Jump to content

Huawei Mate 20 Pro


CPR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! έχω ένα πρόβλημα με το hisuite το οποίο το εγκατέστησα για να πάρω backup και να κάνω hard reset στο κινητό. ενώ το συνδέω με το πρόγραμμα με τους κωδικούς που ζητάει, δεν μπορώ να πάρω backup του τηλεφώνου! μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Με την 10αρα δεν παίζει το alpha wallet.

Άκυρο ήθελε διαγραφή δεδομένων της εφαρμογής....

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by argp74
Link to comment
Share on other sites

Στο black Friday week πόσο το δίνουν; Μετά την βδομάδα θέλω να δώσω το δικό μου, σε τι τιμή, κάποια υπόδειξη;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! έχω ένα πρόβλημα με το hisuite το οποίο το εγκατέστησα για να πάρω backup και να κάνω hard reset στο κινητό. ενώ το συνδέω με το πρόγραμμα με τους κωδικούς που ζητάει, δεν μπορώ να πάρω backup του τηλεφώνου! μπορεί κάποιος να βοηθήσει?
Ο λόγος που κάνεις backup hard reset και μετά επαναφορά backup? Είναι σαν να μην έκανες ποτέ hard reset.... Αν θες καθαρό install κάνεις backup foto/video και contacts μόνο όχι εφαρμογές και ρυθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

Στο black Friday week πόσο το δίνουν; Μετά την βδομάδα θέλω να δώσω το δικό μου, σε τι τιμή, κάποια υπόδειξη;

 

αναλόγως την κατάσταση, παλαιότητα, ύπαρξη απόδειξης/παρελκομενων κλπ

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που κάνεις backup hard reset και μετά επαναφορά backup? Είναι σαν να μην έκανες ποτέ hard reset.... Αν θες καθαρό install κάνεις backup foto/video και contacts μόνο όχι εφαρμογές και ρυθμίσεις

OK ευχαριστώ πολύ. Αυτό που είπες έκανα!

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει στα 499 που το Πουλανε στο BF?

 

Εγώ έτσι το πήρα. Καθαρά και μόνο επειδή ήθελα δώσεις. Αλλιώς αν το έπαιρνα άλλη φορά θα το χτύπαγα ντούκου από skroutz. Σκρουτζοτιμη περίπου την λέω εγώ αυτή. Απλά έχεις άτοκες δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έτσι το πήρα. Καθαρά και μόνο επειδή ήθελα δώσεις. Αλλιώς αν το έπαιρνα άλλη φορά θα το χτύπαγα ντούκου από skroutz. Σκρουτζοτιμη περίπου την λέω εγώ αυτή. Απλά έχεις άτοκες δόσεις.

 

Δόσεις, με καρτα, Εγω λεω Cash...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς άλλος που δεν του έχει έρθει η 10αρα ή είμαι ο μοναδικός ρε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς άλλος που δεν του έχει έρθει η 10αρα ή είμαι ο μοναδικός ρε παιδιά;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ούτε σε εμένα. Βέβαια χθες το πήρα και έκανα 3 αναβαθμίσεις. Στην 346 πλέον και δε μου βγάζει άλλη.

Link to comment
Share on other sites

περασα χτες 10αρα.Κατεβασμα εγκατασταση hard reset.Η εφαρμογη της alpha bank δουλευει μια χαρα οπως και το galaxy watch.

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους συμφουριτες! Από χθες πλέον ανήκω και εγώ στην οικογένεια του Mate! Δε θα σχολιάσω το ποσό ωραίο είναι και ταχύτατο, το γνωρίζετε ήδη. Δύο ερωτησουλες έχω μονο: στη βελτιστοποιηση που γίνεται, υπάρχει κίνδυνος να διαγράψει φωτογραφίες παλιές? Η άλλα αρχεία? Και δεύτερο, υπάρχει κάποια edge εφαρμογή built in όπως στα Samsung? Παρεμπιπτόντως είμαι στην 9, δε βλέπω ακόμα τη 10 αλλά δεν πειράζει, καινούργιο είναι να τη δω και αυτή λίγο! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τους συμφουριτες! Από χθες πλέον ανήκω και εγώ στην οικογένεια του Mate! Δε θα σχολιάσω το ποσό ωραίο είναι και ταχύτατο, το γνωρίζετε ήδη. Δύο ερωτησουλες έχω μονο: στη βελτιστοποιηση που γίνεται, υπάρχει κίνδυνος να διαγράψει φωτογραφίες παλιές? Η άλλα αρχεία? Και δεύτερο, υπάρχει κάποια edge εφαρμογή built in όπως στα Samsung? Παρεμπιπτόντως είμαι στην 9, δε βλέπω ακόμα τη 10 αλλά δεν πειράζει, καινούργιο είναι να τη δω και αυτή λίγο! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Μου έχει διαγράψει apk αρχεία που είχα. Περίπου 3gb :( Δεν υπάρχει το δεύτερο που ρωτάς.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει διαγράψει apk αρχεία που είχα. Περίπου 3gb :( Δεν υπάρχει το δεύτερο που ρωτάς.

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Υπάρχει τρόπος να το ρυθμίσουμε αυτό? Να μην πειράζει δηλαδή αρχεία γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αναβαθμίσατε ,πέρα από τις κλασσικές χειρονομίες που ήδη είχε μέσα..βρήκατε κάποια καινούργια ;;γιατί εγώ δεν μπορώ να βρω ..πάλι τις ίδιες έχει για ην πλοήγηση

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε λίγο, με την 10αρα το Led ειδοποιήσεων σας δουλεύει σε όλες τις ειδοποιήσεις; Για παράδειγμα για telegram, viber δεν ανάβει ότι και αν εχω προσπαθήσει.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπημα και εγώ από τον Κωτσόβολο στα 449 και με αποφορολογηση πήγε στα 360 νομιζω ότι η τιμή είναι σούπερ. Δυστυχώς στον Γερμανό δεν υπήρχε ούτε για δείγμα...

 

Το έχω και κάνει update ακόμα...

 

Γνωρίζει κάποιος μαγαζί στο κέντρο που να σου περνάει το υγρό τζαμακι; Σκέφτομαι να το ασφαλίσω κιόλας για θραύση καμιά πρόταση για ασφαλιστική υπάρχει;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 10 κολλάει η ένδειξη συγχρονισμού του gmail, πέραν του γνωστού προβλήματος με την ένδειξη "uodates are ready connect to wifi to continue".

Υπάρχει κάποια λύση;

Το mail συγχρονίζεται κανονικά.TvfWHgB

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπημα και εγώ από τον Κωτσόβολο στα 449 και με αποφορολογηση πήγε στα 360 νομιζω ότι η τιμή είναι σούπερ. Δυστυχώς στον Γερμανό δεν υπήρχε ούτε για δείγμα...

 

Το έχω και κάνει update ακόμα...

 

Γνωρίζει κάποιος μαγαζί στο κέντρο που να σου περνάει το υγρό τζαμακι; Σκέφτομαι να το ασφαλίσω κιόλας για θραύση καμιά πρόταση για ασφαλιστική υπάρχει;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7781656

 

Για δες αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...