Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ki emena mou apantisan me mail to eksis:

 

"Arxika sas efxaristoume gia to endiaferon pou deixnete pros ta proionta mas.

Tha thlelame na sas enhmerosoyme pos ta kinhta thlefona Nokia 6270 ‘’Lamperi empeiria’’ kai Nokia 6280 ‘’Grhgoro, synarpastiko kai sygxrono’’ anamenontai na diatethoyn sthn Ellhnikh agora kata thn diarkeia toy tetartoy trimhnoy toy trexontos etoys.

 

 

Me ektimhsh,

 

Tmhma Exyphrethshs Pelaton."

μμμμμμ πολυ συγκεκριμενη απαντηση...καλα θα κανει η nokia παντως να μην το αργησει γιατι επερχονται πολλα καλα αντιστοιχης κατηγοριας κινητα οπως το d600

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ki emena mou apantisan me mail to eksis:

 

"Arxika sas efxaristoume gia to endiaferon pou deixnete pros ta proionta mas.

Tha thlelame na sas enhmerosoyme pos ta kinhta thlefona Nokia 6270 ‘’Lamperi empeiria’’ kai Nokia 6280 ‘’Grhgoro, synarpastiko kai sygxrono’’ anamenontai na diatethoyn sthn Ellhnikh agora kata thn diarkeia toy tetartoy trimhnoy toy trexontos etoys.

 

 

Me ektimhsh,

 

Tmhma Exyphrethshs Pelaton."

 

Η υπόθεση έχει καταντήσει "χ**ε ψηλά και αγνάντευε*,αμάν πια από που θα τα φέρουν,απ'το διάστημα ?

Link to comment
Share on other sites

μμ,μαλιστα μας διαφωτισαν τωρα,χα,χα τι να κανουμε ρε παιδια,ας περιμενουμε λιγο ακομα,κι εγω την ιδια τρελα εχω με σας με το συγκριμενο τηλεφωνο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paidia mipos kserete timi gia to 6270?

akouo polla k exo mperdeutei

και θα ακουσεις ακομα περισσοτερα αν δεν ερθει συντομα στην ελλαδα :p

φιλε μου εγω το κοστολογω το πολυ μεχρι 400 και ισως να λεω και πολλα,οτι ακουω ομως και βλεπω τα εχω μονο ως φημες,αν δεν ερθει ελλαδα δεν ακουω τιποτα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis timi gia to nokia 6270. an oxi mipos kserete pote ta vgei (stin elliniki katysterimeni se ola) agora???

thanks

 

Καταρχην marilou88 καλως-ηρθες .

Η νοκια αναφερει 300€ χωρις φορους,φπα ,κλπ, με ημερομηνια 4 3μηνο του 2005,τιποτε πιο συγκεκριμενο δυστυχως. Το αναμενουμε λοιπον. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην marilou88 καλως-ηρθες .

Η νοκια αναφερει 300€ χωρις φορους,φπα ,κλπ, με ημερομηνια 4 3μηνο του 2005,τιποτε πιο συγκεκριμενο δυστυχως. Το αναμενουμε λοιπον. :)

Ευχαριστώ για το καλως όρισμα σου nervous κ για την απάντηση.

Ελπίζω να μην αργήσει πολυ να βγεί στην αγορά γιατί δεν αντέχω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλως όρισμα σου nervous κ για την απάντηση.

Ελπίζω να μην αργήσει πολυ να βγεί στην αγορά γιατί δεν αντέχω άλλο.

ενα γλυκο καλοσωρισμα κι απο μενα,καλοσωρισες στο πιο ενημερωμενο site του διαδικτυου :) κα γενικα στη παρεα μας :)

μην βιαστεις να παρεις κατι αλλο.περιμενε λιγο,δεν νομιζω να καθυστερησει πια και τοσο πολυ,προσωπικα το βλεπω σαν θεμα ενος μηνα ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο forum μας,θα συμφωνησω με το ταξιδιωτη22 δεν θα αργησει πολυ και εγω αυτο περιμενω αξιζει η αναμονη ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο forum μας,θα συμφωνησω με το ταξιδιωτη22 δεν θα αργησει πολυ και εγω αυτο περιμενω αξιζει η αναμονη ;)

ευχαριστώ και εσας ταξιδιώτη22 και gjimmy.ευχαριστώ που με δεχτήκατε τόσο θερμά στην παρέα σας. το site ειναι απίθανο.όσο αφορά το nokia θα περιμένω.έκανα υπομονή δυο μήνες λίγο ακόμα δεν λέει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αντε να βγει θελω να παρω συνδεση δεν μπορω με αυτη τηυν καρτα ποια θα αναγκαστω να παρω κανα αλλο υπαρχει τιποτα αντιστοιχο στην αγορα ειδη? αν ξερετε κανα clamsell ή οπως ανοιγει το 6270 στειλτε ενα pm να μου το πειτε γιατι κουραστηκα να περιμενω......
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ολοι που το περιμενουμε εχουμε κουραστει κι οχι επειδη καθυστερει,δεν υπαρχει καμια καθυστερηση ακομα,απλα το κινητο μας εχει ξετρελανει τουλαχιστον τους περισσοτερους απο μας κι ετσι ημαστε με την αγωνια.απο nokia-shop δε περιμενω καμια εγκυρη και σιγουρη ενημερωση,ξερουν αλλα δεν λενε,ομως το μυριζομαι οτι ειναι αρκετα κοντα η ημερα κυκλοφοριας του οποτε καλο θα ηταν να περιμενεις λιγο ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με μία πωλήτρια στο ΠΛΑΙΣΙΟ (Στουρνάρη) και μου είπε για το 6270 έγινε ενημέρωση τέλη Οκτωβρίου με αρχές Νοέμβρη.

Κάτι μου θυμίζει αυτό,από μήνα σε μήνα μας πάνε κλπ.κλπ.κλπ.κλπ.,εγώ προσωπικά δεν ξαναρωτάω σχετικά,ας έρθει όποτε έρθει,έτσι κι αλλιώς θα γίνουμε πάλι beta testers.......

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα κανείς πότε θα βγεί στην αγορά το κινητό???θα ήμαστε πολύ ακόμα σε αναμονή για την ημερομηνία κυκλοφορίας κ την τιμή του???
Link to comment
Share on other sites

κάντε υπομονή κι ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός ....... έλεγε ο τρομερός τραγουδοποιός ....... εγώ τι να πω :D

 

αν όμως το καλοσκεφθείς ....... μας έχει κάνει όλους να τρώμε τα νύχια μας αυτή η αναμονή ....... εξαιρετική κίνηση απο το τμήμα πωλήσεων της ALFACOPY ;)

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

kainourgios kai ego sto forum kai primeno pos kai pos to 6270 afou den me endiaferei gia thn ora to 3g

exo ena 6230 edo kai 15 mhnes kai nomizo oti vrhka to katalhlo thl gia na kano thn allagh

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ekanan k ena preview tou tilefwnou sto myphone.gr (http://www.myphone.gr/devices/preview-180.html) ki opws leei xaraktiristika sto telos "Η συσκευή αναμένεται στα καταστήματα μέχρι το τέλος του τρέχοντος έτους, με πιθανότερη ημερομηνία τις πρώτες μέρες του Νοεμβρίου, γι’ αυτό όσοι φανατικοί βιάζεστε να το αποκτήσετε καλύτερα θα ήταν να αρχίσετε να μαζεύετε χρήματα από τώρα!" ...
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Η λήψη βίντεο του 6270 είναι qcif. Τι διαστάσεις δήλαδή σε pixels;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

176x144... Και είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίο θα προτιμήσω το 6280 απ το 6270...

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείς πολύ το βίντεο, τότε ναι. Εγώ δεν πολυενδιαφέρομαι, οπότε θα πάω για το 6270. Άντε να δούμε πότε θα έρθουν...
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

176x144... Και είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίο θα προτιμήσω το 6280 απ το 6270...

Ρε μεγαλε που ειδες την αναλυση του βιντεο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε μεγαλε που ειδες την αναλυση του βιντεο;

 

Στο σαιτ της νοκιαhttp://europe.nokia.com/BaseProject/Sites/NOKIA_MAIN_18022/CDA/Categories/AboutNokia/Press/PressEvents/NokiaConnection2005Helsinki/_Content/_Static_Files/datasheet_nokia_6270.pdf

qcif ειναι το μισο του cif(352x288) δηλαδη 176χ144

και δεν καταλαβαίνω γιατί ξαφνιάζεσαι με την αναλυση, νόμιζα πως ήταν γνωστο..... Μακάρι και να κάνω λάθος, με συμφέρει κι ολας... Αλλά νομίζω οτι μία απο τις σημαντικότερες διαφορες απο 6270 σε 6280 είναι το βίντεο...

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

i simantikoteri einai to 3G kai to megethos... to video einai apla enas software periorismos... pou isos to 6280 na exei isxirotero epeksergasti logo 3G kai na sikonei parapano video apo to 6270... (isos leo! den eimai texnikos)...
Link to comment
Share on other sites

Ε λογικά έτσι θα ναι... Αλλα δεν είναι "απλά" ενας software περιορισμός γιατί το κινητό είναι series 40 και λογικά δε θα μπορούν να "ξεκλειδωθούν" οι μεγαλύτερες αναλύσεις, όπως θα γινόταν π,χ, σε symbian......

 

και αν πρόσεξες είπα μια απο τις διαφορές...δεν είπα η σημαντικότερη...

φιλικά παντα...

Αντε να βγεί το κινητό, δεν αντέχω αλλο, δεν εχω αλλα νύχια να φάω.... :geek: :geek:

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...