά και ξανά κωδικούς για να συνδεθώ. Καμία ιδέα;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,χτες έχασα ραντεβού γιατί δεν μου χτύπησε η ειδοποίηση από το ημερολόγιο Google.Μου το έχει ξανακάνει.Ξερει κάνεις τι φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί όταν χρησιμοποιώ το *#06# μου βγάζει μηδενικά στο ιμει;

Από που την πήρες την συσκευή;

Μερικές φορές λόγω προβλημάτων λογισμικού ή μετά από φλασάρισμα η συσκευή σας ενδέχεται να καταστραφεί ή να μπλοκαριστεί. Ομοίως, ο αριθμός IMEI της συσκευής μπορεί επίσης να καταστεί άκυρος ή να αφαιρεθεί κάτι που είναι πολύ ατυχές. Στο ιντερνετ υπάρχουν οδηγοί επαναφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το κινητό μου δείχνει όλη μέρα 4g+. Πρώτη φορά το βλέπω να συμβαίνει. Έχει αλλάξει κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το κινητό μου δείχνει όλη μέρα 4g+. Πρώτη φορά το βλέπω να συμβαίνει. Έχει αλλάξει κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Που βρίσκεσαι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από που την πήρες την συσκευή;

Μερικές φορές λόγω προβλημάτων λογισμικού ή μετά από φλασάρισμα η συσκευή σας ενδέχεται να καταστραφεί ή να μπλοκαριστεί. Ομοίως, ο αριθμός IMEI της συσκευής μπορεί επίσης να καταστεί άκυρος ή να αφαιρεθεί κάτι που είναι πολύ ατυχές. Στο ίντερνετ υπάρχουν οδηγοί επαναφοράς.

 

Η συσκευή αγοράστηκε από Ελλάδα.Όχι από info!Όλες οι αναβαθμίσεις έχουν γίνει ΟΤΑ.Αυτή τη στιγμή πατώντας το κωδικό *#*#4636*#*# μου δείχνει ίδιο ΙΜΕΙ (του πρώτου) και για τις δυο κάρτες ενώ με το *#06# δείχνει 0000.Δεν είναι ρουταρισμένη.Για ποιόν οδηγό μιλάτε.Κάποια βίντεο που είδα όλα θέλουν ρουτ τηλέφωνο.

It's just me myself and I :lol:
Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκεσαι;
Σήμερα ήμουνα μεταξύ Κορυδαλλού και Περάματος. Αλλά δεν έχω ξαναδεί το + στο 4g ποτέ. Γιαυτό και μου έκανε τρομερή εντύπωση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμουνα μεταξύ Κορυδαλλού και Περάματος. Αλλά δεν έχω ξαναδεί το + στο 4g ποτέ. Γιαυτό και μου έκανε τρομερή εντύπωση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ίδιο έχει συμβεί και σε μένα πριν 2-3 βδομάδες στη Θεσσαλονίκη. Σε κάποια σημεία της πόλης άρχισα να βλέπω κι εγώ για πρώτη φορά το + στο 4G. Με τη συσκευή της υπογραφής μου.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή αγοράστηκε από Ελλάδα.Όχι από info!Όλες οι αναβαθμίσεις έχουν γίνει ΟΤΑ.Αυτή τη στιγμή πατώντας το κωδικό *#*#4636*#*# μου δείχνει ίδιο ΙΜΕΙ (του πρώτου) και για τις δυο κάρτες ενώ με το *#06# δείχνει 0000.Δεν είναι ρουταρισμένη.Για ποιόν οδηγό μιλάτε.Κάποια βίντεο που είδα όλα θέλουν ρουτ τηλέφωνο.

συνδέεσαι κανονικά στα δίκτυα; χωρίς ΙΜΕΙ δεν δουλεύει σαν τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...