Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφτασε η συσκεύη αντικατάστασης - 2 εβδομάδες τους πήρε εδώ στο UK:X. Ημερομηνία κατασκευής 23 Νοεμβρίου και οθόνη που σκοτώνει - σωστή.
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε η συσκεύη αντικατάστασης - 2 εβδομάδες τους πήρε εδώ στο UK:X. Ημερομηνία κατασκευής 23 Νοεμβρίου και οθόνη που σκοτώνει - σωστή.
ΒΟΕ?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή screen test, το έλεγξα σε απόλυτο σκοτάδι, στο μηδέν, και ταπ με το δάκτυλο, ΔΕΝ έβαλα μαύρο θέμα,,, δεν ξέρω να βάλω μαύρο θέμα,,,

Έδειξε ένα ελαφρύ γκρι προς πράσινη οθόνη, με ποιο έντονο γκρι προς πράσινο , πάντως ελαφρύ , περίγραμμα.

Τι κάνω τώρα ?

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΕ?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βέβαια. Δεν νομίζω οτι βγάζει πλέον γραμμή παραγωγής με LG.

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή screen test, το έλεγξα σε απόλυτο σκοτάδι, στο μηδέν, και ταπ με το δάκτυλο, ΔΕΝ έβαλα μαύρο θέμα,,, δεν ξέρω να βάλω μαύρο θέμα,,,

Έδειξε ένα ελαφρύ γκρι προς πράσινη οθόνη, με ποιο έντονο γκρι προς πράσινο , πάντως ελαφρύ , περίγραμμα.

Τι κάνω τώρα ?

 

Σε μαύρο θέμα δεν φαίνεται ούτως ή άλλως γιατί είναι σβηστά τα πιξελ. Εφόσον ήδη βλέπεις πρασινάδα δες πως θα πάει αύριο μεθαύριο και βουρ για DOA.

Εμένα είναι Α με ΒΟΕ και κανένα απολύτως πρόβλημα. Επίσης έχω το μπλε επειδή είδα σχετική συζήτηση και είναι φοβερό, μπορεί το twilight να είναι πιο eye candy αλλα το μπλε είναι άλλη φάση. Σαν βινύλιο από πίσω με καλύτερο grip και δαχτυλιές στο - 50%

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογή screen test, το έλεγξα σε απόλυτο σκοτάδι, στο μηδέν, και ταπ με το δάκτυλο, ΔΕΝ έβαλα μαύρο θέμα,,, δεν ξέρω να βάλω μαύρο θέμα,,,

Έδειξε ένα ελαφρύ γκρι προς πράσινη οθόνη, με ποιο έντονο γκρι προς πράσινο , πάντως ελαφρύ , περίγραμμα.

Τι κάνω τώρα ?

 

απο ποιο καταστημα φιλε το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα από plaisio, εδώ και ένα μήνα, με προπαραγγελεια, είχε δώρο το ρολόι, ( δεν το χρησιμοποιούσα).

Προφανώς πρέπει να τηλεφωνήσω plaisio.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα από plaisio, εδώ και ένα μήνα, με προπαραγγελεια, είχε δώρο το ρολόι, ( δεν το χρησιμοποιούσα).

Προφανώς πρέπει να τηλεφωνήσω plaisio.

 

Νομιζω οπως φυσικα θα σε πουν και τα αλλα παιδια,να πας παλι πλαισιο για να τους πεις για το προβλημα που πολυ πιθανον να υπαρχει και στην δικη σου συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στην Αθήνα, Huawei, η συσκευή πάει για τεχνικό έλεγχο, θα περάσει courrier, να το πάρει, Τρίκαλα.

Α να δούμε.

Θα πάει στο επισκευαστικό κέντρο

Έδωσα τώρα, τα 2 imei.

Δεν διαβάζω και τα καλύτερα για το servis τους..

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιος αλλος τροπος περιμετρικα πριν το αγορασουμε να καταλαβουμε απο νουμερα αν ειναι προς τις καλες παρτιδες η τις κακες! εψαξα στο ιντερνετ και με ιμει δεν κανεις δουλιτσα καλη!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στην Αθήνα, Huawei, η συσκευή πάει για τεχνικό έλεγχο, θα περάσει courrier, να το πάρει, Τρίκαλα.

Α να δούμε.

Θα πάει στο επισκευαστικό κέντρο

Έδωσα τώρα, τα 2 imei.

Δεν διαβάζω και τα καλύτερα για το servis τους..

Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα στο plaisio κ θα τα άνοιγα ως DOA μέχρι να βρω σωστό..

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To έχω αγοράσει, πριν έναν μήνα, όταν πρωτοκυκλοφόρησε.

Δεν το χρησιμοποιουσα, είχε δώρο το ρολόι.

Διάβασα στις προηγούμενες σελίδες, ότι το σέρβις είναι μη συνεργάσιμοι.

Είμαι από τα Τρίκαλα.

Δεν περιμένω, να κάνουν αντικατάσταση.

Τεχνικό έλεγχο, και η συσκευή δεν έχει ορατό πρόβλημα.

Με προβληματίζουν αυτά που γράφονται, για το σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους έχω το κινητό πρώτη παρτίδα με LG οθόνη τρέχω το τεστ με τις εφαρμογές και κανένα πρόβλημα. Ούτε πράσινη οθόνη ούτε τίποτα. Ειλικρινά αισθάνομαι πολύ τυχερός αλλά με αυτά που διαβάζω τι να πω δεν ξέρω. Φυσικά σας πιστεύω σε ότι γράφετε και δεν αμφισβητώ κανέναν. Βέβαια κάποια στιγμή που θα θελήσω να το πουλήσω δεν ξέρω πως θα με αντιμετοπίσουν. Κατά τα άλλα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από το κινητό σε όλα μήκη και πλάτη. Αυτά από εμένα, κι αν μπορεί κάποιος να μας καθοδηγήσει στην φωτογράφιση ακόμα καλύτερα.
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!Ηρθε το εχω και γω παλι στα χερια μου με οθονη boe ολα καλα ''επιτελους''...:D
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!Ηρθε το εχω και γω παλι στα χερια μου με οθονη boe ολα καλα ''επιτελους''...:D

 

Από σέρβις φίλε η από κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Από σέρβις φίλε η από κατάστημα?

 

Απο καταστημα φιλε μου!Στο mall στο κωτσοβολο.

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Απο καταστημα φιλε μου!Στο mall στο κωτσοβολο.

 

Άντε με το καλό να το χαρείς! Μαύρο χρώμα; Τι ημερομηνία κατασκευής έχει;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο Χρώμα πηρες?

 

Μαύρο χρώμα που είναι το αγαπημένο Μου. Παίζει κάποιο ρόλο το ότι είναι μαύρο ?

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο χρώμα που είναι το αγαπημένο Μου. Παίζει κάποιο ρόλο το ότι είναι μαύρο ?

 

Όχι κανένα.. Επειδή έκανα παραγγελία κ εγω κ βλέπω ότι το μόνο διαθέσιμο στον Κωτσο είναι το μαύρο γιαυτό ρώτησα.

Link to comment
Share on other sites

Το S/N:LH0218A19004691 αυτό είναι το σειριακό μοντέλο που μου έδωσα 11/12/18 από τα media Mark, όποιος μπορεί να μου πει την παρτίδα είναι , δηλαδή άμα είναι καινούργια , τον ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι σειριακό αριθμό έχει για να δούμε ημερομηνία κατασκευής;; Αν είναι όντως καινούργια παρτίδα κατασκευής εκεί θα φανεί..[/quote

 

Το S/N :LH0218A19004691, είναι καινούργια παρτίδα η παλαιά ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα.. Επειδή έκανα παραγγελία κ εγω κ βλέπω ότι το μόνο διαθέσιμο στον Κωτσο είναι το μαύρο γιαυτό ρώτησα.

 

Πάντως να ξέρεις ότι πριν λίγες μέρες δεν είχαν και έκαναν πριν λίγες μέρες νέα παραλαβή. Οπότε πρέπει να είμαστε με ΒΟΑ οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Το S/N:LH0218A19004691 αυτό είναι το σειριακό μοντέλο που μου έδωσα 11/12/18 από τα media Mark, όποιος μπορεί να μου πει την παρτίδα είναι , δηλαδή άμα είναι καινούργια , τον ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι σειριακό αριθμό έχει για να δούμε ημερομηνία κατασκευής;; Αν είναι όντως καινούργια παρτίδα κατασκευής εκεί θα φανεί..[/quote

 

Το S/N :LH0218A19004691, είναι καινούργια παρτίδα η παλαιά ευχαριστώ

 

Είναι παλιά παρτίδα 19 Οκτωβρίου η κατασκευή! Οθόνη φοράει της LG ή της BOE?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...