Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μερικές ακόμα φωτογραφίες...

 

Τhanks! ;)

Ωραιο το calculator που λεγαμε :D

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας παιδιά,

έχω bonus απο Vodafone, λεω και να βάλω λίγα απο την τσέπη μου να το πάρω το ρημάδι, αλλά δεν βρίσκω Vodafone-Shop πού να το έχει. Μήπως ξέρει κανείς σας κανένα που το έχει ακόμα, η να έχει φέρει νέα κομμάτια?

 

Unbranded 6230i δίνει κανενα Vodafone - Shop?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

EROTISIS:

sta stoixeia ton epafon mporeite na prosthesete imerominia genniseos k na simeionetai aftomata k sto imerologio?

EPIPLEON EROTISIS:

o ixos tou ksipnitiriou einai o klassikos i mporeite na vallete opoiondipote ixo?

K TELEIONO ME TIN TELEFTAIA EROTISIS:

iparxei logismiko ploigisis klp klp klp gia to sigkekrimeno? (meiomenis simasias gia to an tha to paro alla leme)

gia oti kserete sas efxaristo prokatavolika

 

 

file nemha

dokimases sto plaisio i ston germano?

mi me apoparete oi ipoloipoi an exo meinei ligo piso oson afora tis epidotiseis

Link to comment
Share on other sites

EROTISIS:

sta stoixeia ton epafon mporeite na prosthesete imerominia genniseos k na simeionetai aftomata k sto imerologio?

EPIPLEON EROTISIS:

o ixos tou ksipnitiriou einai o klassikos i mporeite na vallete opoiondipote ixo?

K TELEIONO ME TIN TELEFTAIA EROTISIS:

iparxei logismiko ploigisis klp klp klp gia to sigkekrimeno? (meiomenis simasias gia to an tha to paro alla leme)

gia oti kserete sas efxaristo prokatavolika

 

 

file nemha

dokimases sto plaisio i ston germano?

mi me apoparete oi ipoloipoi an exo meinei ligo piso oson afora tis epidotiseis

File mpempoulino

auto me ta gennethlia den nomizw oti ginetai. me to ksypnitiri mporeis na xrhsimopoihseis opoion hxo thes, genika einai poly anoixto to kainourgio series 40 (px pas se opoio mp3 h allo hxo thes kai kaneis xrhsh ws kai exei ena swro epiloges -metaksy twn opoiwn kai ksypnhtiri). An ennoeis gps den nomizw oti exei

Link to comment
Share on other sites

Παίδες βρήκε κανείς στο nokia forum emulator για το 6270 για να δούμε αν "παιζουν" πρώτα οι εφαρμογές και τα παιχνίδια και μετά να τα εγκαθιστούμε στο τηλ.?
Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ίσως ερώτηση...επειδή απο το παλίο μου 7610 έχουν μείνει 3 rs-MMS ξέρει κανείς αν μπορεί να τις χρησιμοποιήσεις στο 6270?

 

Η μόνο mini SD?

Χαλαρά... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μια χαζή ίσως ερώτηση...επειδή απο το παλίο μου 7610 έχουν μείνει 3 rs-MMS ξέρει κανείς αν μπορεί να τις χρησιμοποιήσεις στο 6270?

 

Η μόνο mini SD?

Mόνο miniSD μπορείς να βάλεις:O
Link to comment
Share on other sites

Έχω το 6270 (3 μέρες) και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα (στο οποίο οι ΝοKia-funs ίσως μπορέσουν να βοηθήσουν μιας και εγώ "το γύρισα" από SE) :

 

Λοιπόν το κινητό μου βλέπει την "καρτα μνήμης" σαν φάκελο. Έστω ότι στην κάρτρα μνήμης έχω 10 mp3 σκόρπια, τα οποία θέλω να τα μετακινήσω στον φάκελο "mp3" που βρίσκεται μέσα στον φάκελο "κάρτα μνήμης". Γϊνεται μέσα από το κινητό; Εγώ δεν βρίσκω τρόπο, μόνο μέσω Η/Υ και σύνδεση USB τα κατάφερα.

 

Όποιος γνωρίζει κάτι, ευπρόσδεκτος...

 

Υ.Γ. Χρόνια πολλά

 

Υ.Γ. 2 : Αντίστοιχες τεχνικές ερωτήσεις, πώς θα μπορούσα να κάνω στην επίσημη Νokia ? (Είτε forums, είτε e-mail)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μετα απο 3-4 μερες με το κινητο...Παρα πολυ καλα χαρακτηριστικα, καλη τιμη, αλλα ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ σε σχεση με το s60 του 6670 πχ. Αν ηταν symbian θα ηταν απιθανο. Το πουλαω οπως ειναι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κινητό μου βλέπει την "καρτα μνήμης" σαν φάκελο. Έστω ότι στην κάρτρα μνήμης έχω 10 mp3 σκόρπια, τα οποία θέλω να τα μετακινήσω στον φάκελο "mp3" που βρίσκεται μέσα στον φάκελο "κάρτα μνήμης". Γϊνεται μέσα από το κινητό; Εγώ δεν βρίσκω τρόπο, μόνο μέσω Η/Υ και σύνδεση USB τα κατάφερα.

Επιλέγεις το αρχείο .mp3 που θέλεις να μετακινήσεις (δεν το ανοίγεις, απλά το επιλέγεις) και πατάς το αριστερό πλήκτρο "Επιλογές". Εκεί θα βρεις την επιλογή "Μετακίνηση". Πατάς "Μετακίνηση" και σου βγάζει μήνυμα "Επιλέξτε φάκελο προορισμού". Πλέον το κεντρικό πλήκτρο θα έχει την επιλογή "Μετακίν.". Επιλέγεις τον φάκελο που θέλεις να στείλεις το αρχείο από το αριστερό πλήκτρο (Επιλογές --> Άνοιγμα φακέλου) και το αρχείο μετακινείται εκεί που θέλεις. Αν σε έναν φάκελο υπάρχουν μόνο ίδιου τύπου αρχεία (.mp3) και θέλεις να τα μετακινήσεις όλα, τότς\ε από το αριστερό πλήκτρο διαλέγεις το "Επιλογή όλων" και όλα τα αρχεία θα έχουν ένα check mark δεξιά τους. Με την πιο πάνω διαδικασία τα μετακινείς όλα μαζί στον φάκελο που θέλεις.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγεις το αρχείο .mp3 που θέλεις να μετακινήσεις (δεν το ανοίγεις, απλά το επιλέγεις) και πατάς το αριστερό πλήκτρο "Επιλογές". Εκεί θα βρεις την επιλογή "Μετακίνηση". Πατάς "Μετακίνηση" και σου βγάζει μήνυμα "Επιλέξτε φάκελο προορισμού". Πλέον το κεντρικό πλήκτρο θα έχει την επιλογή "Μετακίν.". Επιλέγεις τον φάκελο που θέλεις να στείλεις το αρχείο από το αριστερό πλήκτρο (Επιλογές --> Άνοιγμα φακέλου) και το αρχείο μετακινείται εκεί που θέλεις. Αν σε έναν φάκελο υπάρχουν μόνο ίδιου τύπου αρχεία (.mp3) και θέλεις να τα μετακινήσεις όλα, τότς\ε από το αριστερό πλήκτρο διαλέγεις το "Επιλογή όλων" και όλα τα αρχεία θα έχουν ένα check mark δεξιά τους. Με την πιο πάνω διαδικασία τα μετακινείς όλα μαζί στον φάκελο που θέλεις.

 

Σωστός! Σε ευχαριστώ πολύ!!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=5479&dateline=1263640289

get a life...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει η μπαταρία; Με μια λογική ημερήσια χρήση 10 λεπτά ομιλίας, αναπαραγωγή mp3 για 15 λεπτά και BT για 5-10 λεπτά, η μπαταρία μου βγάζει 1,5 ημέρες και το βράδυ το κλείνω για 6 ώρες περίπου :( . Ίσως να φταίει η οθόνη που είναι τόσο μεγάλη και με υψηλή ανάλυση και "ρουφάει" την μπαταρία :confused: . Πάντως η μπαταρία έχει κάνει σωστά τους αρχικούς κύκλους φόρτισης αλλά το πρόβλημα παραμένει. Μήπως φταίει το firmware; Έχω το 3.53
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες ακουστε τι επαθα.Πηγα πριν λιγο στον γερμανο και τους ειπα οτι εχω προβλημα με την καρτα μνημης,δηλαδη οτι που και που χανεται η επαφη και δεν την αναγνωριζει το κινητο.Αυτοι μου εβαλαν καινουργια καρτα γιατι ισως λεει φταιει αυτη.Εγω νομιζω οτι φταιει το κινητο και οι επαφες του,οχι η καρτα.....Λιγο κουφο δεν ακουγεται????????????
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικα οποιαδηποτε MiniSD, δεν λεει καποιο περιορισμο στο σαιτ η νοκια...
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει η μπαταρία; Με μια λογική ημερήσια χρήση 10 λεπτά ομιλίας, αναπαραγωγή mp3 για 15 λεπτά και BT για 5-10 λεπτά, η μπαταρία μου βγάζει 1,5 ημέρες και το βράδυ το κλείνω για 6 ώρες περίπου :( . Ίσως να φταίει η οθόνη που είναι τόσο μεγάλη και με υψηλή ανάλυση και "ρουφάει" την μπαταρία :confused: . Πάντως η μπαταρία έχει κάνει σωστά τους αρχικούς κύκλους φόρτισης αλλά το πρόβλημα παραμένει. Μήπως φταίει το firmware; Έχω το 3.53

Καλη χρονια σε ολους...

Και μένα η μπαταρια δε διαρκει πολυ περισοτερο...Κοντα στις 2 μερες κλειστο το δραδυ..Το ξεσκιζω βεβαια στο ραδιο και mp3 (2-3 ωρες στη δουλεια!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους..

 

TsoLaKas is back..!! με την νεα κινηταρα του που μου την εκανε δ ω ρ ο γαμπρουλης μου :* που ξερει την τρελα μου..!!:cool:

 

Καλως σας βρηκα και παλι φιλαρακια μου και πολυ μου λειψατε..

 

Φυσικα διαβασα ολο το φορουμ του μοντελου και συμφωνω με τα περισσοτερα απο οσα εχουν γραφτει.

 

Theka λυπαμαι πολυ για την τυχη που ειχες ευχομαι να παραλαβεις το "μωρο" σου το συντομοτερο..

 

Φιλε Μιχαλη (nervous) οπως παντα Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ μακρααααααααααν σε ολα μπραβο σου για την βοηθεια που δινεις..

 

Εγω με τη σειρα μου εχω να πω οτι εντυπωσιαστικα με την οθονη, η ποιοτητα κατασκευης οχι οτι καλυτερο εχει βγαλει η ΝΟΚΙΑ αλλα στα πλαισια του ανεκτου δεδομενης της χαμηλης τιμης..

 

Απο προβληματα δεν εχω εντοπισει κατι στις λιγες ωρες που το κραταω στα χερια μου..

 

Θα επανερθω συντομα.. Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους..

 

Γιωργος

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια σε ολους..

 

TsoLaKas is back..!! με την νεα κινηταρα του που μου την εκανε δ ω ρ ο γαμπρουλης μου :* που ξερει την τρελα μου..!!:cool:

 

Καλως σας βρηκα και παλι φιλαρακια μου και πολυ μου λειψατε..

 

Φυσικα διαβασα ολο το φορουμ του μοντελου και συμφωνω με τα περισσοτερα απο οσα εχουν γραφτει.

 

Theka λυπαμαι πολυ για την τυχη που ειχες ευχομαι να παραλαβεις το "μωρο" σου το συντομοτερο..

Φίλε tsolaka καλορίζικο το νέο σου κινητό. Εγω λογικά μέσα στη βδομάδα θα το πάρω πίσω...:shifty:

 

Καλή χρονιά...:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους και καλη χρονια μηπως ξερει καποιος που θα βρω παιχνιδια για το 6270;;;
Εδω: Series40 v3.0, 6270 κλπ (240x320 pixels) Εφαρμογές,Παιχνίδια... :)
Link to comment
Share on other sites

Η ένταση του ήχου στα SMS μπορεί να αυξηθεί; Επιλέγω το .mid αρχείο που θέλω, με την ένταση του ήχου στο 127 (με ειδικό πρόγραμμα), αλλά δεν ακούγεται αρκετά δυνατά. Μήπως είναι θέμα firmware; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Η ένταση του ήχου στα SMS μπορεί να αυξηθεί; Επιλέγω το .mid αρχείο που θέλω, με την ένταση του ήχου στο 127 (με ειδικό πρόγραμμα), αλλά δεν ακούγεται αρκετά δυνατά. Μήπως είναι θέμα firmware; :confused:

endiaferon akougetai to programma.....mporeis na mas to kaneis mia pasa??????

xronia pollas kiolas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...