Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οk, εγώ σε αφήνω!! :p :rolleyes:

Αλλά να μου υποσχεθείς ότι δεν θα ξεχάσεις τις ερωτήσεις μου.. :cry: :cry: :blink: :yahoo: :yahoo:

Οχι φιλε μου δεν θα σε ξεχασω μολις το παρω θα κανω ενα μικρο review :rtfm:
Link to comment
Share on other sites

σε αναμμενα καρβουνα καθομαι κι εγω,το περιμενω πως και πως ο γερο-λυκος των κινητων.χα,μου αρεσε αυτο που ειπα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σε αναμμενα καρβουνα καθομαι κι εγω,το περιμενω πως και πως ο γερο-λυκος των κινητων.χα,μου αρεσε αυτο που ειπα.

oxi tipota allo taxidiwti, kollises k emena twra me auto to kinitaki kai den kratiemai!!!

ante na erheiiiiiiiiiiiiiiii

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Και όσο είμαστε στην αναμονή, ας δώσω και μερικές ακόμα φωτογραφίες του κινητού (δε νομίζω ότι έχουν δωθεί) !

 

Btw, υπάρχουν πουθενά φωτογραφίες τραβηγμένες από το κινητό?? Μου φαίνεται περίεργο που δεν βρίσκω πουθενά. Θα είναι επιπέδου n70 ή χειρότερες? Σε σχέση με το SE K750i??

Link to comment
Share on other sites

Και όσο είμαστε στην αναμονή, ας δώσω και μερικές ακόμα φωτογραφίες του κινητού (δε νομίζω ότι έχουν δωθεί) !

 

Btw, υπάρχουν πουθενά φωτογραφίες τραβηγμένες από το κινητό?? Μου φαίνεται περίεργο που δεν βρίσκω πουθενά. Θα είναι επιπέδου n70 ή χειρότερες? Σε σχέση με το SE K750i??

 

 

Πολυ ωραίες φωτό βρήκες ,μπράβο,μας φτιάχνεις ακόμα πιο πολύ,σε λίγο θα γινει το θέμα hardcore....πάντως επειδή είχα και το Κ750 νομίζω ότι θα βγάζει εφάμιλλες φωτογραφίες το 6270,επιπρόσθετα σκίζει σε όλα τα άλλα επίσης:μεγάλη οθόνη,ακουστικότητα ηχείων,ραδιόφωνο κλπ.κλπ.κλπ.)παραμένοντας σε καλά επίπεδα φορητότητας.Αλλά ας το δούμε και από κοντά,ή που θα είναι ακόμα καλύτερο απότι αναμένεται ή.....αυτό ας το αφήσουμε καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Photo review

 

Τελικά το 6270 μου αρέσει περισσότερο! :D

Εντύπωση προκαλούν οι οθόνες που τις χαρακτηρίζει καταπληκτικές!!! :w00t:

Link to comment
Share on other sites

οντως ακομα και απο τις φωτος που δεν φαινεται και τοσο καλα η οθονη κι εννοω λεπτομερεια δειχνει οτι θα ειναι αριστες και απολυτα ευκρινεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λετε η ΝΟΚΙΑ να κανει την εκπληξη..., πολυ καλο εμφανησιακα δειχνει το κινητο αλλα ποτε λενε οι φημες οτι θα ερθει γνωριζει κανεις???
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λετε η ΝΟΚΙΑ να κανει την εκπληξη..., πολυ καλο εμφανησιακα δειχνει το κινητο αλλα ποτε λενε οι φημες οτι θα ερθει γνωριζει κανεις???

Αναμένεται τον οκτώβριο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως που έκανα γενικά μια βόλτα στα μαγαζιά (Κηφισιά), δε φάνηκε να το περιμένει κανείς σύντομα..

 

Πλαίσιο--> (γελώντας) δεν ξέρει πότε θα έρθει, την ρωτάνε αρκετοί :(

Γερμανός--> δεν έχει ενημέρωση :mad:

vodafone--> αφού έψαχνε να βρει το dummy, της λέω δε νομίζω να το έχετε φέρει, ρωτάω πότε το περιμένετε. χωρις να πολυαγχωθούν, μου λένε δεν ξέρουν. :blink:

nokia shop--> με μια σιγουριά (τρομάρα τους): θα αργήσει :cry:

 

Τι να πω, δεν ξέρω. Υπάρχει περίπτωση να το φέρει το Πλαίσιο μόνο του και οι υπολοιποι να το πάρουν αργότερα άμα το φέρει η alpha copy?? Ελπίζω όχι, γιατί εγώ θα πρέπει να περιμένω το Γερμανό... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως που έκανα γενικά μια βόλτα στα μαγαζιά (Κηφισιά), δε φάνηκε να το περιμένει κανείς σύντομα..

 

Πλαίσιο--> (γελώντας) δεν ξέρει πότε θα έρθει, την ρωτάνε αρκετοί :(

Γερμανός--> δεν έχει ενημέρωση :mad:

vodafone--> αφού έψαχνε να βρει το dummy, της λέω δε νομίζω να το έχετε φέρει, ρωτάω πότε το περιμένετε. χωρις να πολυαγχωθούν, μου λένε δεν ξέρουν. :blink:

nokia shop--> με μια σιγουριά (τρομάρα τους): θα αργήσει :cry:

 

Τι να πω, δεν ξέρω. Υπάρχει περίπτωση να το φέρει το Πλαίσιο μόνο του και οι υπολοιποι να το πάρουν αργότερα άμα το φέρει η alpha copy?? Ελπίζω όχι, γιατί εγώ θα πρέπει να περιμένω το Γερμανό... :cry:

 

Τελικά το ΠΛΑΙΣΙΟ μπορεί και να προτρέχει όπως έκανε πριν λίγο καιρό και με το MPX220,θυμάμαι στον κατάλογο του το έδειχνε μάλιστα με τιμή αλλά διαθέσιμο δεν ήταν στα καταστήματα του,αναμενόταν και τελικά όταν το έφεραν είχε και χαμηλότερη τιμή.

Πάντως ο χρονικός άξονας των τριών μήνων από την ΝΟΚΙΑ είναι ασαφής και εκνευριστική δήλωση,θεωρώ.Η μόνη ελπίδα πλεον και σε αυτήν ποντάρω είναι ο υπόγειος(και μη)ανταγωνισμός με την SE και το K750i που σίγουρα θα τους έχει μπει στο μάτι,οπότε και εφόσον υπάρχει αποδεδειγμένα ζήτηση στην Ευρώπη σίγουρα για το 6270(βάσει ποικίλων φωτογραφιών και άρθρων σε πάρα πολλά forums),ίσως γίνει η κίνηση διάθεσης του πιο σύντομα.Υπομονή.....

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε διαλογο μεταξυ εμου και της πωλητριας στο ΝΟΚΙΑ shop στη Θεσσαλονίκη:

Εγω:< Ποτε αναμενεται το 6270?>

Πωλητρια:< Μεχρι το Δεκέμβριο του 2005>

Εγω:< Δηλαδη καποια στιγμη απο αυριο μεχρι τις 31/12/05?>

Πωλ.:< Ναι>

Εγω:< Κατι ποιο συγκεκριμενο υπαρχει?>

Πωλ.:< Οχι>

Τα συμπερασματα δικα σας...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε διαλογο μεταξυ εμου και της πωλητριας στο ΝΟΚΙΑ shop στη Θεσσαλονίκη:

Εγω:< Ποτε αναμενεται το 6270?>

Πωλητρια:< Μεχρι το Δεκέμβριο του 2005>

Εγω:< Δηλαδη καποια στιγμη απο αυριο μεχρι τις 31/12/05?>

Πωλ.:< Ναι>

Εγω:< Κατι ποιο συγκεκριμενο υπαρχει?>

Πωλ.:< Οχι>

Τα συμπερασματα δικα σας...... :wacko:

μαλιστα φροντισε βλεπω να σε ενημερωσει :mad:

ρε αυτοι ξερουν αλλα δεν λενε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Oι πωλητές δεν είναι υποχρεωμένοι να είναι ενημερωμένοι για ο,τι πρόκειται να κυκλοφορήσει.

Μη νομίζετε οτι ψάχνονται από forum σε forum για να αντλήσουν infos. Ό,τι πληροφορία επίσημη μαθαίνουν την λένε, τίποτα παραπάνω, υπάρχουν όμως και εξαιρέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Oι πωλητές δεν είναι υποχρεωμένοι να είναι ενημερωμένοι για ο,τι πρόκειται να κυκλοφορήσει.

Μη νομίζετε οτι ψάχνονται από forum σε forum για να αντλήσουν infos. Ό,τι πληροφορία επίσημη μαθαίνουν την λένε, τίποτα παραπάνω, υπάρχουν όμως και εξαιρέσεις.

 

Άμα λέγανε τις επίσημες πληροφορίες όλα θα ήταν καλά. Δυστυχώς οι περισσότεροι άμα δεν ξέρουν κάτι αποκλείεται να σου πουν "..δεν έχω ιδέα για τι μιλάς", θα πετάξουν μια βλακεία λίγο ψαγμένη για να σε ξεφορτωθούν. Και καλά κάποιος που το ψάχνει λίγο και δεν είναι άσχετος, καταλαβαίνει ότι ο πωλητής είναι αλλού, ο μέσος όρος των καταναλωτών όμως απλά μπερδεύεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας εχω ασχημα νεα μιλησα με πλαισιο καλλιθεας σημερα το απογευμα και μου ειπε πως με σημερινη ενημερωση το 6270 το περιμενουν τελος νοεμβριου. :w00t: Δεν μπηκα καν να ρωτησω γιατι το εχουν βαλει στον καταλογο τους τελος σεπτεμβριου, γιατι θα μου ελεγε τιποτα φουντουκια και θα τσαντιζομουν.Την παρασκευη ειχα παρει τηλεφωνο ενα ΝΟΚΙΑ shop στην θηβων και μου ειπαν πως δεν υπαρχει καποια ενημερωση και πως το περιμενουν το τελευταιο τριμηνο του 2005.Υπομονη και βλεπουμε μπορει να εχουμε καποια εκπληξη :X
Link to comment
Share on other sites

2 μηνες ακόμα??

Αν ειναι αληθεια οσα μου ειπαν ναι φιλε μου 2 μηνες ακομα,αλλα νομιζω οτι η ΝΟΚΙΑ θα μας κανει την εκπληξη ποιο νωρις.Αποψη μου :p

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω πιστευω οτι ολα αυτα γινονται επιτηδες.

Απο την μια μας γλυκαινουν με το 6270 που μπορει να σκασει μυτη απο στιγμη σε στιγμη ωστε να μη ψαχνομαστε σε αλλη εταιρια αλλα απο την αλλη το αφηνουν και ανοιχτο ωστε να προωθηθουν τα υπαρχοντα μοντελα....

Δεν ξερω, παντως κατι τετοιο περναει απο το φτωχο μου μυαλο.... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Κακο δικο τους αν το καθυστερησουν πολυ.Στην ουσια το κινητο κανει οτι και το Κ750 και το 6230ι,με καλυτερη οθονη πιθανοτατα.Δεν ξερω ποσοι θα το προτιμησουν σε 2 μηνες.Προσωπικα χλωμο το κοβω να περιμενω πανω απο μηνα.
Link to comment
Share on other sites

Κακο δικο τους αν το καθυστερησουν πολυ.Στην ουσια το κινητο κανει οτι και το Κ750 και το 6230ι,με καλυτερη οθονη πιθανοτατα.Δεν ξερω ποσοι θα το προτιμησουν σε 2 μηνες.Προσωπικα χλωμο το κοβω να περιμενω πανω απο μηνα.

 

 

Συμφωνώ απολύτως.Κάνει ότι κάνει τώρα το Κ750 με βελτιώσεις σε ακουστικά/μεγάφωνα και μεγαλύτερη οθόνη σίγουρα,πάντως ανταγωνιστικά η ΝΟΚΙΑ πρέπει να επισπεύσει την διάθεση του.

Link to comment
Share on other sites

Ki emena mou apantisan me mail to eksis:

 

"Arxika sas efxaristoume gia to endiaferon pou deixnete pros ta proionta mas.

Tha thlelame na sas enhmerosoyme pos ta kinhta thlefona Nokia 6270 ‘’Lamperi empeiria’’ kai Nokia 6280 ‘’Grhgoro, synarpastiko kai sygxrono’’ anamenontai na diatethoyn sthn Ellhnikh agora kata thn diarkeia toy tetartoy trimhnoy toy trexontos etoys.

 

 

Me ektimhsh,

 

Tmhma Exyphrethshs Pelaton."

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...