Jump to content

Τι σας ξενερώνει όταν βλέπετε ένα αμάξι ή ένα μηχανάκι;


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα αμάξια με ξενερώνει η κουτσαδούρα και στα μηχανάκια τα καλάθια :wacko: :ooch: :angry: :down:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 278
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sta amaksia genika to kagouriliki kai sta mixanakia kathreftes (se papia pou odigountai apo nearous-ksero oti einai xrisimoi alla einai apaisioi se ena papi...) kathos kai kalathia... kai kathe eidous kagouriliki pali...

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

1. Να είναι τίγκα στην σκόνη :w00t:

2. Να έχουν τα τρελά τα κατώφωτα αναμμένα επί 24ώρου βάσεως και ιδίως χρωματισμένα.

3. Ταμπέλες τύπου "SOFI I LOVE YOU" κλπ που τα βάζουν στο πίσω μέρος...

Link to comment
Share on other sites

Οι ελεϊνοί τύποι που τρυπάνε την εξάτμιση τους για να ακούγεται σε όλη την πόλη.

Οι κάγκουρες που ανοίγουν το παράθυρο και έχουν τέρμα τη μουσική για να δείξουν α) οτί το στερεοφωνικό τους μαμάει β) οτί είναι μάγκες και δε μασάνε .:lol:

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Οι ελεϊνοί τύποι που τρυπάνε την εξάτμιση τους για να ακούγεται σε όλη την πόλη.

Οι κάγκουρες που ανοίγουν το παράθυρο και έχουν τέρμα τη μουσική για να δείξουν α) οτί το στερεοφωνικό τους μαμάει β) οτί είναι μάγκες και δε μασάνε .:lol:

ΛΟΛ :lol: πολύ σωστά! :p
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχουν ενα μηχανακι που κανει περισσοτερο θορυβο και απο μαχητικο που εχει πιασει 3mach.. Αραγε γιατι το κανουν?..... ενα ακομα μυστηριο...

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

vasika me xenerwnoyn ta amaxia poy einai 70ps kai ehoyn mia exatmisi poy kanei san na einai 300ps.prosopika goustaro ton thorivo alla mono an aksizei to voyvoy.sta mihanakia otan to gam@n sta moyfiarika aytokollita
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχουν ενα μηχανακι που κανει περισσοτερο θορυβο και απο μαχητικο που εχει πιασει 3mach.. Αραγε γιατι το κανουν?..... ενα ακομα μυστηριο...

logika hairontai kai einai perifanoi gia tin moyfa toys

Link to comment
Share on other sites

Η τυπαδες που ανοιουν τα παραθυρα με full την μουσικη (οπως προαναφερθεικε) και ιδικα αυτη που εχουν μπασα στο full και πεζουν τραγουδια που δεν εχουν καμια σχεση με μπασα. Επισης με χενερονουν τα φτιαγμενα που δεν ειναι καν καλεστιτα και τα φτινα (Fiat- Matiz- Atos και κατι τετια) που εινια φτιαγμενα. Επησης το νεον και ιδικα στα μηχανακια. Οπως και κατι μικρα φωτακια που βαζουν στα αυτοκινιτα που ειναι μπλε. Τα τρακαρισμενα απο πανω μεχρι κατω απο διαφορους τρακους που δεν τα φτιαχνουν ποτε (εχω σταμπαρι εναν με ενα Atos που εδω και τρια χρονια ειναι ολο βαθουλοματα και δεν το φταιχνει.) Μπορει βεβαια να μην εχουν την οικονομικη δυνατοτιτα αλλα οπως και να εχει ειναι καπος σπαστικο. Να βλεπω κατι spor και turbo με οδηγο που να πηγενει σαν κοτα και να οδηγαει χαλια, Ελεος, ετσι τα μπουκονουν και μετα παραπονιουνται.

 

Συγουρα με χαλανε και αλλα αλλα δεν μου ερχονται αλλα τωρα (Ελεος τρια Αλλα σε μια προταση...)

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχουν ενα μηχανακι που κανει περισσοτερο θορυβο και απο μαχητικο που εχει πιασει 3mach.. Αραγε γιατι το κανουν?..... ενα ακομα μυστηριο...

 

Me too :mad: :mad: .. Να τους πάρει και να τους σηκώσει... Ειδικά τη νύχτα που θέλω να κοιμηθώ :kill: :shoot: :knife: :rocket: :rocket: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου τη δίνουν τα φτιαγμένα αμάξια, με μάσκες που τα κάνουν χοντροκομμένα, τα ανόητα μπλε λαμπάκια, ή και το νέον κάτω από το αμάξι για να... φωτίζει το δρόμο, και φυσικά το γελοιωδώς τερματισμένο subwoofer.

Κατά 95% αυτό συνοδεύεται κι από άσχετο & επικίνδυνο 18χρονο οδηγό, που κάνει τα πράγματα χειρότερα (ώπα ρε μάγκα με το χειρόφρενο στην αλάνα, δεν είναι NFSU εδώ...)

Αντιδογματισμός: http://www.antidogma.gr
Link to comment
Share on other sites

Guest powerulez

*Ta mple lampakia ekei pou vgeni to nero gia ta tzamia :p

*Oi TERASTIES aerotomes sto piso meros.

*Mou spaei ta nevra na vlepo bmw 316 me allagmena aftokolitakia pou na grafoun 330 gia paradigma..

*Na exoun ta fota omixlis (kitrina) anamena (otan den xriazonte fisika).

*Na exoun to tzami anikto stin mesi kai na vazoun ton agonatous pano sto tzami xoris na to katevazoun.... :p

*Na vlepo aftokinta politelia me 1 fos anameno..

*Na vlepo aftokinita panw apo 200ps na allazoun taxita stis 1.5k-2.0k strofes kai na pigenoun IPERVOLIKA siga

*Na vafoun ta fanaia tous me spray kai na min fenonte..

 

eee.... den mou erxete tipota allo pros to paron :p

Link to comment
Share on other sites

- Πιστιλιστήρια με φωτάκια

- Προβολάκια ομίχλης αναμμένα χωρίς λόγο

- Τεραστία μπουριά που παράγουν εκκωφαντικό θόρυβο ενώ το αυτοκίνητο είναι... ακόμη εκεί!

- Να βλέπω αυτοκίνητα με τρελά bodykits, όχι αεροτομές, όχι προφυλακτήρες, spoiler, ζάντες τεραστίων διαστάσεων και από μέσα να δεσπόζει ένα μικρούλι ταμπουράκι (εκεί που περιμένεις να δεις δίσκους - ταψιά).

- Αυτά τα εικονικά δισκόφρενα...έλεος.

- Εκκωφαντική (μέχρι αηδίας...) μουσική.

- Διάφορα vinyls με φλόγες, αστραπές, καρό σημαίες κλπ. (όπως στα NFSU...). Ευτυχώς έχω δει ελάχιστους έτσι.

- Στα μηχανάκια μου την δίνει απίστευτα ο θόρυβος από βγαλμένες/αλλαγμένες εξατμίσεις, ειδικά την ώρα που κοιμάμαι.

- Οι σούζες και οι επιδείξεις αναβατικών ικανοτήτων…

Αυτά μου έρχονται τώρα στο μυαλό

Link to comment
Share on other sites

ποπο παιδια να'στε καλα, πολυ γελιο εριξα. μ'εχετε καλυψει πληρως, οτι ηθελα να πω το ειπατε.:D:D. τι ελεεινοι τυποι...ελεοοος.
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω κι εγω μερικά για αμάξια.:down:

 

-Οι λάμπες νεον στα σασί,μέσα η έξω και που κάνουν τα αυτοκίνητα σαν πυγολαμπίδες.

-Τα 2-3 και καλά μπαρόμετρα στα κολωνάκια για να ανακαλύψεις πολύ σύντομα οτι είναι ατμοσφαιρικό και οτι τα έχει αγοράσει απο το γειτονικό του βενζινάδικο. :p

-Το ασημένιο αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης.

-Κάτι αεροτομές ταψιά που νομίζεις οτι θα κάνουν τα αμάξια να πετάξουν.

-Το αυτοκολητάκι ''Ρolitia tennis club'' :knife: :p

 

Αυτά και πολλά άλλα που έχουν ηδη αναφερθεί. :shifty:

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Με εχετε καλυψει αρκετα αλλα εχετε ξεχασει και καποια σημαντικα!

 

- Οι χορηγοι στις πορτες και τα τζαμια των φτιαγμενων (και καλα...) Punto, Seicento!, Atos κτλ

- Οι τεραστιες ζαντες 19 ιντσων σε αυτοκινητα αναξια λογου με αποτελεσμα να φαινονται απο μεσα τα ενδοξα ταμπουρα

- Το χειροτερο ειναι ομως εκει που κανεις τη βολτα σου και σταματας σε ενα κοκκινο φαναρι, να ερχονται διπλα καθε λογης καγκουρω και να μαρσαρουν, να σε κοιτανε περιεργα και να κανουν διαφορες χειρονομιες. Και καλα αν ειναι καμια Porsche η κανα Impreza. Λες κομματια να γινει, εχει τουλαχιστον καλο αυτοκινητο. Αλλα οταν ερχονται κατι καγκουρω που πιστοποιημενα δεν μπορει να τα βαλουν μαζι σου τοτε αναρωτιεσαι τι διαολο προσπαθουν να αποδειξουν...

Link to comment
Share on other sites

εκτός των απο πάνω

-τα ξεχασμένα πίσω φώτα ομίχλης ακόμη και όταν είναι μέρα!

-καινούργιοι οδηγοί που δεν βάζουν το καταραμένο Ν!!

-ο ******ς που ξεχνιέται στο φανάρι επειδή πάιζει με το καινούργιο του radiocd

-οι γκόμενες και οι παππούδες που πηγαίνουν με 90-100 στην αριστερή λωρίδα σε δρόμους ταχείας κυκλοφορίας χωρίς να είναι κανένας στην δεξιά μεριά!!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σε ενα αμαξι με ξενερωνει οαν ο κατοχος του το χει κανει σαν τσιρκο,δηλαδη,με λαμπακια στους υαλοκαθαριστηρες,με λαμπες κατω απο αμαξι και να του χει βαλει και καμια εξατμιση με πολυ θορυβο ενω το αμαξι δεν παει βημα,ξυπνηστε παιδια δεν ειστε στην ταινια οι μαχητες των δρομων.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ... ξενερώνω απίστευτα να βλέπω γκόμενες να οδηγούν ακριβά (και γρήγορα) αυτοκίνητα. Όσο όμορφες και να είναι αυτές.

Μπορεί να με πιάνει το κόμπλεξ μου που θέλω την γυναίκα να μην οδηγάει κάτι παραπάνω από ένα αυτοκίνητο πόλης.

Πείτε μου όμως αν βλέπατε εσείς μια γυναίκα να οδηγάει 760Li με φημεδιές, ή μια με Jaguar XJR, ή άλλη με Χ5 και τις φίλες τις μέσα, ή άλλη με ΒΜW 320 κουπέ, δεν θα σας ερχόταν κάπως;

Ελάχιστα δείγματα τα παραπάνω απ' αυτά που έχω δει...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να με πιάνει το κόμπλεξ μου που θέλω την γυναίκα να μην οδηγάει κάτι παραπάνω από ένα αυτοκίνητο πόλης.

ναι, μαλλον αυτο ειναι. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Οι χορηγοι στις πορτες και τα τζαμια των φτιαγμενων (και καλα...) Punto, Seicento!, Atos κτλ

Φτιαχνουν αυτα τα αυτοκηνιτα λες και οτι καποιος θα τα προσεξει (ααα.... ναι μαλλον να γελασει)

 

Οι τεραστιες ζαντες 19 ιντσων σε αυτοκινητα αναξια λογου με αποτελεσμα να φαινονται απο μεσα τα ενδοξα ταμπουρα

Ναι Seicento με 20αρα ζαντα...... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Το χειροτερο ειναι ομως εκει που κανεις τη βολτα σου και σταματας σε ενα κοκκινο φαναρι, να ερχονται διπλα καθε λογης καγκουρω και να μαρσαρουν, να σε κοιτανε περιεργα και να κανουν διαφορες χειρονομιες. Και καλα αν ειναι καμια Porsche η κανα Impreza. Λες κομματια να γινει, εχει τουλαχιστον καλο αυτοκινητο. Αλλα οταν ερχονται κατι καγκουρω που πιστοποιημενα δεν μπορει να τα βαλουν μαζι σου τοτε αναρωτιεσαι τι διαολο προσπαθουν να αποδειξουν...

Κατι σαν την διαφημηση των doritos... :shifty: :shifty: :rolleyes: :rolleyes: :lol: :lol:

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...