Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

IMG-3bb26bb67319d52e1b0f75b347385a6d-V.jpg

 

 

πως το είπες?...μείνε με την hulk σου?:X:X:X

την είπες στον έναν...την είπες στον άλλον....και ήρθε η πληρωμή!!!

...και συνήθως θέλουμε να πιστεύουμε ότι τα προϊόντα που αγοράζουμε είναι πάντα τα καλύτερα.

δυστυχώς,σου έτυχε στραβή....και στραβή σε ότι πικάρισες.

 

 

 

Δεν ήρθε καμία πληρωμή διότι εμένα δόξα τω Θεω ΔΕΝ μου έγινε πράσινη όπως το δικό σας σε κάποιους 3 φορές κ φυσικά δεν χαίρομαι γιαυτό γιατί έχω λατρεία για τα κινητά κ δεν θέλω να παθαίνει κάποιος κάτι που θα στεναχωρουμε κ μενα... Τσάμπα τρόμαξα. Είναι σε όλες τις oled όταν το γυριζεις να δεις στο πλάι εκεί που υπάρχει κυρτοτητα .. Όπως υπάρχει κ στις οθόνες mate που είναι φυσιολογικές Ευτυχώς δεν υπάρχει τετοιο θέμα γιατί αλλιώς ποιος άκουγε κάνα. Δύο. . Που λέω ότι το mate σπέρνει στις νυχτερινές χωρίς φλας. και σεις γυρνάτε κ λέτε ότι έχει καλύτερη οθόνη απτά samsung.. ... Απλά για να χαίρεστε με την επιλογή σας..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Μ αυτό στα πλαγια είναι πολύ έντονο. Δεν νομίζω τα mate 20 pro τα φυσιολογικά να ναι τόσο έντονα. Το δικό μου δεν είναι σε καμία περίπτωση. Επίσης στις φώτο παρατηρώ ότι και πάνω αριστερά βγάζει ροζ, πράσινο και γενικά είναι λίγο σαν ουράνιο τοξο. Μακρυά από τα mate 20 pro όμως. Χαχαχα.

 

Καταρχάς αυτό ΔΕΝ είναι δικό μου αλλά κοιτάτε να κράξετε πάνω στην χαρά σας... Του παλικαριού του βγήκε προβληματική εμένα είναι φυσιολογική όπως όλες οι oled όχι σαν το θέμα π υπήρχε στο mate .. Εμένα και να μ τύχει χτυπα ξύλο έχω την σμαρτεκ κ δεν φοβάμαι . Εξάλλου τεχνολογία είναι συμβαίνουν κ ελλατωματικες παρτίδες Καλό σας ξημέρωμα

Edited by XP130TD

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι αφορά στην μπαταρία μη σκοτιζεσαι φίλε μου. Η χρήση του καθενός είναι τόσο διαφορετική που σπάνια βγάζεις σωστά συμπεράσματα από στατιστικά τρίτων. Εκτός κι αν έχεις λόγο να υποψιάζεσαι battery drain κάπου, για τα δεδομένα σου μια χαρά είναι μάλλον η χρήση. Στο λέω διότι κι εγώ μια ζωή είμαι πολύ κάτω από τις αναφερόμενες στα φόρουμ αυτονομιες σε όλες μου τις συσκευές.

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Μπα δεν υπάρχει κάποιο battery drain πχ η κοπέλα μου το παίρνει καμια φορά βγάζει κάτι τρελούς χρόνους, εγώ με τπτ

Μοναδική διαφορά εγώ με 4g μόνο είμαι και σήμα 2 γραμμές αυτή με WiFi εγώ φως στο manual 100% και όλα άσπρα αυτή 20% και πολύ λέω

Link to comment
Share on other sites

συνδεσα το κινητο, sto hisuite, εδειξε αυτό... είναι εγκατεστημενο το τελευταιο Official firmware.

εστιελα ένα email sto funky Huawei, να δω τι θα απαντησουν.

και ρωτησα και στο xda, και δεν πιστευουν ότι μετα από official firmware .198 ,, by erecovery,, και factory reset, ότι δεν επανέρχεται το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Καταρχάς αυτό ΔΕΝ είναι δικό μου αλλά κοιτάτε να κράξετε πάνω στην χαρά σας... Του παλικαριού του βγήκε προβληματική εμένα είναι φυσιολογική όπως όλες οι oled όχι σαν το θέμα π υπήρχε στο mate .. Εμένα και να μ τύχει χτυπα ξύλο έχω την σμαρτεκ κ δεν φοβάμαι . Εξάλλου τεχνολογία είναι συμβαίνουν κ ελλατωματικες παρτίδες Καλό σας ξημέρωμα

 

Ρε φίλε πλάκα κάνεις τώρα έτσι;;; καταρχάς προχθές το έβλεπα το κινητό και δεν παρατήρησα πρασινάδα όπως στη φώτο που είναι ανεβασμένη. Επίσης μπήκες εδώ για να μας την πεις για το mate 20 pro επειδή κάποιος είπε ότι θεωρεί την οθόνη του mate 20 pro καλύτερη από του s10+. Είμαι άνθρωπος που δεν κοιτάει μάρκες. Επειδή με εμπιστεύονται αρκετά άτομα σε πληροφορώ ότι έχω προτείνει πολλές μάρκες κινητών σε φίλους ανάλογα με τις ανάγκες τους. Από Lenovo με το θρυλικό k3 note, Poco μέχρι μήλο. Κι αυτός που πήρε το s10 εγώ του το πρότεινα. Απλά ήσουν επιθετικός σε ένα thread και είπες για hulk και πράσινα άλογα, χωρίς να χεις καν τη συσκευή. Ελεος έχουμε κανατησει ολυμπιακοί, παναθηναϊκοι, παοκτσιδες και αεκτσιδες να πλακωνόμαστε για την τεχνολογία. Χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Μα φυσικά κ γω αυτήν την άποψη έχω.. Κ προτείνω κ xiaomi συχνά και pocophone κ redmi. Samsung πιο σπάνια σε χαμηλά budget για να έγραψα κάτι σημαίνει πως κάποιος με τσιγκλησε η έγραψε κάποια χαζομάρα εξάλλου εξηγώ συνήθως όταν κράζω.. Έχεις δίκιο χαλαρά την ώρα μας περνάμε δεν έχω κάτι με κανένα παιδί.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πού το χρησιμοποιώ με 2 sim μέσα,η μπαταρία συνεχίζει να παραμένει βράχος...

Α και κάτι άλλο...προς όσους δε με γνωρίζουν,δεν τιμώ την συσκευή πού έχω επειδή την έχω...δόξα το Θεό έχω την ευκολία να αλλάζω την οποιαδήποτε στιγμή συσκευή αν κάτι δε μου αρέσει...

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ πού το χρησιμοποιώ με 2 sim μέσα,η μπαταρία συνεχίζει να παραμένει βράχος...

Α και κάτι άλλο...προς όσους δε με γνωρίζουν,δεν τιμώ την συσκευή πού έχω επειδή την έχω...δόξα το Θεό έχω την ευκολία να αλλάζω την οποιαδήποτε στιγμή συσκευή αν κάτι δε μου αρέσει...

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα huawei είναι βράχος. Το πρόβλημα draining με δύο κάρτες γράφτηκε για τα samsung.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για το smartwatch gt2, κάνει δουλίτσα το συγκεκριμένο? Έχει την επιλογή να αλλάξουμε την αρχική με τους δείκτες σε διάφορα άλλα σχέδια? Παλμούς νύχτα μέρα μετράει, ειδοποίησεις με την συσκευή ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για το smartwatch gt2, κάνει δουλίτσα το συγκεκριμένο? Έχει την επιλογή να αλλάξουμε την αρχική με τους δείκτες σε διάφορα άλλα σχέδια? Παλμούς νύχτα μέρα μετράει, ειδοποίησεις με την συσκευή ? Ευχαριστώ

 

Ανάλογα για τι χρήση το θέλεις.

Το watch face το αλλάζεις μόνο με ελάχιστα που υπάρχουν προ- εγκατεστημένα στο smartwatch.

Παλμούς μετράει μέρα-νύχτα, ειδοποιήσεις έχει χωρίς πρόβλημα στα ελληνικά, αλλά μόνο για συμβατές εφαρμογές (facebook, gmail, messages κλπ).

Γενικά κατά την άποψή μου πρόκεται για ένα πολύ καλό fitness tracker σε σχήμα ρολογιού, με εξαιρετική μπαταρία (κρατάει άνετα 15 μέρες με συχνή χρήση, always on heart rate monitor, sleep tracker, gps για ασκήσεις), πολύ καλή μέτρηση ασκήσεων και βημάτων και άψογο sleep tracking - heart rate monitor, αλλά υστερεί σημαντικά σε smart λειτουργίες, αφού δε μπορείς να του εγκαταστήσεις εφαρμογές και δε μπορείς να του βάλεις άλλα watch faces.

Επίσης, δέχεται αρκετές συχνές ενημερώσεις (μέχρι τώρα έχω περάσει 6 από τότε που βγήκε), και έχουν διορθωθεί κάποια μικρά θέματα που υπήρχαν, όπως κάποια missed notifications που υπήρχαν στην αρχή.

Edited by rioener

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα για τι χρήση το θέλεις.

Το watch face το αλλάζεις μόνο με ελάχιστα που υπάρχουν προ- εγκατεστημένα στο smartwatch.

Παλμούς μετράει μέρα-νύχτα, ειδοποιήσεις έχει χωρίς πρόβλημα στα ελληνικά, αλλά μόνο για συμβατές εφαρμογές (facebook, gmail, messages κλπ).

Γενικά κατά την άποψή μου πρόκεται για ένα πολύ καλό fitness tracker σε σχήμα ρολογιού, με εξαιρετική μπαταρία (κρατάει άνετα 15 μέρες με συχνή χρήση, always on heart rate monitor, sleep tracker, gps για ασκήσεις), πολύ καλή μέτρηση ασκήσεων και βημάτων και άψογο sleep tracking - heart rate monitor, αλλά υστερεί σημαντικά σε smart λειτουργίες, αφού δε μπορείς να του εγκαταστήσεις εφαρμογές και δε μπορείς να του βάλεις άλλα watch faces.

Επίσης, δέχεται αρκετές συχνές ενημερώσεις (μέχρι τώρα έχω περάσει 6 από τότε που βγήκε), και έχουν διορθωθεί κάποια μικρά θέματα που υπήρχαν, όπως κάποια missed notifications που υπήρχαν στην αρχή.

 

Τέλεια, με καλύπτουν αυτά που ανέφερες, και επειδή το έχω βρει σε πολύ καλή τιμή θα το τιμήσω! Σε ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα για τι χρήση το θέλεις.

Το watch face το αλλάζεις μόνο με ελάχιστα που υπάρχουν προ- εγκατεστημένα στο smartwatch.

Παλμούς μετράει μέρα-νύχτα, ειδοποιήσεις έχει χωρίς πρόβλημα στα ελληνικά, αλλά μόνο για συμβατές εφαρμογές (facebook, gmail, messages κλπ).

Γενικά κατά την άποψή μου πρόκεται για ένα πολύ καλό fitness tracker σε σχήμα ρολογιού, με εξαιρετική μπαταρία (κρατάει άνετα 15 μέρες με συχνή χρήση, always on heart rate monitor, sleep tracker, gps για ασκήσεις), πολύ καλή μέτρηση ασκήσεων και βημάτων και άψογο sleep tracking - heart rate monitor, αλλά υστερεί σημαντικά σε smart λειτουργίες, αφού δε μπορείς να του εγκαταστήσεις εφαρμογές και δε μπορείς να του βάλεις άλλα watch faces.

Επίσης, δέχεται αρκετές συχνές ενημερώσεις (μέχρι τώρα έχω περάσει 6 από τότε που βγήκε), και έχουν διορθωθεί κάποια μικρά θέματα που υπήρχαν, όπως κάποια missed notifications που υπήρχαν στην αρχή.

Τις 15 ημερες να τις κανεις καλυτερα 10 , που και παλι ειναι τελεια!!!

Στις ειδοποιησεις να προσθεσεις και τις κλησεις τηλεφωνου οσο αφορα το θεμα της ενημερωσης , οχι της συνομιλιας.

Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτως με οτι γραφεις και το προτεινω κι εγω !!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τις 15 ημερες να τις κανεις καλυτερα 10 , που και παλι ειναι τελεια!!!

Στις ειδοποιησεις να προσθεσεις και τις κλησεις τηλεφωνου οσο αφορα το θεμα της ενημερωσης , οχι της συνομιλιας.

Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτως με οτι γραφεις και το προτεινω κι εγω !!!

 

Σε εμένα κρατάει περίπου 20, αλλά δεν κάνω κάθε μέρα χρήση του gps, 3 φορές την εβδομάδα μόνο σε πυραμίδες ή στη θάλασσα, γι'αυτό υπολόγισα στο περίπου. Πάντως όντως και 10 τέλεια είναι! Για τις κλήσεις το ξέχασα:p

Να σημειώσω επίσης ότι ως fitness tracker έχει πιο ακριβής μετρήσεις σε σχέση με το galaxy watch, απλώς το δεύτερο είναι πλήρες smartwatch.

Αν ξέρεις για ποιο λόγο το αγοράζεις, θα σε ικανοποιήσει πιστεύω!

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Το bug με την ανομοιόμορφη φωτεινότητα της οθόνης θα το φτιάξουν ποτέ; Δοκιμάστε να μπείτε YouTube, πατήστε να δείτε ένα βίντεο, γυρίστε σε landscape πατήστε pause και γυρίστε πάλι σε portrait. Θα δείτε μαύρες μπάρες δεξιά αριστερά κάτω και γενικά μια τεράστια ανομοιομορφία στην φωτεινότητα της οθόνης.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Το bug με την ανομοιόμορφη φωτεινότητα της οθόνης θα το φτιάξουν ποτέ; Δοκιμάστε να μπείτε YouTube, πατήστε να δείτε ένα βίντεο, γυρίστε σε landscape πατήστε pause και γυρίστε πάλι σε portrait. Θα δείτε μαύρες μπάρες δεξιά αριστερά κάτω και γενικά μια τεράστια ανομοιομορφία στην φωτεινότητα της οθόνης.

 

Αυτο το κανει μονο στο youtube ή παντου;

Αν το κανει μονο στο youtube μπορει να φταιει ο player του Youtube.

Η κατω μαυρη μπαρα κοιτα μηπως ειναι καποια κομμενη διαφημιση.

Ακομα εχε υποψιν σου οτι πολλοι browsers οπως ο Chrome εχουν την λειτουργια οταν γυρνας απο καθετη σε οριζοντια να μπαινουν σε fullscreen και απο οριζοντια σε καθετη να βγαινουν απο αυτη. Μπορει αυτο που παρατηρεις να ειναι η εναλλαγη απο fullscreen σε window.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το πιο εύκολο για να το δεις είναι στο YouTube. Το κάνει κι αλλού όμως, πχ σε βίντεο στο Facebook και συνήθως όταν πρόκειται για αλλαγή από landscape σε portrait. Στο YouTube για να το δείς καλύτερα βάλτο σε dark mode.

 

Εδώ φαίνεται καλύτερα το πρόβλημα, δεν είναι στο YouTube βέβαια το κάνει trigger με φακό, αλλά στο δείχνω για να πάρεις μια ιδέα του πως φαίνεται. Σκέψου τα σκούρα "κουτάκια" .

 

 

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν ψυρριζω την μαϊμου. Το πρόβλημα δεν το είδα απλά στο ίντερνετ και πήγα να δω αν το έχω κι εγώ αλλά το αντίθετο. Το παρατηρησα μόνος μου και έψαξα να δω τι φταίει και αν το έχει άλλος.

 

 

 

 

https://forum.xda-developers.com/mate-20-pro/help/boe-screen-issues-t3874610/page5

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Edit: Φαίνεται επισης αν αφήσεις το YouTube στη default επιλογή (όχι dark mode) και όταν κάνεις τα παραπάνω κατεβάσεις την μπάρα ειδοποιήσεων. Επειδή είναι λευκό το φόντο φαίνεται λιγο πιο ξεκάθαρα η ανομοιομορφία. Μετά από λίγο ή αν ξανακατεβασεις την μπάρα μερικές φορές εξαφανίζεται βέβαια αλλά δεν παύει να είναι ενοχλητικό

Edited by Sheik

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ψηνομαι για την αγορα του mate αλλα πολλα σχολια στο σκρουτζ με εχουν προβληματισει για την συγκεκριμενη συσκευη οσον αφορα την οθονη τον ηχο κατι ακουσα για χαμενες κλησεις και τωρα που η τιμη του ειναι στα 550 ευρω σκεφτομουν να το χτυπησω αλλα δισταζω λογω των κακων σχολιων οπως ειπα πιο πανω φυσικα πολλα σχολια ειναι του ανεμου συμφωνω αλλα ειναι αρκετα.επειδη φανταζομαι οι περισσοτεροι εδω το εχετε καιρο να μου πειτε την γνωμη σας για το mate και τυχον προβληματα εχετε αντιμετωπισει.ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ψηνομαι για την αγορα του mate αλλα πολλα σχολια στο σκρουτζ με εχουν προβληματισει για την συγκεκριμενη συσκευη οσον αφορα την οθονη τον ηχο κατι ακουσα για χαμενες κλησεις και τωρα που η τιμη του ειναι στα 550 ευρω σκεφτομουν να το χτυπησω αλλα δισταζω λογω των κακων σχολιων οπως ειπα πιο πανω φυσικα πολλα σχολια ειναι του ανεμου συμφωνω αλλα ειναι αρκετα.επειδη φανταζομαι οι περισσοτεροι εδω το εχετε καιρο να μου πειτε την γνωμη σας για το mate και τυχον προβληματα εχετε αντιμετωπισει.ευχαριστω εκ των προτερων
550 euro που το βρήκες; Εκτός αν εννοείς μεταχειρισμένο. Από 660 ξεκινάει στο skroutz.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ψηνομαι για την αγορα του mate αλλα πολλα σχολια στο σκρουτζ με εχουν προβληματισει για την συγκεκριμενη συσκευη οσον αφορα την οθονη τον ηχο κατι ακουσα για χαμενες κλησεις και τωρα που η τιμη του ειναι στα 550 ευρω σκεφτομουν να το χτυπησω αλλα δισταζω λογω των κακων σχολιων οπως ειπα πιο πανω φυσικα πολλα σχολια ειναι του ανεμου συμφωνω αλλα ειναι αρκετα.επειδη φανταζομαι οι περισσοτεροι εδω το εχετε καιρο να μου πειτε την γνωμη σας για το mate και τυχον προβληματα εχετε αντιμετωπισει.ευχαριστω εκ των προτερων

 

Το εχω εδω και 3 μηνες περιπου και κανενα προβλημα δεν εχω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις κλήσεις απορώ πάντως, ποτέ δεν είχα τέτοιο πρόβλημα ούτε γνωστοί μου επίσης. Να κοιτάξουν το δίκτυο τους καλύτερα γιατί σε αυτό το θέμα τουλάχιστον δεν έχει κανένα πρόβλημα η συσκευή

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάτοχος και εγώ mate 20 και πρώτη φορά Huawei.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος κατά την ώρα της κλήσης να ακούει το συνομιλητη χωρίς να ακούει τον ίδιο.

Αντιμετωπίζω αυτό το θέμα σε πολλές κλήσεις και μάλιστα έχω προσέξει πως όταν το σήμα του ίντερνετ χάνεται εκεί έχω θέμα.Ρωτησα και σε Vodafone όπου μου ειπαν ότι η γραμμή είναι εντάξει και σε τηλεφωνική επικοινωνία με Huawei και κάποιες ρυθμίσεις μου ειπαν ότι το τηλ. Δεν έχει κάποιο θέμα.Εχω απενεργοποιησει το WIFI+ αλλά πάλι το θέμα υπάρχει.Ρωταω γιατί με το S7 edge δεν είχα τέτοιο φαινόμενο και ιδιαίτερα σε ίδιες καθημερινές διαδρομές.

Έχει αντιμετωπίσει κάποιος κάτι παρόμοιο ?????

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.......

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, μία ερώτηση μιας και το ψάχνω ώρα και δεν βγάζω άκρη... Η συσκευή υποστηρίζει άνοιγμα σε αναδυόμενη προβολή στην οθόνη, όπως και άνοιγμα σε προβολή διαχωρισμένης οθόνης όπως στα Samsung;

Δηλαδή να μπορώ να διαχειρίζομαι ταυτόχρονα διάφορες εφαρμογές της επιλογής μου ή να ακούω λ.χ. μουσική από YouTube και να τσαταρω στο what's app?

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, μία ερώτηση μιας και το ψάχνω ώρα και δεν βγάζω άκρη... Η συσκευή υποστηρίζει άνοιγμα σε αναδυόμενη προβολή στην οθόνη, όπως και άνοιγμα σε προβολή διαχωρισμένης οθόνης όπως στα Samsung;

Δηλαδή να μπορώ να διαχειρίζομαι ταυτόχρονα διάφορες εφαρμογές της επιλογής μου ή να ακούω λ.χ. μουσική από YouTube και να τσαταρω στο what's app?

 

Αν κατάλαβα καλά, αυτό ψάχνεις?

Screen

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Σας εχει τυχει να τραβατε βιντεο και οταν κανετε αναπαραγωγη να μην εχει καθολου ηχο?

 

Επανερχεται μονο οταν κανεις restart την συσκευη.

 

Διαβασα και καοοια φορουμ του εξωτερικου και το εχουν παρατηρησει και αλλοι ψρησυες.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...