Jump to content

Τι σας ξενερώνει όταν βλέπετε ένα αμάξι ή ένα μηχανάκι;


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέγα λάθος gregorisvas...

(Βέβαια εγώ και πεζός το καλοκαίρι με τζιν και μποτάκι κυκλοφορώ :p)

 

Εμένα μου τη σπάει να βλέπω μέσα στο καταχείμωνο οδηγό πάπιας με 3/4 παντελόνι, κοντή κάλτσα, χωρίς γάντια και κράνος. Ρε χάρε, που πας... Δεν κρυώνεις γμτ μπελά μου??? Α ναι κρυώνει, βάζει το αριστερό χέρι στο μπουφάν (Να ένας καλός λόγος να μπει συμπλέκτης σε όλα τα δίτροχα......). Και από το κλάμα σιγά μην βλέπει μπροστά του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 278
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μέγα λάθος gregorisvas...

(Βέβαια εγώ και πεζός το καλοκαίρι με τζιν και μποτάκι κυκλοφορώ :p)

 

Εμένα μου τη σπάει να βλέπω μέσα στο καταχείμωνο οδηγό πάπιας με 3/4 παντελόνι, κοντή κάλτσα, χωρίς γάντια και κράνος. Ρε χάρε, που πας... Δεν κρυώνεις γμτ μπελά μου??? Α ναι κρυώνει, βάζει το αριστερό χέρι στο μπουφάν (Να ένας καλός λόγος να μπει συμπλέκτης σε όλα τα δίτροχα......). Και από το κλάμα σιγά μην βλέπει μπροστά του.

 

:eek: :eek: Εγω δεν μπορω να κυκλοφορισω καλοκαιρι με τζιν και μποτες..ΣΚΑΩ! :oops:

Link to comment
Share on other sites

τα μπλε κοκκινα ελπιζω να εννοεις τις "ψειρες" και οχι τα Neon που μπλεδιζουν. γιατι τα xenon εχουν τρομερη αποδοση ως φωτα και πραγματικα αξιζουν. και γω θα ηθελα PIAA λαμπες xenon αλλα ειναι πανακριβες!
Τις ψειρες εννοω φυσικα! ;)

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αν φορας xenon λαμπες ειναι αισχος να εχεις τις μαμα ψειρες γιατι κιτρινιζουν και το ολο συνολο ειναι φαινεται πολυ ασχημα. καλο ειναι να συνοδευεται και απο ασπρες ψειρες.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1)kati amaksia aksiolipita me kati eksatmisis(pio polli gia subwoofer kanoun)lol

exw di kati eleina amaksia opws peugot 106 na to exoun ftiagmeno

2)ipervoliki dinami mousikhs

3)mousiki me kati tragoudia asxeta

4)na kanoun agwnes-epidiksis konta sto spiti mou

5)nai ine 18 odhgoi me parees filoi tous

6)eleines zantes(vale mia tis prokopis)

7)diskofrena mlkies

8)kati lampakia pou iparxoun eki pou vgeni nero giatous ialoka8aristires(sini8w mple)

9)opws ipo8ike kai pio prin otan ine trakarismena

10)ili8a vinyls(diafimisis opws ena vinyl pou egrafe NIKOL eswrouxa) :p

11)otan kati pedarelia kanoun magia,kornarontas

12)Finally,me xalai pou den kanoun kamia mpanta sto dromo na dw tpt

afta ta liga pragmata

Link to comment
Share on other sites

ενα μεσαιο τελικο δεν ειναι παντα κατακριτεο. και το 106 ειναι αυτοκινητο που πειραζεται πανευκολα!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ενα μεσαιο τελικο δεν ειναι παντα κατακριτεο. και το 106 ειναι αυτοκινητο που πειραζεται πανευκολα!

peugot 106.mpori na pirazete efkola alla exi ena sxhma asta vrasta.exi mia ilikia posa xronia?gia mena to xirotero amaksi pou pirazete

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ειναι το χειροτερο αμαξι που πειραζεται...ειναι απο τα πιο ευκολα να ανεβασει ιπποδυναμη. απλα εχει γεμισει ο τοπος.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μου την σπάνε οι νταλικέρηδες που δεν σέβονται τους κοινούς θνητούς (με τα συμβατικά αμάξια), βγαίνουν από τον παράδρομο και όποιον πάρει ο χάρος…

Επίσης το Porsche του γείτονα γιατί όταν έρχεται η φεύγει φροντίζει να γίνετε αντιληπτός…

Samsung Note 8

Microsoft Surface Pro 4

Link to comment
Share on other sites

Μου την σπάνε οι νταλικέρηδες που δεν σέβονται τους κοινούς θνητούς (με τα συμβατικά αμάξια), βγαίνουν από τον παράδρομο και όποιον πάρει ο χάρος…

Επίσης το Porsche του γείτονα γιατί όταν έρχεται η φεύγει φροντίζει να γίνετε αντιληπτός…

mou ti spaei o o kobleksikos odigos poy penei to zastava toy tripaei tin eksatmisi to kanei 9000 aloga pernaei sto fanari amaksia 10plasias aksias kai xairetai...

Link to comment
Share on other sites

αμα καταφερει με το γιουγκο να περασει πολυ πιο ακριβα τοτε μαγκια του (και ξενερα για τους αλλους!)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Μην βαρέσετε...αλλά παρόλο που εγώ άνοιξα το thread περί φτιαγμένων αυτοκινήτων...εχμ...(το άνοιξα βέβαια για να δείχνουμε γελοία φτιαγμένα cars)...μερικές από τις φωτο εκεί που "δημοσιεύθηκαν" και καλά πως είναι κορυφαίο φτιάξιμο αμαξιού...με ξενερώνουν...οκ οχι ξενερώνουν, αλλά με κάνουν να γελάω ναι! no offence πάντα :p
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

1)kati amaksia aksiolipita me kati eksatmisis(pio polli gia subwoofer kanoun)lol

exw di kati eleina amaksia opws peugot 106 na to exoun ftiagmeno

2)ipervoliki dinami mousikhs

3)mousiki me kati tragoudia asxeta

4)na kanoun agwnes-epidiksis konta sto spiti mou

5)nai ine 18 odhgoi me parees filoi tous

6)eleines zantes(vale mia tis prokopis)

7)diskofrena mlkies

8)kati lampakia pou iparxoun eki pou vgeni nero giatous ialoka8aristires(sini8w mple)

9)opws ipo8ike kai pio prin otan ine trakarismena

10)ili8a vinyls(diafimisis opws ena vinyl pou egrafe NIKOL eswrouxa) :p

11)otan kati pedarelia kanoun magia,kornarontas

12)Finally,me xalai pou den kanoun kamia mpanta sto dromo na dw tpt

afta ta liga pragmata

εντελώς άκυρο για το 106.αν δεν ξέρεις κάτι πιο καλά να μη μιλάς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με εκνευρίζουν αφόρητα οι τερατώδεις εξατμίσεις, οι τερατώδεις αεροτομές και γενικά ό,τι after market τερατώδες!

 

Κάτι σαν και αυτό ας πούμε; :shifty:

 

http://img137.imageshack.us/img137/7903/image174ns.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θρεντ, γέλασα πολύ! Εκεί με τις Harley ήταν κορυφή! Τελικά με τις βαλβίδες τι αποφασίστηκε? Και μηχανές χωρίς βαλβίδες υπάρχουν (δίχρονα, άλλη τεχνολογία) και θόρυβο κανει λογω μ@λ@κι@ς του κατασκευαστή επειδή θέλει να τον βλέπουμε όλοι. Εμένα μου την σπάσανε κατι αμερικανοκάγκουροι με chopper-harley που ειχαν πιάσει ολο το δρόμο και πήγαιναν σαν καραβάνι με 40 χλμ, και ειχε μαζευτεί ουρά... Ακόμη, φωτάκι-μπλε-πιτσιλίθρα, ΨΕΥΤΙΚΟ ΔΙΣΚΟΦΡΕΝΟ, Η γυφτιά. Κωλο δίχρονα Zετάκια που μου σπαν τα νεύρα :-) Ειδα και ενα CRX με σηματα Ferrari στην Εγνατία κάποτε... Φώναξα: Αντε φερράρι, δώστου! και ο άλλος απο μεσα με κοίταξε με απορία, τι να σκεφτόταν άραγε? :p "Δυο διπλούς κυλίνδρους" σιγά να μην... όσο αυτό για το V, θέλει μαγκιά για να κανεις καλό V, δες τι γωνίες χρησιμοποιεί η bmw να σου φύγουν τα ούλα (στις μηχανές λέω) Ακομη με χαρλευ μπορείς να σταματήσεις, αλλά δύσκολο να μη πέσεις :p Καλά, το πολύ το νικελ αηδία γίνεται... και ναι, 4χρονες ειναι οι Harley αρα εχουν βαλβίδες ;-) (και εκκεντροφόρο, ιμάντα/καδένα χρονισμού κτλ) τώρα απο απόδοση... αστα :-)
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Οπως επισης κυκλοφορει στην Θεσσαλονικη μεγιστος καγκουρας με ενα κιτρινο (η οροφη του οποιου ειναι βαμμενη μαυρη!!) Fiat Coupe... Το αμαξι ειναι παρα πολυ ομορφο αλλα με το "paintjob" του εβγαλε τα ματακια!

Και σαν να μην εφτανε αυτο, κολλησε και δυο σηματακια Ferrari επανω του! (ειπαμε στο Gruppo και η Ferrari αλλα αυτος το παρακανε...) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν και αυτό ας πούμε; :shifty:

 

http://img137.imageshack.us/img137/7903/image174ns.th.jpg

Για απλώστρα για τα ρούχα καλή μου φαίνεται. :lol: :p

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

εχω δει ομως και ιμπρεζα με μεγαλες αεροτομες και τους πανε παρα πολυ..

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

xm......spastika einai kati

 

XT, KTM, Husaberg, Hugsbarna klp monokylindra

me autes tis spastikes ksetapwmenes exatmiseis pou kanoun

san kanonies.

kai to xeirotero einai oti sou skane sto fanari dipla sto parathyro

kai arxizoun tis kserogazies kai sou spane ta tympana

kai fysika me to pou anapsei to prasino se apoteleiwnoun. :wacko: :mad:

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου την σπανε κατι μλκες με r1 που τους βαζουν μπαγκαζιερα και πανε με 40.επισης κατι κλπαιδα με παπακια διχρονα, που σε βλεπουν με μηχανη και σου κουνιουνται(πηγαιναμε με το xt600 του αδερφου μου, και μας κολαγε ενα rgv150) που παει η μυγα...:lol:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...