Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει κι εγώ στο qhd την έχω αλλά δεν είναι και χαώδης η διαφορά. Ωστόσο κι εγώ θεωρώ τραγικό να παίρνεις ναυαρχίδα και να την υπολειτουργεις στο βωμό της αυτονομίας.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Απορώ πραγματικά με όσους λένε ότι μια qhd amoled συγκρίνεται με μια fhd+

Η διαφορά είναι ξεκθαρη και γύρισμα 10 χρόνια πίσω. Εδώ και χρόνια όμως, κάποιοι επιμένουν να τις εξισώνουν...

 

Έλα, ποιος ήρθε;

 

Είχα qhd οθόνη από τότε που βγήκανε (LG G3) και είχα και μερικά κινητά ακόμα (Nexus 6/nexus 6p/LG g4/LG g5/Samsung S6 edge)

 

Και ανάμεσα είχα και άλλα κινητά (oneplus 3/nexus 5x/Xiaomi/huawei mate 9)

 

Τώρα η γυναίκα έχει το s10 με πλήρη qhd ανάλυση και εγώ το oneplus 6t.

 

Εχει διαφορά η qhd με την 'απλή' fhd; ναι αλλά είναι ελάχιστη. Σόρυ αλλά οπότε πιάνω το s10 δεν μου λείπει κάτι ( μιλάω για ανάλυση και μόνο) από θέμα οξύτητας.

 

Ενα κοινό που έχουν όλα τα παραπάνω κινητά με qhd? Κακή μπαταρία.

 

Σίγουρα δεν υπάρχει 'ξεκάθαρη' διαφορά σε κινητά 5-6" και ακόμα πιο σίγουρα ΔΕΝ είναι 10 χρόνια πίσω η απλή fhd οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια το κοινο που εχουν τα παραπανω κινητα που αναφερεις ειναι η μικρη μπαταρια.

Η 1440p αναλυση ειναι αρκετα πιο ενεργοβορα απο την 1080p,ειδικα οταν μιλαμε για 6.5ιντσες κινητα.Αν δεν εχεις στην χειροτερη 4000+mah,τοτε ειναι δωρο αδωρο.

Ας δουμε συνολικα τα νουμερα τι λενε μεταξυ 1080p και 1440p

2380χ1080=2527200 pixels(p30pro)

3140χ1440=4492800 pixels(mate20pro)

Με λιγα λογια μιλαμε για κοντα 75-80% παραπανω pixels στην δευτερη περιπτωση

 

Η μαγκια της Huawei αυτη ηταν με το mate 20pro,οτι ειχε μεγαλη μπαταρια για να σηκωσει την παραπανω αναλυση.

Και το P30pro θα μπορουσε ανετοτατα να σηκωσει 1440p αναλυση.

Αυτο το πραγμα πχ εκραζα στην ανακοινωση του Xperia 1 της Sony.Πηγανε τα ζωα και μου βαζουν 4κ οθονη στις 6.5ιντσες και απο μπαταρια μενουν στα 3300 και βασιζονται μονο σε οτι δουλεια κανει ο snap855.Εκει σιγουρα το κινητο θα εχει στην καλυτερη μετρια αυτονομια.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Για την ακριβεια το κοινο που εχουν τα παραπανω κινητα που αναφερεις ειναι η μικρη μπαταρια.

Η 1440p αναλυση ειναι αρκετα πιο ενεργοβορα απο την 1080p,ειδικα οταν μιλαμε για 6.5ιντσες κινητα.Αν δεν εχεις στην χειροτερη 4000+mah,τοτε ειναι δωρο αδωρο.

Ας δουμε συνολικα τα νουμερα τι λενε μεταξυ 1080p και 1440p

2380χ1080=2527200 pixels(p30pro)

3140χ1440=4492800 pixels(mate20pro)

Με λιγα λογια μιλαμε για κοντα 75-80% παραπανω pixels στην δευτερη περιπτωση

 

Η μαγκια της Huawei αυτη ηταν με το mate 20pro,οτι ειχε μεγαλη μπαταρια για να σηκωσει την παραπανω αναλυση.

Και το P30pro θα μπορουσε ανετοτατα να σηκωσει 1440p αναλυση.

Αυτο το πραγμα πχ εκραζα στην ανακοινωση του Xperia 1 της Sony.Πηγανε τα ζωα και μου βαζουν 4κ οθονη στις 6.5ιντσες και απο μπαταρια μενουν στα 3300 και βασιζονται μονο σε οτι δουλεια κανει ο snap855.Εκει σιγουρα το κινητο θα εχει στην καλυτερη μετρια αυτονομια.

 

Αν βάλεις 4000 μπαταρία στην qhd για να έχεις κανονική αυτονομία, τότε με την ίδια μπαταρία σε fhd βγάζεις 2 μέρες.

 

Για μένα ψευρομοδα ηταν/είναι το uhd, το 95% εκεί έξω ούτε καν ξέρει τι ανάλυση έχει το κινητό τους, και το 99% ακόμα και να τους εξηγήσεις δεν τους νοιάζει ή δεν βλέπουν την διαφορά.

Edited by nikchris
Link to comment
Share on other sites

Το Android πανω απο ολα ομως ειναι επιλογες.

 

Θελεις λοιπον εσυ να εχεις παραπανω αυτονομια?Παρε το καλο 1440p panel και γυρνα την αναλυση σε 1080p ή ακομα και 720p,επιλογη σου να κανεις οτι θελεις και οποτε θελεις αναλογα τις αναγκες.

 

Το εγραψα και πιο πισω οτι οι 1440p οθονες στα κινητα μπαινουν κυριως για ηθικους λογους(για τα χρηματα που ζητανε day one,γιατι αλλιως θα νιωθεις οτι αγοραζεις Xiaomi κινητο μονο με καλυτερη καμερα και αδιαβροχοποιηση στα διπλασια χρηματα).

 

Γιαυτο το πραγμα ουτως ή αλλως τους κοροιδευε κιολας η Xiaomi στο Facebook.Οτι προσφερει στους περισσοτερους τομεις παρομοια πραγματα με τις ναυαρχιδες της Huawei οπως το p30 αλλα με πολυ λιγοτερα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη μέρα με την συσκευή και μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο Huawei που δούλεψα μετά το Mate 9,βλεπω πως με τον kirin 980 έχουν βελτιώσει το stand by drain πάρα πολύ, επίσης βλέπω ταχύτητα και smoothness σε άλλο επίπεδο και ίσως είναι η πρώτη φορά που δεν με ξενίζει το emui λόγο όλων των παραπάνω, από 100% στα προηγούμενα Huawei για να πέσει στο 99% έκανε 35 λεπτά sot δηλαδή ενεργής οθόνης και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να πέφτει νερό μετά το 70% και ειδικά μετά το 50%,βλεπω εδώ και 2 μέρες ότι δεν ισχύει στο mate 20 pro δηλαδή το calibration είναι σωστό και έτσι εκτός της φοβερής αυτονομίας υπάρχει και σταθερότητα, αυτά είναι τα πρώτα γρήγορα συμπεράσματα από μένα θα επανέλθω τις επόμενες μέρες με ολοκληρωμένη άποψη,επειδή είχα το note 9 τις προηγούμενες μέρες πραγματικά η διαφορά στην αυτονομία είναι εντυπωσιακή υπερ του Mate 20 pro

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επειδή είχα το note 9 τις προηγούμενες μέρες πραγματικά η διαφορά στην αυτονομία είναι εντυπωσιακή υπερ του Mate 20 pro

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομιζω οτι πιο πολυ εντυπωση θα εκανε στους υπολοιπους αν εβλεπες χειροτερη αυτονομια σε σχεση με το note9,παρα καλυτερη :P

 

Κατα τα αλλα ναι ειναι λουκουμι η συσκευη και αν σε ενδιαφερει παρα πολυ η αυτονομια να μην χρησιμοποιεις το δακτυλικο πανω στην οθονη μιας και τρωει και αυτος συνολικα μπαταρια(το Face unlock του mate εινα αστεια γρηγορο στο ξεκλειδωμα).

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι πιο πολυ εντυπωση θα εκανε στους υπολοιπους αν εβλεπες χειροτερη αυτονομια σε σχεση με το note9,παρα καλυτερη :P

 

 

 

Κατα τα αλλα ναι ειναι λουκουμι η συσκευη και αν σε ενδιαφερει παρα πολυ η αυτονομια να μην χρησιμοποιεις το δακτυλικο πανω στην οθονη μιας και τρωει και αυτος συνολικα μπαταρια(το Face unlock του mate εινα αστεια γρηγορο στο ξεκλειδωμα).

Το θέμα είναι για μένα και το ζουμί στα άλλα που έγραψα και ειδικά στη σύγκριση με τις περσινές ναυαρχίδες της Huawei, νομίζω ο kirin 970 ήταν κακός επεξεργαστής

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βούτυρο και σφαιράτο το άτιμο... να είχε και audio Jack για 2 χρόνια θα ήμουν κομπλέ... Εννοείται notch απενεργοποιημένο, ουσιαστικά λες κι έχεις ένα s9 plus με πολλά πλεονεκτήματα πλην του χειρότερου ηχείου και φυσικά του δύσχρηστου για τα γούστα μου EMUI.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

μιλανε για χειροτερο ηχειο.εγω δεν βλεω και μεγαλες διαφορες ο ηχος ειναι καθαρος και η ενταση σε πολυ καλα επιπεδα για κινητο.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

μιλανε για χειροτερο ηχειο.εγω δεν βλεω και μεγαλες διαφορες ο ηχος ειναι καθαρος και η ενταση σε πολυ καλα επιπεδα για κινητο.
Επειδή πέρασαν και το 20 και το 20 pro από τα χέρια μου και το note του απλού Mate ηχείο είναι απλά αλλού (σαν του Mate 9) μετά πάει το note 9 και τελευταίο mate 20 pro (αρκετά αδύναμο)
Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω, απορώ με όσους "αν δεν σου το πουν δεν καταλαβαίνεις την διαφορά" σχετικά με τις οθόνες. Ακόμη και χωρίς να τα βάλεις δίπλα δίπλα, η οξύτητα, το ποσό crisp είναι τα γράμματα, το όλο sharpness της οθόνης είναι ΞΕΚΑΘΑΡΑ εμφανέστατο υπέρ του Mate. Τι να πω, ίσως εχω...βιονικη όραση.

 

Του P30pro μοιάζει να έχει μια θολούρα, ενώ και τα κείμενα και τα εικονίδια, λόγω χαμηλότερης ανάλυσης είναι μεγαλύτερα και πιο θολά. Εδώ που τα λέμε 390 με 560 ppi είναι σημαντική διαφορά .

 

Τέλος πάντων σε αυτές τις τιμές το σωστό είναι να βάλεις την καλύτερη οθόνη και άσε τον χρήστη να επιλέξει αν θέλει χαμηλότερη ανάλυση.

Αλλιώς, είσαι ένα OnePlus ή Xiaomi, με καλύτερη κάμερα και αδιαβροχοποιηση. Και 500ευρω πάνω.

Δικαιολόγησε τα τουλάχιστον. Γνώμη μου.

Edited by Sheik

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Ξαναλέω, απορώ με όσους "αν δεν σου το πουν δεν καταλαβαίνεις την διαφορά" σχετικά με τις οθόνες. Ακόμη και χωρίς να τα βάλεις δίπλα δίπλα, η οξύτητα, το ποσό crisp είναι τα γράμματα, το όλο sharpness της οθόνης είναι ΞΕΚΑΘΑΡΑ εμφανέστατο υπέρ του Mate. Τι να πω, ίσως εχω...βιονικη όραση.

 

Του P30pro μοιάζει να έχει μια θολούρα, ενώ και τα κείμενα και τα εικονίδια, λόγω χαμηλότερης ανάλυσης είναι μεγαλύτερα και πιο θολά. Εδώ που τα λέμε 390 με 560 ppi είναι σημαντική διαφορά .

 

Τέλος πάντων σε αυτές τις τιμές το σωστό είναι να βάλεις την καλύτερη οθόνη και άσε τον χρήστη να επιλέξει αν θέλει χαμηλότερη ανάλυση.

Αλλιώς, είσαι ένα OnePlus ή Xiaomi, με καλύτερη κάμερα και αδιαβροχοποιηση. Και 500ευρω πάνω.

Δικαιολόγησε τα τουλάχιστον. Γνώμη μου.

 

Δεν έχεις βιονική όραση. Είναι χάος οι διαφορές των οθονών qhd και fhd+ Η άνεση και το sharpness, σαν τυπωμένο χαρτί των qhd ειναι καταπληκτικα... Κι άσε όποιον θέλει να λέει ότι οι διαφορές είναι αμελητέες.

Όπως επίσης η καλύτερη qhd amoled της αγοράς αυτή τη στιγμή είναι του mate 20 pro

Κι ας σκουζουν ότι είναι του s10+...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις βιονική όραση. Είναι χάος οι διαφορές των οθονών qhd και fhd+ Η άνεση και το sharpness, σαν τυπωμένο χαρτί των qhd ειναι καταπληκτικα... Κι άσε όποιον θέλει να λέει ότι οι διαφορές είναι αμελητέες.

Όπως επίσης η καλύτερη qhd amoled της αγοράς αυτή τη στιγμή είναι του mate 20 pro

Κι ας σκουζουν ότι είναι του s10+...

Δυστυχώς στο mate 20 pro το λευκό σε χαμηλή φωτεινότητα μοιάζει ξεθωριασμενο(στο δικό μου εμφανίζεται και μια πινελιά λίγο πιο λευκή περίπου 3-4 εκατοστά...)

Απο ότι είχα ποσταρει αρχικά και άλλοι είχαν παρόμοια θέματα...

Το service μίλησε για αλλαγή οθόνης εφόσον είναι boe..

Προσωπικά έχω ξενερώσει, κάποια στιγμή θα το πάω για service αλλά φοβάμαι ότι πάλι τέλεια δεν θα ειναι...

Αρχίζω να πιστεύω ότι ο λόγος που στο p30 έβαλαν fhd+ είναι για να μην έχουν παρόμοια θέματα...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο mate 20 pro το λευκό σε χαμηλή φωτεινότητα μοιάζει ξεθωριασμενο(στο δικό μου εμφανίζεται και μια πινελιά λίγο πιο λευκή περίπου 3-4 εκατοστά...)

Απο ότι είχα ποσταρει αρχικά και άλλοι είχαν παρόμοια θέματα...

Το service μίλησε για αλλαγή οθόνης εφόσον είναι boe..

Προσωπικά έχω ξενερώσει, κάποια στιγμή θα το πάω για service αλλά φοβάμαι ότι πάλι τέλεια δεν θα ειναι...

Αρχίζω να πιστεύω ότι ο λόγος που στο p30 έβαλαν fhd+ είναι για να μην έχουν παρόμοια θέματα...

 

Στο mate το λευκό είναι απλα ανεπανάληπτο για qhd amoled. Έχω δει καμία εικοσαριά με boe. Επίσης, δεν αλλοιώνονται ούτε στο ελάχιστο τα χρώματα με την αυξομείωση της φωτεινότητας. Πιστη απόδοση χρωμάτων, καταπληκτικό λευκό, άψογο brightness, το καλύτερο clarity της αγοράς . Μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ οθόνη

ΥΓ στο p30 pro έβαλαν χαμηλή ανάλυση επειδή δεν είναι η ναυαρχίδα της εταιρίας. Η σειρά mate θα έχει αυτό το ρόλο

Link to comment
Share on other sites

Στο mate το λευκό είναι απλα ανεπανάληπτο για qhd amoled. Έχω δει καμία εικοσαριά με boe. Επίσης, δεν αλλοιώνονται ούτε στο ελάχιστο τα χρώματα με την αυξομείωση της φωτεινότητας. Πιστη απόδοση χρωμάτων, καταπληκτικό λευκό, άψογο brightness, το καλύτερο clarity της αγοράς . Μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΉ οθόνη

ΥΓ στο p30 pro έβαλαν χαμηλή ανάλυση επειδή δεν είναι η ναυαρχίδα της εταιρίας. Η σειρά mate θα έχει αυτό το ρόλο

Συμφωνώ εφόσον ο φωτισμός είναι πάνω από περίπου 20%

Κατέβασε την φωτεινότητα τέρμα χαμηλά και δες εάν υπάρχουν τυχόν ατέλειες....

Δες και εδώ προηγούμενα post

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7774065#post7774065

Link to comment
Share on other sites

Για το S10+ οπως και για τα περσινα κινητα αυτοι που ''σκουζουν''το λενε με βαση το γνωστο Displaymate που εχει γραψει ενα κατεβατο για τις αναλυσεις που κανει

https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S10-sets-13-DisplayMate-records-and-bags-highest-A-grade-ever.412447.0.html

http://www.displaymate.com/Galaxy_S10_ShootOut_1S.htm

 

Αλλα να υποθεσω οτι και αυτοι ειναι πληρωμενοι και δεν ξερουν,μονο το βιονικο ματι ενος χρηστη απο το Myphone μπορει να ξεχωρισει την καλυτερη οθονη της αγορας :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις βιονική όραση. Είναι χάος οι διαφορές των οθονών qhd και fhd+ Η άνεση και το sharpness, σαν τυπωμένο χαρτί των qhd ειναι καταπληκτικα... Κι άσε όποιον θέλει να λέει ότι οι διαφορές είναι αμελητέες.

Όπως επίσης η καλύτερη qhd amoled της αγοράς αυτή τη στιγμή είναι του mate 20 pro

Κι ας σκουζουν ότι είναι του s10+...

 

Ότι σκουζουμε είναι αλήθεια αλλά απτή χαρά μας... Εσείς έχετε την καλύτερη οθόνη σε κινητό... Κ μεις με s10+ έχουμε την καλύτερη φωτογραφία σε σκοτάδι δίχως φλας κ είμαστε πάτσι χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για το S10+ οπως και για τα περσινα κινητα αυτοι που ''σκουζουν''το λενε με βαση το γνωστο Displaymate που εχει γραψει ενα κατεβατο για τις αναλυσεις που κανει

https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S10-sets-13-DisplayMate-records-and-bags-highest-A-grade-ever.412447.0.html

http://www.displaymate.com/Galaxy_S10_ShootOut_1S.htm

 

 

 

Αλλα να υποθεσω οτι και αυτοι ειναι πληρωμενοι και δεν ξερουν,μονο το βιονικο ματι ενος χρηστη απο το Myphone μπορει να ξεχωρισει την καλυτερη οθονη της αγορας :)

 

 

Εννοείται ότι έχει δίκιο ο Βαγγέλης απτις κουκουβαουνες για πιο display mate γράφεις εδώ ο άνθρωπος έχει βγάλει τις οθόνες Boe τις καλύτερες του γαλαξία... Ενώ οι ίδιοι κάτοχοι θέλανε να έχουν lg οθόνες γιατί έδειχναν καλύτερες αλλά αναγκαστικά πήραν με Boe διότι δεν βγαζαν το πρόβλημα με την πρασινιλα αλλά τελος πάντων...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, εγώ δεν έχω δει ζωντανά s10 plus , όμως μπορώ να συγκρίνω με s9 plus ,note8 & note 9 της παρέας,εκ των οποίων το N8 δικο μου, το s9 plus τέως συσκευή μου και ένα ακόμη s7 edge επίσης δικό μου.

Απ'όλα αυτά επιβεβαιώνεται ο φίλος Βαγγέλης αν και δεν το περίμενα, ακόμη και στο χαμηλό φωτισμό είτε στο maximum η ανάγνωση παραμένει καθαρότατη τα δε χρώματα απαράμιλλα και δεν αλλοιώνονται καθόλου δίπλα στα πάνελ της σαμμυ,άσε δε που δεν υπάρχει και το πιξέλιασμα σε low light συνθήκες θέασης όλης της σειράς ουσιαστικά των Samsung ;)

* Και το λευκό... λευκό!!! Όντως , αυτά από μένα...το ριμαδι αν είχε audio jack και καλύτερο UI θα περνούσα σίγουρα πάρα πολύ χρόνο μαζί του γιατί κατά τα άλλα το θεωρώ πλήρες κινητό ...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε πόσο κάνει η αντικατάσταση οθόνης;;

Δυστυχώς έπεσε κι έσπασε.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις βιονική όραση. Είναι χάος οι διαφορές των οθονών qhd και fhd+ Η άνεση και το sharpness, σαν τυπωμένο χαρτί των qhd ειναι καταπληκτικα... Κι άσε όποιον θέλει να λέει ότι οι διαφορές είναι αμελητέες.

Όπως επίσης η καλύτερη qhd amoled της αγοράς αυτή τη στιγμή είναι του mate 20 pro

Κι ας σκουζουν ότι είναι του s10+...

 

επειδη αυτα που λες δεν στεκουν βαγγελη,στο θεμα οθονης η samsung πρωτοπορει οχι απο το s10 αλλα απο εποχη s2 και μετα.πολλοι λετε δν βλεπετε διαφορες απο 2k στα 1080p κατι τετοιο δεν ισχυει.εμφανως και υπαρχει διαφορα.η αναλυση οθονης ακομα μεγαλωνει στα 2k display.τοτε τι το εβγαλαν το 2k.μην λετε οτι να ναι!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις βιονική όραση. Είναι χάος οι διαφορές των οθονών qhd και fhd+ Η άνεση και το sharpness, σαν τυπωμένο χαρτί των qhd ειναι καταπληκτικα... Κι άσε όποιον θέλει να λέει ότι οι διαφορές είναι αμελητέες.

Όπως επίσης η καλύτερη qhd amoled της αγοράς αυτή τη στιγμή είναι του mate 20 pro

Κι ας σκουζουν ότι είναι του s10+...

 

 

"το δικό μου είναι το καλύτερο"

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε πόσο κάνει η αντικατάσταση οθόνης;;

Δυστυχώς έπεσε κι έσπασε.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μιλησε με Μιχαλακοπουλου για την οθονη,αλλα σιγουρα δεν το βλεπω να βγαινει κατω απο 170 με 200ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...